Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Lietotu disku tirgus!!!

mans e-pasts. viestursss@one.lv

Tēma: Lietotu disku tirgus!!!

Pērku par saprātīgu cenu normālus diskus R15 bez riepām, priekš opel vectra b 4x100. T.6473608

Tēma: Auto no Vācijas sev.

Nu tad rēķinies ar apm. nedēļu tur kamēr atradīsi, naudu paikai, gulēt var auto vai kempingā(15ls/pa nakti, pa pameščeņije), un nepārdzerties vācu alu veiksmīgi sameklēt!!!

Tēma: Auto no Vācijas sev.

2draugi pirms kāda laika pirka audi vācijā, brauca Tur paši ar savu auto, nopirka placī jauno un tad mauca kopā uz Latviju atpakaļ,rezultātā 300ls ietaupīja uz auto,bet smadzenes ar sev pačakarēja apkārt kuļoties+ēšana-gulēja gan mašīnā, nopirka labu,nesistu, dabūja krāsu kādu vēlējās.Bet nu rēķinies ka diez lētāk nesanāk kā pirkt te-vienīgais pluss ka vari dabūt, kas nav bijusi sista un vairāk arī savai gaumei tīkamu.

Tēma: Ziema

manā autostāvvietā ir tā,ka jarok garažas vārti un autiņi ārā pašiem,var dabūt dažādas lāpstas un smiltis,teiksim šorīt raku vaļā savu garažu,kad atraku-zem sniega ledus-slīd ar visām radzēm-bet 2 garažās stºādājošie apsaimniekotāji,mani izstūma ārā,tā kā tā-biju priecīgs ka bezjēdzīgā buksēšana beidzās.

Tēma: VOLVO Tirgus

Tēma: Atkal un atkal par degvielu.

nu ja piem tev tas 1,6 ēd 7l/100km,tad ar gāzi viņš tev ēdīs 8-9,jo mazāki motori pa 2l sliktāk panes gāzi,bet ir ok braukt jau var un galu galā tev tāpat atmaksāsies.

Tēma: Atkal un atkal par degvielu.

to VZINIS-nevajag liet kopā gan pilnu bāku, gan balonu kopā-tad tik smagi nesanāk un motoru aukstu parasti jau uzsilda ar benzīnu-protams ka gāzes iekārta ari maksā 200ls,bet ja braukā 2 gadu laikā toč atpelnas un iekārta kalpo 10 gadus toč.

Tēma: Atkal un atkal par degvielu.

ja gāze ir 0,27ls/litrā-starpība jūtama 2,7ls pa 100km vai 5ls pa 100km-es jau nu kādu laiku maucu ar gāzi,ir ok.

Tēma: Opel detaļu tirgus

visas mašīnas reiz paliek pa opeli,bet ja nopietni-nebija citas sakarīgākas sadaļas kur ielikt,vismaz pie detaļām [addsig]

Tēma: Opel detaļu tirgus

varu piedāvāt priekšējos oranžos pagriezienus no MB W124 pa 5ls abus-moska kādam ļoti trūkst[addsig]

Lasītākie raksti

Jaunie raksti