A100 89.g odometra attīšana

axel182 Reģ.: 05.12.2008

Čau visiem! Kāds varētu izstāstīt, kāa attīt odometra rādījumu šim audikam? Nesitiet stipri- uzreiz saku, ka autiņu nav domāts pārdot, bet kāpēc vajag pārtīt- garš stāts....

Droši var rakstīt PM axel182@inbox.lv

 
1 2
i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

msh, nu pieliec, pieliec klāt oscilogrāfu - sanāks bilde gluži kā laba maģa (studijas lentenieka) lentā ierakstīti impulsi - ar nelieliem kropļiem impulsa sākumā un beigās, kuru ienes induktivitāte.

Līdz sinusoīdai tur ir kā līdz Sidnejai, bet līdz inpulsam kā līdz Jūrmalai...

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Elektrības rubītājiem un indukcijas spolīšu pazinējiem atkārtoju vēlreiz - tur ir gerkons! Tas ir tāds slēdzis, kurš saslēdzas un atslēdzas magnētiskā lauka iedarbībā. Nekādi robi magnētā, nekādas spoles.....

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Sretsked, Tu pats te esi samežģījis smadzenes! Izlasi vēl reiz kas ko ir rakstījis! Ja nevar saprast pat ar otro reizi, tad lasi trešo...

Parunāsim par to kas ir gerkons??

kaut kā te dikti sāk justies bērnu smaka.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Gachs, diemžēl šis forums ir pilns ar srakeriem, kas paši pilnīgi neko nesajēdz, un galvenais ka pat nespēj aptvert cik paši ir stulbi... nozākā visus, kas kaut ko zina un mēģina prasītājam kaut kā izskaidrot problēmu.

P.s. no devēja un odometra konstrukcijas arī ir atkarīga metode kā to attīt!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

var jau tīt uz priekšu, aiztīt līdz galam un tad uzrullēt pa jaunu no nulles cik vajag

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Sretsked, Tu pats te esi samežģījis smadzenes! Izlasi vēl reiz kas ko ir rakstījis! Ja nevar saprast pat ar otro reizi, tad lasi trešo...

Parunāsim par to kas ir gerkons??

kaut kā te dikti sāk justies bērnu smaka.

Marijas tante - tā, kas skolā dežurē pie zvana pogas, teica ka Gerkons ir brālēns Martenam. Martens esot skolā mūrējis krāsnis, bet Gerkons bijis kurinātājs.

PN edgar, es kādus 30 pēdējos gadus neesmu krāmējies ar radiotehniku, tāpēc iespējams ne tā nosaucu to SLĒDZI.

Bet tas protams nevar tevi aizkavēt aplūkot oscilogrāfa ekrānā kā slēdzis dara klik-ieslēgts, klik - atslēgts.....īsta zinātnieka cienīga nodarbe.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Elektrības rubītājiem un indukcijas spolīšu pazinējiem atkārtoju vēlreiz - tur ir gerkons! Tas ir tāds slēdzis, kurš saslēdzas un atslēdzas magnētiskā lauka iedarbībā. Nekādi robi magnētā, nekādas spoles.....

kas ir TUR, tas ir pokui.... par to nav bazara... es apšaubu apgalvojumu, ka otram galam nepietiek ar sīnusu

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Edgar, tu māki meklēt guglē?

Gerkons – stikla caurulē hermētiski aizlodēts kontakts. Tas aizslēdzas vai atslēdzas, pietuvinot tam magnētu.

Edgar, vai vēlies parunāt par gerkoniem bērnudārzā?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele, dumjš Tu esi bez gala un ar to arī lielies!

Par gerkona uzbūvi es zināju jau tad kad Tu zem galda staigāji un gugle man nav vajadzīga (atšķirībā no Tevis, kas vienīgais ko zina ir gugli uzspiest)!

Bet prieks ka tagat zini kas ir gerkons! Vismaz ar gekonu nesajauksi.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Par gerkona uzbūvi es zināju jau tad kad Tu zem galda staigāji

Tad jau tev vairs nav sevišķi daudz atlicis dzīvot, tu esi senils...

Ev, Stradiņos par nelieu bet taisnīgu atlīdzību veic žultsakmeņu laparoskopisko izņemšanu. Ja tu strādā 5 darbos, tu tak vari atļauties, ko

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele, un tas ir viss uz ko Tu esi spējīgs? Ilgi meklēji terminus?? Guglē laikam visu nakti sēdēji. Pamācies vēl biku šmurgulīt!

Kaksis, Tu jau aizgāji iestāties darbā par martenkrāsns kurinātāju?? Skaties ka nenokavē - tur tak milzumlielo algu bleķo!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Kaksis, nu ar muti kurini tieši Tu, pie kam katram caurumam par spundi smirdēdams lien iekšā. Zini vai nezini, ka tik kaut ko ietirst!

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Centis_Nuudele, un tas ir viss uz ko Tu esi spējīgs? Pamācies vēl biku šmurgulīt!

Edgar, tu saki ka esi bijis alus pudeļu kombināta ģenerālkonstruktors?

Man liekas ka tu dirs, jo izteiksmes veids tev kā puņķainam, nokniebties nedabūjušam tīnim.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Sveikiņi, pajoliņi!! Un tas ir viss ko Jūs abi zināt? Citam nekas tai cāļu smadzeņu podā nepaliek vietas!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Nu Tu jau Kaksi vairāk par trīs arī nemāki skaitīt!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Sretsked, nu Tev jau labāk zināt...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nu pļā, turpmāk Centi saukšu tikai par "mazo šmurgulīti"

axel182 Reģ.: 05.12.2008
0 0 Atbildēt

nu, nu veči... ja jūs zinātu cik no malas bērnišķīgi izskatās tā jūsu plēšanās un apsaukāšanās; topiks jau nebij ar tādu mērķi taisīts.

Ja tuvākajā laikā man būs brīvāks brītiņš, tad speciāli izraušu no rezerves kārbas to devēju un nopētīšu kāda tipa šis ir un kādu signālu dod; tad atrakstīšos.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

axel182 rakstīja: nu, nu veči... ja jūs zinātu cik no malas bērnišķīgi izskatās tā jūsu plēšanās un apsaukāšanās; topiks jau nebij ar tādu mērķi taisīts.

Ja tuvākajā laikā man būs brīvāks brītiņš, tad speciāli izraušu no rezerves kārbas to devēju un nopētīšu kāda tipa šis ir un kādu signālu dod; tad atrakstīšos.

manuprāt nav bazara par datčiku.... tehniski tur var būt arī riteņa spieķos ielocīta alumīnija drāts...

galvenais ko var apstrādāt otrā galā.... viena no svarīgākajām lietām - "cik signālus laika vienībā"

ja jau autors vēlas uzlikt "pareizo" rādījumu uz tāfeles, tad ar impulsiem (zāģi, sinusoīdu vai kā te viens izteicās "loģiskajām nullēm") griežot (uz priekšu, jo atpakaļ jau viņš TĀ negriežās) dabūt par kilometru mazāk ir visai laikietilpīgs process

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ja pēc loģiskās nulles nāk loģiskais 1, tad griežas uz priekšu, loģiski, vai ne

bet ja pēc loģiskās nulles nāk neloģiskais -1, tad spidometram vajadzētu tīties atpakaļ

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

axel182 rakstīja:

Ja tuvākajā laikā man būs brīvāks brītiņš, tad speciāli izraušu no rezerves kārbas to devēju un nopētīšu kāda tipa šis ir un kādu signālu dod; tad atrakstīšos.

nopēti gan....plastmasas gabals viņš ir kārtīga namdara zīmuļa izmērā (ja vēl joprojām runājam par A-100 kārbu). Pieslēdz pie viņa 2 izvadiem ommetru, paņem magnēta gabalu un padarbojies, tad redzēsi to, ko edgars pēta ar oscilogrāfu.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: nu pļā, turpmāk Centi saukšu tikai par "mazo šmurgulīti"

Dabūsi bietē!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja: ja pēc loģiskās nulles nāk loģiskais 1, tad griežas uz priekšu, loģiski, vai ne

bet ja pēc loģiskās nulles nāk neloģiskais -1, tad spidometram vajadzētu tīties atpakaļ

Nu bet protams, tu taču zini visu.

bļā, nu tu taču esi pilnīgs āzis

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti