Mūzika SAABā

snow Reģ.: 03.05.2002

Vai kads ir licis SAAB muziku te domaju mainijis skalrunus un tā.

 
1.. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ..27
Reģ.: 14.05.2024
0 0 Atbildēt

taa ir max jauda. Lai dabuutu muzikaalo rupji reekjinot ir maksimaalaa jaaizdala ar kvadraatskani no 2 un tad tu ieguusi muzikaalo jaudu. Maksaa ju leeti, bet tev veel ir jaapeerk klaat kaste vai jaataisa pasham un plus veel pastuuzis.

Mixeris no cita datora

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

taatad tam 600niekam klaat panjem 400 pastuuzi un uzmeistaro pats kasti un ieguust 4x jaudiigaaku kaa aktiivo pa to pashu naudu

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

Bad

naf tik briesmigu jaudu?

aizmirsu vakar paradit kada man muzika ielikta man pilnigi pietiek.

nakoshnedel bushu Riga ja interese varu paradit un ieteikt ari labu meistaru(Riga)

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

snow : nu mazaaka suba bezmazvai vairs nav meistaru gan var ieteikt, ja nu pats netikshu galaa ar to visu.

Reģ.: 14.05.2024
0 0 Atbildēt

cilvēka auss ir neprecīzs instruments un skaņas kvalitātes izmaiņas, mazākas par 30%, neatšķir.

nevajag aizmirst, ka latvija ir radiobūves monstrs un paskatīties, kas darās rrr mājas lapā.

var paņemt rrr kinozāles subu, iebāzt grabažniekā un torčīt. vai pāris platjoslu tummmmbas un torčīt.

rrr drīz uzsāks mackeys skaļruņu ražošanu, te uz vietas, tad varēs pa ciešamām cenām iegādāties profesionālus baseniekus un pīkstuļus un un arī videniekus un nokrāmēt autiņus līdz nemaņai.

es dzīvoju pilsētas centrā un vasarā logus turu atvērtus visu cauru laiku. man nepatīk, kad zem mana loga, naktī, daži uzskata par savu pienākumu likt man klausīties kalbasņiku no la rocas vai līdzīgu #%&$#. es kļūstu ērcīgs un asinskārs.

es izdotu likumu, kas aizliedz kalbasņiku cienītājiem instalēt autiņos jaudīgākus skaļruņus par 1W.

uh. poļegčalo.

primo

ieris Reģ.: 24.04.2002
0 0 Atbildēt

BAD: tikai kaste prasmīgi jāsarēķina un jāuztaisa, citādi nekas labs tur nebūs..

Ja ir vēlme, varētu parādīt to savu subu, ja iepatīkas mož varam ko sarunāt..

Vienkārši es nestādos priekšā, kad es to subu sev varētu ielikt..

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

kaads teu i tas subs?

ieris Reģ.: 24.04.2002
0 0 Atbildēt

ieprieksheejaa labaa rakstiiju: kaste ar rrr 90niechu skaljrunis + kenwood pastjuuzis uz 100W

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

un norma taac briinums dod aaraa ?

Reģ.: 14.05.2024
0 0 Atbildēt

RRR tos aatzemju suksus paarspeej visos veidos latvijas prece

raic (c), neielogojies un nolicis tiesiibas

ieris Reģ.: 24.04.2002
0 0 Atbildēt

BAD: nav mērīts. Ja ir vēlme vari pamērīt.. ja ir interese, tad varam pieslēgt pabasot un ievērtēt.. provēju reiz dzīvoklī pieslēgt skatoties divx uz TV, uz visklusaako bija druumi pa skalju..

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

raic : apsveicu! lai tev tiesiibas labi turaas klaat vinjas vajag kaut kur labi izmeerceet

ieris: skan ljoti interesenti tikai pa priekshu jaanovienojas pa cik, jo ja iepatiksies lai nav jaanjem nemaz nost vairs

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

Nem SPL ELF-10 sabu (tikai 23 Ls), liek 15 litru kastee (vietu galiigi neaiznems) un sleedz pie magja.

Jaa - pie magja! Jo tam ELF-10 (arii -12 un -15) ir divas 4 Ohm spoles. Taatad pie priekseejiem kanaaliem tumbas, bet pie aizmugureejiem sabs

kaa tas vareetu skaneet?

Reģ.: 14.05.2024
0 0 Atbildēt

Bad!

Tas varetu skanet perversi! Panjem vismaz sakarigu cetru kanalu pastuzi - priekshejas no magja, 2 pastuzha kanali uz pakaljejam tumbam un otri divi pastuzha kanali sajugti tiltinjaa uz sabu. Ar 6 kanalu pastuzhiem smereties neiesaku jo visi vinji ir su. Vislabakais ir 4 kanalu pastuzis uz tumbaam un divkanalu vai mono pastuzis uz sabu! Bet no ta visa nav nekada jega ja tev bus su tumbas un ja tu nevaresi nostiprinat ta lai vinjas negrab. Kanalu jauda man pietika ka bija 150W max uz kanalu un attiecigi sabam 300W max.

ieris Reģ.: 24.04.2002
0 0 Atbildēt

Bad: skaidrs.. skaties iPastu..

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

ieris: mees esam gjeeniji braucu aizmugureejais kreisais pavarotnjix nestraadaa izchakareejos visaadi nu nestraadaa. beigaas savienoju tos vadus kurus mees paargriezaam it kaa no nevajadziiga shtekera un straadaa

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

kosmonauti

gunja Reģ.: 10.07.2002
0 0 Atbildēt

Sīkums ! Sūdigi ir tad , kad griez pušu vadu , domājot ,ka tur nav 220 - vot tad ir forši ...

Bad :

auto.hi-fi.ru

www.car-music.ru

var iemest acis , ja ar ru valodu nav problēmu - būs mazāk jautājumu un sāksi krāt $$

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

nu ko likt iekshaa ir. tikai jaaieliek

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

un mees panjeemaam 12V itkaa no nevajadziiga shtekera kursh nekur nebij iesprausts

gunja Reģ.: 10.07.2002
0 0 Atbildēt

Bad , izskatās , ka Tu to autiņu gribi nokurināt

Pastūzim ( nezinu kāds , bet droši kādi 25 (A) ir ) vajag barošanas vadu pirksta resnumā (vismaz 8mm) - pa taisno no aķa , citādi uzgriežot pilnu ručku sāks kūpēt un smirdēt pēc degošas plastmasas ...

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

jaanu vads ir... buus jaameegjina. tikai nezinu kur to 3. pie magja piesleegt lai need akji kad magjis nav iesleegts.

ieris Reģ.: 24.04.2002
0 0 Atbildēt

Bad: nu skaisti! riktīgi ģēniji..

nu ja, tur tas zilais (ko atrubijām) bija savienots ar otru zilo pašā štekerī, tur tas špānungs arī pazuda..

Vēlu veiksmi ielikšanas darbos.. ja nu nebūs sanācis, tad palīdzēšu...

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

ieliku ljoti smuki. klaat pie akjiisha visus vadus pa slieksni. vieniigi veel bliivi uz motoru atpakalj neesmu iespraudis - tur laikam jaagriezh vieta tam vadam un ir bish extra motora troksnis pagaidaam. uztaisiiju uz sleedziisha, lai var atvienot kad iet prom un kad mashiinaa kaads kuram ljoti nepatiik tas bumbum sleedziiti gan paartaisiishu bet pagaidaam prasts un vadi bish pa plaanu shamam. bet vispaar tagad ir gjeniaals plaans mosh pa nedeelju uztaisiishu. vainu pelnutrauka vietaa vai 1 liimeni zemaak ielikt alumiinija plaaksni kuraa salikshu lidmashiinas sleedziishus (liidziigus kaa dig) un veel uzdrukaar vkljuchen/vikljuchen aftopilot utt tad 1 buus subam 1 neoniem bagazhniekaa 1 neoniem apakshaa 1 neoniem salonaa un buus rihtiiga lidmashiina

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

bad: tu esi drusku manjax! labāk ejam kopā pie friziera? !!

1.. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ..27
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti