Mūzika SAABā

snow Reģ.: 03.05.2002

Vai kads ir licis SAAB muziku te domaju mainijis skalrunus un tā.

 
Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

nabaga kaimiņi...

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja: Nav iekš SAAB, bet jautājums par mūziku. Piedodiet, ja glups, bet agrāk bija vienkāršāk 1.para gromkogovoritjeljej i2.para gromkogovoritjeljej. Pat pēc user manuāļa izstudēšanas netieku gudrs, kā pieslēgt 2 skaļruņu komplektu (citā istabā) pie šī verķa: content1-foto.inbox.lv/... . Pašlaik ir tā, ka visi 7+1 skaļruņi ir pieslēgti pa 4 vadiem (t.i.2x+ 2x-) un līdz ar to it kā visas skaļruņu izejas ir aizņemtas. Tomēr tur ir rakstīts A un B tumbu sekcija, un iespēja pieslēgt B tumbas ir , tikai nesaprotu, man tās jāslēdz pie tām pašām izejām un viens no esošajiem + un - surround vadiem jāatslēdz, jāatstāj vai kā?

Eeeeeee.... a nafik tik sarezgiiti???? Tev ir iespeeja piesleegt 7us skaljrunjus uz jau attieciigi nofoltreetaam izejaam! Saprotu, ka esi aiznjeemis tikai 4as ligzdas (2as izejas)! Tad kur ir probleema izmantot atlikushaas 5as izejas? attieciigaas ligzdas aciimredzot ir darbinaamas no priekshas panelja vai arii no pults.

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja:

Yukki rakstīja: Nav iekš SAAB, bet jautājums par mūziku. Piedodiet, ja glups, bet agrāk bija vienkāršāk 1.para gromkogovoritjeljej i2.para gromkogovoritjeljej. Pat pēc user manuāļa izstudēšanas netieku gudrs, kā pieslēgt 2 skaļruņu komplektu (citā istabā) pie šī verķa: content1-foto.inbox.lv/... . Pašlaik ir tā, ka visi 7+1 skaļruņi ir pieslēgti pa 4 vadiem (t.i.2x+ 2x-) un līdz ar to it kā visas skaļruņu izejas ir aizņemtas. Tomēr tur ir rakstīts A un B tumbu sekcija, un iespēja pieslēgt B tumbas ir , tikai nesaprotu, man tās jāslēdz pie tām pašām izejām un viens no esošajiem + un - surround vadiem jāatslēdz, jāatstāj vai kā?

Eeeeeee.... a nafik tik sarezgiiti???? Tev ir iespeeja piesleegt 7us skaljrunjus uz jau attieciigi nofoltreetaam izejaam! Saprotu, ka esi aiznjeemis tikai 4as ligzdas (2as izejas)! Tad kur ir probleema izmantot atlikushaas 5as izejas? attieciigaas ligzdas aciimredzot ir darbinaamas no priekshas panelja vai arii no pults.

Runā latviski, es slikti dzirdu, kas ir foltrētas izejas? Pašlaik esmu aizņēmis visas tās SPEAKER izejas - laikam samuldējos, uz katru iet tikai divi vadiņi plusiņš un mīnusiņš. No manuāļa saprotu, ka SurroundBack ir tā B tumbu izejas vieta, bet tad man tās esošās surroundback tumbas jāatvieno vai tikai jāpieslēdz vēl pa vienam vadam uz katru ligzdu? Un kā tad pastiprinātājs zinās, ka vienu brīdi gribu darbināt tikai A, citreiz B un citrei A+B tumbas?

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja:

Runā latviski, es slikti dzirdu, kas ir foltrētas izejas? Pašlaik esmu aizņēmis visas tās SPEAKER izejas - laikam samuldējos, uz katru iet tikai divi vadiņi plusiņš un mīnusiņš. No manuāļa saprotu, ka SurroundBack ir tā B tumbu izejas vieta, bet tad man tās esošās surroundback tumbas jāatvieno vai tikai jāpieslēdz vēl pa vienam vadam uz katru ligzdu? Un kā tad pastiprinātājs zinās, ka vienu brīdi gribu darbināt tikai A, citreiz B un citrei A+B tumbas?

Sorry - bij domaatas "filtreetas" Tad jau iznaak, ka esi pierubiijis 7us spiikerus, ja jau visas izejas aizjemtas. Par to A, B un A+B - vinjaam buutu jaabuut darbinaamaam no priekshpuses. Tikai nekaadaa gaiijumaa nemeegjini likt veel papildus vadus no taas pashas izejas, kur jau divi vadi ir. Taa Tu samazinaasi summaaro pretestiibu un pastuzja gala pakaape var pateikt "chau". Bet...... ja jau raxti, ka no taas kastes Tev naak 4i vadi uz spiikeriem, tad 5aam izejaam ir jaabuut briivaam

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja:

Yukki rakstīja:

Runā latviski, es slikti dzirdu, kas ir foltrētas izejas? Pašlaik esmu aizņēmis visas tās SPEAKER izejas - laikam samuldējos, uz katru iet tikai divi vadiņi plusiņš un mīnusiņš. No manuāļa saprotu, ka SurroundBack ir tā B tumbu izejas vieta, bet tad man tās esošās surroundback tumbas jāatvieno vai tikai jāpieslēdz vēl pa vienam vadam uz katru ligzdu? Un kā tad pastiprinātājs zinās, ka vienu brīdi gribu darbināt tikai A, citreiz B un citrei A+B tumbas?

Sorry - bij domaatas "filtreetas" Tad jau iznaak, ka esi pierubiijis 7us spiikerus, ja jau visas izejas aizjemtas. Par to A, B un A+B - vinjaam buutu jaabuut darbinaamaam no priekshpuses. Tikai nekaadaa gaiijumaa nemeegjini likt veel papildus vadus no taas pashas izejas, kur jau divi vadi ir. Taa Tu samazinaasi summaaro pretestiibu un pastuzja gala pakaape var pateikt "chau". Bet...... ja jau raxti, ka no taas kastes Tev naak 4i vadi uz spiikeriem, tad 5aam izejaam ir jaabuut briivaam

Nē, man ir izmantotas pilnīgi visas skaļruņu izejas, no katras nāk pa vienam + un vienam - vadam uz 7 tumbām, t.i. kopā 14. Jau paspēju pazvanīt uz Pioneer, un tur man sākumā pateica, ka šim nekādi nevarot pieslēgt otru skaļruņu komplektu, ka jāpērk jaunāks modelis t.i. 916, jo šo viņi vairs neizplata (pirku gadu atpakaļ!), bet tad es apdomājos un viņi apstiprināja manas pārdomas, ka var saslēgt A:5+1 & Btereo, tikai jāpačakarē setup, lai aktivizētu B tumbu izvēlni. A:7+1 & Btereo gan nevarot iegūt, līdz ar to man esošie 2 surroundi jāatslēdz, ja gribu savu mīļāko TV seriāla dialogu klausīties arī vannasistabā

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

yukki: nu ja tu istabaa parasti klausies tikai 5+1, tad aktivizee 7+1 un azivelc taas divas tumbas uz vannasistabu

Vai arii otrs variants. Nezinu kaa shim konkreetajam modelim, bet tev tur veel ir taadas PREOUT izejas, no kuraam var panjemt signaalu nepastiprinaatu un pierubiit pie cita atsevishkja pastuuzha un tad no taa atsevishkjaa pastuuzha vannasistbaai ievilkt tumbas. Kad iesleegsi pastuuzi vannaistabaa skanees.

Probleema var buut sekjosha. Liidz ko piesleedz preout taa maybe var atrubiities parastaa izeja, bet nu tur jaalasa manuaalis

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Mix, man sīcis to otru pastūzi nosvilināja, tāpēc tādas problēmas tagad 2 surroundus tā vienkārši pārstiept uz vannu nevar, jo 7+1 slēguma gadījumā tās izdod tikai ļoti šauru skaņu diapazonu, nu tur elsas, būkšķus un tā, tāpēc caur setup jāsadala tas viss uz 2 zonām un tad būs OK, - varē;sot klausīties vai nu istabā un vannā, vai tikai vannā, vai tikai istabā. Katrā ziņā labi, ka toreiz pirku 7+1, jo ja būtu tagad jāatdala 2 tumbas no 5+1, tad istabā paliktu tikai 3+1 Galvenais turpmāk būs kautkā nelaist sīko pie aparatūtas, jo ja tas tagad sagriezīs 100W uz vannu, tad mazākais nosvilinās vannas tumbiņas, bet mani uztrauc, ka kaimiņš varētu aiz izbīļa apslīkt savā vannā

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

a kur jūs raujat to 5+1 vai 7+1 skaņu vienīgi filmās, ita ne visās.. ir vel arī dažos oriģinālajos audio ierakstos, bet nu ļoti reti.. tad jautajums, kur tādus ierakstus dabūt? jo ne vienmēr ja rakstīts uz vāciņa, tad iekšā arī ir..

skirem Reģ.: 24.03.2004
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja: Mix, man sīcis to otru pastūzi nosvilināja, tāpēc tādas problēmas tagad 2 surroundus tā vienkārši pārstiept uz vannu nevar, jo 7+1 slēguma gadījumā tās izdod tikai ļoti šauru skaņu diapazonu, nu tur elsas, būkšķus un tā, tāpēc caur setup jāsadala tas viss uz 2 zonām un tad būs OK, - varē;sot klausīties vai nu istabā un vannā, vai tikai vannā, vai tikai istabā. Katrā ziņā labi, ka toreiz pirku 7+1, jo ja būtu tagad jāatdala 2 tumbas no 5+1, tad istabā paliktu tikai 3+1 Galvenais turpmāk būs kautkā nelaist sīko pie aparatūtas, jo ja tas tagad sagriezīs 100W uz vannu, tad mazākais nosvilinās vannas tumbiņas, bet mani uztrauc, ka kaimiņš varētu aiz izbīļa apslīkt savā vannā

Jaunais tehniķis jau uzdarbojas , tagad tik sāc visu slēpt lai nav redzeslokā, savādāk visādi brīnumi ieraudzīsi, piemēram, kādu zīmuli vai kaut ko citu ko var iestūķēt iekš DVD, kādu pulti noslīcinās un tt. Esi modrs

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

Nesen nopirku 9-5 saabu 98. gada jautaajums ir taads:

Ir plaukstdators ar nafigaaciju un gribu pierubiit to datoru maģim lai var klausīties MP3 skatīties filmas utt. Plaukstdatoram ir austiņu izeja un kā teica pārdevējs varot nopikrt kaut kādu kabeli un ja maģim ir lineārā laikam izeja vai ieeja (netaceros precīzi) tad var pieslēgt.

9-5 maģim nekādu ieeju neredzu bet varbūt ka var uztaisīt to ieeju???

Varbūt kāds var ieteikt kādu firmu kas nodarbojas ar audio uzstādīšanu kas varētu palīdzēt atrisināt šo nelielo problēmu?

skirem Reģ.: 24.03.2004
0 0 Atbildēt

te kaut ko var atrast:

82.182.142.23/...

Bet prātīgāk jau laikam mainīt to radio uz jaunu.

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Jaunais tehniķis izrādās bija nosvilinājis vannasistabas skaļruņus, acīmredzot kādu dienu kaimiņam ir bijis jautrs gājiens vannā

Bet tagad otrs jautājums, ar ko nodarbojas tas kantoris, kas man jau 2.nedēļu labo pastiprinātāju Šodien zvanīju, teica, ka jau redzot galu remontam Sukas ne!

Nu tā, visu saslēdzu kā pats biju sadomājies, viss strādā, bet vajadzēja tak ar jums te skaļi padomāt, jo pašam bija iestājies neziņas strupceļš. Tagad tikai jānopērk jaunas tumbeles un varēšu atkal iet vannā Pie sienas ir 2 lieki surroundi, bet tas tikai pagarina... statīvu

Kad pirku, man arī ieteica pirkt tikai stereo, bet tad es tagad nevarētu saveidot skaņu divās istabās, tāpēc vien bija vērts pirkt 7+1

Par to SAAB 9-5 galvu + laptopa skaņu mazliet var palasīt arī šeit: www.mitt-eget.com/... , bet vienkāršākais ir nopirkt FMtransmitter, ko pieslēdz pie laptopa un tad tas raida kādā FM vilnī (atbilstoša kvalitāte) Tavas filmas mūziku vai mp3. Man gan šķiet, ka tas viss kopā būs padraņķīgi, bet zinu vienu useri, kas tādējādi klausās visu, kas i-podā savilkts.

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Nu jā, jautājums kādi skaļruņi jāpērk vannasistabai, ierobežojums 10cm, 6/8 omi un vairāk, kvalitatīvi. Internetveikalos nekur nav norādītas pretestibas, lodēt es vairāk neko negribu.

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

ja par FM transmiteri zinu bet palsaot topiku tepat iauto jaasecina ka skaņa ir draņķīga. Un tas jau ir loģiski jo kad FM radio muuziku izsleedzu un ielieku CD tad ir juutams kas ir kvalitaate.

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

to yukki: tu gribi kaadus jau gatavus korpusos, vai taadus kurus montee sienaa? Un tu gribi mitrumizturiigos?

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

mixeris2 rakstīja: to yukki: tu gribi kaadus jau gatavus korpusos, vai taadus kurus montee sienaa? Un tu gribi mitrumizturiigos?

Man vajag tikai skaļruņus, kurus ieskrūvēt griestos. Mitrumizturīgums nebūtu slikti. Iepriekšējie bija Pioneer no SAAB 9000 CS

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

varu ieteikt VISATON vaacu skalrunjus, kuri iegaadaajami tevalo.lv

par cenaam iisti nezinu, bet tur ir saakot no leetaa gala liidz high end.

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

www.visaton.de/...

reku var paluureet, bet cena latvijaa buus laikam nedaudz augstaaka. Peec skolas varu iechekot katalogu

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja: Nu jā, jautājums kādi skaļruņi jāpērk vannasistabai, ierobežojums 10cm, 6/8 omi un vairāk, kvalitatīvi. Internetveikalos nekur nav norādītas pretestibas, lodēt es vairāk neko negribu.

Savējos pirku RRR bodē uz stabenes (laikam) starp Čaka un Tērbatas. Tipa speciāli mitrumizturīgie ~ 10 cm diametrā.

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: a kur jūs raujat to 5+1 vai 7+1 skaņu vienīgi filmās, ita ne visās.. ir vel arī dažos oriģinālajos audio ierakstos, bet nu ļoti reti.. tad jautajums, kur tādus ierakstus dabūt? jo ne vienmēr ja rakstīts uz vāciņa, tad iekšā arī ir..

Kā lasīju gudrā žurnālā, kāds melomāns stāstīja, ka īstā skaņa ir tikai un vienīgi stereo (pat bez subwoofera). A pārējais pupu mizas 7+1 skaņu ierakstu ir maz (pat var teikt nemaz) un to skaņu stipreklis kaut kā pats sadala ... ai slinkums rakstit daudz

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

nu tā jau man likās..

iSAAB Reģ.: 26.04.2007
0 0 Atbildēt

chau visiem...saab 9-5 audio galva ar prieku atskanjo originaalos cd, ko nevar teikt par matricaas ceptu muuziku...sakiet varbuut kaadam ir naacies saskarties ar shaadu lietinju...vai ir kaadi risinaajumi lai vareetu arii bez uztraukuma atskanot matricaas rakstiitu muuziku...?

paldies

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

iSAAB rakstīja: chau visiem...saab 9-5 audio galva ar prieku atskanjo originaalos cd, ko nevar teikt par matricaas ceptu muuziku...sakiet varbuut kaadam ir naacies saskarties ar shaadu lietinju...vai ir kaadi risinaajumi lai vareetu arii bez uztraukuma atskanot matricaas rakstiitu muuziku...?

paldies

man bez probzaam atskano kaut kaadaas matricaas saceptu muuziku kas noteikti nav oriģinālā. Varbuut tavos diskos ir vienkaarsi MP3 failiņi?

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Ir nācies sastapties (tā gan nebija 9-5 galva), bet ja mūzika ierakstīta uz max ātrumu, tad nespēlē, bet ja uz lēnāku ātrumu, tad viss čikenieka.

skirem Reģ.: 24.03.2004
0 0 Atbildēt

nezinu, nav bijis nekādu problēmu ar "pašceptiem" diskiem

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti