Gaismu (ne)lietošana un defekti

Krotow Reģ.: 09.09.2008

Gada īsākajā laikā arī dienas vidū lec ārā tie, kuri brauc bez gaismām. Rīgā visvairāk izceļas gredzenu pavēlnieki, pie kam no dārgā gala. Jauni A4 un Q7. Vai Audi pēdējo gadu modeļiem nav automātiskās tuvo gaismu/gabarītu ieslēgšanas? Nākamie, kam patīk slēpties tumsā - BMW X5. Pēc tam izteikti daudz Volvo XC90 ar nedegošu kreisās puses ksenona lukturi. Dīvaini sanāk, ja var iegādāties šādu auto, vai tiešām pietrūkt vēl mazliet spuldzes nomaiņai?

 
WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Jo lielāka kaste, jo lielāka iedomātā drošība, kaut gan arī vellapēdisti domā ka vakaros bez atstarojošas vestes un gaismām viņi ir redzami, tāpat kā gājēji. Tād nu mums tā attieksme pret jebkādu drošību (t.i. ne tikai satiksmes bet arī darba, medību utt. )

P.S. es gan te arī nemēģināšu izlikties ka esmu baigi perfektais, pašam arī ir kasjaki ejot un braucot ar veli gadījušies, kad pārlieku ilgi esmu aizķēries darbā un pa gaismu neesmu notinies, bet lādējamais lukturis palicis "tur kur bija pieslēgts" ( ir gan velim, gan galvā maucamais).

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

D bet protams, ka nav naudas. Es no riepu garāžas čaļiem ne tādus vien stāstus esmu dzirdējis ar kādām riepām brauc un kā taupa līdz pēdējam. Tās riepas tak nav R15, stipri dārgi maksā.

Krotow Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Mja, izskatās pēc XC90 ar 200K+ nobraukumu īpašniekiem no SS.lv

anoagask Reģ.: 18.06.2019
1 3 Atbildēt

Kāpēc dienas vidū braukt ar gaismām - pats braucu ar DRL LED līdz krēslai

Krotow Reģ.: 09.09.2008
7 1 Atbildēt

Un kāda jēga no dienas gaismām priekšā, ja aizmugurē nedeg nekas. Un pats auto tumša sudraba krāsā ar dubļiem pa visu aizmuguri. Starp citu gredzenu pavēlniekiem, ko pats redzēju, arī priekšā nekas nedega. Tāpēc interesē - vai tā ir aizmāršība vai defekts (varbūt braucēju galvās).

anoagask Reģ.: 18.06.2019
1 8 Atbildēt

No 0930 līdz 1500, ja uz ceļa nevar pamanīt dubļainu auto - līdz kompleksai redzes pārbaudei labāk braukt ar taksi

iciks Reģ.: 29.05.2013
3 0 Atbildēt

Labi, labi, ir dienas, kad viss ok, bet ir apmākušās, varbūt ar smidzinošu lietutiņu vai tamlīdzīgi un tad ir vienalga, vai ir 15:30, vai 13:50. Tad redzamība ir daudz sūdīgāka un tad arī var izveidoties nelādzīgas situācijas.

Krotow Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Šodien pat ap 14:30 puskrēslā un smidzeklī spokaini dubļainie gredzenu pavēlnieki bija vienkārši izcili labi saskatāmi. Labi ka vēl ļurinājās priekšā. No sāniem ar krūmiem apkārt parādoties, iepējams šādu pat nepamanītu. Imantā ir pāris šādi kadri, kas bez gaismām regulāri brauc pa Kurzemes prospektu pie pagrieziena uz Jūrmalas gatvi. Vienreiz to (ne)redzamo lopu gandrīz sānos noķēru.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
5 1 Atbildēt

Lampiņas taču dārgi. ar Led braukt lētāk. Tāpēc attaisnojums, ka "priekš kam".

Lai redzētu. Tāpēc. Tāpēc izdomāts braukt ar gaismām, LAI REDZĒTU TĀLU. un ne tikai autovadītāji. Galvenokārt, tas domāts KĀJĀMGĀJĒJIEM, kurim redze var nebūt tik asa, kā autovadītājiem.

Bet tas raksturīgi postpadomju valstīs dzīvojošajiem - appist likumu.

anoagask Reģ.: 18.06.2019
0 1 Atbildēt

OEM DRL redz tieši tik tālu, cik ES normas prasa. Gaismas ar krēslu ieslēdzu, krēslas beigām izslēdzu. Pusakliem pie stūres nav ko darīt.

Gājējiem noteikti vajag redzēt auto aizmuguri pa 2km - arguments par rubli

Rr19 Reģ.: 24.04.2017
3 0 Atbildēt

Tad jau laikam nummura zīmi arī nemazgā,nahren kam jāredz.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 0 Atbildēt

Latvijas Geto pilsētā es redzēju Hammer ar 20 collu riteņiem un plikām riepām...

un protams, ka ar gāzi.

Modano Reģ.: 25.11.2019
1 0 Atbildēt

Ja kāds konkrēti jānosauc, tad Kia Sportage vairāki redzēti, bez spīdošas pakaļas, kad tai jau vajadzētu spīdēt.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 1 Atbildēt

Lai tak neslēdz. Neslēdzēji paši atkritīs, atsitīsies, apgrāvjosies, appļavosies utt karma panāks

Es pat neiebilstu ja kāds dienas laikā brauc ar miglas un tuvo kombināciju, es viņu laicīgi pamanu. Pat labāk ja kāda brauc ar tālajiem, es skaidri redzu no kā ir jāuzmanās!

Ja kas ķīnā uz lielceļiem pārsvarā mauc ar tālajiem, neviens nepārslēdzās kaut mirkšķinot slēdzi vari noraut

iciks Reģ.: 29.05.2013
1 0 Atbildēt

Ja tas ietekmētu vien viņus. Ko teiksi, ja sliktākas redzamības apstākļos pats tādā ieskriesi? Kaut arī Tava vaina tā nebūs bijusi 100%?

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 2 Atbildēt

Par to jau kreņķis, saliek visādas eņģeļu acis un drl kakas kas knapi spīd. Kur aizmugurē vispār nekas nespīd Pie patreizējiem braukšanas nelabvēlīgiem laika apstākļiem kur tā ceļa šļura pasliktina pilnīgi visu.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
2 1 Atbildēt

Principā tie gaismu neslēdzēji, miglinieku kurinātāji pilsētās kopā ar tuvajiem ir vienkārši no degiju (deģenerātu) šlakas. Tiem pašiem, kas brauc vilcieniņā uz 80 vai krustojumā ielien kad tas pilns.

Tā ir braucēju pasuga, kuriem par citiem nospļauties. Man tā vajag un iepūt. Daudzi vēl sameklē attaisnojumu, ka noteikumi konkrēto darbību nenoliedz.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 2 Atbildēt

Vēlamā pasniegšana par esošo, nekas vairāk.

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

Nu ir mums tādi dīvaini vadītāji, kuri domā ka burtiski ( vai pareizāk teikt "minimālo programmu") ievērojot CSN, CSL utml. tiek panākta drošiba uz ceļiem, tas nekas ka ne paši redzami kādam pretīmbraucošas fūras apdzinējam ( no kuras dubļ-ūdens škīst ka prieks), ne kādam neuzmanīgākam no sānceļa izbraucējam.

Vēl pamanīju ka šādā - "dubļi pa gaisu" laikā velosipēdists vai gājējs zaļā atstarojoša vestē tad kad vēl ir gaišs uz lielas vēl zaļas pļavas fona nav nemaz tik labi pamanāms.

anoagask Reģ.: 18.06.2019
0 1 Atbildēt

Runa jau ir par aizmugures gaismām - aklie paģēr, ka visiem jābrauc ar tuvajām, nevis pašiem jāiet pie acuārsta

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

Zini pārsvarā gadijumu man ir vienalga, jo vienmēr "muguras smadzenēs" sēž tas ka uz ceļa var būt visādi kadri, bet no satiksmes drošības viedokļa man arī gribētos lai visi slēdz tuvās (un es pats tā daru neskatoties uz to ka automātiskās gaismas).

Vai ja vēlies var tulkot šādi - es negribu pārbaudīt cik "akls" kāds ir, un pie kādiem pastākļiem mani neievēros ...

P.S.

- Dakter, dakter mani visi ignorē ...

- "Nākošais !"

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 1 Atbildēt

Nu, piemirsa kāds cilvēciņš iedegt uguņus. Ko nu?

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Tad par ko te ir runa- varbūt ka Lohi lieto mašinas, kuru "menū" viņi nekad nav pārskatījuši un nesaprot vispār kā to lietot.Ko te kāds muld atkal par to audi- labāk paskaidrojiet, ka iekš jebkura menū ir VAIRĀKI automātisko gaismu ieslēgšanās režīmi! Viss tur strādā perfekti- vienkārši LOHI ir pārāk savairojušies.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti