Mūzika SAABā

snow Reģ.: 03.05.2002

Vai kads ir licis SAAB muziku te domaju mainijis skalrunus un tā.

 
1 2 3 4 5 6 7 8 ..27
Nufis Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Nu par to noskrāpēšanos - Ir jāliek kompis, kam ir HDD, tas nenoskrāpējas! Tikai kaut kāda viltīga pretvibrācijas sistēma jāizdomā...

Bet par stūres pogām runājot... me domā ka jebko var pieslēgt jebkam (arī Internetu ledusskapim), vajadzīgs tikai LODĀMURS!

Reģ.: 28.04.2024
0 0 Atbildēt

Ekektroniķis noteikti sajūgs kopā jebkuras pogas ar jebkuru logģiski vadāmo galvu. Varbūt kļūdos, bet laikam Clarion piedāvā speciālas ierīces dažādiem auto, lai to stūres pogas sajūgtu ar savām galvām. Tiem kuri vēlas pirkt MP3 auto magi, isaku izlasīt rakstu manā lapā par MP3.

Juriz

mobileaudio.yo.lv

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

padalishos pieredzee - vakar SAAB iemetu aktiivo Subu.

Pie instalacijam vecajos AUDI biju pieshavis rokas bet SAAB bija kas jauns.

Tatad ja Juus esat noleemushi izlist arpus standarta raamjiem un bagazhniekaa ievietot pastuuzhus vai aktiivos Subus tad jums noteikti ir vajadziigs tieshais baroshanas vads no akumulatora un vadiibas signaals:

nos sakuma izskatijas ka nav nekadu realu iespeju bez chakara dabuut lielo plus vadu uz motortelpu - izradas viss ir vienkarshi - nonjemiet parsegu virs pedaljiem unz dziljumaa ir liels gumijas korkis kas iet pa taisno uz motora telpu - ta ka nav pat jaskruvee valja ta plastmasa kas atrodas starp logu un motora trelpu.

Vadiivas siganalu varat dabuut no viena liela savienotaajshtekera kas iet uz releju kasti kas piestiprinata pie automatiskas antenas kronshteina - tam shtekerim viens no malejiem vadiem ir sarka-balts -pie ta pievienojiet "vadu zagl" ar vadu un jums bus vadibas signals pastiprinataaja ieslegshanai/izslegshanai!

Veiksmi![addsig]

Belochka Reģ.: 25.09.2002
0 0 Atbildēt

Hmm..., es tomeer "silti" ieteiktu pastiprinaataajiem un actiivajiem SUBiem vilkt Power (+), (-) un Zilo (12V) vadus A T S E V I S H K I !!! un pie tam labi ekraneetus!

Ja runaajam par RCA t.i. Red/White (left/right) signaala vadiem - instaleejiet tikai profesionaalos! un loti labi ekraneetus!

NB: 9K '94 no ACU liidz bagaazhniekam vajadzees ap 6m katra jaudas/RCA vada!

Diemzheel normaali vadi izmaksaas ap 500/700,-$... ,bet tas ir to veerts.[addsig]

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Belocka

Man jau ir atseviski - pluss no akja - masa no bagaznieka - un vadiiba no antenas! par tiem vadiem - nevajag jau par tadu summu ka tu nosauci - bet pa 2 Ls ari nav jeega pirkt!

Man visi ir originalie Blaupunkt accessories - Alfatech utt!

Nevienam neiiesaku izmantot pastuuzhos high level inputus t.i pataisno no galvas skalrunu vadiem - izmantojiet tiekai lieneaaros RCA!

[addsig]

NEW Reģ.: 18.09.2002
0 0 Atbildēt

1. Ko audiomāni ieteiksiet - aktīvo subu vai pastūzi ar pasīvajiem subiem? Šobrīd nevaru saprast, ko iegādāties. Aktīvajam subam it kā ir mazāks čakars ar regulēšanu.

2. Vai kāds ir mēģinājis ievietot subu Saab 900 OG priekšā pa vidu zem paneļa, kur it kā ir brīvs tukšums, un vai tas netraucēs auto vadībai.

Belochka Reģ.: 25.09.2002
0 0 Atbildēt

To: NEW.

Pa 900 nazinu... sorry.[addsig]

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

NEW

Kadaa arzemju saitaa redzeju taisni redzeju ka tas sus ir novietots 900 konsolee - ar visaam ficheneem - parocies!

Ar reguleshanu nav problemas ne aktiivajam ne caur pastuuzhiem.

Vienigais ja tu liec kartigu sabu ar pastuuzi tad tev tumbam jabut arii caur pastuuzhiem. Saja gadijumaa nekada gadijumaa nelieto stulbos 4 +2 pastuuzhus - subam atsveisks un parejiem skalrunjiem 4 kanaalu vai pat vairaki pa 2 kanaliem. aktivo subu ir jega likt ja tu skalrunjus baro no Head unit un tev ir suba linearaa izeja un High pass filtrs head unitam =- tada veida tu novac basus no parastajiem sklrunjiem un ladee caur aktiivo subu. man ir pedeejais risinajujms - man jau pagajis tas vecums, kad mashina bija pilna ar pastuzhiem - iztieku ar head unit un tagad veel aktiivo subu. Ja tu neliec suba skalruni priekshejaa kosolee tad bagazniekaa liec kasti - subi bez kasteem ir domati sedaniempakaljejos plauktos - kas noteikti ir jataisa no finiera, un kaa basu kaste tiek izmantots bagazhnieka apjoms. ja tev ir universaals vei hetchbeks - jaliek suns kastee.[addsig]

Negausis Reģ.: 04.07.2002
0 0 Atbildēt

Kur sestdienā var piebraukt nopirkt un arī ievietot autiņā jaunus skaļruņus? Vai tiešām visi tikai darba dienās ņemas. Man visi laikam jāmaina, gan priekšā gan pakaļā

SAAB 9k ANNO1987 2L T

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Nezinu kadi tev der?

man metajas mazlietoti apalji Blupunkt ap 20 cm - ar atsviskjiem pikstuljiem, kas piestiprinati virs slarunja un crossoveru. atdotu pa kadi 20Ls - jauni maksaaja kadi 45 Ls.

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Belockai

Par to sarkan-balto vadu tu mani nesaprati - tas nauv linearajiem vadiem bet gan vieta kur nozagt ieslegshanas/izslegshanas vadibas signaalu![addsig]

gr Reģ.: 23.07.2002
0 0 Atbildēt

Nu ko SAABisti, no svētdienas ieprogrammējam 96,2 fM![addsig]

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

2 gr: detalizeetaak luudzu....

bizenajs

gr Reģ.: 23.07.2002
0 0 Atbildēt

NABA NĀK!!![addsig]

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

2 gr: man te vienu brīdi pārmeta ka raxtot pālī un citi nesaprot. šodien gočpendel esmu tīrs bet to fm nesaprotu. kāda naba?[addsig]

gr Reģ.: 23.07.2002
0 0 Atbildēt

Radio Naba 96,2 Fm. man patīk, jo pirmo dienu muzons skanēja nu gluži kā no maniem Cd plauktiem[addsig]

Nufis Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Pirmkārt) Štrunc ar visu nabu - Jāklausās Radio Top (jo jamais ir pirātiskais)

Otrkārt) Ko jūs tautieši domājat par saba iemontēšanu rezerves riteņa vākā - a) jamais ir no finiera, b) diezgan pabiezs, c) labi fixējas, d) zem jamā tur diezgan normāls tilpums sanāk... ????

Belochka Reģ.: 25.09.2002
0 0 Atbildēt

Sub - ieksh Rezerves ritena formas?, ir Xy***

Labaak - Tweeters ieksh dvornikiem [addsig]

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Nufi

ja tu iznjem ratu laukaa (tev laikam tablete) un tev nav ko dariit tad vari - rekjini ka tev taja suba visi suudi birs iekshaa un jaiizage veel cikis kur gaisam nakt araa. bet vispar nesprotu kadu nastojku tu weekendaa esi lietojis.

Mixeris Reģ.: 29.11.2002
0 0 Atbildēt

Vieglaak 900 ir subw likt uz pakaljejaa panelja, tam klaat pieskruuveejot 18 mm saplaaksni un pieskruuveejot pie metaala kronshteiniem - Pietiekami smags un liidz ar to nevibree. Vieniiigi pec tam mazaak vietas mantaam

Koko7 Reģ.: 21.10.2002
0 0 Atbildēt

jautaajums visiem---

---JUMS nav apnicis runaat tikai par SAABiem?

NEW Reģ.: 18.09.2002
0 0 Atbildēt

web.inter.nl.net/users/turbo-team-europe/c900.htm

te ir redzams, ka viens breksis iemontejis subu konsolee

NEW Reģ.: 18.09.2002
0 0 Atbildēt

web.inter.nl.net/users/turbo-team-europe/c900.htm

te ir redzams, ka viens breksis iemontejis subu konsolee

Nufis Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Sapratu... jautājums atceļas...

Es vienkārši kaut kur netā uzrakos tādam designam virsū, un gribēju dzirdēt jūsu viedokli...

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

2 koko: vai nebūtu stulbi mums visiem sākt apspriest tavu mazdu. pat tad ja gribi izkratīt sirdi - šī nav īstā vieta. tevi nesapratīs. tu jau pac esi sevi sodījis - ko mēs vēl varam palīdzēt?[addsig]

1 2 3 4 5 6 7 8 ..27
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti