ACHTUNG!!!!SAAB rezerves dalju tirgus!!!

llxx Reģ.: 30.05.2003

Patreiz veel var iegadaaties rez.daljas

prieksh SAAB 900,hechbeka,ir

normaals salons,pakaljeejie lukturi,

aizmugures durvis,haube,aatrumkaarba,

stuure,stuures reika ar pastiprinaataaju,

un veel visaadas hernjas,tik

pasham jaajauc aaraa.

Ja ir interese par salonu,tad pasteidzieties,autinjsh no shodienas,

staav bez durviim un aaraa,un driiz

to atdos sagriezt,ja kas kuzavs ir mazruuseejis.Kraasa perlamutra zilaC14.

Taatad ja interese ir,melojiet man uz

mlablaiks@jrrmk.lv vai pa ieksheejo

ipastu[addsig]

 
martsSR Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Maps. naf gan...ja es domaaju pareizo...tip taa kas zem seedeklja? lai nu kaa kaadaa no SAABiem atradiisies tas ko Tev vajag.....man ir SAABs ar TCS bet tas ir atsleegts..iespeejams to var vispaar iznjemt....taa kaa precizee ko iisti vajag

maps Reģ.: 02.10.2002
0 0 Atbildēt

paldies par to pasu

Man ir 2,3 turbo ar automatisko kārbu...briižiem visnejēdzīgākajās vietās mēdz apstaties (vislabākais pagaidām ir krustojumā, kur uztaisiiju labu sastrēgumu)

Noskaidrošu konkrēti, bet servisā teica, ka vajagot visu TCS vadības bloku

Nufis Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

...man ar kā reiz '92, tikai CS... Tā kā nemēģiniet tautieši man to kārbu nocelt, pirms es esmu ar Martu izrunājis (un nu teiksim galīgi izbrāķējis).

A el. pulksteņi, cik atceros, pilns Ķīpsalas šrots mētājas - nu vismaz viens toč bija, ja ne visi trīs...

P.S. Ja kas, Valters&Rapā (tajā kas pie Hotel Rīga) ir visvisādi SAAB Haynesi parādījušies 9K K9 99 (šitie toč bija, bet bija vēl kaut kādi, to ļi 92, to ļi kaut kas tamlīdzīgs) - cenas ap 17-19Ls

Krigers Reģ.: 13.06.2003
0 0 Atbildēt

HELP!!!

Gribu zināt, kur jaucas kāds 900OG 2.0T 8V un ir pieejamas tā sastāvdaļas.

Traki nepieciešama gumijas truba - ja tā to var nosaukt - kas iet no gaisa filtra bunduļa (iešprices) uz nosacīti taisno cauruli pirms turbīnas. Tā ir tā pati truba ar ribām, kas redzama pirmo/pēdējo bilžu labajā apakšējā stūrī šeitan: http://www.pastonroot.co.uk/wright/headgr.htm

Jebkura informācija vai konkrēti piedāvājumi laipni gaidīti!

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Labrīt! Pazvani Vaļeram uz Katlukalnu, ja ļoti ilgi lūgsies, tad viņš savā "dargumu krātuvē" noteikti ka tādu atradīs!

Krigers Reģ.: 13.06.2003
0 0 Atbildēt

Paldies par variantu #1! Bet, ja bez lūgšanās un rāpošanas uz ceļiem?

Jābūt arī vismaz variantam #2, ne?

"Variants #1" pagaidām paliek kā "variants #pēdējais", informācijas apkopošana un piedāvājumu pieņemšana turpinās...

gr Reģ.: 23.07.2002
0 0 Atbildēt

Krīger llxx ir izjaukts T8 81.g.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Inčukalnā ir izjaukts kaut kads 900 OG, pazvani, 7977256, varbūt viņiem ir???!!!

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

IIxx ir karburātornieks tur tādas "Gofras" naf...

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

llxx brauc ar karbuulji,bet shis tas no 8T rezerves daljaam vinjam ir,ieskaitot pilniigi izruuseejushu kuzavu uz saana

Var veel iebraukt Kjiipsalas shrotaa.

gr Reģ.: 23.07.2002
0 0 Atbildēt

Hej, man liekas vajadzēs slēdzeni no vadītāja durvīm!

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

pashu mehaanismu vai tikai mucinju??

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaadam vai kaadai nevajag bagaznieku ar spoileru sedanam 900 OG ,sudraba metaalikas(peleeks) kraasaa,atdoshu pa desmit.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Hmm......a ja pretī dodu melnu??? cik jāpimaksa??

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

PRETII VAJAG TIKAI NAUDU

MMikus Reģ.: 15.07.2003
0 0 Atbildēt

Vajadzīgs 9K CS priekšējais labais sānu stikls. Ātri - gribas ielikt žigli, kamēr nelīst lietus, un turpināt vizināties.

Kādi piedāvājumi? Cik maksā?[addsig]

martsSR Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nu, man ir bet taads apskraapeets. paskaties http://www.streetraceklubs.lv/saab/ ja der tad zvani 9468243 tip, atdoshu par 2Ls no jebkuras citur piedaavaataas cenas

martsSR Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ai, neee es sajaucu! Tev tak vajag labo? tas nav skrapeets vai kaa savaadaak apskaadeets vari vinju njemt.

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

Kas zin kaa dabuut nost 9000 (94g.) salona ventilātoru . Vakar nojaajos , bet rezultaata nekaada.

MMikus Reģ.: 15.07.2003
0 0 Atbildēt

Žēl, pasteidzos nupat iepirkt vienu stiklu par 10 Ls.

Mēģināšu likt. Nederēs - ņemšu Tavu.

Paldies.

martsSR Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

OKI, zvani ja vajag to stiklu vai ko citu no Saab daljaam

Viggen Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

lai to ventilatoru nonemtu, pusmasina jaizjauc.

es ari pacakarejos pusdienu, ta ari nenonemu, bet sataisiju ta pat.

A kas ir notisis?

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

Shamais gruuti griezaas un dazbriid saak smirdeet peec deguma.

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

Se pat "Gatavi kaujai" vai "SAAB remonts un pieredzes apmaiņa 2" bija tas aprakstiic.

Iisumaa: Tas ventilators njemaas ara no vietas, kas atrodas starp motortelpu un priekseejo stiklu, tipa zem taa plastmasas vaak. Turpat ir arii peckas radiators. Cakars ir naaviigs, jo vietas maz un araa var dabuut tikai ar maaniishanu. Jaanjem nost "smadzene", priekseejie logu tiiriitaaji, jaavieno nost peckas radiatora trubas. Tad taa plastmasas kaste jaarauj aaraa arii uzmaniigi, jo vinja turaas klaat uz plastmasas aakiem, kurus viegli aplauzt, un tad taa kaste jaadala uz puseem. Bet to gan uzmaniigi, jo tur visaadi plastmasas siikumi, kurus var aatri aplauzt . . .

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

Tad jau motoric beikc, vinjam parasti oglites un tas kolektor ir beikc, taadelj jaanjem jauns vai lietoc. Jauns ap Ls 60 lietoc Ls 20 . . . Lietotu var inceeties seit: 9246193, it kaa esot. Brivibas 447

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti