ACHTUNG!!!!SAAB rezerves dalju tirgus!!!

llxx Reģ.: 30.05.2003

Patreiz veel var iegadaaties rez.daljas

prieksh SAAB 900,hechbeka,ir

normaals salons,pakaljeejie lukturi,

aizmugures durvis,haube,aatrumkaarba,

stuure,stuures reika ar pastiprinaataaju,

un veel visaadas hernjas,tik

pasham jaajauc aaraa.

Ja ir interese par salonu,tad pasteidzieties,autinjsh no shodienas,

staav bez durviim un aaraa,un driiz

to atdos sagriezt,ja kas kuzavs ir mazruuseejis.Kraasa perlamutra zilaC14.

Taatad ja interese ir,melojiet man uz

mlablaiks@jrrmk.lv vai pa ieksheejo

ipastu[addsig]

 
bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Trakaakajaa seenju takaa nebija neviena akmenja. Es domaju to zaales aizaugusho celju!

Ja uculam nebuutu pannas, tad arii Viesiitee buutu tapis paarsists karteris uz betonam plaaksneem braucot iekhsaa kempingaa!

Taa, ka tomeer tas viss ir daljeeja sakritiiba un tikpat labi karteri var sasist arii pilseetaa.

skirem Reģ.: 24.03.2004
0 0 Atbildēt

Tā zāles aizaugusi taka ir -sēņu taka, bet tas nakts ceļš ar akmeņiem- jāsaka tā par laimi tikai divi karteri un laikam viena norauta gofra.

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Piesakies naakamgad taisiit trasi???

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

nu viss - braucam ar junioru apgūt Zemgales šrotus.

par rezultātiem informēšu..

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

mixeris2 rakstīja:Trakaakajaa seenju takaa nebija neviena akmenja. Es domaju to zaales aizaugusho celju!

Ja uculam nebuutu pannas, tad arii Viesiitee buutu tapis paarsists karteris uz betonam plaaksneem braucot iekhsaa kempingaa!

Taa, ka tomeer tas viss ir daljeeja sakritiiba un tikpat labi karteri var sasist arii pilseetaa.

Nu tomer nav taa sakritiiba,bet gan diezgan liela iespeejamiiba, viela pardomaam nakamajiem rallija organizatoriem.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

nu dabūju pa 20 LVL tajā šrotā it kā ar tiem cipariem, bet kad skatos uz viņju, liekas, ka man tomēr vajag kaut ko citādāku - rīt vedīšu spečukiem ieērtēt.

Pērkon, turbīnas tur nebija. Tur vispēr nebija nekāds šrots. Garāža, kurā nez kāpēc vienā stūrī bija SAAB "dvižoks" kā viņi to sauca. Nekā cita no SAABa tur nebija. Vāku paņēmu, bet viss cits palika.

Uzzināju, ka arī tur, kur llxx iepirka pēdējo donoru esot bijis izjaukts 9k melns Un vispār - kāpēc man tas viss būtu jāzina!!

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstījaAAB "dvižoks"

SAAB "kustinaataajs"

skirem Reģ.: 24.03.2004
0 0 Atbildēt

mixeris2 rakstījaiesakies naakamgad taisiit trasi???

Varu arī palīdzēt. Es negribu nevienu vainot, apvainot vai kā citādi aizskart, bet laikam mazliet ir jāatceras ar kādiem auto mēs braucam. Tie nav VAZ,ZAZ,AZLK un tt. ( nepieminēšu nevienu tautas klases auto savādāk citi nories kā suni.)

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

Joprojām gribu turbīnu , nu nežēlīgi gribu auuuuuuuuuuuuuu!

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

nebija tur turbīnas, N E B I J A!!

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Pērkon,

atsūti uz ipastu savu epastu - pārsūtīšu iera katalogu.

Bet vai kāds man var pateikt KĀDU vāku man īsti vajag meklēt??

Tas, kas bija atrasts Madonā (9k līdz kādam tur gadam) nederēja un šis (9k pēc kāda tur gada) arī izskatās pavisam citādāks kā tā salāpītā motora apakša. KO man īsti vajag???

ieris Reģ.: 24.04.2002
0 0 Atbildēt

Wow, pa 20Ls... kruta!

Kad es ņēmu vāku, arī šķita, ka kaut kas nav.. no apakšas izskatās savādāk..

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

manējam (tam kas uz auto) ir tāda kā vīle pa vidu, tai blakus skrūve un iepretī vīlei tai kastei tāds kā iedobums ārmalā - tajā kas auto priekšpusē. Bet tam vākam ko nopirku tā apakšējā daļa tāda klucīgāka..

ieris Reģ.: 24.04.2002
0 0 Atbildēt

Tu labāks spečuks kā es - es vispār nemāku izstāstīt kāds izskatījās tas ko es nopirku, un kāds ir zem auto, ne tik.. bet e&s apstiprināja, ka esmu pareizo nopircis.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Atradu - man vajag:

Engine type: B234L - 2.3L turbo,: 200 hp Sāka ražot no 1993.12.

kā lai es šrotistiem to pa telefonu izstāstu

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:Atradu - man vajag:

Engine type: B234L - 2.3L turbo,: 200 hp Sāka ražot no 1993.12.

kā lai es šrotistiem to pa telefonu izstāstu

Uz bloka ir dzineeja kods! Taa arii izstaasti, ka vajag dzineejam B234L

ieris Reģ.: 24.04.2002
0 0 Atbildēt

Es šodien uzzināju, ka tas kartera vāks sākot ar '94.g. ir vienāds 2.0 un 2.3 motoram.

ieris Reģ.: 24.04.2002
0 0 Atbildēt

Man ir B234E, tad jau mums visticamāk atšķirīgi.

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

skirem rakstīja:

mixeris2 rakstīja piesakies naakamgad taisiit trasi???

Varu arī palīdzēt. Es negribu nevienu vainot, apvainot vai kā citādi aizskart, bet laikam mazliet ir jāatceras ar kādiem auto mēs braucam. Tie nav VAZ,ZAZ,AZLK un tt. ( nepieminēšu nevienu tautas klases auto savādāk citi nories kā suni.)

Turēsim pie vārda! Kritikai un ieteikumiem ir jābūt, savādāk dzīvē nekas nemainītos uz augšu. Sākam praktiski tūlīt - ceturtdien, kad analizēsim kļūdas, nāc un iesaki konkrētu vietu : nepieciešama atbilstoša vieta gulēšanai, ēšanai un labi un interesanti apkārtnes ceļi nākamajam gadam. Es arī labprātāk brauktu pa gludāku segumu. Tā kā man ir bijis tas gods zīmēt trasi, zinu, cik tas ir "viegli". Bet tas nenozīmē, ka tas nav iespējams un pēc tā nebūtu jātiecas, es joprojām ceru, ka tas ir iespējams, vajag tikai čaklus darītājus un viss notiks!

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

Yukki , interesanti ceļi ir manā pusē ( ķegums , Birzgale,Baldone,daugmale,Tome) ari kempingu piedāvājums ir diezgan plašs , labprāt piepalīdzētu , bet nu gribas pašam izbraukt !

Nez, nosūtu meila adresi.

skirem Reģ.: 24.03.2004
0 0 Atbildēt

To Yukki,

Esmu gatavs izteikt domas un viedokli. Kur,kad, cikos?

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Ceturtdien 18:30 E&S.

Un iisteniibaa driiz jau jaabuut domaam par naakamaa gada vietu, jo jaanorezervee vieta!

Un diezmheel pieredze raada, ka ja nav kempings ar pietiekami daudz guljvietaam zem jumta tad shii vieta mums neder!

Taatad patreiz mums jau ir 3 pieteikusihes uz kljuudu laboshanaam un paliidzeeshanaam

Aarnijs, Skirems un Ieris

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

nakšņošana teltī, neraugoties uz lietu, bija pat ļoti ērta. Domāju, ka telšu opciju nevajag atmest, jo vienmēr būs arī cilvēki, kas labprāt ietaupīs un modīsies ar "putnu dziesmām" un leišu bazarēšanu.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

nakšņošana teltī nav tikai ietaupīšana, bet piedzīvojums..

Sviesc teica, ka kaut kur pārdaugavā esot āutovekals, kur varētu būt svečvadi priekš OG.. varbūt kāds zin?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti