Mūzika SAABā

snow Reģ.: 03.05.2002

Vai kads ir licis SAAB muziku te domaju mainijis skalrunus un tā.

 
Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Ja grib izlikt daudz $, tad var ielikt kaut ko šādu

vertu.airnet.lv/...

ļoti jau nu pašam patīk šāda doma, BET joprojām nevaru sev atbildēt uz jautājumu - Vai to vajag?

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

nu jā.. ta jau ir.. būs jamekle spečuki.. nu žel būtu jau mest āra oriģinālo saab cendžeri.. bet CD man ir ļoti maz.. negribas speciāli dēļ mašīnas tagad gādāt parastos kompaktdiskus..

nu ta jau redzēs.. pagaidām lai ir kā ir..

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: nu jā.. ta jau ir.. būs jamekle spečuki.. nu žel būtu jau mest āra oriģinālo saab cendžeri.. bet CD man ir ļoti maz.. negribas speciāli dēļ mašīnas tagad gādāt parastos kompaktdiskus..

nu ta jau redzēs.. pagaidām lai ir kā ir..

changeri par baigo $ notirgo Yukkim

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Hirsch rakstīja: Ja grib izlikt daudz $, tad var ielikt kaut ko šādu

vertu.airnet.lv/...

ļoti jau nu pašam patīk šāda doma, BET joprojām nevaru sev atbildēt uz jautājumu - Vai to vajag?

nu ja.. bet man saabam taču oriģinālais maģis un šitadu joku nemaz nav kur iebāzt..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Hirsch rakstīja:

turbopiile rakstīja: nu jā.. ta jau ir.. būs jamekle spečuki.. nu žel būtu jau mest āra oriģinālo saab cendžeri.. bet CD man ir ļoti maz.. negribas speciāli dēļ mašīnas tagad gādāt parastos kompaktdiskus..

nu ta jau redzēs.. pagaidām lai ir kā ir..

changeri par baigo $ notirgo Yukkim

ja kāds pērk.. tad varetu domāt tālāk..

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja:

Hirsch rakstīja: Ja grib izlikt daudz $, tad var ielikt kaut ko šādu

vertu.airnet.lv/...

ļoti jau nu pašam patīk šāda doma, BET joprojām nevaru sev atbildēt uz jautājumu - Vai to vajag?

nu ja.. bet man saabam taču oriģinālais maģis un šitadu joku nemaz nav kur iebāzt..

Yukkim jau kā reiz arī vajag(-dzēja ) oriģinālo CD changeri

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

sākumā man tātad ir jānoskidro, ko un kā es varu ielikt vietā.. jo uz paneļa man oriģinālais kasetnieks (tads kā ZingZenga exSaabam viņa galerijā).. ko kā saprotu nevar nomainīt.. tatad paliek kaut kas ko varetu mainīt čendžera vietā..

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Atlikt!!!! Man jau ir changeris, es nevēlējos mainīt pilnīgi visu un ieguldot $$$$ zaudēt audio vadību uz stūres un par saprotamu ciparu ieliku oriģinālo changeri bez MP3. Alfamotors vēl tādi 5 gab palika.

Pioneer ir "universālais" 6 CD mp3 changeris, maksā šķiet Ls 200 un ir uz vietas pie dīlera iekš Vecrīgas Maximas. Tas vadās ar atsevišķu pulti un dziesmu uz galvu padod pa FM vilni, līdz ar to der jebkuram pat kasešu radio. MP3 sux quality + FM sux quality = double sux, manuprāt. Izvēlējos oriģinālo 6CD SAAB changeri. Vecajā auto man bija 12 CD ar CD Text + prettriecienu, jaunajā - da nekā te nav, tipa "jaunās tehnoloģijas", ko zviedri iesaldējuši saldajos 90tajos

Āā, vēl jau paliek eksluzīvā iespēja mp3 playeri pieslēgt caur kaseti, nu tipa ar to vadu no kasetes, esmu redzējis tādus visnotaļ ar dzīvi apmierinātus melomānus, kas šādi tiek pie mūzikas no savas mp3 kolekcijas

Nu jā un Arnijs jau te minēja, ka 9-5 un 900 NG audio iespējas/savietojamība ar neoriģinālajām ierīcēm atšķiras diezgan krasi, tā kā iespējams, ka Tev tur tiešām vēl var oriģinālo changeri nomainīt pret kādu normālu neoriģinālo ar MP3 neizmantojot FM vilņus.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

apmēram skaidrs, paldies

tad lai paliek kā ir.. kasete plus oriģinālais čendžers.. jo rādio jau ar gribas klausīties..

ja nu vienīgi kādreiz to kasetnieku vienkāºsi nomainīt pret CD.. nevajadzētu būt nekam sarežgītam..

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Ko tev turbopiil nevar nomainiit?? Aizmuguree tak standarta iso shtekeri, tikai nestraadaas stuures vadiiba

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

tas ir.. ielieku mp3 avi dvd čendžeri un viss saglabājas izņemot stūres vadību, kas pārslēdz uz SRC?

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

nevis avi, bet vai..

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

nee. Tu tak vari nomainiit origjinaalo magji pret citu, bet pielikt klaat pie origjinaalaa magja neorigjinaalo cheingheri ir praktiski neiespeejami, ja neesi kaut kaads mega elektronikas guru

air_sahara Reģ.: 14.05.2004
0 0 Atbildēt

lūdzu, iesakiet darbnīcu, kur varētu ielikt rādžiņu

(apmainīt vecu pioneer pret vecu becker )

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

air_sahara rakstīja: lūdzu, iesakiet darbnīcu, kur varētu ielikt rādžiņu

(apmainīt vecu pioneer pret vecu becker )

Par becker - respect! A pionieris ljoti vecs? Ar skalu? Un, ja ar skalu, tad kur sho liksi? Man par taadu vareetu buut interese

P.S. Par darbniicu gan neko nepateikshu! Shos darbus daru pac

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Aaaa... reku blakustopikaa pie orig. audiosisteemaam juriz ir speciaalists par audio

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja: Aaaa... reku blakustopikaa pie orig. audiosisteemaam juriz ir speciaalists par audio

A Flipers bļauj ka viss gāja, un ka ir regulēšanas vaina....

Tu vari 100% garantēt, ka vinš blefo

Ah jā, pa tēmu runājot...

Mūzika Saabā...

Pilsētā kurā piedzimst vējš, piedzimst vējš...

Pieplok pie zemes Cilvēku Mežs, Cilvēku mežs...

Saknes jau Vējš neizplēšs....pilsētā kurā piedzimst vējš..

Pilsētā kurā piedzimst Vējš..."

Nu man patīk, ja manā Saab skan ši dziesma...

air_sahara Reģ.: 14.05.2004
0 0 Atbildēt

nee, pionieris nav īpaši vecs (KEH 2700R). tā kā - nezinu vai var tev interesēt. bet ir piedāvājams. kā arī lietots Blaupunkt RIO RCR 87

air_sahara Reģ.: 14.05.2004
0 0 Atbildēt

blaupunkc bij iecerēts pioniera vietā, bet tad nāca beckers

GALDNIECIBA Reģ.: 06.06.2006
0 0 Atbildēt

ieris rakstīja: man ar domaat, ka tik daudz naudinjas nevajag..

man maajaas staav zem galda subs (staaveeja ieprieksheejaa auto, nevaru izdomaat vai likt SAAB, jo parasti paarvietojos ar gjimeni un beernam

Nu, kā ir ar to pārvietošanos?

Varbūt laiks sēdēt mājās? un klausīties mūziku pie galda!

Paskat mūsu galdniecību, kur bildes vēl nav redzamas (pazudušas), bet skaidrs, ka varat uzrakstīt uz carpentry@murmanis-woodworking.lv

par celtniecības un galdu materiāliem no koka...

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja:

Arnijs rakstīja: Aaaa... reku blakustopikaa pie orig. audiosisteemaam juriz ir speciaalists par audio

A Flipers bļauj ka viss gāja, un ka ir regulēšanas vaina....

Tu vari 100% garantēt, ka vinš blefo

Ah jā, pa tēmu runājot...

Mūzika Saabā...

Pilsētā kurā piedzimst vējš, piedzimst vējš...

Pieplok pie zemes Cilvēku Mežs, Cilvēku mežs...

Saknes jau Vējš neizplēšs....pilsētā kurā piedzimst vējš..

Pilsētā kurā piedzimst Vējš..."

Nu man patīk, ja manā Saab skan ši dziesma...

tad Tev klausoties jaanonjem cepure, jo taa tak Liepaajas himna

kamera13 Reģ.: 03.04.2006
0 0 Atbildēt

Nu baigi gribaas lai labak skan ta muzika, 95 ar 7 skalruniem. kads ir judzis tadai aistemai klat sabu? ka tas ir darams? Vai ari velviens varianc mainit skalrunus un galvu uz 9 skalrunu audio sistemu tobiš harman, vai kada srotaa varetu but dabujami 9 skalruni un galva?

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

to kamera: Vai tu auto skaties surround sound TV??

Ja nee , tad kaada velna peec tev vajag 9 skaljrunjus

Nu man ljoti labai audio sisteemai sanaak 7 skaljrunji

prieksha 2 piisktulji 2 vidi un 2 basinieki vai midbasi un aizmuguree 1 subs.

Un var noiistinaat to visu liidz 5

2 piikstulji 2 midbasi 1 subs.

Tev ko patiik seedeet kaut kaada torkshnja viduu??

Tu tak seedi skatiitaajos koncerta laikaa un tev tak speelee priekshaa insturmenti

kamera13 Reģ.: 03.04.2006
0 0 Atbildēt

Vispaar saab 95 tiek piedavatas 3 audio sistemu varianti no rupnicas letako latvija neesmu redzejis, man stav ieksaa 3 skalruni prieksa paneli, 2 midbasi prieksejas durviis, 2 mazaki midbasi aizmugurējas durviis kopaa 7 gab., harman sistema tas ir dargakaa ir taspats kas man + 2 elipses aizmugureja plaukta kas arii dod to basu kas man trukst, bet tur atskiras galva kura iekša ir pasuzis uz sim 9 skandaam, kaa ari pasas skandas vairs nav pieonieris bet gan harmana razojums, taa vismaz anglu faq bija pasniegts.

ja magim un pastuzim kopa nav nekadas linearas izejas nav jau kur pieslegt subu??????????????????

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Nav iekš SAAB, bet jautājums par mūziku. Piedodiet, ja glups, bet agrāk bija vienkāršāk 1.para gromkogovoritjeljej i2.para gromkogovoritjeljej. Pat pēc user manuāļa izstudēšanas netieku gudrs, kā pieslēgt 2 skaļruņu komplektu (citā istabā) pie šī verķa: content1-foto.inbox.lv/... . Pašlaik ir tā, ka visi 7+1 skaļruņi ir pieslēgti pa 4 vadiem (t.i.2x+ 2x-) un līdz ar to it kā visas skaļruņu izejas ir aizņemtas. Tomēr tur ir rakstīts A un B tumbu sekcija, un iespēja pieslēgt B tumbas ir , tikai nesaprotu, man tās jāslēdz pie tām pašām izejām un viens no esošajiem + un - surround vadiem jāatslēdz, jāatstāj vai kā?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti