Mūzika SAABā

snow Reģ.: 03.05.2002

Vai kads ir licis SAAB muziku te domaju mainijis skalrunus un tā.

 
Grecco Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Tas tapseejums taads matains ... tad to cheindzheri buus ar vilnu vai matiem jaaapliime .... vai humora peec cheindhera vietaa ielikt vilku slazdu ...

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Jānopērk parūka un miers

skirem Reģ.: 24.03.2004
0 0 Atbildēt

Jautājums audio speciālistiem. Pie kurām 'galvas" izejām labāk vienot klāt standarta H-K pastiprinātāju, domāts kur labāk pie standarta izejām vai RCA. Auto 9K, skaļruņi ir standarta.

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Normaali jau pie rca, jo pie parastajaam tu nosvilinaasi pastuuzi !!!

skirem Reģ.: 24.03.2004
0 0 Atbildēt

mixeris2 rakstīja:Normaali jau pie rca, jo pie parastajaam tu nosvilinaasi pastuuzi !!!

Kāpēc?

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Taapeec, ka ja tu domaa parastaas skaljrunju izejas no galvas aparaata, tad tur jau tev naak pastiprinaats signaals.

Bet no RCA normaali naak nepastiprinaatais, kas arii tiek saukt par liinijas izejaam.

gr Reģ.: 23.07.2002
0 0 Atbildēt

Kāds rubī kaut ko no KENWOOD maģiem? Mans vairs neņem pretī diskus Nezinat, kur to var salabot?

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Uz bazniicas ielu aizved

gr Reģ.: 23.07.2002
0 0 Atbildēt

Konkrētāk mixeri2?

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Bazniicas ielaa ir kenwood veikals un ja nemaldos arii serviss, bet var jau arii uzzvaniit.

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Tatad, zvanam:

-aļo, Baznīcas iela?

-jaaaa...

-man Kenvūds neiet!!!

-nū?

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

To Cap: ir veseli triis telefona numuri 117, 118, 119 uz kuriem var pazvaniit un pajautaat kenwood veikalu bazniicas ielaa, ja tu veel neesi apguvis sava telefona iespeejas tad pats vainiigs

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt
cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

mixeris2 rakstīja:To Cap: ir veseli triis telefona numuri 117, 118, 119 uz kuriem var pazvaniit un pajautaat kenwood veikalu bazniicas ielaa, ja tu veel neesi apguvis sava telefona iespeejas tad pats vainiigs

A man nav kenvūds, laikam tāpēc man šitā neiet...

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Vai luudzu kaadam nebuutu kaada maza aziaate, ko man iznomaat uz neilgu laiku? Galvnais nosaciijums mazas rokas

Vakardien beizot vienaas durviis iestiprinaaju iekshaa gredzenus skaljrunim un aizvilku vadus Labi ka origjinalajos shtekeros visas ligzdas netiek izmantotas un tur ir vieta kur izurbt lielaakus caurumus Taa, ka vadi nav redzami, bet nu jeb... taada

Shodien turpinaashu ar otru pusi, varbuut kaut ko safocheeshu

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Un veel atkaartoti jaanjem nost bardachoks, jo aizmirsu vakar vadus izveert atpakalj lampinjai Bet tas ka prasti piederas pie lietas

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Sābā ļoti viegli uzinstalēt super audio sistēmu Roadstar boombox - ekskluzīva apaļa dizaina portatīvais radioaparāc ar CD un kaseti, pieejam dažādu krāsu, cena Rimi veikalā ap 20 ls. Var nolikt uz beņķa, var piekart pie griestiem.

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

cap rakstīja: Sābā ļoti viegli uzinstalēt super audio sistēmu Roadstar boombox - ekskluzīva apaļa dizaina portatīvais radioaparāc ar CD un kaseti, pieejam dažādu krāsu, cena Rimi veikalā ap 20 ls. Var nolikt uz beņķa, var piekart pie griestiem.

Es vienbrīd ar līdzīgu braukāju iekš OG Apnika, ka pie lielām mājām neskanēja. Tagad man ir Pioneer, ražots šķiet vēl pirms auto, bet lielākā daļa pogu strādā

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

nu taa

Vakar pabeidzu durviis likt skaljrunjus

Ar vadu vilkshanu otraa pusee gaaja jau vieglaak, jo zinaaju no kura gala caur taam gofraam ir vieglaak vlikt

FOTO netaisiiju negribeejaas

Peec pirmaa testa sapratu, ka naakamais kad pabeigs ielikt piikstuljus un iltrus ir noliimeet durvis un apshuvuma paneli ar vibroizolaaciju

Shodien veel pasuutiiju plastmasas tapinju kura tur on gala apshuvumu. Patiik man pasuutiit lietas kas maksaa 37 sanji

Ieprieksh shiis tapinjas truukumu nebiju noveerojis Tagad gan, ja grib skaljaak klausiities, tad jatur ar durviim panlies, jo skan ne tikai pats apshuvumna panelis, bet vibree arii aizsleegshanas pulkjis

Bet nu tagad nevar saliidzinaat ar origjinaalo sisteemu

aizmugureejie skaljurnji praktiski vispaar neskan.

X-BASS funkcija arii jaaaizmirst (taa parasti ir kad ieliek normaalus skaljrunjus)

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

no šīs jomas galīgi neko nejedzu..

vai paralēli čeindžerim var kaut kā iemānīt mp3 vai dvd plejeri?

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Ir piejami gan dvd čendžeri, gan čendžeri ar mp3. Cits jautājums vai tos var pieslēgt galvai.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

nu pieņemsim, ka atrod tadu, kas der.. vai to ir iespējams pieslēgt paralēli jau esošajam čendžerim?

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: nu pieņemsim, ka atrod tadu, kas der.. vai to ir iespējams pieslēgt paralēli jau esošajam čendžerim?

Visticamāk uz šo jautājumu spēs atbildēt kāds specializējies kantoris par audio, jo ir visāda veida adapteri utt., BET ir nepieciešama arī iespējai visu to no galvas vadīt. Līdz ar to domāju un gribēju teikt, ka vajadzēs citu galvu.

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

bez poņas. Bet pirmkārt diez vai atradīsi kas der (skatīt Yukki piedzīvojumus), otrkārt, kam tev divi čendžeri.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti