ACHTUNG!!!!SAAB rezerves dalju tirgus!!!

llxx Reģ.: 30.05.2003

Patreiz veel var iegadaaties rez.daljas

prieksh SAAB 900,hechbeka,ir

normaals salons,pakaljeejie lukturi,

aizmugures durvis,haube,aatrumkaarba,

stuure,stuures reika ar pastiprinaataaju,

un veel visaadas hernjas,tik

pasham jaajauc aaraa.

Ja ir interese par salonu,tad pasteidzieties,autinjsh no shodienas,

staav bez durviim un aaraa,un driiz

to atdos sagriezt,ja kas kuzavs ir mazruuseejis.Kraasa perlamutra zilaC14.

Taatad ja interese ir,melojiet man uz

mlablaiks@jrrmk.lv vai pa ieksheejo

ipastu[addsig]

 
KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

hammers rakstīja:

KurBads rakstīja: draugi, padalieties ar Aarnija mailu. Aarnij, man neiet sitas iauto mails, iedod savu adresi luudzu.

paldies!

arteh@inbox.lv

tnx!

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

tu hammer esi iistens spameru draugs

KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

ceru, ka manis deel Aarnija mails necietiis

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

atstarpes neliidz bet @ vietaa rakstiit at vai suns vai sobaka un . vietaa rakstiits punkts toch liidz, jo vaardu punkts aarzemju spameru boti toch nemeklee un taapat arii vaardu sobaka vinji nepieliidzina @ ziimiitei

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Gugi rakstīja:

Kredoks rakstīja: Pārdodu jaunu nelietotu (pirktu pirms pāris gadiem) jumta bagāžnieku - divi stieņi ar stiprinājumiem CARAC 2 (Mant Balnc lētais gals) kas der autiņiem ar ūdens notekām jumta malāas tātad arī iespējams ka "retro" gadagājuma SAABiem. 20Ls tel.9239947

10,-Ls!!!

Gugi! 17Ls

Gugi Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

Kredoks rakstīja:

Gugi rakstīja:

Kredoks rakstīja: Pārdodu jaunu nelietotu (pirktu pirms pāris gadiem) jumta bagāžnieku - divi stieņi ar stiprinājumiem CARAC 2 (Mant Balnc lētais gals) kas der autiņiem ar ūdens notekām jumta malāas tātad arī iespējams ka "retro" gadagājuma SAABiem. 20Ls tel.9239947

10,-Ls!!!

Gugi! 17Ls

10,-Ls

blackDoggy Reģ.: 01.12.2003
0 0 Atbildēt

Es tā lēnām meklēju kādu, kurš pārdod savu '94-'98 9K SAABu detaļās.

Man vajadzētu:

Priekšējo spoileri (manam ir plaisa)

Aizmugures lukturu stiklinjus (vienaa traapiijis akmenis, otraa ir plaisa)

Kreisās (vadītāja) puses spoguļa stikliņu (manam sildītājs izbeidzies)

Tiek meklēts arī salona ventilātora motorītis - tāds, kurš daudz netroksnjo

Nav nekādas steigas, bet ja kādam ir kāds izjaucams donors ar minētajām lietām - ziņojiet

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

Hi,

Aizmugures lukturu stiklu dedabuusi, skiet, ka tas atseviski nenaak, ja mees domaajam par vienu un to pashu. Man ir viss lukturis, bet tikai viena puse, ja ir interese, tad varu paskatiit, kura puse.

Salona ventilatoru iesaku likt jaunu, ja taisies ar auto braukt, jo lietoti reti ir labi. Jauns bija ap Ls 60

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Gugi rakstīja:

Kredoks rakstīja:

Gugi rakstīja:

Kredoks rakstīja: Pārdodu jaunu nelietotu (pirktu pirms pāris gadiem) jumta bagāžnieku - divi stieņi ar stiprinājumiem CARAC 2 (Mant Balnc lētais gals) kas der autiņiem ar ūdens notekām jumta malāas tātad arī iespējams ka "retro" gadagājuma SAABiem. 20Ls tel.9239947

10,-Ls!!!

Gugi! 17Ls

10,-Ls

varbūt solīt 12Ls

blackDoggy Reģ.: 01.12.2003
0 0 Atbildēt

Man ir viss lukturis, bet tikai viena puse, ja ir interese, tad varu paskatiit, kura puse.

OK, paskaties, kura puse. Cik Tu par vinju veeleetos?

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

blackDoggy.... Ir viss, iznjemot salona ventilatoru...

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

Ir kreisaa puse aizmugurejaa lampa, varu dabuut arii labo pusi, tipa abas. Taas ir peec 93 gada . .

Bet kursh tev gads, izradas ka tie atskiraas lidz 93 un peec . . .

alva Reģ.: 21.01.2006
0 0 Atbildēt

Vai kādam nav neejoš lukturu tīrītāja detaļas, trūkst dažas detaļas no labās puses.

KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

alva rakstīja: Vai kādam nav neejoš lukturu tīrītāja detaļas, trūkst dažas detaļas no labās puses.

meegini uztaisiit pats - es savam to zobstieniiti pats izviileeju un straadaa

blackDoggy Reģ.: 01.12.2003
0 0 Atbildēt

SaaBeR, Arnij, nosuutiiju jums katram pa e-pastam. Ceru, ka adreses bija pareizaas

Viggen Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

Meklēju vienu vai divus 16\" lietos diskus 900 SAABam NG, Diska nosaukums ir Viking. Te var apskatīt bildīti fotki.lv/...

Var būt kādam ir, vai kāds zina kur var sameklēt par saprātīgu cenu.

E&S var nepiedāvāt, zinu, ka tur jauns viens ir, bet tas ir pēdējais variants, kur pirkt.

KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

mekleeju:

- 900 OG aizmugures sedekla galvas balstus, veelams beesas kraasas veluura izpildiijumaa;

- avarijas ugunu sleedzi, kam nav izdedzis sleedza apgaismojums.

- varbuut kadam ir aadas salons besaa kraasaa?

... nu un tad, protams, lapraat uzklausisu piedavajumus par aero saanu paneliem, whale tale, labu turbo motoru ...

Paldies!

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

KurBads rakstīja: mekleeju:

- 900 OG aizmugures sedekla galvas balstus, veelams beesas kraasas veluura izpildiijumaa;

- avarijas ugunu sleedzi, kam nav izdedzis sleedza apgaismojums.

- varbuut kadam ir aadas salons besaa kraasaa?

... nu un tad, protams, lapraat uzklausisu piedavajumus par aero saanu paneliem, whale tale, labu turbo motoru ...

Paldies!

Ir mākslīgās ādas salons viss, šadā lūk krāsā ar visiem aizmugures galvas balstiem, komplekta cena 15Ls.

fotki.lv/...

primo Reģ.: 22.07.2002
0 0 Atbildēt

slēdzī var nomainīt lampiņu.

KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

primo rakstīja: slēdzī var nomainīt lampiņu.

nevar ... ja var, tad padalies pieredzee ...

cik esmu dzirdejis, tad nomainiit vareeja laikam vecaakiem modeliem. Man ir `89 un izjaucot tur neko mainaamu neredzeeju. Ugunu sleedzim gan var nomainiit un to esmu dariijis, bet sitiem migliniemu/avaarijas gaismu/loga apsildes ... sleedziem ... liekas, ka nee

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

varbūt tas vadiņš ar lampiņu galā ir norauts vai kaut kur vadu tīmekli sapinies un paslēpies.

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

iepriekšējais koments ,kļūdains.Vajadzētu papētīt pašu slēdzi,tur lampiņu vajadzētu spēt nomainīt, ja tomēr nesanāk,tad laikam jau jāmeklē pats slēdzis.

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

KurBads rakstīja:

primo rakstīja: slēdzī var nomainīt lampiņu.

nevar ... ja var, tad padalies pieredzee ...

cik esmu dzirdejis, tad nomainiit vareeja laikam vecaakiem modeliem. Man ir `89 un izjaucot tur neko mainaamu neredzeeju. Ugunu sleedzim gan var nomainiit un to esmu dariijis, bet sitiem migliniemu/avaarijas gaismu/loga apsildes ... sleedziem ... liekas, ka nee

Var nomainiit! Aprakstiit gruuti, tur jaataisa fotosesija....

KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja:

KurBads rakstīja:

primo rakstīja: slēdzī var nomainīt lampiņu.

nevar ... ja var, tad padalies pieredzee ...

cik esmu dzirdejis, tad nomainiit vareeja laikam vecaakiem modeliem. Man ir `89 un izjaucot tur neko mainaamu neredzeeju. Ugunu sleedzim gan var nomainiit un to esmu dariijis, bet sitiem migliniemu/avaarijas gaismu/loga apsildes ... sleedziem ... liekas, ka nee

Var nomainiit! Aprakstiit gruuti, tur jaataisa fotosesija....

let

KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja:

KurBads rakstīja:

primo rakstīja: slēdzī var nomainīt lampiņu.

nevar ... ja var, tad padalies pieredzee ...

cik esmu dzirdejis, tad nomainiit vareeja laikam vecaakiem modeliem. Man ir `89 un izjaucot tur neko mainaamu neredzeeju. Ugunu sleedzim gan var nomainiit un to esmu dariijis, bet sitiem migliniemu/avaarijas gaismu/loga apsildes ... sleedziem ... liekas, ka nee

Var nomainiit! Aprakstiit gruuti, tur jaataisa fotosesija....

let`s do it! man ir digi foto ... gaidiet, buus.

Arnij - kaa paliek ar peeclieldienu nedelju? aizsutiju Tev mailu.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti