dazhi taa domaa, man netraucee
sho auto apskatiju kaa alternatiivu kad pirku TownCountry, bet bish pa mazhu vinsh man izradijaas. bet dizains ljooti patiik
dazhi taa domaa, man netraucee
sho auto apskatiju kaa alternatiivu kad pirku TownCountry, bet bish pa mazhu vinsh man izradijaas. bet dizains ljooti patiik
juus ko? tas verkjis trokshnjo ne pa jokam. pa nakti vaig klusinjaam, at atsledzinu ![]()
nez, neesmu redzejis vel labas originalaas atslegas. Voyageram vispaar salociju divas, izmetu araa. taa VAG atsleega arii suuc, isa un nav taisnais lenjkis, izluzt malas vinjai. iepirku ieksh DEPO proline 60cm atslegu katram auto, vel labu labu mucinju un bedu nezinu. pie sezonas mainjas vienmeer vara smeeri vitnee un uz konusa un vienmeer var visu atskruveet labi. piemineetie sludinajumi ar diskiem... dabaa cenas var atrast vel zemaakas.
a kur problema nopirkt to diozhu tiltu? ja nevar dabuut, noteikti var samainiit pashas diodes
Seene rakstīja:
Slinkais rakstīja:
tad jau sanaak, esi no tiem, kas pie tukshas riepas, pamet auto celja malaa. ir redzeeti tadi. ziemas disku komplekts 300ls... apsmieties var.
Pirmkārt, kā jau Deksters teica - nejauc negadījumu ar plānot darbu. Es varu nomainīt riteni un esmu to darīijis. Bet tas nekādi nenozīmē, kas es ar prieku veltīšu tam piektdienas vakaru, tā vietā lai uz pusstundu aizbrauktu uz servisu.
Otrkārt - izlien no mucas un paskaties, cik lietas maksā. Vai arī esi iedomājies, ka ir baigi feini pusgadu braukāt ar dzelzs diskiem un nost krītošiem kalpakiem?
nez. izripinat no garazhas 4 ratus un nomainiit prasa tieshi to pashu pusstundu nesteidzoties. lietie 16' ja pameklee ir dabunami par 50-90ls, 15' pa 50. blekji vispar var dabuut par 30. vasaras sakumaa paveicaas voyageram 16 lietos nopirkt pa 25ls komplektu. tiesa tos ir japarkraso(vel kadi 20ls) katrs protams ir savas dzives kalejs, bet nu man tas nav saprotams. man visiem tris auto ir ziemas disku komplekti, un tas mani padara daudz mierigaaku
Seene rakstīja:
Slinkais rakstīja: mana nostaaja ir taada, ka ritenji jabalansee vienreiz pa 3 gadiem, kad uzliek jaunus un protams ka divi disku komplekti ar ziemvasaru katram auto. jo tas tachu ir leetaak un vienkarshaak. un pats varu uzlikt sezonas riepas tieshi tad kad taa sezona iestaajas, nevis kad servisaa ir laiks, vai makaa lieka nauda..
Letāk... gan. Ja otrs disku komplekts maksā 300Ls (pa lēto), montāžai pietiek cik gadiem? Un laikam esi kāds RDSD darbonis, kam sniegs katru gadu ir dabas katastrofa. Jau šobrīd ziemenēm ir labāka saķere, nekā vasaras riepām un servisā tagad rindu nav - būs, kad pienāks "krīze" ar nosaukumu 1. decembris. Un par "vienkāršāk...". Piedod, bet nepelnu tik maz, lai mocītos ar riteņatslēgu un domkratu, kā arī ne tik daudz, lai iegādātos savu pacēlāju un pneimatisko atslēgu.
tad jau sanaak, esi no tiem, kas pie tukshas riepas, pamet auto celja malaa. ir redzeeti tadi. ziemas disku komplekts 300ls... apsmieties var.
pirmkaart, man nekadi tituli nav vajadziigi
otrkart, letaak, jo normalaa eskpluatacijaa nav nekas japarbalansee pa visu riepas muzhu uz diska tie ir 3-4-5 gadi. atsvari nokrist nevar pashi no sevis. ir daudz daudz letaak nopirkt disku komplektu par 30-40ls un mainiit riepas savlaiciigi. un tad vinjas kalpo daudz ilgaak, nekaa muzhigi nokavejot ar mainju. par braukshanu uz kantainiem diskiem nerunaasim, taa nav normala vaditaaja riciiba, ja ir akls, un ielido bedree, tas tas ir jalabo uzreiz. ziemas diskus vispaar ljoti gruti sabojaat ar R15 un 65 riepu augstumu. vasara gan es uzmanos. jo dazhadu apsverumu delj lietoju 18 diskus ar ljoti zemaam riepaam, musu celji vel nav gatavi tadiem, un laikam nebuus gatavi nekad.
mana nostaaja ir taada, ka ritenji jabalansee vienreiz pa 3 gadiem, kad uzliek jaunus
un protams ka divi disku komplekti ar ziemvasaru katram auto. jo tas tachu ir leetaak un vienkarshaak. un pats varu uzlikt sezonas riepas tieshi tad kad taa sezona iestaajas, nevis kad servisaa ir laiks, vai makaa lieka nauda..
TDIOTS rakstīja:
smaidiigais rakstīja:
TDIOTS rakstīja: par ahūno bezceļu braukšanu runājot - dēļ tā vien ikdienā kratīties 'samosvālā' ķipa Patrol ??? un gāzt pa min12l/100km ??nu nē paldiesīņ es bezceļu ņemu ar kvadru un 'ņemu' viņu tur ,kur ah ujennie pazeminātrāmjotie džipi atpūšās.....
a 'parkec' garantē izbraukšanu ziemā no pagalma , piebraukšanu no sosejas līdz mājai utt. parliecinošas lietiņas kuras DUmshIEM ķippo 'kņigu ņe čital no znaju' ,nesaprast .
ar kvadru tu vari adrenalīnu pasmelt no dubļu rises, bet ar samosvālu ķipo Patrol - aizvest/atvest uz/no meža visādumus, piesēdināt septiņus cilvjus kā autobusā, aizvilkt mega piekabi bez stenēšanas
zinu ka Tu 'kņigu čital' 'tirgus nava'
bet , tomēr , man ( un daudziem citiem ) ikdienai 'samosvāls' naxxx nau vajadzīgs bet nepazeminātrāmjotie 4wd ir 'ko dakters' izrakstijis'
visādus labumus no meža -malku tobiš , atvedu ar kvadru + piekabi + ķoššu dziļās bekās/ogās uz purveli aizvest nau probzzu
tjoshai nebij one way ticket?
domu graudi un aktuala informacija par specifiskiem tematiem protams ir labi. bet vareetu arii iztikt bez prastiem apvainojumiem. vareetu kaa zinamaa filmaa, sliktos vardus aizstaat ar kaadiem citiem, nejtraliem. ![]()
ir bijushas visaadas riepas. pedejaas ar radzeem bija GY 500. pa divi gadi iskrita liela dalja to zobu, kameer prokjis vel ljoti ok. noleemu ka nevajag vairs man radzes. auto skalsh ar vinjaam. vel pie taa visa, mums ziema ir divas nedeljas gadaa.
reizeem meeginu aizdomaties, cik jums, pujkas, ir gadu? nekadiigi nesanaak. ![]()
DimanC rakstīja:
msh rakstīja: Kvalitatīvs salons? Ej nu ej Fāteris ar tādu jau vairākus gadus brauc, iekāpjot tajā gribas bļaut pilnā rīklē - TRIPERIS! Labi, varbūt ir izturīgs un lētas daļas, nezinu, jo esmu tikai pabraucis nevis ekspluatējis [ekspluatācija ietver arī remontus ], toties par braukšanu var teikt tikai vienu plusu - kad pēc pusgada ar to 1.6 nemotoru izdodas ieskrieties uz 90, ripo normāli Toties tādu dabas parādību kas saucas "griezes moments" tā šujmašīna neattīsta, kārba īsa, tā tevis pieminētā gulēšanas pozīcija, salons patizls. Vārdu sakot, ja tādu grib lietot braukšanai, tad laikam jāpērk ar V6, jo ar 1.6 šujmašīnu var tikai pārvietoties, apvienojumā ar gulēšanas pozīciju aizmigt
Ā, labi, vēl viens pluss - spidometrs rāda pareizu ātrumu
nezinu par salona kvalitāti, bet tas V6 motors (1.8?), cik gadījies lasīt, sevi galīgi neatspēko - jauda nekāda, pārāk daudz kustīgās detaļas priekš tādas mazlitrāžas, klapata, karoč.
tas V6 ir 1.9 tilpuma. bija lietoshanaa isu laiku MX6 ar 2.5 Teikshu ka tas bija baudams auto, kaa 2 vai 3 gimenee, tadai lomai arii tika iegadaats. salons ok, jauda pietiekama, un vadamiiba apmierinaja. tiesa, ieksh trijnieka nesedeju, bet nevajadzeetu buut dienai un naktij.
visam VAGam laikam taa ir tik dazhadam markaam dazhados gados ieviests
arii kaut kad dariju. liku pa nulleem, prikolam. bija zinamas problemas ar pirkstu veikliibu, lai dabuut visu smuki atpakalj ar nulleem. ![]()
izii jaucaas panelis, un sakartojas ciparu ripulji. bet nu dabinsh smalks.
ja skate nav jaiet, mieriigi ziemu var izbraukt. mums taksh sniegs divas reizes tik paradaas.
intereasnti gan, kur tad taas citas vietas ir? radzhu vietas ir vieniigaas kas ir bez lameleem, ja taas sajai, tad nav kur to radzi iesist
lietotas riepas neviens neradzho. jo saurumi pilni ar smiltiim un akmenjiem, un bik padilushai riepai radzes vieta ir jau pa seklu
ir meginatas navarkas divas reizes. tiesa gan uz sharu. pirkt censhos normalus brendus.
1. navarkas meedz buut dazhadas, ir ok firmas, bet ir galiigi tuudi kaa starwey vai kaut kaa taa.
2. labi rokas pluraa un sniegaa, jo parasti ir nejegaa miiksta gumija, bet liidz ar to atri dist
3. paaugstinatu troksni baudiju tik kaadas paris-triis nedeljas, kameer shamaas piedilst
abos gadijumos auto tika pardots talaak ar visaam riepaam, un gala rezultaats netika izbaudiits. grutos ekonomiskos apstakljos ir iesakams produkts santima samileshanai
msh rakstīja:
Slinkais rakstīja: cik zinu kupejaas nebija dizelji, tamdeelj parbuvet registracija nebuus tik vienkaarsha. ja tajaa virsbuvee bija adi degvielas tipi, tad parbuves registracija ir ap 20ls plus jauna pase. pie nosacijuma ka motora stiprinajumi ir rupnieciski, ne pashtaisiiti
Nu un kas tad ir, ka nebija? Iekš Audi 200 arī nebija neviena ķīseļa, bet tas netraucē izveikt lēto pārreģistrācijas variantu pēc ķīseļa ielikšanas.
Šajā banānijā tas ir vairāk atkarīgs no CSDD ļoļiku vēlmes piesieties.
tas ka R5 audi dzineji visi vienaadi, nebuut nenoziimee ka mersim arii. ja visi stiprinajumi der, un karba arii tad arii nav probleemu.
cik zinu kupejaas nebija dizelji, tamdeelj parbuvet registracija nebuus tik vienkaarsha. ja tajaa virsbuvee bija adi degvielas tipi, tad parbuves registracija ir ap 20ls plus jauna pase. pie nosacijuma ka motora stiprinajumi ir rupnieciski, ne pashtaisiiti
starpiiba starp leto un normalu akji ir ap 20-25ls
starpiiba starp pielaistu un nepielaistu dzineju pie -20 ir tieshi viena reize. benzinam vel taa, bet dizelim tas ir kritiski. arii rezerves kapacitate ir par labu nopietniem produktiem. letos neesmu nekad pircis, bet normalie iet ap 4 gadi, pie ljoti nelabveliigas dzives. lielas akaits pateretaju, rijiga muzika visu dienu garazhaa, biezhi starti, pastaviiga neuzlade 100% ik pa laikam tik piemetu ladejamo. pieljauju ka varbuut parastam lietotajam, kas stavot neklausaas radio, vai klausaas original ar 5A paterinju, un tadiem kam auto ir gana pliks, un akjiits vienmeer 100% uzladeets nav tik kritiski akjiisha dotumi.
taa vish i. es gan izvelos brendus. varta un Deta. bet pats galvenais, KAD akjiits piedzima. no pazinjas peerku, parasti izdodas dabuut shiigada razhojumu, kas ir arkartiigs getums ikdienas pircejam. pedejam Varta pat divi meneshi tik bija.
iAuto tests: Kāds ir “Volkswagen Tiguan” 20 gadu jubilejas piedāvājums par 43 010 eiro? (+ VIDEO)
17
Atjaunojamās elektroenerģijas ražotājs: Latvijā elektroenerģijas cenas ziemā varētu pārsniegt 300 eiro par MWh
11
runajot par sprauslaam, savam auto samainiju originalaas pret sprauslaam no volvo V70, taas nevis churaa, bet smidzina plataa joslaa, dikti patiik.