Auto krāsošana

koolmans Reģ.: 26.03.2019

Labdien, man te jautājums par auto krasošanu, neesmu nekāds speciālist un vispār varteikt par to neko īsti nezinu, bet lieta tāda, ka man apdrošinātāji zvana un saka, ka sajauca krāsu, kā var sajaukt, ja ir krāsas kods? Uz to man viņi atbild, ka krāsas kodam ir 8 toņi vai vairāk, kautgan esmu krāsojis pirms tam detaļas un tādu problēmu nebija. Tagad saka, krāsos pa jaunam un izdarīšot to pa vienu dienu, sakot, ka liks krāsu pa virsu tai vecajai? Manuprāt jau tur nekas neturēsies normāli un viss noies nost pēc pāris mēnešiem, uz grunteni tak krāsa jāliek?

Vai arī būs normāli nokrāsots? Ir te kādi auto krāsotāji, padalaties ar savu viedokli lūdzu.

 
GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Pirmkārt, apdrošinātāji nekādu krāsu sajaukt nevar, bet viņu sadarbības serviss.

Otrkārt, tu vari sazināties ar apdrošinātāju, lai tevi norīko uz normālu servisu.

Treškārt, cik zinu, var gadīties. Īpaši, visām sarkanajām, tumši sarkanajām, oranžajām utt. krāsām.

Ceturkārt, baigi nezinu to tehnoloģiju, bet, ja nav bojājums, tad it kā varētu tā būt. Piemēram, kaut vai, lai taisītu t.s. pārejas jeb iekrāsošanos blakus detaļās, lai krāsa neatšķiras.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

krāsu var likt citai krāsai pa virsu "kamēr nelabi paliek", ja vien krāsas bāzes neatšķiras, virsma tie attiecīgi apstrādāta ( nav tauku un xz kā tur vēl) utt. Lepnos limuzīnus tieši tā krāso ar n-kārtām, jo problēma ir tad ja vienā kārtā uzbliež pa biezu - tad nevienmērīgi žūst un visāds citas stulbas problēmas rodas.

Ar tiem toņiem - xz - laikam 1 x dzīvē ar ar tādu joku esmu sastapies, ka krāsais bija pa gadiem nianses + manai tarataikai tā jau bija pabalējusi - krāsotājam nācās piepūlēt smadzeni. Tur bija tās joks, ka nokrāsoja, izstiepa saulē un tika tad pamanīja ka tonis atšķiras - pārkrāsoja, un 'tad gan uz aci vairs neredzēja ka piekrāsots, tik tas ka pārlaiduma vietas protams ir saredzamas.

koolmans Reģ.: 26.03.2019
0 0 Atbildēt

paldies par atbildi, tātad viss kārtībā, es jau kā neticīgs nevienam cilvēks uzreiz padomāju, ka mani taisās apčakarēt un uztaisīt pa fikso

nu servisa direktors pateica, ka man esot grūta krāsa un nav viegli piemeklēt, toņi nedaudz atsķiras, tāpēc grib pārkrāsot, bet man bija šaubas par to vienu dienu

bet nu es esmu divās dažādās vietās pirms tam krāsojis šito pašu mašīnu, tur man neko neteica par tādām problēmām, aizbrauca un nopirka pareizo krāsu un nokrāsoja

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti