S70

GIG Reģ.: 23.04.2004

Sveiki!

Liels paldies visiem, kas sacuukaaja ieprieksheejo S70 topiku......

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9
vissvienalga Reģ.: 08.03.2004
0 0 Atbildēt

Caune rakstījaveiki!

Tipa spidometra rādījums bija 124 000, bet kad pārdevējs pavēra haubi vaļā, pavērās skatam uzlīme, ka 04 gadā mainīta siksna pie 280 000 km. Tā ka reāli autiņam pie 300 tk.

A un vēl, kad gribēju sarunāt diagnostiku MM, man pateica da jebkur citur tikai ne MM!

Pēc šī visa tev ir vajadzīgi vēl kādi argumenti?

vissvienalga Reģ.: 08.03.2004
0 0 Atbildēt

AutoNets rakstīja:Kas tieshi Tev Mustangaa pateica to? Tirgotaajs-puishelis?

www.autonet.lv/viss.php?id=46355

Shis mashinas pardeveejs ir Edgars, tad ar vinju ar runaa normala valodaa. Ja pasaka vinjsh pats, ka uz MM nee, tad atsakies no shiis domas nopirkt sho mashinu.

Patiesībā Mustangā tā politika ir vienāda visiem pārdevējiem. Ir gadījies tur būt meklējot autiņu un viņi visi dzied vienu dziesmu, vai arī jaunākie pārdevēji sūta pie vecākajiem.

Argumentācija- MM esot "pārāk piekasīgi".

Secinājumus izdariet paši.

vissvienalga Reģ.: 08.03.2004
0 0 Atbildēt

"Varbūt kāds var ieteikt alternatīvu kur iegādāties labu S70 T5!!!"

Rīgā uz Tērbatas ielas ir viens apakšveļas veikals, kura reklāmas logo skan šādi: "Labi krūšturi un veļa apkārt nemētājas, ..."

Bet ja nopietni, man liekas, ka iegādāties labu T5 alternatīvas nemaz nav- tie jau tā tirgū parādās ļoti reti, kur nu vēl labi.

Būs jānobrauc gar mustangu paskatīties, kāds izskatās 124 000 km T5 teicamā stāvoklī par

vissvienalga Reģ.: 08.03.2004
0 0 Atbildēt

mazāk kā 7000 EUR

(iauto gļuks)

Caune Reģ.: 25.07.2005
0 0 Atbildēt

Eh nu paņemu es to autiņu!!! Nu jau esmu nedēļu nobraucis. Gross auto ar man pateica, ka autiņam līdz apkopei ir (-159 000). Takš što autiņam reālais noskrējiens ir 300 000. Par auto esmu sajūsmā, iet tā kā velns. Būs jānomaina visi bremžu kluči un aizmugurējie diski. Vairāk arī īpaši nekādu vainu pagaidām nav.

Volvo ruullzzz!

Vrubis Reģ.: 28.07.2005
0 0 Atbildēt

Caune rakstīja:Eh nu paņemu es to autiņu!!! Nu jau esmu nedēļu nobraucis. Gross auto ar man pateica, ka autiņam līdz apkopei ir (-159 000). Takš što autiņam reālais noskrējiens ir 300 000. Par auto esmu sajūsmā, iet tā kā velns. Būs jānomaina visi bremžu kluči un aizmugurējie diski. Vairāk arī īpaši nekādu vainu pagaidām nav.

Volvo ruullzzz!

Malacis, Caune! Apsveicu ar jauna autiņa iegādi un pievienošanos Volvo cienītāju vidū!

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

Kruta, kruta

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

Vajadzētu nomainīt arī dzinējā ellju, filtrus, zobsiksnu ar rulljiem, blivslegiem utt. Tad sirds mieriiga, ka var arii atvilkt un nekas nepartruuks un neko nesalauzis un nesalociis.

Caune Reģ.: 25.07.2005
0 0 Atbildēt

To visu jau izdarīju. MM sanāca viss kopā ap 180 ls.

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

Caune rakstīja:To visu jau izdarīju. MM sanāca viss kopā ap 180 ls.

Ja nemaldos, tad origjinala zobene iet 140 tukstoshus shitam modelim. Vecajam 850 zobene gaaja tikai 70 stukas un bija jau jamaina.

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

AutoNets rakstīja:

Caune rakstīja:To visu jau izdarīju. MM sanāca viss kopā ap 180 ls.

Ja nemaldos, tad origjinala zobene iet 140 tukstoshus shitam modelim. Vecajam 850 zobene gaaja tikai 70 stukas un bija jau jamaina.

120Tkm siksna iet

850jaim

liidz noteiktam motora nuumuram 94 gada beigaas liidz 60Tkm, peec tam 120Tkm

Vienkaarshi mainiijaas siksnas platums un spriegotaaji.

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

Thnx CRASH, katra zinja gadus 2-3 var braukt mieriigi, ja nomaina kvalitatiivi un saliek origjinalus.

vissvienalga Reģ.: 08.03.2004
0 0 Atbildēt

Vakar atklāju vienu nepatīkamu parādību. Bagažniekā zem rezerves riteņa vāka pēc mūsu lietiem sakrājies ūdens. Rezerves riteņa labais sāns viscaur slapjš. Varbūt kāds zin, kur meklējama vaina?

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

vissvienalga rakstīja:Vakar atklāju vienu nepatīkamu parādību. Bagažniekā zem rezerves riteņa vāka pēc mūsu lietiem sakrājies ūdens. Rezerves riteņa labais sāns viscaur slapjš. Varbūt kāds zin, kur meklējama vaina?

No apakshas uz augshu tas uudens gan netiek, bet no aizmugures gan. Manuprat tur ir meklejamas divas vainas:

1.atverot bagaznieku, gar malaam ir stuuros uudens drenazas cauruminji. Tie reizi pa reizei ir jaiztiira, jo tur savacas viss-lapas, smiltis utt. Un ja tie drenazas caurumi ir ciet, tad uudens mekle savu celju un tek tur, kur nevajag. Zinu, ka divi caurumi ir tieshi, kad atver bagaznieka vaaku, augshaa katra stuuri.

Man lidziigi bija ar luuku vecajam 850, kad tie caurumi bija ciet, udens teceja ne tur,kur vajag.

2.Kas notiek ar lukturu blivejumiem? Nav bijusi ta mashina sista un nav taa smuki viss salikts vieta varbuut? Papeeti, kas ir ar blivejumiem.

vissvienalga Reģ.: 08.03.2004
0 0 Atbildēt

Jā, 850.jam bija tie caurumi ik pa laikam jātīra.

Nupat papētīju to bagažnieku.

?: Tās trubiņas, kas novada ūdeni, te vispār nav. Vēl vairāk, to caurumu pat tur nav. Kur liekas viss tas ūdens, HVZ!

Secīgi uz leju paskatījos- gumijas itkā ir nedaudz sadragātas. Tad tas ūdens varētu tecēt līdz slēdzenei un tad iekšā. Lai kaut tas ir tikai minējums.

Andri, uzmet lūdzu aci, vai tavam tie caurumi ir tādi paši, kā 850. vai tev viņu arī nav, jo man radās aizdomas, ka tik vietējie gudrīši nav vienkārši aizmetinājuši tos caurumus ciet (manam pakaļa bij sista un laikam taisīta šeit uz vietas).

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

vissvienalga rakstīja:Jā, 850.jam bija tie caurumi ik pa laikam jātīra.

Nupat papētīju to bagažnieku.

?: Tās trubiņas, kas novada ūdeni, te vispār nav. Vēl vairāk, to caurumu pat tur nav. Kur liekas viss tas ūdens, HVZ!

Secīgi uz leju paskatījos- gumijas itkā ir nedaudz sadragātas. Tad tas ūdens varētu tecēt līdz slēdzenei un tad iekšā. Lai kaut tas ir tikai minējums.

Andri, uzmet lūdzu aci, vai tavam tie caurumi ir tādi paši, kā 850. vai tev viņu arī nav, jo man radās aizdomas, ka tik vietējie gudrīši nav vienkārši aizmetinājuši tos caurumus ciet (manam pakaļa bij sista un laikam taisīta šeit uz vietas).

Ok, darga beigs vizinaties, paskatishos. Pecpusdiena infu iemetiishu.

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

Tur tiesham nav tie drenazas caurumi, kadi bija 850 Volvo. Udens no stikla, bagaznieka savacas vienkarsgi gar malam, tad smuki tek gar luktura malu garaam un lejaa. Tad atliek tikai viens variants - lukturu blivejoshas gumijas.

Visnormalakais variants ir panjemt valja absifku, pacelt griidas paklaju un tad redzetu no kura luktura konkreti nak tas udens ieksha. Ta arii varetu but, ja bija uzsista pakalja un ielika lukturus bet to gumiju ielika nekvalitativi vai vispar pat nav ielikushi.

vissvienalga Reģ.: 08.03.2004
0 0 Atbildēt

Thanks, Andri!

Tā arī ir- pie vainas laikama būs labās puses lukturis, pie kura pa caurumu tek tas ūdens.

Nav jau mirstamā kaite, tagad vismaz skaidrs, kas konkrēti jādara. Par cik es tāpat esmu ieplānojis nelielu taisnošanas remontu (pakaļa sataisīta ar pamatīgām šķirbām), tad līdz tam laikam arī pacietīšu. Tad arī visu pie vienas reizes.

Patiesībā viss ūdens smuki izžūst pa vienu nakti ja atstāj garažā atvērtā veidā.

Sirsniite Reģ.: 01.02.2004
0 0 Atbildēt

Sveiki !

Rokas nauda iemaksaata.....veel tik diagnostika un buus mans S70 2.5 TD '97, automaats, klimatkontrole, kruiizk, ..... Ko teiksiet ? ;o) Un kur Juus izraujat tos motora ciparinjus ....." T5" vai veel kaadi tur ??

Gvido28 Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

Tavam tak ir TD >>> nemeklē T5

TD - turbodīzelis

T5 - 5 katlu 2.5L benzīnnieks ( ja nekļūdos šamajos jaunajos)

Benzīnniekiem dažiem motoriem vēl vārstus skaita >>> 12 vai 24

Tāda lūk īsā pamācība mīlēšanā

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

T-5 ir 2,3i, 20v 240 Hp peec visiem papiriem. Izskatas jau identisks no arpuses tam pasham 2.5i 20v

S70 manuprat ir tikai divi varainati - 20 vai 10v.

Sirsniite Reģ.: 01.02.2004
0 0 Atbildēt

Ahaa...skaidrs, buusim zinaat ;o) Tencinu !

Sirsniite Reģ.: 01.02.2004
0 0 Atbildēt

Mmmm.... bet cik maksaa apmeeram diagnostika MM ? ;o) Lai redz, kas tam laaciitim veederaa...un vai tur arii kompresiju skatiis ?

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Ar siksnas mainju ieteicams uz MM jo iespeejams tiksi cauri tikai ar siksnu un spriegotaaji un rulliishi nebuus jaamaina...

Volvo ir taada lieta ka spriegotaajrulji ir taadi reaali labi gultnji un peec servisa staastiitaa novelkot ap 500tkm

s70-740d Reģ.: 12.12.2003
0 0 Atbildēt

Paldies, Kuvaldo par topika reanimaaciju

1 2 3 4 5 6 7 8 9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti