Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Kāpēc tik traka ņemšanās ap koronavīrusu Covid-19? Cik tas ir bīstams!

 
raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Vispār jau stāsta, ka tas vīruss esot krietni pamainījies.

Es arī pirms pāris mēnešiem dabūju COVID otro reizi. Tiklīdz varēja dabūt vakcīnu, biju vakcinējies ar Pfizer vakcīnu. Pārslimoju pirmo reizi bez temperatūras, bet ar kārtīgu klepu, nogurumu un labu laiku pēc kārtīgu astēniju.

Tagad gan bija vieglāk, klepus un drusku nogurums.

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
0 1 Atbildēt

Nu un tad tev cik un kad kādas potes? Redz kur GB, divus gadus nevakcinēts, brīnās ka saslimis...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Kurš saka, ka es brīnos? Kad nav ko teikt, sāksi melot tāpat kā te vēl daži labi?

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

Nu labi - nebrīnies. Bet pasniedz savu slimošanu (procesa grūtību) kā kautkādu anomāliju (brīnumu) pretstatā tam, ko itkā pareģojuši te tēmas dalībnieki(?).

Citēju: "pretēji dažu apgalvojumiem, ka švakcinētie slimojot smagāk, nekāda īpaši "smagāk" nav" - tātad, tu sevi te pozicionē kā "švakcinēto", lai gan švakcinējies neesi divus gadus. Nezinu, kādam "dažam" tad bija adresēta tava slimības izpausmju raksturošana, bet nu laikam jau ne man. Labi, pietiks melot. PN

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 1 Atbildēt

Izlasi manu atbildi tev iepriekšējā lapā. Tur skaidri uzrakstīju, kas ar to bija domāts.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: "Nākamai plāndēmijai" pēc tavu domubiedru apgaismotajiem paredzējumiem jau bija jābūt palaistai 2021. gadā... A šobrīd pusi pasaulei, šo rindu autoru ieskaitot, jau bija jābūt zem zemes nošvakcinētam. Bet, nu jā, tev kā tipiskam bomzim, patīk vilkt no misenēm visādus sūdus ārā.

Kādām vēl misenēm? Svaiga ziņa. Par pārējo - tipisks sazvērestības teoriju piekritējs, notic visam burtiski - bet nu tāpēc arī patiesību maisa kopā ar pilnīgiem absurdiem, priekš tādiem kā tu.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 2 Atbildēt

Par "nākamo plāndēmiju" nav nekāda svaigā ziņa. Šito sūdu tavējie kultivēja jau pirmās "plāndēmijas" sākumā.

Bet lai nu kurš būtu ļurinājis par sazvērestības teoriju piekritējiem un patiesības, lai kas arī ar to nebūtu bijis domāts, maisīšanu

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
2 0 Atbildēt

COVID laika pārvalde bija diezgan haotiska un daudzi pasākumi, izteikumi un amatos ieceltās personas netika vērtēti pēc ietekmes uz tautas domāšanu, līdz ar to  ietekmēja sabotāžu pret jēdzīgiem pasākumiem - ievērot vismaz tik, lai censtos neaplipināt citus un turēt to infekcijas līmeni un slimnīcu noslodzi kaut kādā labākā līmenī. 

Pannu iepirkuma aizliegums tā satrauca prātus, ka turpat pie veikala patērētāji norāva maskas, un, siekalas šķiežot, aplipināja viens otru, skaļi apspriežot šo te nejēdzību.

1984 Reģ.: 30.11.2021
1 1 Atbildēt

Sabiedrību bija/ir pārņēmis moto - mēs dzīvosim mūžīgi, tikai jātiek galā ar COVID!

Volx Reģ.: 22.11.2018
2 1 Atbildēt

GB12 rakstīja: Pēdējā bija 2 gadiem tieši ziemjos... bet diez vai tāds pats. Tak te bija teksti par to, ka sajāta imunitāte un kas tur vēl... Nē, nu, ja tā skatās, šajā sezonā es saķeru visādus sūdus vairāk kā iepriekš. Tam noteikti nav sakara ar to, ka sāku tikties ar sievieti, kurai mazais cilvēciņš no bendiķa nes visādus draņķus mājās. Noteikti vakcīna vainīga.

Ar mazā cilvēciņa vīrusiem parasti neslimo pieaugušie.Mazā cilvēciņa imūnsistēma iepazīst apkārt esošos vīrusus un tādā veidā stiprinās. Lielais cilvēciņš jau ar tiem ir sastapies un ja nav galīgi sabeidzies pa šo laiku, tad tos vīrusus vairs neņem vērā.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 1 Atbildēt

Daži jaunumi

jauns.lv/raksts/par-veselibu/589410-jauna-jn1-covid-varianta-izplatisanas-rezultata-tiek-zinots-par-jauniem-vel-neredzetiem-covid-simptomiem

jauns.lv/raksts/par-veselibu/588005-latvija-pieejama-jaunas-covid-19-vakcinas-kas-par-tam-butu-jazina

“Saslimstības rādītāji aug un šobrīd pārsvarā cirkulē dažādi omikrona paveidi, tomēr situāciju noteikti nevar salīdzināt ar to, kāda tā bija laikā, kad izplatījās delta vīrusa paveids.” norāda eksperte.

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 0 Atbildēt

Volx rakstīja:

GB12 rakstīja: Pēdējā bija 2 gadiem tieši ziemjos... bet diez vai tāds pats. Tak te bija teksti par to, ka sajāta imunitāte un kas tur vēl... Nē, nu, ja tā skatās, šajā sezonā es saķeru visādus sūdus vairāk kā iepriekš. Tam noteikti nav sakara ar to, ka sāku tikties ar sievieti, kurai mazais cilvēciņš no bendiķa nes visādus draņķus mājās. Noteikti vakcīna vainīga.

Ar mazā cilvēciņa vīrusiem parasti neslimo pieaugušie.Mazā cilvēciņa imūnsistēma iepazīst apkārt esošos vīrusus un tādā veidā stiprinās. Lielais cilvēciņš jau ar tiem ir sastapies un ja nav galīgi sabeidzies pa šo laiku, tad tos vīrusus vairs neņem vērā.

Tu izgudro medicīnu!

Ir tikai neliels skaits adenovīrusu, kurus pieaugušie jau izslimojuši un ieraksts tos apkaro. Lielākā daļa ir sezonāli izstrādājumi, kas salīp gan lieliem, gan maziem. Un tiek atvilkti no bērnudārza, jo daļai vecāku moto "ai tās tikai iesnas" vai "bērnība jau viss jāizslimo". 

Jāņem vērā, ka lauku sārtvaidži ir tikai tāpēc sārtvaidži, ka bērnībā neviens viņiem šos mēslus neievazāja. Jo tālu vest bija

Volx Reģ.: 22.11.2018
3 3 Atbildēt

Sārtvaidži, kas netiek vesti uz bdārzu, šo visu iziet 1.klasē. Ja esi turēts izolācijā, tad vēlāk ir grūtāk ar tiem cīnīties.

Un tādu klasisko lauku sārtvaidžu vairs ir maz. Vai tad tagad katrā sētā tur govi un audzē cūku? Nav tak nekāda starpība kur tu pērc to saindēto pārtiku - lauku veikaliņā vai pilsētas hipermārketā. Laukos nedzīvo veselīgākie cilvēki, ja kas. Tas ir izdomājums.

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
1 0 Atbildēt

Volx rakstīja: Sārtvaidži, kas netiek vesti uz bdārzu, šo visu iziet 1.klasē. Ja esi turēts izolācijā, tad vēlāk ir grūtāk ar tiem cīnīties.

Un tādu klasisko lauku sārtvaidžu vairs ir maz. Vai tad tagad katrā sētā tur govi un audzē cūku? Nav tak nekāda starpība kur tu pērc to saindēto pārtiku - lauku veikaliņā vai pilsētas hipermārketā. Laukos nedzīvo veselīgākie cilvēki, ja kas. Tas ir izdomājums.

tas ir labi, ja tikai 1.klasē.

Man vieniem paziņām - antivakseriem ( kas jau ir diagnoze) bērns 4.klasi iet ar mājas apmācību, jo katru mēnesi pa nedēļai slimo. Tur vēl lomu nospēlēja sterilā vide, kas bērnam bija bērnībā. ( slimīgi sterilā, kad tika mazgāts ar antibakteriāliem līdzekļiem viss, ieskaitot knupīti) Tagad viņam pret visu alerģija - pret ziediem, pret putekļiem, pret dzīvniekiem utt.

Vecāki tagad pārdzīvo, bet man smīns, jo es viņus par to brīdināju jau tad, kad pirmo reizi to marasmu ieraudzīju.

1984 Reģ.: 30.11.2021
5 3 Atbildēt

Antivakseris un sterila vide kaut kā neiet kopā. Varbūt turbovakseri + sterila vide?

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Aptaurētu ļautiņu netrūkst visās ļaužu grupās.

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
0 1 Atbildēt

Parasti visi tie pamuļķi vienā maisā bāžami.

 Kas ir antivakseris? Sazvērestības teoriju, pseodozinātņu cienītājs.

 Pat zinātnieki ir oficiāli pierādījuši, ka visas ticības iet kompleksā.

Piemēram, cilvēki, kuri tic dievam, par 30% lielāku varbūtību tic NLO, par 40 % varbūtību tic sazvērestības teorijām, nekā cilvēki, kuri nekam netic. 

 p.s.

Cilvēki, par kuriem es rakstīju IR ANTIVAKSERI.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 1 Atbildēt

Vot par NLO gan nevajag. Tieši Dievam ticīgie pamatā uzskata, ka ir vienīgās dzīvās radības visumā. Toties tiem ticēja, piemēram, Stīvens Hokinss.

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
0 0 Atbildēt

Pētījumā bija arī ekstrasensi. Tikai neatceros procentus.

Vienkārši cilvēki ir dažādi. Vienus ietekmēt viegli ( antivakseri, dievam ticīgie, utt) citus ietekmēt grūtāk. Viens izlasīs bībeli, noticēs. Izlasīs, ka piramīdas cēla citplanētieši, noticēs. Cits neticēs ne bībelei, ne par piramīdu mistisko izcelsmi. Utt

1984 Reģ.: 30.11.2021
0 0 Atbildēt

iciks rakstīja: Aptaurētu ļautiņu netrūkst visās ļaužu grupās.

Tas gan, jā.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Mirusi Ķīnas vakcinācijas vēstnese

p.s. viņa arī ļoti populāra Hong kongas aktrise

twitter.com/DiedSuddenly_/status/1740188176184955202?t=8sXc-iN50c04HznjGHP6OA&s=19

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
3 0 Atbildēt

Viencexpercs rakstīja: Parasti visi tie pamuļķi vienā maisā bāžami.

 Kas ir antivakseris? Sazvērestības teoriju, pseodozinātņu cienītājs.

 Pat zinātnieki ir oficiāli pierādījuši, ka visas ticības iet kompleksā.

Piemēram, cilvēki, kuri tic dievam, par 30% lielāku varbūtību tic NLO, par 40 % varbūtību tic sazvērestības teorijām, nekā cilvēki, kuri nekam netic. 

 p.s.

Cilvēki, par kuriem es rakstīju IR ANTIVAKSERI.

"Kas ir antivakseris?"

Saskaņā ar vakseru definīciju, jebkurš, kas uz vārda netic politmedicīnas propagandai. Par "Antivakseri" var tikt klasificēts arī cilvēks, kas pirms vakcinēšanās konsultējas ar ģimenes ārstu par piemērotākās vakcīnas izvēli, nevis skrien stāvēt rindā uz vakcinēšanos konferenču centrā.

Mūsdienās par vissmagāko ticības formu ir kļuvusi tieši ticība "zinātnei", zem kuras var pastumt jebkuru sūdu, tikai vajag piekabināt birku "zinātne". 

Un visbēdīgākais jau ir tas, ka tie, kas sevi pasludina par "neticīgajiem", patiesībā ir visticīgākie un patstāvīgi domāt nespējošie. Un rezultātā tic "vadonim", politzinātnei un visam, kas vien varnešiem nepieciešams - jo ir pārliecināti, ka vienigais, kam nedrīkst ticēt, ir reliģija.

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
0 1 Atbildēt

antivakseris ir pseidozinātnes, sazvērestības teoriju, propogandas upuris  un cilvēks, kuram iztrūkst  veselā saprāta un loģikas.

Jo vari rakstīt ko gribi, bet visas antivakserisma idejas balstās uz datu falsifikāciju, meliem, atklātu stulbību vai datu trūkumu.

Ir cilvēki, kuri nedrīkst vakcinēties fizioloģisku vai veselības stāvokļa dēļ. Piemēram, cilvēki, kuriem ir vāja imūnsistēma, vai alerģija pret kādu vakcīnas komponenti. Bet šos nekad neviens neskaita pie antivakseriem, jo viņi vakcinētos, ja ... varēu, nevis nevakcinējas jo ir pret ( anti ) vakcīnām.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

"Bet šos nekad neviens neskaita pie antivakseriem, jo viņi vakcinētos, ja ... varēu"

Esi atkal spiests tupi melot. Kā jau minēju - pie antivakseriem skaita ne vien šos, bet arī tādus, kas ir vakcinājušies, tikai atļaujas apšaubīt kādu no politnaratīva niansēm.

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Kas ir tie, kas skaita? Kur var izlasīt oficiāli pieņemtu tevis doto definīciju?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 0 Atbildēt

Palasi tepat forumā, cik mani šeit ir saukuši par antivakseri

Tikai pilnīgam pamuļķim vajag "oficiālu definīciju" primitīvam faktam - cilvēks tiek nosaukts par antivakseri.

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
0 0 Atbildēt

Politiķi NAV ZINĀTNIEKI. 

Lielākoties tie ir popopulistiski pamuļķi. 

Un cilvēks, kas viņu vārdus uztver nopietni, ir tāds pats pamuļķis. Bet vēl lielāks pamuļķis ir tas, kurš politiķa izteikuma dēļ, principāli ies pret veselo saprātu un loģikas. 

 Piemēram,  politiķis pateica, ka ja nemazgāsies, cilvēks nomirs. Es neticu viņa naratīviem, tāpēc nekad vairs neiešu  mazgāties, jo es esmu pret viņa politnaratīviem

😂😂😂

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 1 Atbildēt

Politiķi nav zinātnieki. Aptiekāri arī nē. Abi ir tikai kaut kādas zinātnes izpildītāji. Polittehnoloģija un propaganda IR zinātne. "Zinātnes" piesaukšana propagandā pati par sevi ir pūļa manipulācijas zinātnes sastāvdaļa. 

Jebkurā propagandas naratīvā pamatā ir kaut kāda neapšaubāma patiešība, kam piejaukta vajadzīgā politiskā naratīva deva. Pamuļķis ir tāds kā tu, kas propagandu uzskata par 100% melīgu. Tavs piemērs tikai pierāda, ka nespēj aptvert, ka politiķis tev teiks, ar kādām tieši ziepēm jāmazgājas, un tieši šo daļu ir jāvērtē skeptiski, nevis mazgāšanos kā tādu.

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
0 0 Atbildēt

Kur es rakstīju, ka propoganda visa ir melīga?

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
0 0 Atbildēt

Pieraksti, - kāpēc tu esi antivakseris?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Tāpēc, ka neskrēju pēc pianista uzsaukuma uz dziesmu svētku vadītājas organizēto vakcinācijas centru un nepakļāvos viņu abu bijušā kolēģa padomju kolhoznieku plakātu atgremojumiem, bet gan vērsos pie ģimenes ārsta, kas palīdzēja izvēlēties kad un ar ko vakcināties, pirms tam veicot analīzes.

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
0 1 Atbildēt

Vai es pareizi saprotu:

Ja pianists pateiktu - "Nedrāžiet bez prezervatīva vecenes, kurām kājstarpē kaut kas kustās!" Tu skriesi aplipināties ar triperi?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
3 0 Atbildēt

Nē. Tikai kārtējo reizi pierādi, ka vispār neko nespēj saprast.

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
0 2 Atbildēt

Es, vai tu neko nesaproti?

 Tu pats skaidri pateici, ka esi antivakseris tikai tāpēc, ka kaut kāds pamuļķis tev pateica, ka vajag darīt tā un tā. Un tu tā negribēj darīt.

Pašam tev smadzeņu nav?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Jā, tu esi tik tups, ka nesaproti, ka es tiku ieskatīts antivakseros, jo neklausīju uz vārda politmediķus, bet vakcinējos pēc savas, ar ģimenes ārstu saskaņotas, izvēles.

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
2 4 Atbildēt

Es, piemēram, nemaz nezinu, kas ir "pianists". Es neskatos, ko saka kaut kādi pamuļķi.

Es iepazinos ar informāciju, pētījumu rezultātiem, iepazinos ar to, ko es gribu un aizgāju nopotēties ar Pfizer, jo pēc manas atrodamās informācijas es sapratu, ka tā ir labāka par komunistu Astru ( līdzīga tehnoloģija kā Sputņik). 

Tad mierīgi izmantoju savu sertifikātu lai paceļotu pa pasauli ( Covid laikā cilcēku bija mazāk) un apmeklēt čempionu līgas spēli.

Man pohuj, ko teica kaut kādi neizglītoti pamuļķi, kurus ievēlēja tādi kā tu.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
5 0 Atbildēt

Tu esi tups melis. Es nevienu neesmu ievēlējis - tieši otrādi skaidri esmu deklarējis, ka mūsdienu demokrātija ir pūļa (un attiecīgi tā manipulatoru) diktatūra - man, pirmkārt, vispār nav par ko balsot, jo politmafija ir "iztīrījusi" un kontrolē vispārējo kandidātu sarakstu un, otrkārt, pat balsojot protesta balsojumu, tās balsis tiek norautas podā un pieskaitītas valdošajai kliķei.

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
0 0 Atbildēt

jā, mūsdienās* zem vārdiem "zinātne", "doktors" utt stumj visādas pseidomedicīnas ( osteopātijas, utt) un visādus sūdus. 

* patiesībā, nevis mūsdienās, bet tā tas bija jau 2 miljonus gadu.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Paņem jau nopietnāk - varas līmenī. Sākot ar Hitlera eigēniku un beidzot ar mūsu pašu vakcinācijas speciālistu pianistu. Par zinātnes piesaukšanu reklāmas līmenī nav verts pat runāt - pret klasisko reliģiju tas jau būtu tādu "ticīgo" līmenī, kas teorētiski pieder kaut kādai konfesijai, bet baznīcā pēdējo reizi ir bijuši tikai ekskursijā kaut kur ārzemēs.

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Bradypus rakstīja: Palasi tepat forumā, cik mani šeit ir saukuši par antivakseri

Tikai pilnīgam pamuļķim vajag "oficiālu definīciju" primitīvam faktam - cilvēks tiek nosaukts par antivakseri.

Piemēram, es nekad tevi par antivakseri neesmu saucis. Pārīti biedru gan varu iedomāties. Nevajag vispārināt atseviškus ekstrēmus gadījumus. Ja dzērājs uz ielas nosauks tevi par pidaru, tad arī tu pārdzīvosi un žēlosies, ka "visi" tevi tā saukā?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Jā, tieši to es arī daru - tu esi atsevišķs ekstrēms gadījums, kas mani nav šādi nosaucis. Pūļa norma ir mani klasificēt par antivakseri.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Skatos, pa nakti notikuši aktīvi uzbrukumi antivakseriem. Hmm, diez ko tas varētu nozīmēt?

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
1 1 Atbildēt

uzbrukumus organizēja anunaki no planētas Nibiru. Tā tuvojas. Un sāk uzbrukt pašiem gudrākajiem - ekstrasensiem, antivakseriem un tiem, kas zin visu patiesību.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Lielākie meli cilvēces vēsturē

youtu.be/aD7y03rDmFE?si=N0XDFVWQ178e7MMD

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
0 2 Atbildēt

Šito vajag izcelt, lai visi redz:

Ja pianists ( kaut kāds politiķis) pateiktu - "Nedrāžiet bez prezervatīva vecenes, kurām kājstarpē kaut kas kustās!" Bradipussi skries aplipināties ar triperi. Jo viņam nepatīk pianists un tas, kā viņš to pateica.

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
0 0 Atbildēt

Gribu vēl precizēt.

Bradipussi ir antivakseris, vai antikovidvakseris?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Droši, precizē vien. Esmu klasificēts kā antivakseris. No tavu pamuļķu puses. Par to, ka esmu vakcinēts pret viskautko, ieskaitot Covid. Pilnīgi pietiekamais iemesls šādai klasifikācijai - vakcinēšanās pēc ģimenes ārsta konsultācijas un analīžu veikšanas, lai precizētu vakcīnas izvēli. Pretstatā skriešanai uz vakcinācijas centru stāvot rindā kopā ar pārējiem īsteni ticīgajiem vakseriem.

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
0 0 Atbildēt

tad tu neesi antivakseris.

Iespējams, ka tevi klasificēja pie antivakseriem, jo tu ar savām idejām slavināji un reklamēji antivakserismu. 

Ja tu nešauj cilvēkus ar vārdiem "īstais dievs ir Zevs", bet aizstāvi tos, kuri tā dara, tad nebrīnies, ja tevi sauks par teroristu.👍

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Nelec nost no tēmas. Esmu ieskaitīts antivakseros un tas, ka tev tagad tas nav izdevīgi sava naratīva stumšanai, nemaina faktu. Un jā - tieši to darīju - slavināju un reklamēju vēršanos pie uzticama ģimenes ārsta un politmediķu neklausīšanu.

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
0 0 Atbildēt

es uzrakstīju antivakserisma definīciju. Tu pieraktīji šādu lietu:

"Saskaņā ar vakseru definīciju, jebkurš, kas uz vārda netic politmedicīnas propagandai. "

es prasīju, kas ir politmedicīna? Un sākās ar to viss šis balagāns.

tad uzzināju, ka tu neesi antivakseris. Viss. Man viss skaidrs. Diskusija beidzās.

Kur lecu no tēmas? Ja gribi, varam turpināt. Tikai nezinu, ko var spriest? Reklamēt antivakserisma idiotismu es negribu. Jo tie pamuļķi nesapratīs, ka mēs esam pret politiku nevis viņu sazvērestības teorijām.

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
0 0 Atbildēt

Es rakstu patiesību par krieviju, vatņikiem, tu pats tāpēc mani sauc par krievijas atbalstītāju. Ej gluži tāpat kā tie, kas tevi nosauca par antivakseristu. 

Es tāds neesmu. Man neeksistē tikai balts un melns.

 Tu neesi antivakserists, jo tu neatbilsti antivakserisma definīcijai.

Volx Reģ.: 22.11.2018
2 0 Atbildēt

Uzbrukumi jau notiek antivakseriem, nevis otrādi. Neesmu redzējis ka kādu vakseri pat uz dienu ieliek būrī.

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
0 4 Atbildēt

ilumināti vainīgi.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Viencexpercs rakstīja:

Volx rakstīja: Sārtvaidži, kas netiek vesti uz bdārzu, šo visu iziet 1.klasē. Ja esi turēts izolācijā, tad vēlāk ir grūtāk ar tiem cīnīties.

Un tādu klasisko lauku sārtvaidžu vairs ir maz. Vai tad tagad katrā sētā tur govi un audzē cūku? Nav tak nekāda starpība kur tu pērc to saindēto pārtiku - lauku veikaliņā vai pilsētas hipermārketā. Laukos nedzīvo veselīgākie cilvēki, ja kas. Tas ir izdomājums.

tas ir labi, ja tikai 1.klasē.

Man vieniem paziņām - antivakseriem ( kas jau ir diagnoze) bērns 4.klasi iet ar mājas apmācību, jo katru mēnesi pa nedēļai slimo. Tur vēl lomu nospēlēja sterilā vide, kas bērnam bija bērnībā. ( slimīgi sterilā, kad tika mazgāts ar antibakteriāliem līdzekļiem viss, ieskaitot knupīti) Tagad viņam pret visu alerģija - pret ziediem, pret putekļiem, pret dzīvniekiem utt.

Vecāki tagad pārdzīvo, bet man smīns, jo es viņus par to brīdināju jau tad, kad pirmo reizi to marasmu ieraudzīju.

"katru mēnesi pa nedēļai slimo" - šitas ir nasing spešal - man tā bērnībā arī bija. Šī iemesla dēļ es praktiski negāju bērnudārzā.

Volx Reģ.: 22.11.2018
4 1 Atbildēt

Cilvēki X(tvitter) sašutuši par kārtējo LTV propagandu. Neskatoties uz to, ka Janvāris ir vispasaules Carnivore mēnesis, šie reklamē vegānu akciju "Neapēd zemi"

Interesanti ko tad viņi ēd , ja ne no zemes izaugušo. WTF!!!

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 3 Atbildēt

Kur tas ir tviterī?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Es tev nevaru iedot 1 adresi, jo tie ir daudzi konti, kas par to smejas. Tviteris nav oficiālais LV vēstnesis, kur publicē 1 pareizo viedokli🥶

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
0 0 Atbildēt

Volx rakstīja: Cilvēki X(tvitter) sašutuši par kārtējo LTV propagandu. Neskatoties uz to, ka Janvāris ir vispasaules Carnivore mēnesis, šie reklamē vegānu akciju "Neapēd zemi"

Interesanti ko tad viņi ēd , ja ne no zemes izaugušo. WTF!!!

Vegānfašistiem jau vienalga, ka viņu sojas dēļ izcērt lietusmežus.

www.thebureauinvestigates.com/stories/2022-02-10/farms-touting-deforestation-free-soya-still-tearing-down-the-amazon

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Instagram kontus izveidot var jebkurš un par jebko, bet sašutums ir par LTV izmantošanu šajā propagandā. Tas tomēr ir sabiedrisks mēdijs un pprasītos arī pieminēt par vispasaules Carnivore mēnesi.

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt
GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 3 Atbildēt

Kas "sāksies"? Tie sertifikāti jau nekur pazuduši nebija, tos tikai pārsvarā nekur neprasa. Un nav arī rakstā minēts, ka pie esošās situācijas dikti sāks prasīt.

1984 Reģ.: 30.11.2021
2 1 Atbildēt

Varēsi ievakcinēties un ar digitālo sertifikātu justies kā pārcilvēks, tāpat kā savulaik idejiskie domubiedri ar Partijas Biedra Karti, ar lielā Ļeņina pliko pleseni uz vāka

spainis Reģ.: 27.04.2006
2 0 Atbildēt

Kā, kas sāksies? Nu tak aizliegumi un obligātā špricēšanās, tas sāksies! Skaidrs, ka rakstā nav minēts, ka sāks prasīt. Tā diena, kad sāks prasīt, pienāks nemanot un tad tie, bez sertifikātiem, varēs kolektīvi lekt ap egli, kā tas jau vienreiz bija. Ā, nē, ap egli kolektīvi nevarēs lekt, jo tak nevarēs pulcēties, varēs lekt pa vienam, dienas gaišajā laikā!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 4 Atbildēt

Nu, pastāsti, kāpēc to visu pasākumu atcēla un neprasa tagad, ja jau mērķis ir panākt aizliegumus un obligāto špricēšanos?

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Nu paga, šobrīd notiek kliķes pārgrupēšanās uz jaunajiem noteikumiem. Tauta bija sacepusies, nogurusi. Iedeva biš iespēju atvilt elpu, paceļot utt, lai atkal varētu progresīvi visu pasauli stādināt nost! Saštukos kā pašiem ērtāk un tad vienrīt tev trolejbusā pēkšņi prasīs to sertifikātu vai liks špricēt nākamo čipu, G6 varētu būt. 

P.S. Izskatās, ka ar sarkasma uztveršanu ir problēmas...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 5 Atbildēt

Sarkasmu tiešām neuztvēru uzreiz... pardon! Kā man neiet šodien! 😂

1984 Reģ.: 30.11.2021
1 1 Atbildēt

Cilvēku prātos nekas nav atcelts - pats tak tikko testējies, pārdzīvoji un priecājies, ka slimošanas gaita viegla (jo ir Partjas Biedra Karte, divgadīga)

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Atslēgas frāze ir šī:

"Veselības ministrija (VM) informē, ka Pasaules Veselības Organizācija (PVO) pašlaik izstrādā kopīgu risinājumu Covid-19 sertifikātu sistēmai, ar mērķi paplašināt un veidot visu vakcinācijas datu apmaiņu."

te gan tā miglaini aprakstīts - PVO uz ES lopu zīmju bāzes taisa globālo potēšanās pasi. Kādi norūpējušies indivīdi, vai ne?

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
2 5 Atbildēt

Lai gan notekūdeņi ir pilni ar COVID atliekām, populācijai ir izveidojusies pietiekami laba kolektīvā imunitāte un situācija ļoti būtiski atšķiras no tās situācijas, kad cilvēki reāli daudz slimoja.

Tagad slimo daudz mazāk. Nav ko celt paniku.

Tāpat ir gudrinieki visādi sārtvaidži brigadieri, priežu pumpuru vārītājas un vienkārši vienaldzīgie, kas arī ar gripas vai COVID simptomiem padalīsies ar citiem. Daži tomēr nemaz tik viegli neslimo.

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 1 Atbildēt

Es pieļauju, ka ekspertiem pēc Berga studijām tas gan nedraud.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
1 6 Atbildēt

Noteikti, un tas notiek uzreiz, tiklīdz pievēršas Bergam. Organisms pārkārtojas momentā.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 4 Atbildēt

Domāju, ka īpaši mazāk jau neslimo, tikai tas, ka nav nepieciešama slimnīcu iesaiste un netiek vairs arī uzskaite tāda veikta.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

Nožēlot nevar sodīt. Kas smadzenēs potēti.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: Noteikti, un tas notiek uzreiz, tiklīdz pievēršas Bergam. Organisms pārkārtojas momentā.

Nu, jā, izmaiņas ir diezgan kardinālas.

GB acīmredzami slikti studējis Bergu.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 3 Atbildēt

Es to šarlatānu nestudēju vispār.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Es to šarlatānu nestudēju vispār.

Nav nekāds brīnums

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
1 0 Atbildēt

www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/11.01.2024-latvija-sakusies-gripas-epidemija.a538582/

Saslimstība ar gripu Latvijā turpina pieaugt, sasniedzot epidēmijas sliekšņa līmeni. Tādēļ no piektdienas, 12. janvāra, Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) izsludina gripas epidēmiju.

SPKC paziņojumā medijiem norādīja, ka gripas vīrusa pozitīvo paraugu īpatsvars pagājušajā nedēļā pieauga par 10,3% un ir vērojama izteikta saslimstības pieauguma tendence.

Pagājušajā nedēļā monitoringā iesaistīto ģimenes ārstu praksēs ar akūtu augšējo elpceļu infekcijas simptomiem kopā bija vērsušies 773 pacienti, no kuriem 56  pacientiem, balstoties uz tipisku klīnisko ainu (nedēļu iepriekš – 44 pacienti), noteikta diagnoze "gripa".

    Visaugstākā saslimstība ar gripu reģistrēta Ventspilī (411,9 gadījumi uz 100 000 iedzīvotājiem), Gulbenes novadā (124,1 uz 100 000 iedzīvotājiem), Daugavpilī (95,1 uz 100 000 iedzīvotājiem), Rīgā (87,7 uz 100 000 iedzīvotājiem).

Visbiežāk ar gripu slimo  bērni vecumā 0–4 gadi. Pagājušajā nedēļā laboratoriski apstiprināts 21 gripas gadījums, kuros 18 noteikta A tipa gripa, bet 3 – B tipa gripa.

Daudzās Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomiskās zonas (ES/EEZ) valstīs novērojams būtisks akūto elpceļu infekciju skaita pieaugums primārajā aprūpē. ES/EEZ  vidējais gripas pozitīvo testu īpatsvars bijis visaugstākais pašreizējā sezonā – 24% (nedēļu iepriekš 18%), bet Covid-19 pozitīvo testu īpatsvars bijis 14%.

    SPKC norādīja: neraugoties uz gripas epidēmijas sākumu, vakcinācija joprojām ir ieteicama, jo gripas epidēmija parasti ilgst 10 nedēļas, bet vakcinācijas izraisīta imunitāte veidojas 10–14 dienu laikā.

Tāpēc cilvēks var gūt labumu no vakcinācijas pat tad, ja viņš to nav saņēmis līdz gripas sezonas sākumam.

www.spkc.gov.lv/sites/spkc/files/content/Iedzivotajiem/Informativi%20materiali/Informativi%20izdevumi/gripas-buklets.pdf

www.la.lv/latvija-sakusies-gripas-epidemija-kur-sobrid-registreta-visaugstaka-saslimstiba

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti