Īsta informācija un sabiedriskie procesi.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004

Tātad - ir kaut kāda reāla informācija un ir sabiedriskie procesi, kas to informāciju ietekmē un kavē tās jēdzīgu apspriešanu. Parastākais piemērs ir vecum vecā anekdote, kad tiek pateikta kaut kāda muļķība, bet tad izrādās, ka to teica kaut kāda sabiedriski nozīmīga persona un tad nu tas cilvēks taisnojas, ka vispār jau, nu reizēm, nu īpašos apstākļos tam tur ir taisnība. Un turpat pretējs process - reāla, labi izskaidrota pamata patiesība, bet tā kā tas teicējs ir autsaiders, tad nekādu atbalstu tā patiesība negūst. Uzraksti priekšā visu skaidrojumu un saņem 3 mīnusus, nevis paldies, ka paskaidroji vai kaut kādu jēdzīgu jautājumu.

Plus pie tā visa, ja kaut ko nezina diezgan daudzi, tad tam visam kopumam arī ir savas prasības un tās nav zināšanas. Process kā klasē, kur skolotājs skaidro kaut kādu garlaicīgu likumu, bet publika pieprasa interesantumus, kumēdiņus, blīkšķus un "praktiskumu". Savā izpratnē, protams.

Vēl var pieminēt politkorektumu, kas ietekmē šos procesus.

2 x 2 = 4, bet ja ļoti vajag, daudzi nav īsti droši par matemātisko un sociālo rezultātu, neprot rēķināt vai šefs nupat nobrēcās, ka 5, jo citādi viņam bilance nesanāk, tad 5.

 
raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

iauto.lv/forums/topic/40617-transports-un-ista-ekologija?pnr=14

Un varēja būt parasta tehniska saruna par degvielu patēriņiem, piesārņojumu, satiksmes plānošanu, pretestībām, zudumiem un rēķiniem.

Klases modelis - zināšanu apgūšana un visādas neformālās attiecību psiholoģijas. Ja tās otras ir pārsvarā, zināšanas paliek otrajā plānā.

www.delfi.lv/news/versijas/andrejs-murnieks-socialistiskas-vienadibas-regs-izglitiba.d?id=51191913&com=1®=1&no=0&s=1

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Bet ja tas pirmās ir šauras un nepilnīgas, tad ir pilnīgas auzas. Fizikas formulas ir nekam nederīgas bez izpratnes par praktisko pielietojumu. Un tam nav nekāda sakara ar neformālajām attiecībām. Makro un mikroekonomikas zināšanas ir visnotaļ salīdzināmās ar tehniskajām un absolūti nepieciešamas, lai fizikas un ķīmijas formulas spētu sasaistīt ar reālo dzīvi.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

ezis71 rakstīja: Mans nav gudrs šajā jomā kā arī citās bet viens elektriķis man pastāstīja kad Latvijas tirgū ir lētie un dārgie vadi.Protams taupīgais latvietis skrien uz Depo un pērk tos lētos vadus,kā arī visus pārējos sūdus ko tur var nopirkt.Tad visā mājā savelk tos vadus un vēlāk brīnās ka elektrības patēriņš paliels, pēc tam domā kad viņas tas izliekas,beigās pierod un maksā.

Izklausās pēc muļķībām, kapars ir un paliek kapars - saekonomēt var licējs uz vadu resnumu.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
1 1 Atbildēt

vismazāķais elektrības patēŗiņš ir ja saliek vadus no zelta

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Vai tad ne sudraba?

Lasītākie raksti

Jaunie raksti