ACHTUNG!!!!SAAB rezerves dalju tirgus!!!

llxx Reģ.: 30.05.2003

Patreiz veel var iegadaaties rez.daljas

prieksh SAAB 900,hechbeka,ir

normaals salons,pakaljeejie lukturi,

aizmugures durvis,haube,aatrumkaarba,

stuure,stuures reika ar pastiprinaataaju,

un veel visaadas hernjas,tik

pasham jaajauc aaraa.

Ja ir interese par salonu,tad pasteidzieties,autinjsh no shodienas,

staav bez durviim un aaraa,un driiz

to atdos sagriezt,ja kas kuzavs ir mazruuseejis.Kraasa perlamutra zilaC14.

Taatad ja interese ir,melojiet man uz

mlablaiks@jrrmk.lv vai pa ieksheejo

ipastu[addsig]

 
MarC Reģ.: 05.01.2005
0 0 Atbildēt

To Gugi; ir vaaks un gumijas vanna ko liek bagazniekam uz griidas.

ivar Reģ.: 06.02.2005
0 0 Atbildēt

Vēlos samainīt savus 9-5 diskus - piecstaru ALU22, www.elkparts.co.uk/product_info.php/cPath/75_449_462/products_id/693

pret dubult 8 staru ALU27, www.elkparts.co.uk/product_info.php/cPath/75_449_462/products_id/701

dodiet ziņu 9252323

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

Biz, ko sastukoju ar trubu?

Re ku Te si tas

www.autonet.lv/eg/

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Klau, rezerves daļu magnāti, es par lētu naudu labprāt iepirktu:

1. labā luktura mazgātāja kāju vai plecu, nu to, kura atspere piespiež mazgātāja gumiju pie luktura stikla. Man nolūza atspere un vieglāk ir nomainīt visu kāju, nekā izpreperēt tās atsperītes paliekas, jo ja tā būtu es vienkārši nomainītu pārtrūkušo atsperīti.

2. lai būtu kārtība autosalonā, esmu gatavs nopirkt arī to atsperi vai vellsviņzin kā to sauc, kas uztur blakussēdētāja krēsla galvgali augšpozīcijā.

Dodiet zināt, kam šie sīkumi ir un es Lieldienās vai pēc tam varētu piebraukt savākt. Rīgā protams

ivar Reģ.: 06.02.2005
0 0 Atbildēt

Sveicieni! Vai kāds ir iepircis kautko SAABam internetā (saitos - www.partsforsaabs.com, www.elkparts.co.uk, vai kur citur)? Padalieties pieredzē...

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Taisos pirkt. Pirkshana ta viss ok. Galvenais vienoties par piegaadaataaj firmu

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

To Yukki,

1. man ir tikai kreisaa puse un taa pati jau labota

2. Manam arii taas atsperes ir beiktas. Ir aizmugureejie, bet tie, skiet, ir savaadaaki. Mosk ieks E&S ir saads siikums?

to ivar

Esmu pircis no www.elkparts.co.uk GILPTONE aadas kopsanas liidzekljus, nebija nekaadas aizkershanas. Noreekinies ar VISA Classic un gaidi kameert atnaak. Atsuutija liidz pasta nodaljai, tipa liidz majai. Taapat no speedparts.se Open Air Kit un PowerFlex bukses arii atnaaca bez problemam liidz pat maajam.

Vajag tikai VISA karti, lai var noreekinaaties, paareejais viss notiek pats par sevi

ivar Reģ.: 06.02.2005
0 0 Atbildēt

SaaBeR rakstīja:

to ivar

Esmu pircis no www.elkparts.co.uk GILPTONE aadas kopsanas liidzekljus, nebija nekaadas aizkershanas. Noreekinies ar VISA Classic un gaidi kameert atnaak. Atsuutija liidz pasta nodaljai, tipa liidz majai. Taapat no speedparts.se Open Air Kit un PowerFlex bukses arii atnaaca bez problemam liidz pat maajam.

Vajag tikai VISA karti, lai var noreekinaaties, paareejais viss notiek pats par sevi

Paldies, SaaBeR!!!

skirem Reģ.: 24.03.2004
0 0 Atbildēt

To ivar,

Esmu arī sūtījis no Elkiem, nekādu problēmu, samaksā un gaidi paku.

ivar Reģ.: 06.02.2005
0 0 Atbildēt

skirem rakstīja:To ivar,

Esmu arī sūtījis no Elkiem, nekādu problēmu, samaksā un gaidi paku.

Paldies, Skirem, bet cik ilgi jāgaida????

Ivars

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

Issti neatceros, bet, skiet, bija kaut kur ap nedeelju. katraa zinjaa aatraak nekaa vinji parasti sola Vinji parasti saka maksimaalo laiku, bet atnaak aatraak.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Labrītt!!

Sakarā ar to, ka man tomēr izdevās pārlikt bremzes no Saab 900 88.gada un savu Saab 900 86, tagad meklēju no 88.gada modeļa rokas bremzes rokturi ar visiem "pribambasiem".

Ja kādam ir, tad lūdzu padot ziņu, laprat to iegadāšos!

skirem Reģ.: 24.03.2004
0 0 Atbildēt

Ivar, tā arī bija kā Saabers teica 4-5 darba dienas un paka ir klāt!

Triker Reģ.: 23.01.2003
0 0 Atbildēt

Varbuut kaadam ir luste ieguut iipashumaa 87. gada SAAB 9000 2.0 T, nav braucams, jaasaliek motors un veel shis tas, bet optika, salons un citi siikumi ir kaartiibaa. Man shis staav jau kaadu laicinju ar pajuktu motoru, izspieda galvas bliivi un tosols sagaaja karterii, tika iesaakts remonts, nosliipeeta klokene veel kautkaadi shtrunti sapirkti.....meistars, kursh taisiija zinaaja savu lietu, bet.....paaragri shkiiraamies. Staavoklis nav ideaals, tachu prieksh detaljaam var nemt. Viss tikai par 250 naudinjaam. Droshi zvaniet 9247599

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Triker rakstīja:Varbuut kaadam ir luste ieguut iipashumaa 87. gada SAAB 9000 2.0 T, nav braucams, jaasaliek motors un veel shis tas, bet optika, salons un citi siikumi ir kaartiibaa. Man shis staav jau kaadu laicinju ar pajuktu motoru, izspieda galvas bliivi un tosols sagaaja karterii, tika iesaakts remonts, nosliipeeta klokene veel kautkaadi shtrunti sapirkti.....meistars, kursh taisiija zinaaja savu lietu, bet.....paaragri shkiiraamies. Staavoklis nav ideaals, tachu prieksh detaljaam var nemt. Viss tikai par 250 naudinjaam. Droshi zvaniet 9247599

Pa 150Ls ņemu "Ņegļadja" un mošs tos Tavus diskus pa 80Ls arī vēl komplektā, tad jau kopa 230Ls sanak...Ta der??

Es pilnīgi nopietni!

Ja kas zvani 7545444, vai 9613466 Aldis.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Jo 250Ls ar izjauktu un defektetu motoru ir baigi sālīti, Vecīt!

Pavēro reklāmu.....pa 300Ls var ar T.A. un ejosu nopirkt...

Triker Reģ.: 23.01.2003
0 0 Atbildēt

Pa 150Ls ņemu "Ņegļadja" un mošs tos Tavus diskus pa 80Ls arī vēl komplektā, tad jau kopa 230Ls sanak...Ta der??

Es pilnīgi nopietni!

Ja kas zvani 7545444, vai 9613466 Aldis.

Dritvaikocinj, es nevaru tik leeti shkirties no shiim lietaam! Saprotu Tavu interesi, bet pameegini saprast arii mani!

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Vidējā cena, pa kuru Tev izdosies nogrūst to Saab šrotā, ir ap 100Ls, ja saksi jaukt pats, tad ejošāko, pa līdzīgu summu pardosi, a parejais ta arī metāsies, ārā mest būs žēl, a vietu aizņems, un tolka nekāda, padoma loģiski....

es tak piedavaju Tev kompromisu,

to Tavu Saab pacelt, pie visspozitīvakajiem aprēķiniem , vel vaig kādus 150, ja ne vairak Ls, tad vel nodokļi, T.A. un tad jau viņs sanak dārgāk, neka var paņemt netirgojoties, pēc reklamas, ejošu, ar visam lietam, un Gast, nedomajot.....

Es piedāvaju, a Tu vari domat, ja, vai nē.....

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Pareizi, Sviestc, šitie jāņem izjaukti Tas ir gan nopietni, gan nepnopietni reizē. Ja ir laiks un vieta, kur krāmēties, tad beigās sanāks labs braucamais, jo pašam liekot kopā negribas īpaši haltūrēt, bet kad ir ejošs, tad nav laika taisīt, tikai brauc līdz salūzt. Bet, ja nav laika, tad tu viņu ātrāk pārdosi nekā saliksi.

Triker Reģ.: 23.01.2003
0 0 Atbildēt

Nuuu, labi, vienojamies par apaljiem 300 un tas viss ir Tavs!

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

Triker rakstīja:Nuuu, labi, vienojamies par apaljiem 300 un tas viss ir Tavs!

Neejoshs 9000 pa 300ls,Tu jociigs????!!!Mosh pa 300 eur???

Triker Reģ.: 23.01.2003
0 0 Atbildēt

llxx rakstīja:

Triker rakstīja:Nuuu, labi, vienojamies par apaljiem 300 un tas viss ir Tavs!

Neejoshs 9000 pa 300ls,Tu jociigs????!!!Mosh pa 300 eur???

Nee, Tu nepaarlasiijies! Te veel ir runa par diskiem!

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

skumji, bet fakts....

taa taas masiiniites arii maksaa.... peerkot padsmitgadiigu autinju jaareekinaas ar zaudeejumiem to paardod...

kaut vai ar zelta anteenu, tas ir daargi...

Triker Reģ.: 23.01.2003
0 0 Atbildēt

Kungi, buushu offlainaa! Visi kontakti caur trubu, zvaniet, ja ir ko teikt! Aldi, meeginaasim vienoties!

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

Tad jau preciizaak buutu paardot diskus plus 9000sho pa 300ls

Bet no savas pieredzes varu teikt ,ka maksaat par neejoshu mashiinu,bez TA 100ls ir griesti, pagashruden viens tads "iekjeras"

un izmaksas liidz briidim ,kad auto pats saaka labi braukt sasniedza jau 600ls,tas ir ieskaitot protams arii TA izmaksas,celju nodevas pa gadiem(laikam ka 2) kurus shis autinjsh nostaaveeja,numura zīmes(jaunas) , jo vecās bija nospertas.Transporta izmaksas "Grietai" pa Rīgu un benzīns mašīnai kura vilka sho ieguvumu uz jaunajām mājām Liepāja.Principā pa šiem aptuveni 600ls mašina ir palikusi bez "zemūdens akmeņiem",viss kas jāremonte ir saremontēts un ir labi.Vai pa 600ls var nopirkt līdzvērtīgu auto???Šaubos .

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti