ACHTUNG!!!!SAAB rezerves dalju tirgus!!!

llxx Reģ.: 30.05.2003

Patreiz veel var iegadaaties rez.daljas

prieksh SAAB 900,hechbeka,ir

normaals salons,pakaljeejie lukturi,

aizmugures durvis,haube,aatrumkaarba,

stuure,stuures reika ar pastiprinaataaju,

un veel visaadas hernjas,tik

pasham jaajauc aaraa.

Ja ir interese par salonu,tad pasteidzieties,autinjsh no shodienas,

staav bez durviim un aaraa,un driiz

to atdos sagriezt,ja kas kuzavs ir mazruuseejis.Kraasa perlamutra zilaC14.

Taatad ja interese ir,melojiet man uz

mlablaiks@jrrmk.lv vai pa ieksheejo

ipastu[addsig]

 
Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

man ir viens lieks APC vaarsts no 9k saaba. rabochijs, normaljnjijs veel ir viens pastuuzis ar subu kopaa. ja kas interesee rakstat uz ipastu

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

aa jaa veel ir sarkanais bloks ar kuru reizeem viens cilindrs nestraadaa, bet ja izsleedz tuvaas gaismas straadaa

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Bad_MF rakstīja:aa jaa veel ir sarkanais bloks ar kuru reizeem viens cilindrs nestraadaa, bet ja izsleedz tuvaas gaismas straadaa

Laba sagadiishanaas! Arii man ir bloks ar vienu nestraadaajoshu cilindru, kursh arii it kaa straadaa

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt
skirem Reģ.: 24.03.2004
0 0 Atbildēt

TP ko tu nesaproti, ja kaut ko vajag sit emilu un dabūsi atbildi, bet tā ir usa un transporta izdevumi būs lieli.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

pārsteidzos, iedziļinājos un visu sapratu...

www.twinsaabs.com/

šajā lapā pie linkiem atradu veselu kaudzi ar dažādiem detaļu linkiem... vismaz apskatīt, ja ne pirkt...

turbīnu meklēju...

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Turbo, a vai tad tas Frukts atsevišķi to turbīnu netirgo? Viņam tak bija divas gab???

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

A šitais Frukts no Limbaziem , saimnieka tel.nr. 9425649, gribeja pa kapeikām visu Saab atdod, mošs viņam ir Turbīna????

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

šamajam parastais inžektors.. tā jau viņš to autiņu pakaļ met..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

apsvanīju visus reklamas un doskas OG 900 un sūdu... naf..

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

kas Tavējai kait?

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

eļļu rij un nejēga dūmo... AN2 saka, ka jārestaurē, plus vēl plaisiņa briest....

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

Nu tak turbo nopeerc to pa 250,tikai pirms pirkshanas paarliecinies,ka toch turba ir vesela,un gan jau veel kaut kas no taa aparaata noderees.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

1) nav kur turēt...

2) nezinu vēl tāmi par pašreizējo remontu

3) nepirkšu vairs nevienu mašīnu principa pēc..

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

AR PRINCIPIEM zini kur var aiziet.....d.i.r.s.t. var aiziet,nav jau tev jaapeerk mashiina,bet lai saveejo paceltu,ir jaapeerk donors.

Aprunaajies ar AN 2 mosh vinjam ir kaadas idejas kur uz laiku ,kameer izjauc donoru sho var patureet.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

apsakati manu pēdējo komentāru sviesta topiku un tad punktu Nr 2.. šajā topikā....

Kreboks Reģ.: 24.10.2003
0 0 Atbildēt

kopš kura laikiem aptiekā nevar nopirkt mīlestību?! kaut nedaudz un bez receptes! man kādus 3 kg

Deps Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

Es atradu vienu 90 , vienā mājas pagalmā atradis atdusas vietu , nedaudz aplasīts un apsūbējis , saimnieku sastapt nesanāca. Rīt piebraukšu vēl. Vai kādam ir interese?

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Deps rakstīja:Es atradu vienu 90 , vienā mājas pagalmā atradis atdusas vietu , nedaudz aplasīts un apsūbējis , saimnieku sastapt nesanāca. Rīt piebraukšu vēl. Vai kādam ir interese?

Kas konkreeti ir aplasiits?

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

Deps rakstīja:Es atradu vienu 90 , vienā mājas pagalmā atradis atdusas vietu , nedaudz aplasīts un apsūbējis , saimnieku sastapt nesanāca. Rīt piebraukšu vēl. Vai kādam ir interese?

Apskatījos , nav pagriezu stiklu , salona izskatas bedigi , zem kapota netiku , katru reizi kad braukšu garām mēģināšu sastapt sainmieku , līdz šim mirklim nav izdevies to izdarīt.

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

To 90 iebildeju no ielas , pagalma nelīdu , ja kadam interese varu parsūtīt.

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

Varbuut kaads grib NEW saabu??? Tumshi zils divdurvju sedans ,veel nav aplasiits ,bet iespeejams ,ka driiz buus

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

llxx rakstīja:Varbuut kaads grib NEW saabu??? Tumshi zils divdurvju sedans ,veel nav aplasiits ,bet iespeejams ,ka driiz buus

Tas , par kuru bomziishi izraada interesi?

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

tas pats,NEW te draudeeja ,ka saaks to piedaavaat pa detaljaam ,bet nu ,taa teikt bomziishi jau pashi pieteicaas, nobraucu garaam ,bet ciitiigaak nepapeetiiju,pagaidaam tik izskataas ,ka pakaljeejais labais logs ir izgaseets ,kas tur iekshaa panjemts vai izlauzc zinju nav.

skumji ,ka autinjsh nu galiigi nebija donors,bet nu tagad par taadu kljuust.

mosh NEW te uzrodas un mosh par sakariigaam naudaam grib tikt no autinja valjaa,katraa zinjaa 1000eur taa mashiina sen jau nemaksaa, es dodu 80ls(nopietni) ,ja kaads dod vairaak ->uz priekshu

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti