S70

GIG Reģ.: 23.04.2004

Sveiki!

Liels paldies visiem, kas sacuukaaja ieprieksheejo S70 topiku......

 
1.. 2 3 4 5 6 7 8 9
traktoristsvana Reģ.: 03.04.2005
0 0 Atbildēt

ermondo rakstīja: Man nekad nav bijusi darīšana ar dīzeli... Ko nozīmē nodzīts dīzelis? Cik tas ir km un kāds tas izskatās?

Uzliec uz auksta motora kolektora roku.Ja ir garas rokas tad iedarbini.Gaidi kad motors uzsils.Ja sāk degt plauksta tad nomaini rokas Ja sāk čūkstēt otra roka tad rokas ir beigtas.Bet motors ir OK.Ja nevajag mainīt rokas tad motoram ir pizdzets Skaidrs

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

traktoristsvana rakstīja:

ermondo rakstīja: Man nekad nav bijusi darīšana ar dīzeli... Ko nozīmē nodzīts dīzelis? Cik tas ir km un kāds tas izskatās?

Uzliec uz auksta motora kolektora roku.Ja ir garas rokas tad iedarbini.Gaidi kad motors uzsils.Ja sāk degt plauksta tad nomaini rokas Ja sāk čūkstēt otra roka tad rokas ir beigtas.Bet motors ir OK.Ja nevajag mainīt rokas tad motoram ir pizdzets Skaidrs

interesanta metode

ermondo Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Man tomēr liekas, ka tā nav tāda man piemērota metode... - redz, man tās rokas nav tik garas

Bet moš vēl kādam ir kāda reālāka doma...?

ermondo Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Paldies... par info.

Es ar vienā placī to dīzeli piedarbināju..., nu kamēr auksts, viņš toč kratijās tā pabriesmīgi... ts tā baigi nepatika un vēl tā automātiskā kārba...

Ir kādam dīzelis automāts? Cik tāds automāts ilgi dzīvo? Laikam jau labāk neautomātu...

A kāds tiem s70 ir degvielas patēriņš?

curmis Reģ.: 29.03.2004
0 0 Atbildēt

ermondo rakstīja: Man tomēr liekas, ka tā nav tāda man piemērota metode... - redz, man tās rokas nav tik garas

Bet moš vēl kādam ir kāda reālāka doma...?

Visdrošākā metode ir nomērīt kompresiju, vēlams lai ir ~28

ermondo Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Bļin, laikam vajadzēja taisīt jaunu topiku ar nosaukumu "S/V70 pieredze", laik kāds man kaut ko sakarīgu pastāstītu uz ko skatīties un uz ko nē... a to neviens savā inteleģencē nedalās...

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

Manuprāt nekādu tur dīzeli pirkt nevajag,it taču normāli benzīna motori tam S70.Piem.tas 2.4 ar 170 zs nemaz vairāk par 11l/100km pilsētā neēd,un negrab un nesmird un iet vismaz 220 km/h

Alex-GT Reģ.: 26.07.2002
0 0 Atbildēt

2 ermondo

nu tak, tev tacu jau ieteca uztaisiit diagnostiku dzineejam!!! tur neko pats iisti neparbaudiisi!!!

bet par S/V 70 nu nau ne vainas.... beernu slimiibas noveerstas veel 850 tajai...

motors taads pats kaa 850 diesel...kaa tev augstak jau rakstiju audi motors.......

pats no pagajush. augusta braucu ar 850 diesel ar manualo karbu.

protams peec benziina vibracjias ir daudz vairaak, pats uz diagnostiku nedzenu...taa nu sanaaca ( bet nu lkoterija vien ir)

paterinjsh man sanaak 8-L/100km taas ir tiira pilseetas braukshana, daudz un dazaados rezimos.

ja vareetu tad njemtu ar aut. karbu!!!!

kadi vel jautaajumi????

2 protams

nu man ar 850 2,5 20V un aut. karbu pilseeta sanaaca 12-14L/100km

senuks Reģ.: 02.02.2006
0 0 Atbildēt

Pirms gada pac biju sadomājies V70 dīzeli iegādāties biegās piegriezās, jo visi dīzeļi dalās divās kategorijās ~200Km un sisti vai ???km ar visām lietām. Novēroju dažus 70 raksturīgus efektus :

odometru var nogriezt pēc vajadzības un Volvo centrā var pateikt nobraukumu tikai pēc pēdēja ieraksta servisa apmeklējuma datu bāzē,

trokšņi priekšas piearē pie galēji izgrieztiem riteņiem (ne pusasis),

nospārdīta-plēsta apšivka priekšējām durvīm,

tiem auto kuriem bija grozīts odometrs čikstēja sajūga pedālis,

pievērs uzmanību vai nav pumpējamie amortizātori, jo ja būs jamaina, tad pumpējamā sistēma ir dārga

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

senuks rakstīja: Pirms gada pac biju sadomājies V70 dīzeli iegādāties biegās piegriezās, jo visi dīzeļi dalās divās kategorijās ~200Km un sisti vai ???km ar visām lietām. Novēroju dažus 70 raksturīgus efektus :

odometru var nogriezt pēc vajadzības un Volvo centrā var pateikt nobraukumu tikai pēc pēdēja ieraksta servisa apmeklējuma datu bāzē,

trokšņi priekšas piearē pie galēji izgrieztiem riteņiem (ne pusasis),

nospārdīta-plēsta apšivka priekšējām durvīm,

tiem auto kuriem bija grozīts odometrs čikstēja sajūga pedālis,

pievērs uzmanību vai nav pumpējamie amortizātori, jo ja būs jamaina, tad pumpējamā sistēma ir dārga

1. Odometru var atgriest gan pa 25 Ls un nobraukumu var nolasit ped kompja, ja atgriez jau pa 100 EUR, tad korekcijas izdara arii kopjutera.

2. Ja ir troksnis izgriezot ritenjus, tad vienkarshi ir uzlikti 16 collu diski un platas riepas un nedaudz skaras pie sparnu ieliktnju plastmasam. Reizem ir arii tads efekts pie 15 collu ritenjiem, jo tas plastmasas nav piekniedetas normali.

3. Sajugs snjirkst rezem ari manam, jo tur ir tada pastulba gumija un atspere, ko gruuti saelljot. Bet esmu sho efektu-defektu noverojis vairakiem citiem S70 ari.

ermondo Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

OK, nu jau parādās kaut kāda skaidrība...

Bet nu nav nevienam pieredze ar konkrēti dīzeli automāt, tobish, kā un cik ilgi tāds dzīvo?

Bet no otras puses, ja viens te teica, ka 2,4 benzīnnieks ēd 11l, tad tas nemaz nav tik daudz un varbūt jāņem tāds... ?

Baigi drūti saprast uz ko skatīties...

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Automāti ir izturīgi un ar dīzeli domāju ka problēmu nebuus. Cik zinu kuriem ir taada kombinaacija sevišķi nesūdzas. Pie tam pastaav varbuutiiba ka kombinaacija diesel+ automaacs buus krietni labaaka tehniskaa staavoklii nekaa diesel+manual...

curmis Reģ.: 29.03.2004
0 0 Atbildēt

Es esmu nonācis pie secinājuma , ja gadā nobrauc mazāk kā 40kt tad čakarēties ar dieseli nev vērts. Nervi maksā dārgāk. Tas tāds mans subjektīvs viedoklis. Pats gan pašlaik braucu ar dieseli, bet nākamais noteikti būs benzīnnieks.

ermondo Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

curmis rakstīja: Es esmu nonācis pie secinājuma , ja gadā nobrauc mazāk kā 40kt tad čakarēties ar dieseli nev vērts. Nervi maksā dārgāk. Tas tāds mans subjektīvs viedoklis. Pats gan pašlaik braucu ar dieseli, bet nākamais noteikti būs benzīnnieks.

OK... man ir kaut kur 30k... un ja godīgi, tad man ar sāk likties, ka dīzeli varbūt nemaz nevajag...

A kas tiem S70 ir pa benzīnniekiem? Esmu redzējis sludinājumos 2,5; 2,4; 2.0, bet neko vairāk par tim nezinu! Mož kāds pakomentēs? Un kurš no tiem ir tas t5?

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

ermondo rakstīja:

curmis rakstīja: Es esmu nonācis pie secinājuma , ja gadā nobrauc mazāk kā 40kt tad čakarēties ar dieseli nev vērts. Nervi maksā dārgāk. Tas tāds mans subjektīvs viedoklis. Pats gan pašlaik braucu ar dieseli, bet nākamais noteikti būs benzīnnieks.

OK... man ir kaut kur 30k... un ja godīgi, tad man ar sāk likties, ka dīzeli varbūt nemaz nevajag...

A kas tiem S70 ir pa benzīnniekiem? Esmu redzējis sludinājumos 2,5; 2,4; 2.0, bet neko vairāk par tim nezinu! Mož kāds pakomentēs? Un kurš no tiem ir tas t5?

2.3i 20v T-5 => ta arii stav uz 'pakaljas' Volvim raxtiits. Un vai tiesham vajag T-5 ar 240 Hp? Apdoma labi. Nu jau 1.5 gadus ar tadu vizinos, ok, patiik jau bet nav jeegas, jo iepriekshejam 850 VOLVO ar 2.5 GLT un 170 Hp dinamika bija pietiekoshi laba.

ermondo Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

A kā ar dinamiku tiem 2.0 un 2.4 motoriem? Kādi patēriņi visiem tiem motoriem?

Visreālāk jau laikam 2,5..., jo cik saprotu, tad lieli motori ilgāk dzīvo...?!?

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

ermondo rakstīja: A kā ar dinamiku tiem 2.0 un 2.4 motoriem? Kādi patēriņi visiem tiem motoriem?

Visreālāk jau laikam 2,5..., jo cik saprotu, tad lieli motori ilgāk dzīvo...?!?

Nu neesmu dzirdejis,ka kaads S70 ar 2,0i ipasnieks buutu cietis kada avarija, jo nespeej veikt apdzishanas manevru uz sosejas. Ko nozime dinamika? Man ar T-5 ta dinamika ir vairak ka vajag, koleegjim ir V70 R un tas mekle chiptuning, jo tiem 250 Hp vajagot vel 30 Hp klat.

Nedomaju, ka ja te interneta kadam pasakot, ka dinamika ir OK Jus tagad skriesiet un pirksiet. Vai nav shadus gaumes nenosakamus jautajumus atrisinat vieglak pasham - vienkarshi aizejot uz placi un izbraucot ar 2,0, 2,4 un T-5 ?

Gunars_V Reģ.: 13.05.2002
0 0 Atbildēt

2.4 un 2.5 ir viens un tas pats motors, tikai dažādos tirgos tika dots viens, bet citos - otrs apzīmējums.

Šie motori ir 2 veidu - 10 vārstu motors ar 144 zs, un 20V motors ar 165 ZS. Man jau šķiet, ka 20V variants ir labāks, jo degvielas patēriņš abiem motoriem ir stipri līdzīgs, bet otrajam būtu jāveras krietni labāk.

Man ir 2.5 20V automāts ar , patēriņš pa pilsētu ir aptuveni 11-13L/100 km (neesmu precīzi mērījis), uz šosejas - ap 8 litri. Dinamika - pēc maniem, subjektīvajiem kritērijiem, pietiek, bet es sevi pieskaitu pie diezgan mierīgiem braucējiem. Kāda dinamika ir 10V variantam - nezinu, neesmu braucis.

Oficiālie dati liecina, ka automāts līdz 100 km/h ieskrienoties 10 sekundēs. Vispār, motors labs, ar automātu diezgan sakarīgs cēliens ir visā apgriezienu diapazonā.

ermondo rakstīja: A kā ar dinamiku tiem 2.0 un 2.4 motoriem? Kādi patēriņi visiem tiem motoriem?

Visreālāk jau laikam 2,5..., jo cik saprotu, tad lieli motori ilgāk dzīvo...?!?

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

ermondo rakstīja: A kā ar dinamiku tiem 2.0 un 2.4 motoriem? Kādi patēriņi visiem tiem motoriem?

Visreālāk jau laikam 2,5..., jo cik saprotu, tad lieli motori ilgāk dzīvo...?!?

Nu a tu izdomā kādu dinamiku tev vajag? Parastajam atmosfēriskajam matoram ar 2,4 vai 2,5L būs ~liiz 160Zs un liidz 100 ~10s, njemam zemspiedeina turbo ~200zs un liidz 100 buus 7-8s tad nāk t-5, R ar ~ 250Zs un līdz 100 6-6,5s...

Izvēlies ko vēlies un brauc maa

SILVERS Reģ.: 25.10.2002
0 0 Atbildēt

sveiciens !pardodu s/v-70 pr dekorativo resti ar emblemu bez defektiem- 35 LS. t. 6565912

GIG Reģ.: 23.04.2004
0 0 Atbildēt

Sveicinaati!

Sakaraa ar vasaras iestaashanos ir vajadziiba paarbaudiit/uzpildiit kondicionieri.

Kaadi priekshlikumi, kur to vislabaak un leetaak izdariit??

GIG

S70

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

Ja strādā nevajag meklēt utis....

GIG Reģ.: 23.04.2004
0 0 Atbildēt

Man jau liekas, ka iisti kaartiibaa nav - veesumu par maz dod. Un veel nezinu vai tas ir normaali, ka ljoti biezhi sleedzas kondishkas kompresors...

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

GIG rakstīja: Man jau liekas, ka iisti kaartiibaa nav - veesumu par maz dod. Un veel nezinu vai tas ir normaali, ka ljoti biezhi sleedzas kondishkas kompresors...

Tas nav normāli,man kādreiz pēc tādiem simptomiem izrādījās caurs kond.radiators(940-jam).

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

kaads var pateikt, no kura gada saaka naakt 70tajiem R versijas ar 265zs un pilnpiedzinju?

1.. 2 3 4 5 6 7 8 9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti