Gudrības tur maz, uzsilda tikai veco zupu. Vatņiks caur un cauri, nekādas padziļinātas analīzes tur nav.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Gudrības tur maz, uzsilda tikai veco zupu. Vatņiks caur un cauri, nekādas padziļinātas analīzes tur nav.
Nekas tur nebeigsies, turpinās lienošo okupāciju. Izbeigt var tikai reizē ar Krimas atzīšanu un tas ir kāpēc Krievijai vajadzēja militāru konfliktu nevis vienkārši atdalīšanos. Tas ka nonāca līdz bandformējumiem arī liecina kāds ir zems vietējo iedzīvotāju atbalsts "krievu pasaules revolūcijai".
Riktīgs Rododendru pasākums. Vēl ar salūtu kad apkārt šauj, tas uzmundrinājumam.
Nav ta ka drusku niknāka tā gripa? Tā godīgi.
Domā savadāk, bet slimnīcās tās domas mainās. Ja nevēlas, lai sargā tad lai slimo pa dabisko mājās.
2022 Janvāris - Latvijā mirušas 207 nevakcinētas un 85 vakcinētas personas.
Cerams, ka bez kariņa, bet ja sāksies un Krievija nesasniegs savus mērķus tā tak būs katastrofa. Uzvaru nesošā vatņiku armija bez uzvaras būtu traģēdija pēc tā toč būs ar kodolieročiem jāpašaudās, ja nav mums lai nav nevienam.
Teātris - youtu.be/sY6yY3iH6jI
Pavluts būs fīrers tā te prognozē, vaļā neko nelaidīšot ierobežojumi un maskas uz mūžu.
Cik garlaicīgi, atkal jāskatās viens un tas pats. Krievijai švaki ar izdomu. Ja šoreiz krievteroristi nedabūs pa zobiem tad pēc šī nākošo gaidam Daugavpils un Narvas tautas republiku. Diemžēl Krievijas izlūkošana strādā labi un zin kur iesaistīties un kur ne, Armēniju uzmeta, saprata ka sūdi būs. Šoreiz iziet uz blefu, jo pārliecība vairs nav tik liela, bet redzēs kurš noraustīsies pirmais. Braucot ar auto purns purnā tikai filmās viens pēdējā brīdi noraustās dzīvē to izpildot visi ir īsti veči līdz galam.
Kakas tad vēl nebija bija citi Kaimiņsūdi.
Atpakaļceļa nav, tiek izspēlēts D-Osetijas scenārijs tik pietrūkst "miera uzturētāju", bet to viegli nokārtot, atzīs pseidorepublikas kuras uzreiz pieprasīs "miera uzturēšanas spēku" ievešanu no Krievijas.
>Visīstākais uzmetiens. Tie rezultāti vispār neatbilst patiesībai.
Sākās, nākošā tēma kurā Shiirs parādīs ka ir cirvis kvadrātā.
Parādi kur iepriekš Kaktiņa aptaujas ir bijušas neprecīzas, kļūda ir tikai uz tām partijām kuras ap 5% barjeru svārstās, tad jā nevar prognozēt tiks KaKa vai netiks.
Tak nesapriecājies par ātru, man no Davosas piezvanīja gatavojot nākošo stiprāku mutāciju, šitā nesanāca kā nākas vajagot stiprāku.
Tas nav tas pats ārsts ko iepriekš liki?
>Tu melo, ka vakcīnas nestrādā.
Jā nepārtraukti visiem stāstu kā tās nestrādā
![]()
Visamizantākie bija jautājumi tajā pseidoreferendumā, tāda iespēja par Krimas neatkarību vispār netika piedāvāta.
Kaut kā jocīgi raksti to saīsinājumu tur ir KaKa nevis Kunk.
Bet tā godīgi tev tiešam liekas no tās aptaujas vispār ko var secināt? Uztaisīju aptauju ka interneta lietotāji 100% izmanto internetu.
》Jebkuršs vīruss, arī mākslīgi radīts, ir pakļauts tālākai mutācijai atbilstoši dabas likumiem - ko tas arī izdarīja.
Tikai atkal tava domāšanas kļūda personificēt vīrusus it kā tiem piemistu intelekts. Jā kopumā vīrusiem ilgtermiņā selektīvi ir tendence kļūt vājākiem(tik nez ko trakumsērga nekļūst), bet tas nenozīmē ka pa vidu nevar būt nāvējošāki. Tas ka omikrons bija lipīgs bet mazāk nāvējošs ir tikai laimīga sagadīšanās.
Nē var jau protams spēlēt krievu ruleti, bet tas nav prātīgi ja ir pieejamas vakcīnas.
Bet to video pats noskatījies? Tas tavs ārsts ne tikai pats ir 3 reiz nopotējies, bet arī atbalsta vakcinēšanos, maskas un distancēšanos, kas taču nestrādājot.
Kāpēc atkal melo, ka vakcīnas nepalīdz plus vēl sagrozi Geitsa teikto, vakcīnas palīdz arī pret omikronu, bet tad ja vakcinējas? Geitss nekur nesalīdzināja ka vakcīnas pret omikronu nestrādā tikai to ka iedarbība līdzīga, un nožēla tāpēc ka mirstība lielāka nevakcinējoties.
Tiešām tev kaut kādas smagas uztveršanas grūtības plus vēl tieksme piemelot klāt to kā tur nav. Nevajag visu uzreiz laist cauri caur savu konspirologa prizmu.
Nē tikai to ka arī izredzētā tautā gadījās izredzētāki. Tas ka kartē balts plankums nenozimē, ka tur dzīvo briesmoņi(Davosa).
Cik labi ka pieminēji lidmašīnas, jo iekāpjot tajā tev kā reiz "jātic" zinātnei ka visas miljons detaļas darbosies kā paredzēts. Un ne jau jātic zinātnei bet jāuzticas. Zinātnes definīciju taču zini.
Tev ir pliki meli ko pats esi izfantazējis. Ko novirzies no tēmas. Iepazīsties vienreiz, kas ir domāts ar to kapēc atkārtota vakcinēšana "notrulina" imūnsistēmu. Nevis notrulina, bet organisms ar atkārtotu to pašu mutāciju vairs nereaģē tik aktīvi, jo proteīns jau pazīstams. Saprotu ka tas tev bija par grūtu kaut vairākkārt aicināju lasīt kārtīgāk.
Tev ar angļu valodu švaki, tā viņš neteica, bet atkal lieliski parādiji sava meļa dabu.
Diemžēl, jo mirstība nevakcinētajiem ir augstāka arī no omikrona. Tāpēc diemžēl, jo vakcīnas palīdzētu.
Te pirmajā linkā neapstrīd ka tas bijis lādiņš, un kremļa TV vèl sākumā paši saputrojās kurā pusē bērnudārzs, aplauzās un tāpēc tagad slēdz atpakaļgaitu un sāk dezinformācijas kampaņu:
donbasstoday.ru/vsu-pryamoj-navodkoj-unichtozhili-detskij-sad-pod-luganskom/
Ir arī logi izbiruši viss kā gribēji:

Krievija divreiz jau pārkāpusi olimpisko pamieru. Vai uzdrošināsies arī šoreiz?
2008. gada 8. augustā, dienā, kad tika atklātas Pekinas vasaras olimpiskās spēles, Krievijas tanki šķērsoja Gruzijas robežu.
Savukārt 2014. gadā Soču ziemas olimpisko spēļu slēgšanas dienā 23. februārī Krievijas prezidents Putins noturēja nacionālās drošības padomes sēdi, uzreiz pēc kuras sākās Krimas aneksijas operācijas aktīvā fāze.
Budapeštas memorandu grūti iedarbināt, ja viens no garantiem pats ir agresors. Redz kur jau krievs steidz palīgā. Kad turki ar grieķiem Kipru dalīja tad NATO arī nostāties kāda pusē nevarēja.