Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Korejieši jau sev vairs nav lēti...

Tēma: iAuto forums. Uzlabojumu ieteikumi, jautājumi un jaunumi

Man nekad nekādas kļūdas nemet.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nav tā ka "tik švaka"... vnk., ir viena zaraza, kuras dēļ riska grupa un kuras dēļ papētīju, ka labāk drošības pēc подстраховаться.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Man tieši 6 ir pagājuši. Otrā deva bija 21.aprīlī. Es gan pētījis neesmu, bet par Modernu esmu dzirdējis, ka pēc 8 mēnešiem. Tāpēc zvanīju, lai painteresētos.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Šodien zvanīju ģimenes ārstam, interesējos par 3.poti. Man pateica, ka nespīd, jo pagaidām valsts atļaujot tikai 65+ potēt. Esot jāgaida, kamēr dos "indikāciju" riska grupām... Man gan it kā neesot dikti vajadzīgs šobrīd, jo esmu ar Modernu potējies. Bet, nu, bekgraunds šķita - tev vajadzētu (varbūt ne tagad, bet pēc kādiem 2 mēnešiem), bet mēs nedrīkstam. Vai man vienīgajam ir sajūta, ka arī šis process tiks salaists dēlī?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Valdības maiņai šobrīd tiešām nav īstais laiks, bet pēc vakardienas izgājiena ar mediķu mobilizāciju (un ja var ticēt Zaržecka paustajam intervijā ar Puči) Pavļutam būtu jāatkāpjas. Jautājums tikai - kuru likt vietā? Runājot par "ieteikumu" akordiem - Apinis gribēja izcelties ar asprātību, bet vienkārši ieteica oriģinālos akordus www.akordi.lv/song/1025-Andris_Danilenko_-_Krizantemas Pavļuta versija nav tā veiksmīgākā (la mažora akords tur, man šķiet, diezgan nevietā, turklāt man ne visai patīk tīrie septakordi), bet tā jau vairāk ir gaumes lieta...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Es arī diži nesūdzos. Bet tie lielākie sūdzmaņi kāreiz arī ir tie ar sovaku domāšanu...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Un atkal atgriežamies pie jau sen apspriestā - mēs gribam dzīvot kā Zviedrijā, Dānijā, Vācijā un citās civilizētajās valstīs, bet domāšanā esam joprojām iesprūduši padomijā. Visos līmeņos - gan iedzīvotāji, gan pārvalde. P.S. Lai nebūtu pārpratumu - es neatbalstu lokdaunu.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

eidis rakstīja:

GB12 rakstīja: Šleserietis Jencītis pagājušajā nedēļā feisbukā rakstīja, ka bildē pie Stradiņiem tik daudz ātrie esot, jo tiekot veiktas rutīnas apkopes (vai tml.). Laikam viņa sektanti tic, ka ātrās palīdzības mašīnām apkopes taisa slimnīcās...

Pēc Cipules zagošanās par šo tēmu, sapratu, ka šie paši šoreiz bija kautko sabojājuši ar maršrutēšanu. Pasākums kādās pāris h uzsūcās, kāds dabūja pa kaklu un viss.

Ko tur var tādu sabojāt? Izsaukums ir, brauc, pēc tam atgriezies bāzē, dezinficē auto, un gaidi nākamo...

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Man kaut kā Josh Groban versija cepī labāk...

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Starp citu, skatos, Zimmeram nākošgad Eiropas tūre. 7.martā koncis Krakovā, 8. - Lodzā. Jāķer ciet biļetes. www.hanszimmerlive.com/

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

WALA rakstīja: Šīs dienas bija pateicīgas skatīties pa logu un iejusties ("neorģināli" ir ar nolūku) : Vivaldi -Storm ( youtu.be/UYW7mrY8Dg0 ) AC/DC - Thunderstruck ( youtu.be/uT3SBzmDxGk ) Hans Zimmer - Time ( youtu.be/va1oiojnGrA ) Bēthovens - Moonlight Sonata ( youtu.be/h6psz_tJSEE )

Tas Zimmer gabals - perfekts veids, kā no četriem vienkāršiem akordiem sazīmēt superīgu skaņdarbu.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Man darbā, no kura nupat aizgāju, bija 83... :D

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Vispār, es jautāju - bez lirikas. Bet skaidrs, tev risinājuma nav. Līdz šim visas valstis, kuras ir "laidušās pašplūsmā", ir apdirsušās. A par to "ja kāds nomirs, nomirs" - visi ir tik bravūrīgi, kamēr šis "kāds" nav tuvs draugs, ģimenes loceklis vai pats. Reku, augstāk jau iepostoju Blodonu, kurš domāja līdzīgi, kamēr nesāka cilvēki viņam apkārt mirt. Bet vispār jau, mēs īpaši nesekojam "citu paraugam" - ja nu vienīgi domāšanā tik līdzīgo Krievijas, Rumānijas u.tml. valstu paraugiem... Mēs uzskatām, ka esam gudrāki par Dāniju, Vāciju, Nīderlandi un citām...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Pasaki - ko konkrēti šajā brīdī darīt slimnīcām, NMPD un pārējiem, kas cīnās par antivakseru un vakcinēties negribētāju dzīvībām? Glābt viņus vai pateikt - sorī, max 1500, vairāk vietu nav, slāpsti nost? Ja glābt, tad kā? Kā piesaistīt cilvēkresursus, lai spētu tikt galā par kovidniekiem, nekaitējot veselības aprūpes sistēmām un vismaz esošā līmenī saglabāt palīdzības sniegšanu pārējiem gan onkoloģijā, gan endokrinoloģijā gan visās pārējās "loģijās"? Bez lirikas par to, ka viss jau aizlaists (to mēs tāpat zinām), valdība slikta utt. Kādi risinājumi, lūdzu? "Cilvēki tev apkārt" nav nekāds rādītājs. Man cilvēki apkārt slimo un mirst (pagājušajā nedēļā divi, vienam no viņiem bija 30). Man vairāki paziņas strādā slimnīcās - gan RAKUS, gan Stradiņos, divi NMPD (no tiem viens ļoti tuvs). Visi kā viens saka, ka ir pilnīgā d3.14sā šobrīd. Jā, zinām - Kariņš slikts, Pavļuts slikts. Bet - kā šo risināt? Tūlīt un tagad?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nu, to tu prasi Jencītim, ko viņš ar to bija domājis.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

www.tvnet.lv/7368687/tallina-tukstosiem-cilveku-proteste-pret-karantinu-un-vakcinaciju Kurš teica, ka Igaunijā viss esot brīvprātīgi?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Šleserietis Jencītis pagājušajā nedēļā feisbukā rakstīja, ka bildē pie Stradiņiem tik daudz ātrie esot, jo tiekot veiktas rutīnas apkopes (vai tml.). Laikam viņa sektanti tic, ka ātrās palīdzības mašīnām apkopes taisa slimnīcās...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

www.facebook.com/blodons/posts/6323923754315660 Pazinu cilvēku, par kuru Blodons raksta. Sens čoms. Pēdējo reizi satiku gan pirms apmēram gada. Bet pirms kādām 2 nedēļām ar vienu kopīgu paziņu tieši runājām: "Interesanti, kā viņam iet? Vai dzīvs vēl?"

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nu, tādā gadījumā arī policijas slēdziens visticamāk tāds būs. Tiesa, ja slieksies par labu versijai "vakcīnas ne tā uzglabātas", tad būs jāvērtē, kurš vainīgs - ārsts vai kāds cits...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

"Man savukārt viens ārsts teica, ka risks ir neadekvāts tiem 200-300 eur" Ārstam varbūt, bet vai medmāsai? Bet par to tev taisnība - varēja jau "Aizliegtais paņēmiens" parakāties.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nezinu kā, bet pazīstams ārsts teica, ka varot. Neprasīju sīkāk, vai pēc antivielām vai pēc tā, ka monētas nelīp pie pleca... Bet tāpēc jau nerakstīju "Cimdaram bija viltots sertifikāts". Bet, cik pēc ziņas sapratu, mediķi, kuriem radās aizdomas, esot ziņojuši policijai, un tie tad tālāk šķetinās.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Te nav runas par drukas mašīnu, bet par cilvēku vešanu uz blakus valstīm (NOR, FIN)... vai turienes medpersonāla piesaistīšanu...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Ziņās saka - neoficiāla informācija liecinot, ka Cimdaram esot bijis viltots sertifikāts....

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Izlasīju tikai pirmo rindkopu... es nekur neesmu noliedzis, ka "uzrunāšana" un "saruna" ir bijusi zem katras kritikas. Esmu par to pat šajā pašā topikā rakstījis. Pateikšu vēl vairāk - no, tā teikt, saviem avotiem zinu, ka pat "režīmam pietuvinātie veselības eksperti" saka, ka šī valdība ar savu spēju komunicēt un ieklausīties gan tautā, gan pašos ekspertos ir vissliktākā ever, tā īpaši izceļas ar neieklausīšanos un aroganci. Es tam pilnīgi piekrītu. Bet vainot pie visa tikai valdību ir stulbi, lai neteiktu vairāk. Turklāt īpaši antivaksu jājamzirdziņš ir prasīt uzņemties atbildību par sūdīgo komunikāciju un ko tikai vēl ne, bet vai tu esi redzējis kaut vienu antivakseri, kovidnoliedzēju vai tml. alternatīvā viedokļa paudēju kurš uzņemtos atbildību (lai kas ar to nebūtu domāts) par sevis teikto, kā dēļ daudzi, iespējams, ir izvēlējušies nevakcinēties un šobrīd ir vai nu slimnīcā, vai jau zem zemes? Vai tu esi redzējis kaut vienu melu atzīšanas prasītāju, kurš pats būtu atzinis savus melus? Nu, izņemot tos, kuri maina viedokli, kad paši vai viņu tuvinieki tiek pieslēgti pie plaušu ventilējamā... Svētajos Rakstos, ko te viens wannabe kristietis mēģina vietā un nevietā piesaukt, ir teikts - izvelc vispirms baļķi no savas acs, un tad mēģini vilkt ārā skabargu no tuvākā acs...

Lasītākie raksti

Jaunie raksti