ACHTUNG!!!!SAAB rezerves dalju tirgus!!!

llxx Reģ.: 30.05.2003

Patreiz veel var iegadaaties rez.daljas

prieksh SAAB 900,hechbeka,ir

normaals salons,pakaljeejie lukturi,

aizmugures durvis,haube,aatrumkaarba,

stuure,stuures reika ar pastiprinaataaju,

un veel visaadas hernjas,tik

pasham jaajauc aaraa.

Ja ir interese par salonu,tad pasteidzieties,autinjsh no shodienas,

staav bez durviim un aaraa,un driiz

to atdos sagriezt,ja kas kuzavs ir mazruuseejis.Kraasa perlamutra zilaC14.

Taatad ja interese ir,melojiet man uz

mlablaiks@jrrmk.lv vai pa ieksheejo

ipastu[addsig]

 
Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

eeKa Reģ.: 13.06.2005
0 0 Atbildēt

sveiki! Vai kaadam nav aizkjeeries kaads kapota amortinjsh viens, prieksh 9000 NG? raadaas, ka peec lielaa sala viens izteceejis. Labpraat atpirktu taadu pasaakumu.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Kredoks rakstīja: HPT - High Pi..izdjec.. Today?

Es zinu tikai HOT Tipa - High Output Turbine

spamers...

airis Reģ.: 14.04.2002
0 0 Atbildēt

Mekleju labu saab 9000 2,3T interkuuleri!!! Steidzami.

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

eeKa rakstīja: sveiki! Vai kaadam nav aizkjeeries kaads kapota amortinjsh viens, prieksh 9000 NG? raadaas, ka peec lielaa sala viens izteceejis. Labpraat atpirktu taadu pasaakumu.

Ir no aizm. vaaka! Vajag paskatiities, vai der stiprinaajumi un garums.

eeKa Reģ.: 13.06.2005
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja:

eeKa Reģ.: 13.06.2005
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja:

Ir no aizm. vaaka! Vajag paskatiities, vai der stiprinaajumi un garums.

Gljuks kautkaads

Vinjiem ir abi vienaadi, gan prieksh, gan pakalja. Ja sestdien braukshu uz ceesiim tad uzzvaniishu!

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Ja arii nebrauc...sveetdien buushu Briivkalnos. Panjemshu liidz.

Zaps Reģ.: 06.01.2004
0 0 Atbildēt

Vai kādam donorauto nav aizķēries Saab logo priekšējais un aizmugurējais, tipa tas kas bagāžnieka un motora pārsega vidū nāk.

tipa tāds: www.elkparts.com/...

savādāk tagad palikusi tikai spīdīga ripa

ak jā un vajag prieksh 9-3

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Redz ka tajos elkpartos bija aizkjeeries

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Tikai nesmejieties, bet man arī tādas 2 emblēmas vajag... bērnu ratiem! Nopietni! Man tur uz "lietajiem" riteņiem virsū ir "kalpaki", kas dēļ izvirzījuma nelien liftā, bet tos noņemot atsedzas papliks gultnis, kur smiltīm dancot, tāpēc vajag piesegt. Vakar kā reizi iedomājos, ka šāda pielīmēta SAAB emblēmiņa varētu to lietu atrisināt efektīvi un ar glanci!

Zaps Reģ.: 06.01.2004
0 0 Atbildēt

mixeris2 rakstīja: Redz ka tajos elkpartos bija aizkjeeries

nu jaa par 20ls + atveshana katrs. tad jau labāk spīdīga ripa, vai moš pa nakti ar kādu jāsamaina

Zaps Reģ.: 06.01.2004
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja: Tikai nesmejieties, bet man arī tādas 2 emblēmas vajag... bērnu ratiem! Nopietni! Man tur uz "lietajiem" riteņiem virsū ir "kalpaki", kas dēļ izvirzījuma nelien liftā, bet tos noņemot atsedzas papliks gultnis, kur smiltīm dancot, tāpēc vajag piesegt. Vakar kā reizi iedomājos, ka šāda pielīmēta SAAB emblēmiņa varētu to lietu atrisināt efektīvi un ar glanci!

es smietos tad, ja Tu būtu edzulis

airis Reģ.: 14.04.2002
0 0 Atbildēt

Tiesam nav nevienam intercoolera lieka???

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

Zaps rakstīja:

Yukki rakstīja: Tikai nesmejieties, bet man arī tādas 2 emblēmas vajag... bērnu ratiem! Nopietni! Man tur uz "lietajiem" riteņiem virsū ir "kalpaki", kas dēļ izvirzījuma nelien liftā, bet tos noņemot atsedzas papliks gultnis, kur smiltīm dancot, tāpēc vajag piesegt. Vakar kā reizi iedomājos, ka šāda pielīmēta SAAB emblēmiņa varētu to lietu atrisināt efektīvi un ar glanci!

es smietos tad, ja Tu būtu edzulis

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Smejieties vien, aizbraucu uz Rumbulu, tur pa pillo visādu bļembu - mazas novelcenes Ls 0.35, lielākas un bleķa Ls 0.40, 6cm diametrā Ls 0.80-Ls 2 (vienādas pie dažādiem pārdevējiem). Neviena no tām man domāt neder motorvākam, bet kas zin, varbūt var ko sadomāt. Hmm, ja man tiešām vajadzētu vākam, es maybe arī E&S vai Alfamotorā tomēr iebrauktu

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

Zaps rakstīja: Vai kādam donorauto nav aizķēries Saab logo priekšējais un aizmugurējais, tipa tas kas bagāžnieka un motora pārsega vidū nāk.

tipa tāds: www.elkparts.com/...

savādāk tagad palikusi tikai spīdīga ripa

ak jā un vajag prieksh 9-3

suuti droshi no elkparts. es pasuutiiju ripu priekshaa + veel shaadu taadu kjiimiju un shippings uz LV bija 1 pounds.

tas leetaak nekaa ieliet bendzhu lai uz rimiiti aizbrauktu

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

Kur lai nopeerk 3 aatrumu prieks 9K Aeras? Sodien neema un izbeidzaas.

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

SaaBeR rakstīja: Kur lai nopeerk 3 aatrumu prieks 9K Aeras? Sodien neema un izbeidzaas.

Tad tomeer kaarba...

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Pljins.... Tas Ventspilnieks taa arii neatveda savu veco kaarbu, kaa bijaam sarunaajushi, kad par saliidzinoshu sviestmaizi notirgoju ejoshu, ar norunu, ka vinja vecaa vietaa!!! Tai bija tikai reduktora vaina...

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja: Pljins.... Tas Ventspilnieks taa arii neatveda savu veco kaarbu, kaa bijaam sarunaajushi, kad par saliidzinoshu sviestmaizi notirgoju ejoshu, ar norunu, ka vinja vecaa vietaa!!! Tai bija tikai reduktora vaina...

Kontakti tac palika , zvani un pieprasi!

Tas nav gadījumā tas džeks , kas uzlika aero virsū?

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

Tik traki jau nav - veel cetri aatrumi ir palikushi Plus veel viens atpakal Bet jaaremonee gan buus

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

SaaBeR rakstīja: Tik traki jau nav - veel cetri aatrumi ir palikushi Plus veel viens atpakal Bet jaaremonee gan buus

Ir pienācis mirklis šķirties

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

perkons rakstīja:

Arnijs rakstīja: Pljins.... Tas Ventspilnieks taa arii neatveda savu veco kaarbu, kaa bijaam sarunaajushi, kad par saliidzinoshu sviestmaizi notirgoju ejoshu, ar norunu, ka vinja vecaa vietaa!!! Tai bija tikai reduktora vaina...

Kontakti tac palika , zvani un pieprasi!

Tas nav gadījumā tas džeks , kas uzlika aero virsū?

Tel. nesagabaaju, zinu tikai ka bija ar simetriskiem nepaara cipariem un to, ka kaarbu lika A-favoriitaa.... bet tas bija kaut kad oktobrii....

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

nebij 6099898 ?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti