S70

GIG Reģ.: 23.04.2004

Sveiki!

Liels paldies visiem, kas sacuukaaja ieprieksheejo S70 topiku......

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Nu no ASV pirmkaart viss buus milees un farenheitos...otrkaart motori tur ir pielaagoti vinju ekologjijas prasiibaam un liidz ar to mazjaudiigaaki un visaadu specifisku lietu vairaak, kas gadiijumaa ja kas buus speciaali jaapasuuta. Amerikaanju lukturi buus jaanomaina pret eiropieshu lukturiem. Veel ja maksaa sameeraa leeti tad varu ar 90% varbuutiibu apgalvot ka tiek vests sists.

labaa lieta ir taa ka par ekstru truukumu nesuudzeesies, jo amerikai domaatie autinji tiek nokomplekteeti peec pilnas programmas...

Loms Reģ.: 15.07.2002
0 0 Atbildēt

milees = jūdzēs

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Loms rakstīja:milees = jūdzēs

jap

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

a kas vainas S/V40 ?

Tur tak vairāk kopīga ar Mitsubishi kā ar reno .

Gvido28 Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

Mans subjektīvais viedoklis> mazs ar visām izrietošām sekām.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nu, ar lielajiem šķūņiem salīdzinot, protams, mazs

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

Pilniiba piekriitu CRASH

Un dzineejs visticamaak buus 10v ar 144 Hp. Bet vislielaka problema buus optika, jo taa buus janomaina un taa nu nav iipashi leeta shim modeliitim diemzeel.

vilks1961 Reģ.: 25.03.2004
0 0 Atbildēt

AutoNets rakstījailniiba piekriitu CRASH

Un dzineejs visticamaak buus 10v ar 144 Hp. Bet vislielaka problema buus optika, jo taa buus janomaina un taa nu nav iipashi leeta shim modeliitim diemzeel.

Vai tik lukturi nav jāmaina,sākot ar 2000.g. un jaunākiem?Man liekas,kaut kur lasīju.

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja:a kas vainas S/V40 ?

Tur tak vairāk kopīga ar Mitsubishi kā ar reno .

mitsuks tagad skaitas labs?

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

hammers rakstīja:te netiek apspriests - kas labaaks - reno vai micuks, ja kaads nav ieveerojis...

megini velreiz

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nu offtopic aizgāja, kad viens dirsējs par jautājumu sāka kaut ko par reno muldēt!

Caune Reģ.: 25.07.2005
0 0 Atbildēt

Sveiki!

Lieta sekojoša - esmu nolēmis iegādāties s70 T5, čoms brauc ar 850 T5, pašam ar kaut ko tādu sagribējās. Autiņš nācis no šveices. Tipa spidometra rādījums bija 124 000, bet kad pārdevējs pavēra haubi vaļā, pavērās skatam uzlīme, ka 04 gadā mainīta siksna pie 280 000 km. Tā ka reāli autiņam pie 300 tk. Mani te sabaidīja ka turbomotoriem pie 300 - gan motoram gan turbīnai resurss iet uz beigām. Varbūt kāds var pakonsultēt!?

A un vēl, kad gribēju sarunāt diagnostiku MM, man pateica da jebkur citur tikai ne MM!

Diagnostiku pieteicu Grosauto, tikai tā arī nespratu vai viņi var turbīnu riktīgi notestēt vai nē!

Pakonsultējiet lūdzu!

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

Caune rakstījaveiki!

Lieta sekojoša - esmu nolēmis iegādāties s70 T5, čoms brauc ar 850 T5, pašam ar kaut ko tādu sagribējās. Autiņš nācis no šveices. Tipa spidometra rādījums bija 124 000, bet kad pārdevējs pavēra haubi vaļā, pavērās skatam uzlīme, ka 04 gadā mainīta siksna pie 280 000 km. Tā ka reāli autiņam pie 300 tk. Mani te sabaidīja ka turbomotoriem pie 300 - gan motoram gan turbīnai resurss iet uz beigām. Varbūt kāds var pakonsultēt!?

A un vēl, kad gribēju sarunāt diagnostiku MM, man pateica da jebkur citur tikai ne MM!

Diagnostiku pieteicu Grosauto, tikai tā arī nespratu vai viņi var turbīnu riktīgi notestēt vai nē!

Pakonsultējiet lūdzu!

Skaidrs, iet runa par sho: www.autonet.lv/viss.php?id=46355

Un kada tad motivacij, kapeec nevar MM diagnostiku veikt? Tapec, ka piesledzot kompim paradiisies visi 400 000 km?

Varbuut nav verts, ja japerk kakjis sava zinja maisa, ja tirgotajs grib pardot un nebuus tur visu sacakarejis,tad vinjam buutu taa kaa vienalga, kur diagnosticee - MM vai kur citur. Ja jau baaz spiekjos sprunguljus tagad, tad varbuut ir verts no tadas mashinas attekties?

Gunars_V Reģ.: 13.05.2002
0 0 Atbildēt

Apgalvojumam par to, ka uz "Mūsa Motors" (MM) nevajag braukt, neredzu nekāda pamatojuma. Bet ja nu tiešām dikti negribas braukt uz MM, tad var braukt arī uz "Signālu" Madonā - viņi arī ir oficiālie dīleri

Ja pareizi atminos, tad turbīnas remonts neesot dārgs, un par to nav vērts īpaši uztraukties. Arī paša motora resurss nav tikai 300 tūkstoši kilometru, bet gan krietni lielāks - ja vien auto ir pienācīgi kopts.

Nu, bet labi, tūlīt pienāks Crash un visu saliks pa plauktiņiem

Caune rakstīja: Sveiki!

Lieta sekojoša - esmu nolēmis iegādāties s70 T5, čoms brauc ar 850 T5, pašam ar kaut ko tādu sagribējās. Autiņš nācis no šveices. Tipa spidometra rādījums bija 124 000, bet kad pārdevējs pavēra haubi vaļā, pavērās skatam uzlīme, ka 04 gadā mainīta siksna pie 280 000 km. Tā ka reāli autiņam pie 300 tk. Mani te sabaidīja ka turbomotoriem pie 300 - gan motoram gan turbīnai resurss iet uz beigām. Varbūt kāds var pakonsultēt!?

A un vēl, kad gribēju sarunāt diagnostiku MM, man pateica da jebkur citur tikai ne MM!

Diagnostiku pieteicu Grosauto, tikai tā arī nespratu vai viņi var turbīnu riktīgi notestēt vai nē!

Pakonsultējiet lūdzu!

Caune Reģ.: 25.07.2005
0 0 Atbildēt

Tā arī īsti viņš nevarēja pamatot kāpēc ne MM, bet varēja saprast, ka laikam kādreiz kautkas tur nav paticis. Autiņš stāv Mustangs auto placī. A reāli jau laikam Grosauto viņu tā nenotestēs kā volvo servisā???

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ko pārdevējs teica par spidometra rādījumu pēc tās uzlīmes obzervēšanas?

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

Kas tieshi Tev Mustangaa pateica to? Tirgotaajs-puishelis?

www.autonet.lv/viss.php?id=46355

Shis mashinas pardeveejs ir Edgars, tad ar vinju ar runaa normala valodaa. Ja pasaka vinjsh pats, ka uz MM nee, tad atsakies no shiis domas nopirkt sho mashinu.

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

spriežot pēc tā ātrumkloķa apvalciņa,tāds viņš izskatās tiešām pie 300tkm

Caune Reģ.: 25.07.2005
0 0 Atbildēt

Pārdevējs bij Ģirts. Uzlīmi viņs noplēsa, teica ka tas esot figņa! Varbūt kāds var ieteikt alternatīvu kur iegādāties labu S70 T5!!! A Edgars tur ir tipa kaut kāds lielāks šefs? Vai ar viņu var sakontaktēt? Pa tiem telefoniem, kas bij autonetā nezvanīju. Ieraudzīju autiņu - uzreiz aizbraucu apskatīt!

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Caune rakstījaārdevējs bij Ģirts. Uzlīmi viņs noplēsa, teica ka tas esot figņa! Varbūt kāds var ieteikt alternatīvu kur iegādāties labu S70 T5!!! A Edgars tur ir tipa kaut kāds lielāks šefs? Vai ar viņu var sakontaktēt? Pa tiem telefoniem, kas bij autonetā nezvanīju. Ieraudzīju autiņu - uzreiz aizbraucu apskatīt!

Ja uzlīme ir figņa, tad, nu, atvainojiet Šitadu losismu no tirgotaju puses redzu pirmo reizi.

PS Labi, ja0.5% no b/u autiņiem noskrējiens varētu būt mazāks par garantijas noteikto, tāpēc nu... rēķiniet paši.

Gunars_V Reģ.: 13.05.2002
0 0 Atbildēt

Jā, protams, uzlīme tur tā nejauši gadījās, kāds aiz neko darīt uzlīmēja... Izklausās pēc ļoti nekaunīgas makaronu karināšanas uz ausīm. Alternatīva varianta meklēšana patiešām šajā gadījumā šķiet labākais variants.

Caune rakstīja: Uzlīmi viņs noplēsa, teica ka tas esot figņa! Varbūt kāds var ieteikt alternatīvu kur iegādāties labu S70 T5!!!

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Nevar gan teikt, ka konkrētais auto ir nobraukts, jaskatās pēc feisa, bet pardevejs Ģirts ir gana jasūta palmā un jāsauc priekšnieks, lai sakarīgi aprunātos. Vispār nu neticu, ka var tādu autu dabūt ar noskrējienu (es nedomaju spidometra rādījumu) zem 200-250k.

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Nu tad par T5

Resurss shiem turbomotoriem ir 300-400tkm (tas ko saka Volvo) labi kopjot noteikti var tikt liidz 500tkm. Turbiina jau vareetu laist uneest elju, to viegli ir redzeet kad pabrauc, tad var redzeet vai turbiina ir eljaa vai nav. Veel var redzeet ja atmetot paraadaas zils duums tad tas noziimee ka turbiina ar laizh elju. Pastiprinaati jaapskata sajuugs, radiatori un degvielas suuknis, pie shaada noskreejiena tie jau vereetuu taisiit jokus. Veel pie shaadaa noskreejiena noteikti naaksies pamainiit klokjenes gala bliivsleegu, eljas suuknja bliivsleegus, noteikti siksnu.

Ja gribi pirkt to auto tad noteikti uzstaaj ka gribi braukt uz MM jo tur ir iespeejams pateikt gan reaalo noskreejienu gan arii ousliidz auto staavokli, pie shii noskreejien buutu jaanjem pilnaa diagnostika, kad arii nocheko gjeometriju.

Nedomaaju ka uzliimiite tur buus nejaushi palikus, gan jau tur ir nokrukjiits spidometrs

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Gunars_V rakstīja:Jā, protams, uzlīme tur tā nejauši gadījās, kāds aiz neko darīt uzlīmēja... Izklausās pēc ļoti nekaunīgas makaronu karināšanas uz ausīm. Alternatīva varianta meklēšana patiešām šajā gadījumā šķiet labākais variants.

Caune rakstīja: Uzlīmi viņs noplēsa, teica ka tas esot figņa! Varbūt kāds var ieteikt alternatīvu kur iegādāties labu S70 T5!!!

Nu labu T5 ir ljoooti gruuti nopirkt.... Vispaar labu Volvo ir gruuti nopirkt, viena iemesla deelj - ar labiem visi brauc... Mees te nesen koleegjim mekleejaam , apgbraukaajaam entos plachus un i to tikai vienaa atradaam jeedziigu V70...

Caune Reģ.: 25.07.2005
0 0 Atbildēt

Paldies par info! Būs viela pārdomām!!!

1 2 3 4 5 6 7 8 9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti