Mūzika SAABā

snow Reģ.: 03.05.2002

Vai kads ir licis SAAB muziku te domaju mainijis skalrunus un tā.

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ..27
Reģ.: 28.04.2024
0 0 Atbildēt

Ir doma ielikt aktivo subwoofer bagaznieka, var kads ieteikt ko labak likt, cik tas vispar maksa un kur to vislabak izdarit?

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Ielikt vari pats pa 1 stundu. Ja neliec head unit caur papildus pastuuzhiem tad visoptimalakais cenas zinja ir Blaupunkt VDB 12 (ja nemaldos) un maksa ap 120Ls - 70W nom, 140W Max.

Nosktuve lievenjus - izvelc skanjas, vadibas (vadibai var izmantot ari signalu no antennas vadibas bagazhniekaa) un baroshanas vadus (plusu vislabaak vilkt uz akji iurbjot lielajaa gumijas korkjii kas aiz pedaljiem nelielu gropi).

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

tā arī man neviens nav skaidri pateicis, un pats arī neesmu atkodis kā noņemt aizmugurējo plaukta skaļruņu sietu, lai spētu nomainīt tās oriģinālās elipses. Es domāju sākt ar visu skaļruņu nomaiņu, pēc tam pamēģināt pieslēgt to standarta pastiprinātāju, kas zem pasažiera beņķa ar manis apgrieztiem vadiem atpūšas un tad tikai domāt vai vispār man vajag (ne)aktīvo subu un atsevišķu pastūzi. Griezt priekšējās durvis un likt tur normālus uz vadītāju vērstus skaļruņus man kaut kā neceļas roka dēļ izmaksām un apšaubāmās (nezināmās) kvalitātes, ko varētu piedāvāt vietējie audio tuninga kantori.

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Yukki

Atsevisko pastuzi it ipashi ja tev ir nav jages vel likt - pietiks ar aktiivo subu - jo tas elipses ;ai cik labas nebuutu basus kvalitatiivi neatskanjo un grab - labaak uzlikt uz parsatajam tumbaam high-pass fltru (head unitaa tads jau varetu buut) un visus basus fireet uz subu.

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Aizmugurējos sietus nevar noņemt! Tām elipsēm, lai tiktu klāt i pusbagāžnieks jāizjauc Tipa tikai no apakšas var piekļūt, un visu "apšuvumu" jāņem nost!

Mixeris Reģ.: 29.11.2002
0 0 Atbildēt

Jums gan 9k gruuti

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Mixeri, nesāc atkal, nebūs labi !!!!

No apakšas esmu līdis, tik traki ar to apšuvumu nemaz nebija, bet nu kā pa mazāku izgriezumu var izvilkt lielāka diametra elipsi, es neiebraucu. Kad uznāks luste, mēģināšu vēlreiz, bet Kredoks lai gatavojas mani apgaismot klātienē, zīmēsi shēmas uz papīra, lai saprotu to Tavu elektroatomfiziķa valodiņu

Tumsonis

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

man pazistams kex kas liek skanu vispaba teica tapat ka kredox na aizmugurejas tumbas pietiek ar subu.

Reģ.: 28.04.2024
0 0 Atbildēt

Vai kads zina kaut ko par skanju izolejosho "plevi" - no vienas puses ta kafolija, no otras - ta ka bitumens...?

new

Mixeris Reģ.: 29.11.2002
0 0 Atbildēt

Nopeerc vairaakas metaala virtuves izlietnes un noplees no apakshas nost

Reģ.: 28.04.2024
0 0 Atbildēt

ha ha ha mix

varbut labak vispar parvietoties izlietnee?

sama Reģ.: 10.03.2003
0 0 Atbildēt

a vannā var divi

---------

ļoti

Mixeris Reģ.: 29.11.2002
0 0 Atbildēt

Vannaa nevar jo vannaam apakshaa neliime to vibraaciju aborbeejosho pleevi ar pitumu. To materiaalu liimee zem plaanaa metaala izlietneem, bet vinjsh nenoveersh skanjas izolaaciju. Vislabaak izolaacijai ir lietot akmensvati

sama Reģ.: 10.03.2003
0 0 Atbildēt

a ja krutā vannā, plānā...?

-----------

ļoti

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

hmm vai tieshaam saabam vaig pastuuzi? 9k taas lielizmeera tumbas aizmuguree jau taa labu bum bum do aaraa. `95 gada 9k iipashieni ir laimiigi cilveeki, tad laikam saaka likt "harman-kardon" sisteemas. taa ir taa lieta kas 9-5 ar saviem 10 skaljrunjiem tiktieshaam ir veertiiga. Labaak par visiem pashtaisiitajiem bum bum verkjiem.

sama Reģ.: 10.03.2003
0 0 Atbildēt

es vienreiz sēdēju aizmugurē un....pēc tam gandrīz neko nedzirdēju

sēdēt var tikai priekšā, savādāk aizmugurē var kurls palikt, a kur meitenes sēdināt ka tik skaļa mūzika?

------

ļoti

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

sony xplod ir poga ar kuru uzliek uzsvaru uz priekshu taadiem gadiijumiem. betnu tas i tas pa ko es runaaju... kas notix kad tur veel bum bum verkji iebaaziis

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

man driizaak prasaas priekshaa labaakas tumbas lai augshas bish labaak dzird

Mixeris Reģ.: 29.11.2002
0 0 Atbildēt

To bad_mf, priekshaa vajag labus piikstuljus, bet aizmuguree vajag jaudiigaakas tumbas nekaa prieksha.

Ja tu liec bum bum verkji tad padomaa kaadu, jo ir atkariigs no muuzikas kaadu tu klausies. Ieliec jaudiigu Kicker un nevareesi roku klausiities, jo buus paarsitiens

sama Reģ.: 10.03.2003
0 0 Atbildēt

tad būs jābrauc vienam, nu varbūt var mēģināt divatā, bet ar izturīgām ausīm...

---------------

ļoti

Mixeris Reģ.: 29.11.2002
0 0 Atbildēt

Divataa var , jo skanju regulee starp dieviem prieksheejiem seedekljiem, bet ja kaads seed aizmuguree tad tam nebuus patiikami

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

jaanuvot par tiem piixtuljiem es domaaju, jo tas ir visvairaak vajadziigs, man vismaz

Mixeris Reģ.: 29.11.2002
0 0 Atbildēt

iemontee prieksheejas stojkaas reguleejeamos, jo piisktulim ir svariigs lai nekas nebuutu pretii , jo vilnja garums iiss

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

jaa esmu redzeejis laikam pashaa augshaa pie jumta. par to buus jaapadomaa.

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

meitenes kleepii un tikai un ljooti[addsig]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ..27
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti