ACHTUNG!!!!SAAB rezerves dalju tirgus!!!

llxx Reģ.: 30.05.2003

Patreiz veel var iegadaaties rez.daljas

prieksh SAAB 900,hechbeka,ir

normaals salons,pakaljeejie lukturi,

aizmugures durvis,haube,aatrumkaarba,

stuure,stuures reika ar pastiprinaataaju,

un veel visaadas hernjas,tik

pasham jaajauc aaraa.

Ja ir interese par salonu,tad pasteidzieties,autinjsh no shodienas,

staav bez durviim un aaraa,un driiz

to atdos sagriezt,ja kas kuzavs ir mazruuseejis.Kraasa perlamutra zilaC14.

Taatad ja interese ir,melojiet man uz

mlablaiks@jrrmk.lv vai pa ieksheejo

ipastu[addsig]

 
audiks Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

perkons rakstīja:

audiks rakstīja: Labrīt!

Ja kāds vēl nav savu SAABu apavīs ar vasaras riepām, tad ir vienreizējs piedāvājums pie manis iegādāties nu ļoti labas mazlietotas (1 vasaru brauktas) vasaras riepas firmas FULDA 205 x 60 x R15, protams riepas var likt arī uzcitām markas automašīnām. Riktīgas lietus riepas. Interesantiem interesēties pa tālr. 9243626 Riepas ir aplūkojamas un aptaustāmas Rīgā, Mežciemā, Biķernieku sporta kompleksājā bāzes boksos.

Par naudiņām aizmirsi pateikt , cik ta guldeņus ir jāizliek ?

Labrīt!

Nu ar tā naudiņām ir tā ka, par cenu domāju vienosimies. Ja prasītu 50 latviešu naudiņas, tad es teiktu ka tā ir riktīgi laba cena, bet laiu runātu par cenu no sākuma vajag aizbraukt un aplūkot.

skutais Reģ.: 09.05.2001
0 0 Atbildēt

He He, esmu iestaajies SAAB pulcinjaa!

Ir veelme iegaadaaties miglas lukturus (9-5, '99, combi).

Ja ir piedāvājumi: igital@ml.lv" target="_new">digital@ml.lv

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

baigi vajadzētu atrast piekabes āķi priekš 9k no 91.g., ja ir ko piedāvāt- mpserviss@inbox.lv

Volviks Reģ.: 24.07.2003
0 0 Atbildēt

Vai kādam nav nepieciešami 9-5 lietoti amortizatori? Pēc servisa testa ja nemaldos bija 87%.

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Volviks rakstīja: Vai kādam nav nepieciešami 9-5 lietoti amortizatori? Pēc servisa testa ja nemaldos bija 87%.

Ja nesabriedīšu uz koni, tad man kautkad vajadzēs vienu (divus?) aero aizmugurējos amīšus, jo viens jau sulojot, bet pagaidām strādā. Kā tur ir aero no neaero āmīši atšķiras, vai tikai atsperes?

Cullmann Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

Mekleju SAAB motoru 2.3 pec 94 gada ja ir varianti zvanit loti steidzmi 9386699

Volviks Reģ.: 24.07.2003
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja:

Volviks rakstīja: Vai kādam nav nepieciešami 9-5 lietoti amortizatori? Pēc servisa testa ja nemaldos bija 87%.

Ja nesabriedīšu uz koni, tad man kautkad vajadzēs vienu (divus?) aero aizmugurējos amīšus, jo viens jau sulojot, bet pagaidām strādā. Kā tur ir aero no neaero āmīši atšķiras, vai tikai atsperes?

Par oriģinālajiem nezinu, bet Koni katalogā nav atšķirība vai aero vai 2,0t.

Pakaļējos tirgošu, bet par priekšējiem vēl nezinu, jo sākumā noņems un pārbaudīs. Sliktus nevienam netaisos smērēt.

blackDoggy Reģ.: 01.12.2003
0 0 Atbildēt

Cik varētu maksāt lietots ABS devējs? E&S gribēja Ls 100 par jaunu, tas tā kā liekas maziet par sālītu

blackDoggy Reģ.: 01.12.2003
0 0 Atbildēt

I mean, 1994. gada 9K SAABam tas devējs vajadzīgs.

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Volvik, kādu Tu savam taisi upgraide, ka taisies pārdot amīšus?

BlackDoggy - kad es interesējos, tad šķiet, izdevīgāk bija pirkt kautkādu rezerves daļu vecu sborā, jo to dačiku dzīvu ir mazcerīgi izķeksēt no tās ārā. Beidzās viss laimīgi - AlfaMotors atklāja kautkādu citu šaizi kautkur citur, ne pašā ABS devējā, salaboja un kopš tā laika viss strādāja!

Volviks Reģ.: 24.07.2003
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja: Volvik, kādu Tu savam taisi upgraide, ka taisies pārdot amīšus?

BlackDoggy - kad es interesējos, tad šķiet, izdevīgāk bija pirkt kautkādu rezerves daļu vecu sborā, jo to dačiku dzīvu ir mazcerīgi izķeksēt no tās ārā. Beidzās viss laimīgi - AlfaMotors atklāja kautkādu citu šaizi kautkur citur, ne pašā ABS devējā, salaboja un kopš tā laika viss strādāja!

Beidzot nobriedu uzlikt Koni. Pagaidām vēl neesmu uzlicis, bet gaidu ar nepacietību.

skirem Reģ.: 24.03.2004
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja:

Volviks rakstīja: Vai kādam nav nepieciešami 9-5 lietoti amortizatori? Pēc servisa testa ja nemaldos bija 87%.

Ja nesabriedīšu uz koni, tad man kautkad vajadzēs vienu (divus?) aero aizmugurējos amīšus, jo viens jau sulojot, bet pagaidām strādā. Kā tur ir aero no neaero āmīši atšķiras, vai tikai atsperes?

Tev jaunu gan neieteiktu ņemt lietotus , jo tev kā nekā ir vagons un aizmugurējie vismaz man bija "vājākā pusē" , kamdēļ nomainīju visus uz Koni.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

blackDoggy rakstīja: Cik varētu maksāt lietots ABS devējs? E&S gribēja Ls 100 par jaunu, tas tā kā liekas maziet par sālītu

pamēģini Alfā. Viņi to daiktu tur ekranizē.. dažkārt tas līdz..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

kur vēl var mēģināt meklēt detaļas internetā, piem., kā ebay.com, saabnet utml..

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

blackDoggy rakstīja: Cik varētu maksāt lietots ABS devējs? E&S gribēja Ls 100 par jaunu, tas tā kā liekas maziet par sālītu

Kuru pusi tev vajag Lietots - 15Ls

blackDoggy Reģ.: 01.12.2003
0 0 Atbildēt

Arnij, man vajag kreisās puses (ti, stūres puses) priekšējo devēju.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: kur vēl var mēģināt meklēt detaļas internetā, piem., kā ebay.com, saabnet utml..

doma bija, kādreiz nākotnē iegadāties citus sēdekļus - vai nu no aero vai viggena..

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Žēl ir, bet ko darīsi. Pārdodu lūžņos savu veco 9k, 1986 gada ražojums, 2.0t. Negribu jaukt ārā, tāpēc atdošu tikai visu vesalu. Ir pat TA līdz augustam.

Varētu arī samainīt pret normālu 16 collu vasaras riepu komplektu vai citiem loriņiem kas der 900 NG.

Zaps Reģ.: 06.01.2004
0 0 Atbildēt

spainis rakstīja: Žēl ir, bet ko darīsi. Pārdodu lūžņos savu veco 9k, 1986 gada ražojums, 2.0t. Negribu jaukt ārā, tāpēc atdošu tikai visu vesalu. Ir pat TA līdz augustam.

Varētu arī samainīt pret normālu 16 collu vasaras riepu komplektu vai citiem loriņiem kas der 900 NG.

cik gribi skaidraa naudaa?

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Pareizi, cena!

Ls 250 plus pārrakstīšana.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

jāsak kopt visas sīkās skādītes.. varbūt kādam ir 9-3 99 gada modoļa kreisais pagrieziena lukturis un labās puses priekšējais miglinieks, kā arī aizmugures labās puses lukturis (pēdejais mazak aktuāls..)..

Sviest, a cik pie Tevis sīs nosauktas mantas maksātu?

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

P.S. varbūt kāds arī zin no kādiem gadiem vēl var skatīties.. no 900 NG laikam tomēr nepaies

eeKa Reģ.: 13.06.2005
0 0 Atbildēt

Mekleejau ar "uguni" pechkas ventelatoru no 9k, raadaas, ka der gan no vecajiem, gan no jaunajiem, gan ar ACC, gan ar parasto kondicionieri, gan vispaar bez kondicioniera! THX

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Nevajag nevienam manu veco 9k? Bundža (izņemot prirkšējos spārnus un haubi) beigta. Motors griež normāli, turbīna pumpē, kārba slēdzas, gultņi negaudo.

Šodien pat brālis pa Jelgavu mizo.

Ja kādam ir intrese, atsucas, tad ielikšu telefonu.

meridu_fans Reģ.: 12.12.2005
0 0 Atbildēt

laba diena.

nav kaadam lieks labais prieksheejais miglas lukturis?

9000 '93

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti