Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nesaku, ka nav daudz. Saku to, ka precīzi nav iespējams noprognozēt antivakseru daudzumu. Pirms vakcinācijas sākuma, cik atceros, aptaujas rādīja, ka apm. puse plānoja vakcinēties. Un šajā gadījumā labāk ir, lai paliek pāri, nekā pietrūkst. Ja pietrūktu, tu un tev līdzīgie būtu pirmie bļāvēji, ka muļķi nespēja prognozēt vakcīnu daudzumu, tagad ir vainīgi daudzu, kuri nepaspēja vakcinēties, nāvēs un atlajst sajmu. No šī jau sanāk, ka par veselības ministru vajag nevis pianistu, bet gaišreģi.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Viens muļķis, kurš "prognozēja", ka potēsies tikai 20%, pārmet otram muļķim nespēju prognozēt...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nebāzies, kartupeli, normālu čaļu sarunās. Tevi smilškastē neviens neaicināja.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Riktīgs vecūksnis. Bet tu mani biedē. Es tikai 2 gadus jaunāks... :D

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Šovakar. Es tak tev pat linku ar karoti mutē ieliku... Te tev nu bija dižais protestu atbalstītājs :D Uz 12.12. nebiji, 18.08. arī ne, šodien arī garām... :D

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

kasinsh79 rakstīja: Braucu no LT. Jā. Baltijas ceļš - ideja ok. Varbūt.

Nu? Biji?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tā vispār bija atbilde Eidim. Tu ielīdi, tu arī vari aizvērties. Bet vēlreiz, ja nepieleca - ne tu būsi tas, kurš man norādīs, ko darīt, kur ko spraust vai kur iet. Nē, nu, norādīt jau protams vari, bet man nav nekāda pienākuma ņemt tavu žulti pierē. Samierinies beidzot, varbūt kļūs vieglāk.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nu, tad parādi, ka vari atbildēt. Uzliec savu nodokļu atskaiti galdā. Bet tā, lai var publiski pārbaudīt, lai nav tukša muldēšana.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Ak, neteici? Jau aizmirsi šo? Tik ļoti smadzenes esi izmīzis, ka nespēj atcerēties, ko pirms dažām minūtēm pats rakstīji? "Davai tulit pat ieliec cik tk gadā nodokļos esi nomaksājis valsts kasē. Par 2019, par 2020 gadu. Tad parunāsim, kuram kas pienākās un kurš var iet mežiņā nosvērties." Un nu jau arī šo "...parādi, ka tu to vietu slimnīcā vispār esi nopelnījis"

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Kas tu tāds esi, lai kādam būtu pienākums uz taviem "davai" atsaukties? Tev mamma nav mācījusi, ka lūrēt citu kabatās nav pieklājīgi?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tu, kā izrādās, esi vēl lielāks mēsls, jo gribi "dalīt sabiedrību privilģētajos" pēc viņu mantiskā stāvokļa un tā, cik nodokļus kāds ir nomaksājis. Pareizi saki, tā nebūs. Un labi, ka nebūs, jo tad palīdzību varētu dabūt tikai tādi darbonīši kā tu, neatkarīgi no tā, cik ētiski un godīgi viņi to savu "nodokļos samaksāto" ir sarausuši. Tikai tu un tev līdzīgie "intelektuāļi" tā arī līdz šim nav spējuši atbildēt, kā panākt to, ka slimnīcas palīdzību spēj sniegt visiem, kuriem tā X brīdī būs vajadzīga. Un tagad, šajā sezonā, nevis kaut kad pēc 5 gadiem...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Un ne tikai skaidrot, bet arī tiesāties Eiropas CT tiesas līmenī... Visādi citādi, kā jau iepriekš esmu rakstījis, ideja būtu atbalstāma - katrs pats par sevi, un arī atbildību uzņemas par sevi. Bet visādi šīrveidīgie un pārējie, kuriem patīk iet karā, slēpjoties aiz citu mugurām, būs pirmie, kuri, iestājoties X brīdim, bļaus, ka "viņiem pienākas".

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Vispār es ko līdzīgu jau vairākas reizes esmu rakstījis, tikai tāds analfabēts kā tu līdz šim nav bijis spējīgs to izlasīt. Un kāds gan brīnums, jo ērtāk ir tandēmā ar vēl dažiem labiem stumt "furaškas" leģendu...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Ne jau es iauto nosaucu par "anonīmu dročītāju portālu".

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nu, vismaz perfekti sevi noraksturoji - anonīms dročītājs. Kur vēl precīzāk...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nesaku jau, ka tev ir jāprot rakstīt un ka nevari "caur dirsu pļūtīt". Tu jau neko daudz vairāk arī neproti. Tikai ironiski, ka pārmet cilvēkam stulbumu un izteikties neprasmi, kaut pats neesi ne par matu gudrāks. Bet tas jau ir tāds lielas daļas antivakseru jājamzirdziņš - pārmest citiem nedomāšanu ar galvu, vienlaicīgi nespējot salikt pieturzīmes, uzrakstīt pareizi vairumu vārdu vai izveidot normālu paplašinātu teikumu.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

"Antivax sludinātāji" te ir kādi 5-6... msh, kasiņš, tu, ezis, varbūt vēl kāds... ja vien tu msh negrasies saukt par sakarīgu, tad tādu ir vēl mazāk. No kurienes izrāvi to "lielo vairumu", grūti saprast. P.S. Shiirs (iepriekšējā lappusē) - "Beigas vēl paka - "runa iet". un nejau vienreiz pārtrikšanas pēc. Bet tāpēc ka viņš vienkārši stulbs." Tas pats Shiirs - "Nemūldi", smadzenes sauc par "viņām" un neliek arī komatus pirms saikļiem "kuri" u.tml. Un ne jau vienreiz pārrakstīšanās pēc. :D

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Shiirs rakstīja: Pilnīgi pajāt kā kurš strādā. Man riebj cilvēki, kuri izmanto kāda cita nelaimi, slimību vai neērtības savu savtīgu interešu nolūkā.

Bet, ja to dara Gobzems (un viņš to dara nepārtraukti - Maksima, holokausts, tagad "Baltijas ceļš 2021"), tad gan tas ir OK, vai ne?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Dari ko gribi, man pajāt - tu man nekas neesi un man ir dziļi violets, ko tu par mani domā. Bet tāpat es tevi drīkstu saukt par liekuli un savu liekulību tu nupat perfekti parādīji, darot šeit to pašu, ko pārmet ekspertcam attiecībā uz to plakātu. Un tieši tāpat - "ja kaut kas nepatīk, ej dirst".

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tikai nez kāpēc tu pats jebkuru pretēja viedokļa paudēju sauc par dalbaēbu, lohu, bomzi, furašku, nišebrodu utt. Tu pats visu laiku dali tautu ņišebrodos un ubercilvēkos, turklāt atkarībā no tā, vai viņa viedoklis sakrīt ar tavējo. Tagad pēkšņi izliecies, ka esi iestājies par kaut kādām pamattiesībām un vienlīdzību...

Tēma: Gobzems

L.Lapsas / Indriķa Latvieša "Bailes. Vara" bija versija, ka viņam esot bijis ārlaulības dēls, caur kuru Ulmanis esot bijis šantažēts.

Tēma: Gobzems

"...Pēc tam vara, kura jau spēcīgi sāka smirdēt pēc sūdiem, tika piedāvāta Jaunajam laikam. Jaunais laiks sarauca degunu, bet paņēma, jo kurš tad no varas atsakās..." Pagāja 10 gadi un notika tieši tas pats. Bordāns, pēc tam Gobzems, no varas attiecās un tā tika piedāvāta Jaunā laika ideoloģiskajam pēctecim "Jaunajai Vienotībai", kuri sarauca degunu un to varu paņēma. Līdz ar to, visai ironisks šķiet aizvakardienas protestētāju viens no saukļiem "Kariņ, ej mājās". Gobzems pats labrpātīgi varu Kariņam atdeva.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

kasinsh79 rakstīja: Nepaguvu būt uz vietas kopā ar citiem NORMĀLIEM cilvēkiem. Kuriem patiešām nav bail ne no kāda sūda vīrusa, kuri patiešām izvēlētos pilnīgi neierobežotu ikdienu utt. Smieklīgi, ka mediji ziņo par "vairāku simtu cilvēku pulcēšanos" Nu, ja - kad saimnieki diktē, kas jāpublicē ideoloģijas uzturēšanai. Cirvis Kariņš ar svītu. Aizņemsies viņš, jādomā par parāda atdošanu jau būs citiem.

"Nepaguvu..." :D :D :D Bet, nu, nekas jau nav zaudēts. Uz šo noteikti "pagūsi"... balticway2021.com/lat/

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Sēne

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Jjjjap... un ir ļautiņi, kas vēlas, lai šāds tipiņš vada valsti.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti