Mūzika SAABā

snow Reģ.: 03.05.2002

Vai kads ir licis SAAB muziku te domaju mainijis skalrunus un tā.

 
1.. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ..27
snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

mixerim

ja tikai vajag aprekinat kasti konkretam auto.

daudzas pop skalrunu razhotaju lapas ir progas ar kuram var aprekinat optimalo kasti subam.

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

nu domaaju par sho variantu taapeec ka leeti - 74Ls laikam bij. liels gan apaljsh garsh bundulis. bet tas man po - kartupeljus nevadaaju. neko siikaak veel neesmu noskaidrojis pa shamo jaapameklee netaa.

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

beidzot 1 anglju saitaa uzraku kas tas ir : SONY 30cm Sub - 800W

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

un pastuuzi vaig atsevishkji visticamaak

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

www.1st-car-audio-and-stereo.co.uk/shopimages/SXSL1220T.jpg vispaar man patiik shams peec dizaina un jaudas tikai pastuuzis veel 100Ls un tas jau tagad tochna atkriit

Reģ.: 13.05.2024
0 0 Atbildēt

Bad:

Kaut kad izurbos ar caraudio saistiitaam lietaam cauri (pats arii saliku visu to iekshaa) un teikshu taa - akt. subs ,protams, ir labaak nekaa nekas , bet kvalitatiivus basus nedabuusi (veel jo vairaak ar sony).Leetaak sanaak , bet lai buutu arii kvalitatiivi - vismaz kaadus 400ls prieksh basiem vajag .Netaa ir baigi daudz visaadu lapu ar daudzmaz neatkariigiem testiem un veerteejumiem , arii izgatavoshanas(subu u.c.) pamaaciibaam, ir veerts palasiit

----------

gunja

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

pec maniem aprekiniem iesaceju-amatieru jeb budzeta klase varetu izvilkt uz 600Ls bet tas i ljoti ja saspiezas

Mixeris Reģ.: 29.11.2002
0 0 Atbildēt

Laabaak bad taisi pats, bet nepeerc sony produkciju. Bet otrkaart vai tev vajadziigs subs uz 800W jaudu jeb 400w nominaalo???

Cik vinjam ir juutiiba?[addsig]

Reģ.: 13.05.2024
0 0 Atbildēt

Smieklīgi Ko jūs te visi raxtat ??? Kādi 600Ls ??? Reāli ir 300Ls ( ja nav maģa ). Ar 12' subi 600W stūzi + front + rear. Un uz kādiem 135dB. Ir redzēti kadri, kas saliek visu no ALPINE pa 10......$ a ne basu ne skaņas ta nava Ja kādu interesē šī lieta nopietni, tad iepriekš ir pielikts sludinajums. Viss ir reāli vakag tikai rociņas iztaisnot )))))

Nothing personal.

Reģ.: 13.05.2024
0 0 Atbildēt

re ku ir saba muzons, pats esmu to licis, paskat ja kas dod zinu

www.mobileaudio.lv/mobileaudio/modules.php?name=News&file=article&sid=39

Flat`s

ieris Reģ.: 24.04.2002
0 0 Atbildēt

man ar domaat, ka tik daudz naudinjas nevajag..

man maajaas staav zem galda subs (staaveeja ieprieksheejaa auto, nevaru izdomaat vai likt SAAB, jo parasti paarvietojos ar gjimeni un beernam iekshas nav ko kratiit ), ko vienas taisnas rokas taisiija - baigi laba kaste + rrr 90niechu skaljrunis + kenwood pastjuuzis uz 100W, purinaaja taa, ka salonaa atpakaljskata spogulis drebeeja!

Mixeris Reģ.: 29.11.2002
0 0 Atbildēt

man arii ieri ir liidziiga ideja kaa tev, bet es likshu iekshaa divus rrr skaljrunjus un peec testiem uz vienu vai uz katru 70w pasha lodeedu skaljruni. Un ejiet visis ieskrieties ar 135dB jaudu klausoties roku un metaalu, Musdienu diskoteeku BUMBUMBUM muuzika reaali suukaa taa nav muuzika tas ir suuds un ar rokmuuziku es tavas ausis varu taa izbliezt uz tiem 135dB ka visu muuzhu vairaak neko nevareesi klausiities[addsig]

ieris Reģ.: 24.04.2002
0 0 Atbildēt

Mixeri: tu biji domaajis 70W pasha lodeetu pastjuuzi, ne?

Tas dzjeks pac sev arii bija uztaisiijis ar 2iem taadiem skaljrunjiem, bet man tik mochna nevajadzeeja..

Buus labais! Skan pietiekami.. un nezinu, kaapeec uz basiem izgruust to naudu, par to $$$ labaak panjemt labus skaljrunjus priekshaa, tas i to veerts!

Ja buutu iespeejams aatri piesleegt, vareetu to subu panjemt liidz paraadiit darbiibaa.. bet aatri nesanaaks, jo nav kur bagaazhniekaa +12 dabuut.. :\

Mixeris Reģ.: 29.11.2002
0 0 Atbildēt

jaa ieri taa es biju domaajis. Taadu lietu var uzlodeet caur Phillips TDA mikreni[addsig]

Reģ.: 13.05.2024
0 0 Atbildēt

re ko pats flat saka par cenam. ".... Es ar sitam lietam jau kadus 2 gadus kramejos esmu pats savu autinu apmuzicejis un sapratis ka tas viss ir suu... , ja nav kadi lieki ka minimums 1000 Ls tad nekas labs nebus....."

Mixeris Reģ.: 29.11.2002
0 0 Atbildēt

Anoniimais. Pirmkaart ko noziime labs? Otrkaart vai tu maajaas peerc taadas lietas kaa Bang and Oluffsen tehniku? Treshkaart ! vai tav auss speej sadzirdeet atskjiriibu starp 900 un 1000 latu veertu audio instalaaciju. Es protams piekriitu, ka ir jaanoveersh visaadas vibraacijas un taadas lietas kas jau izmaksaa ar uzstaadiishanu 600 Ls. Un peedeejais jautaajums kaadu muuziku tu klausies. Ja bum bum tad tu nekad nespeesi noveerteet savu audio instalaaciju[addsig]

Reģ.: 13.05.2024
0 0 Atbildēt

par izmaksam:

laba galva vien liekas maksa ne mazak ka 300Ls vel chendzers vadi, kondensators un citi velli

te i zviedru skalruni un to cenas

http://www.dls.ru

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Mix

Nesaprotu kadelj tu piemini Bang & Olufsen?

Tas taschu ir pedejais S U - skanjas nekadas - kotejas tikai dizaina delj

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

njaa nu Juus esat manjaki uz skanju man aizmugureejaa skata spogulis jau tagad dreb un neko kosmisku es klaat negribu, tiiri lai bish iekshas padrebina nu tb var just muzonu esmu redzeejis pa 100Ls aktiivo pastuuzi saab`aa un nevaru teikt ka vinjsh suudiigi skaneeja. nu protams mosh nevar klausiities taa lai kurls paliek bet nafig tas ir vajadziigs. betnu anyway noleemu pagaidaam neko nenjemt

Mixeris Reģ.: 29.11.2002
0 0 Atbildēt

KRedi tas bija pirmais kas man ienaaca praataa. Slikts piemeers[addsig]

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Mix

Labak nelamaa mani!

Katra vecuma un ar dazhadiem finansialo lidzeklju pielietojumiem katram savs - pac zini - kadriez diezgan maniakali ar to slimoju, bet nu tagad ir PO - t.i. gandriz PO jo ar ausim joprojam ta problema ka uz labas aparaturas atskanjoti CD gabali atskiras no MP3 pardziita uz CD formatu

Mixeris Reģ.: 29.11.2002
0 0 Atbildēt

Tu mani paarprati. Es tevi nelamaaju, bet gan teicu, ka es esmu izveeleejies sliktu piemeeru. Un es arii savu muzonu lieku peec finansiaalajaam iespeejaam nevis watiem[addsig]

Mixeris Reģ.: 29.11.2002
0 0 Atbildēt

MP3 ir suuds un savu jeegu zudee ja tiek pieliidzinaats CD kvalitaatei[addsig]

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

Elektronikji paljiigaa

nau naudinjas lai pirktu jaunu, taadeelj dereetu likvideet vienu shaiziiti manam uraltajam grundigam, un proti, jamais ziemaa skan kaa mazais naziitis, bet vasaraas, kad ir karsts un uzlikti lielaaki basi, peec zinaama laicinja pazuud skanja, skaneris vairs neatrod nevienu fm staciju, iemt kaseti, skan. izleedzot magji un pagaidot 10 min, viss notiek liidz briidim kad atkal pazuud. tjipa nomainiija ukv bloku, nekas nemainiijaas, tad paarmeta kaads tur mikrenes, efekts saglabaajaas varbuut kaadam kaadas idejas???[addsig]

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

www.sportech.lv/catalog/product_info.php?products_id=670

www.sportech.lv/catalog/product_info.php?products_id=510

norma subi? jauda itkaa skatos norma ... vairaak kaa visiem aktiivajiem. mosh kaut kaadas lietas kuras es nezinu? un uz cik taadiem pastuuzi vaidzeetu? uz to jaudu ko uzraada jeb taa ir max un tik daudz nevaig?

1.. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ..27
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti