Mūzika SAABā

snow Reģ.: 03.05.2002

Vai kads ir licis SAAB muziku te domaju mainijis skalrunus un tā.

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..27
Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Ja kadam vajag Blaupunkt XL217 (apaljas) tumbas 120W max ludzu skatiet manu advertu Audi diskusiju zona. Bridinu - vismaz 9000ajos originalos caurumos neiiet. Labi ducina ja ir atsevisks pastuuzis.

NEW Reģ.: 18.09.2002
0 0 Atbildēt

Hau!

Man radas doma iemaanit skanu sava 900-taja. Ta ka man nav konsole prieksa pa vidu, tad ta ir ideala vieta suba ievietoshanai. Vai kaadam nav zinamas vieta, kur var iegadaties par labam naudam aktivo Bass Tube subu?

2. jautajums, vai ir verts mainit prieksejos skalrunus (standarta), kas atrodas paneli zem loga uz jaudigakiem ovalajiem tada pasa izmera skalruniem, un vai no ta nesaks grabet viss panelis utt. Vai tadi izmeri vispar ir pieejami? Kada pieredze? Varbut labak likt durviis kabatas vietaa?

DrCross Reģ.: 16.10.2002
0 0 Atbildēt

2 NEW,

Par SUBu nepateikšu, bet priekšējiem skaļruņiem izvietojums nav slikts, jo skaņa atstarojas no priekšējā stikla un dabon attālumu. Vari iznest pīkstuļus kaut kur augstāk - tuvāk pie auss.

Panelī jau nevar nekas dricelēties, jo tie mazie 10nieki nekādus basus tev nedos un neko lielāku tur arī nevar ielikt.

900tajā durvīs būs pagrūti kaut ko ielikt, bez radikālām izmaiņām, bet nav jau arī tur vietas. [addsig]

primo Reģ.: 22.07.2002
0 0 Atbildēt

labāk klausos matora dziesmā.

kas man pretī, tam es pats sev rudens vēju muzikants

Mixeris Reģ.: 29.11.2002
0 0 Atbildēt

Tu primo lej ziemas diizeli? Kursh ljauj avam motoram dziedaat

primo Reģ.: 22.07.2002
0 0 Atbildēt

izbeidz, dīzelis ir jādzer. to es arī daru.

un tad skan un dzied viss, pat gludeklis un tējkanna. koroče, viss kam galā ir štepselis.

a jūs te - skaļruņi, subi, pastarpinātāji.

katrā pašā jāskan dziesmai, tam es komponists

DrCross Reģ.: 16.10.2002
0 0 Atbildēt

2 primo, Mixeris,

ir topiks Pilnīgs sviests - tur arī var klāt visu pēc kārtas, kas uz sirds. Bet kāpēc jāpiedrazo ēters...[addsig]

Mixeris Reģ.: 29.11.2002
0 0 Atbildēt

To drcross: nu labi, tad es tev varu pateikt, ka es pats pashlaik domaaju kaa pie 900 klasiskaa SAAB originaalaas prieksheejaas restes piestiprinaat tumbas no Pioneer kuras domaatas jaunajam 900, jo taas ir vieniigaas peec diametra kuras man tur der, bet paareejas tumbas domaaju likt uz pakaljeejaa panelja. Luuk taa.

Tev veel pret manu un primo teerzeeshanu ir iebildumi

primo Reģ.: 22.07.2002
0 0 Atbildēt

baigais sorry.

tas nav sviests. tā ir rītdienas aktualitāte - iekšējais skanējums.

pagaidām es to panāku šādā veidā.

primo Reģ.: 22.07.2002
0 0 Atbildēt

kas attiecas uz skaļruņiem, tad to izmēri ir standartizēti, un priekšējam panelim nebūs grūti piemeklēt kādu koaksiāli - tas ir pīkstulis uzmontēts uz videnieka. būs jāpadomā par restes pielāgošanu.

subu pilnnigi noteikti jāievieto tā lai tiktu izmantots grabažnieka tilpums.

ir redzēts subs pieskrūvēts pie pakaļējā beņķi izgriezta cauruma. interesantas izjūtas pie skaļruņa sēdētājam. vienīgais risks, ka pie lielākām jaudām membrāna nedabū vajadzīgo amplitūdu, lai nodzesētu spoli.

nekādā gadījumā nevajag pirkt čīniešu subu. īpaši ja tam ir plastmasas membrāna, it īpaši ja ir hromēts štancēta bleķa korpuss.

labs korpuss ir liets korpuss, tas liecina, ka grāpis ir vismaz pusprofesionāls.

par iekšējo skanējumu

Mixeris Reģ.: 29.11.2002
0 0 Atbildēt

To PRIMO: es tagad par to pielaagoshanu domaaju

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

Ja interese laba muzika varu ieteikt vienu kex kas to dara tiesham labi.Ir ari balvas.

NEW Reģ.: 18.09.2002
0 0 Atbildēt

Snow, iesaki, lūdzu!

Mixeri & ko jūs domājat ar priekšējo resti - paneli? Man originala tur ir skalrunji, kuri sāk blakšķēt jau pie 1/5 no skaņaas līmeņa, tāpēc es arī gribētu piemeklēt jaudīgākus, bet tāda paša izmēra. Laikam vienīgā izeja ir izņemt laukā un apbraukt veikalu, lai iedod kaut ko labāku, bet ar precīzi tādupašu izmēru.

Par bagažnieku runājot - tā protams ir vienīgā vieta daudzās mašīnās, kur iekraut subu, bet tomēr labākā skaņa nāk no priekšās resp., cik es esmu lasījis par auto audio, tad tā ir

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

To New

Uzmet man savu mailu neilss@apollo.lv

DrCross Reģ.: 16.10.2002
0 0 Atbildēt

2 New,

restē ir 10nieki skaļruņi, var nopikt ko sirds vēlas.[addsig]

primo Reģ.: 22.07.2002
0 0 Atbildēt

par subu atļaušos nepiekrist. subu varētu mierīgi aizvietot ar parastu virzuļpumpi. vienīgā problēma ir tāda pumpja lielā inerce.

rupji runājot subs neskan bet pumpē gaisu. un izvietojumam nav izšķiroša nozīme. galvenais ir atdalīt membrānas priekšpuses radīto vilni no aizmugurējā, lai tie viens otru nedzēstu un neveidotos akustiskais īssavienojums, kas praktiski iznīcina zemo frekveņču dzirdamību. ! no plika skaļruņa basus jūs nesagaidīsiet NEKAD ! reaģējot uz volumes pogas piegriešanu, viņš raustīsies tā puņķis uz drāts un - basus tik un tā nedzirdēsiet. tādēļ tiek lietoti akustiskie vairogi. vienkāršākais vairoga veids ir parasta, piemēram, saplākšņa loksne, kuras izmēram ir jābūt lielākai par zemākās izmantojamās frekvences viļņa garumu. šāds vaigs ir neērts, tādēļ lieto akustikās kastes - latviski tumbas.

par akustisko vairogu var kalpot aizmugurējā mašīnas palodze, beņčis u.c. plaknes.

pīkstuļus var lietot bez papildus akustiskā uzpariktēm paeicoties nelielam viļņa garumam. pīkstuļu efektivitāti palielina rupori. kaut gan šajā gadījumā tiek nedaudz zaudēta paša augšu špice. automob'iļos lietot ruporus nav lietderīgi.

uz videniekiem attiecas viss par basiem teiktais. citi izmēri.

īpaši svarīgi ir pievērst uzmanību skaļruņu fāzējumam.

tātad ņemam cirvi, zāģi, piļījam, skrūvējam kamēr sasniegts vēlamais rezultāts.

sorrijs par verbālo diareju, bet daži domu graudi no tā visa varbūt noderēs.

vot

Nufis Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

to primo: ...hmmmm es tā iedomājos vairogu uz, teiksim, 20Hz - čo ta 15000 kilometru sanāk... (nu labi, labi, tas ir elektriskajam vilnim uz šo frequenci) bet akustiskajam - ... vienalga 15 metri! Autiņā toč neiebāzīsi...

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Stru,

Vai tad te nakā nav?

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Interesanti - Neziniites vecajaa 9000ajaa redzeju ka vienaa no konsoles trim razjomiem staav plastmasas uzlika ar gaismas diodi kas iedegas kad magis ieslegts un uzraxtu "SAAB audio system" - vai ta vienkarshi ir zagkushka, vai arii tur ir pastuzis vai kas? Mosh kads zin?

juriz Reģ.: 09.06.2001
0 0 Atbildēt

Par ruporiem nav taisnība, ka tie nav derīgi priekš auto. Un kā vēl ir. Speciāli priekš auto tiek ražoti rupori. Tie rupori atskaņo frekvences jau no 500Hz un līdz pat 20kHz. Viņie parotams ir savi mīnusi. Ruporu galvenie plusi. ir šis plašais diapazons un galvenokārt skanējuma dinamika, tur vienkārši līdzīgu nav.[addsig]

Stru Reģ.: 08.07.2002
0 0 Atbildēt

Te patiešām nekā nav par to, kas man interesē.

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Starp citu veco 900to ipasnieki - paskatieties augstak manu sludinajumu par Blaupunkt tumbinaam - tas vel ir spekaa un kaa redzeeju gr itin veiksmigi lidzigas bija ieliecis sava auto aizmugurejaa plauktaa

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

mozh ka mums ir nepiecieshams redaktora paliigs SAAB zonaa, kas ik pa laikam ruupeetos par dviinju topiku izniicinaashanu?????[addsig]

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

teiksim izniicinaat vareetu Sviesta topiku - jo sviests ir pilniigi visos topikos

Stru Reģ.: 08.07.2002
0 0 Atbildēt

Es jau Webmasteram aizsūtiju.....

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..27
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti