Amerikāņu auto klubs ziņo....

V8 Reģ.: 06.06.2001

Chrysler Voyager un Dodge Caravan īpašnieki no amerikāņu auto kluba tiek aicināti piedalīties izbraukumā uz Jaunpili š.g.29.februārī.Ja ir interese -msg V8[addsig]

 
V8 Reģ.: 06.06.2001
0 0 Atbildēt

uupizz rakstīja:

V8 rakstīja:vai tad bez moldingiem nevar?ritenji nokritiis?

nepatīk man buferī tas trakais caumurs

a tu pieraadi, ka taa nav 'banditskaja pulja'....

McJanis Reģ.: 31.10.2003
0 0 Atbildēt

Eu, vechi! Zirgi nav jaapucee??? Nu ka marsh uz stalli, lai pariit viss chin chinam sanaaktu!!!

sejejs Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

Pārvietošanās zirgs jau spīd, vēl tikai stacionārais zirgs jāpulē!

sejejs Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

V8 rakstīja:vai tad bez moldingiem nevar?ritenji nokritiis?

Bez moldingiem riepas dilst baigi! Žēl tos R19!

uupizz Reģ.: 04.06.2001
0 0 Atbildēt

sejejs rakstīja:

V8 rakstīja:vai tad bez moldingiem nevar?ritenji nokritiis?

Bez moldingiem riepas dilst baigi! Žēl tos R19!

v8, tās nav baņģickās puļas, tas ir cokums bufera garumā bez fakinā moldinga Būšu uz pašu sākumu

V8 Reģ.: 06.06.2001
0 0 Atbildēt

sejejs rakstījaārvietošanās zirgs jau spīd, vēl tikai stacionārais zirgs jāpulē!

seejeejam vaardadiena!!!!!neaizmirsti iepuceet arii kaut ko iekshaa

McJanis Reģ.: 31.10.2003
0 0 Atbildēt

Sejejs-suminaats!!! Riit vareesi turpinaat...

Reģ.: 18.10.2024
0 0 Atbildēt

Labdien! Vai pasākuma laikā ir padomāts par Latvijai tik svarīgu notikumu kā hokeja čempionāts? Pēc grafika viss izbeidzas plkst 16.00. Vai tas nozīmē, ka ar pirmo kosmisko jāvelk mājās, jebšu interesenti varēs vienoties kopīgās gaudās vai uzvaras brēcienos (sestdien gan vairāk gausties nāksies, būsim reālisti) kaut kur?

McJanis Reģ.: 31.10.2003
0 0 Atbildēt

Vai tad peec grafika viss nebeidzaas sveetdienas riitaa, Jaunpils pilii??? Gan jau pa radio dzirdeesi kaa muuseejie pak., tfu, vinnee!!! Bez tam pastaav opcija pakjert liidzi mazinjoTV... Un da jop t makj, atkaartojumu taksh vareesi noskatiities!

V8 Reģ.: 06.06.2001
0 0 Atbildēt

ja nemaldos, tad ap 16.00 buusim Jaunpilii...vieniigaa vieta, kur redzeet hokji ir RHINO buss

Reģ.: 18.10.2024
0 0 Atbildēt

McJanis rakstīja:Vai tad peec grafika viss nebeidzaas sveetdienas riitaa, Jaunpils pilii??? Gan jau pa radio dzirdeesi kaa muuseejie pak., tfu, vinnee!!! Bez tam pastaav opcija pakjert liidzi mazinjoTV... Un da jop t makj, atkaartojumu taksh vareesi noskatiities!

Mjā... Principā ir iespēja nodrošināt skatīšanos, tikai ja klātesošā publika to atbalsta, jo vienatnē tas nav tas, laikā kad tusiņš norisinās citur. Kāda ir uscar biedru attieksme pret PČ? Tas, protams, nav 1954. gada Mustangs, bet tomēr....

V8 Reģ.: 06.06.2001
0 0 Atbildēt

54 gadaa mustangu nebija)

skatiities var tikai tad ja ir ceriiba uz rezultaatu..

McJanis Reģ.: 31.10.2003
0 0 Atbildēt

Nuuu. Ja tas ir dixti aktuaali, tad es arii varu, sagaadaat to iespeeju blenzt uz TV...

McJanis Reģ.: 31.10.2003
0 0 Atbildēt

Nezinu citu attieksmi pret hokji, bet mana ir taada, ka ja ir jaaizveelaas, starp uscar tussu un hokeju, tad lai iet pupaas tas hokejs! Nevar gan ribku sjestj, gan nakuj sestj...

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

sejejs suminaac V.D. , vai biji diskus skatiit ?

Raiders Reģ.: 10.01.2002
0 0 Atbildēt

Ka kads normalaks brauciens ta man kadas problemas ar auto. Sogad atkal detalu krava iestregusi un nav motora spilvenu. Bus vien atkal jaizlaiz pasakums!

sejejs Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

Paldies apsveicējiem! Paldies!

sejejs Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

TDI rakstījaejejs suminaac V.D. , vai biji diskus skatiit ?

Klau! Pieaizmirsu! Tavs e-pasts ir caksis....? Neko neatceros! Smadzeņu kontūzija!

V8 Reģ.: 06.06.2001
0 0 Atbildēt

sejejs rakstīja:

TDI rakstījaejejs suminaac V.D. , vai biji diskus skatiit ?

Klau! Pieaizmirsu! Tavs e-pasts ir caksis....? Neko neatceros! Smadzeņu kontūzija!

dzert vajag mazaak...

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

sejejs rakstīja:

TDI rakstījaejejs suminaac V.D. , vai biji diskus skatiit ?

Klau! Pieaizmirsu! Tavs e-pasts ir caksis....? Neko neatceros! Smadzeņu kontūzija!

eed viskijamiinus caksis@inbox.lv , diskus skaties www.melga.lv , cenas ls_os man ir katalogaa , www.melga.lt ir ar cenaam litos - tas var vismaz radiit priekshstatu huu iz po cjom .

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

Ja ir kāds kas var nodrošināt skatīšanos rītdien, tad laipni aicināts paķert līdzi TV

McJanis Reģ.: 31.10.2003
0 0 Atbildēt

Varu nodroshinaat 220V. Ja kaads grib, var pakjert mazo virtuves TV....

sejejs Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

McJanis rakstīja:Varu nodroshinaat 220V. Ja kaads grib, var pakjert mazo virtuves TV....

Jopic! Man tikai 107 pa diagonāli jauns! Neņemšu!

sejejs Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja:

sejejs rakstīja:

TDI rakstījaejejs suminaac V.D. , vai biji diskus skatiit ?

Klau! Pieaizmirsu! Tavs e-pasts ir caksis....? Neko neatceros! Smadzeņu kontūzija!

eed viskijamiinus caksis@inbox.lv , diskus skaties www.melga.lv , cenas ls_os man ir katalogaa , www.melga.lt ir ar cenaam litos - tas var vismaz radiit priekshstatu huu iz po cjom .

Skaic! Tagad nē! Man Nissans met ārā ritošāws brīnumus, klab, dūc utt! Jāsataisa tas, tad ķeršos diskiem klāt!

McJanis Reģ.: 31.10.2003
0 0 Atbildēt

sejejs rakstīja:

McJanis rakstīja:Varu nodroshinaat 220V. Ja kaads grib, var pakjert mazo virtuves TV....

Jopic! Man tikai 107 pa diagonāli jauns! Neņemšu!

Ofigetj!! Tev virtuves telljukam 107 diagonaale.... Njaaa, kads tad tev ledusskapis....

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti