Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... 376 >

Tēma: iAuto portāla jaunumi

Atpisies, apsēstais!

Tēma: iAuto portāla jaunumi

A ko emoji tik milzīgi rādās tagad?

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Trampam “bioķīmiskie procesi” mainās teju katru dienu. Neticu nevienam viņa vārdam. 

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

GB12 rakstīja:

Zelenskis jau paziņoja, ka šādu versiju neparakstīs. Man ir nelaba aizdoma, ka putina sejas glābējs tramps tūlīt atkal atsāks veco labo šantāžas “Zelenskis nevēlas mieru” dziesmu… 

Nu re, notiek tieši tas, ko teicu… Izvarotājam pakrata ar pirkstu, bet, ja upuris vēl neatdos savu māju, tad “būs lielas problēmas” 

https://www.la.lv/tramps-ja-zelenskis-neparakstis-so-vienosanos-vinam-bus-lielas-problemas

venss jau atkal runā par militārās palīdzības pārtraukšanu. 

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

“Viss bija labi” un “manāmi satraucies” ir tikai tavā patoloģiskā meļa galviņā. 

Cik reizes esmu tev teicis, ka negribu ar tevi apspriest nevienu tēmu, bet tu turpini kā sūdu muša man bāzties virsū. Tak atšujies reiz.

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

https://x.com/wartranslated/status/1905685126161584398

 

putina sejas glābšana vistiešākajā nozīmē. Galvenais vaininieks trampaprāt ir Irāna, kas šahedus piegādā, nevis krievi, kas tos pasūta un ar tiem bombī Ukrainu… 

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

Šitas, izskatās, ir kaut kāds trampa solovjovs… 

https://x.com/RpsAgainstTrump/status/1905804830792208738 

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

Kāds var paskaidrot, ar ko šis te atšķiras no Putina “atbrīvošanas”?  Nu, es domāju - kāds normāls un adekvāts cilvēks… 

 

https://x.com/atrupar/status/1905693669036068948 

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Zelenskis jau paziņoja, ka šādu versiju neparakstīs. Man ir nelaba aizdoma, ka putina sejas glābējs tramps tūlīt atkal atsāks veco labo šantāžas “Zelenskis nevēlas mieru” dziesmu… 

Tēma: Latvija plāno izstāties no Otavas konvencijas, kas neļauj izmantot kājnieku mīnas.

Tas, ka tu esi stulbs, nav nekas jauns. Bet tik stulbs, ka neproti lasīt… un tik slimīgi apsēsts, ka pamanies savā slimajā paurī izdomāt lietas, kuras neesmu teicis… 

Tēma: Latvija plāno izstāties no Otavas konvencijas, kas neļauj izmantot kājnieku mīnas.

Atpisies, apsēstais!

Tēma: Latvija plāno izstāties no Otavas konvencijas, kas neļauj izmantot kājnieku mīnas.

Par to jau kāreiz es runāju. Polija, kas šobrīd tēmē uz militāri, ekonomiski un visādi citādi vienu no jaudīgākajām Eiropas valstīm, mūsu progresīvo pajoliņuprāt neko nerubī, bet, redz, progresīvais dirsējs Sprūds ar komunistu Kalniņu (tandēmā ar Stepaņenko, Rosļikovu un šleseristiem) gan vislabāk zina, kas aizsargās vai neaizsargās mūsu robežu… 

Tēma: Latvija plāno izstāties no Otavas konvencijas, kas neļauj izmantot kājnieku mīnas.

Sanāk, ka, piemēram, poļi, kas šobrīd strauji kļūst par spēcīgāko nāciju Eiropā, ir lohi un mūsu progresīvā vadonība labāk zina, kā aizsargāt savu valsti… 

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

Lielos vilcienos it kā jau pareizi (es gan to iepriekšējo murgu, par ko šis izcēlās nelasīju - da nu na… 😀), tikai atšķirība ir tajā, ka ukraiņi kādā brīdī saprata, ka brāļošanās ar krieviem pašu Ukrainu Janukoviča vadībā ved pilnīgā pakaļā, un, lai gan arī diezgan vēlu, bet vismaz attapās. 

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Ja pareizi sapratu, iebraukuši purvā un noslīkuši… Bet, nu, tad jau redzēs.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Elantras pie mums diemžēl nav. Rumānijā, piemēram, ir. Esmu pabraucis ar i30N. Šis N būtu labs aparāts. 

Tēma: Kas notiek ar jauno Škoda krāsojuma kvalitāti?

Īstenībā jau, mūsu sāls kaisīšanas apstākļos rūsē visi. Mazāk rūsē franču trijnieks. Baigi gan nepateikšu, kas šajā ziņā darās premium galā… tikai tik, cik to, ka ļooooti rūsu mīl iepriekšējās paaudzes Lexus RX.

Tēma: Kas notiek ar jauno Škoda krāsojuma kvalitāti?

Vēlreiz - es viņus pietiekami esmu atskatījies. Īpaši ar rūsiņu izceļas Golfi un Octavijas…

Tēma: Kas notiek ar jauno Škoda krāsojuma kvalitāti?

Sen jau ir sācis. Un ne tikai rūsiņa ziņā.

Tēma: Kas notiek ar jauno Škoda krāsojuma kvalitāti?

Nav taisnība. Nesen sev skatīju vienu Kodiaq - 2020. gada. Apakša bija tā sapuvusi, ka bija skaidrs, ka nākamo skati tas drapaks neizies.

 

Vispār, lai cik tas arī nebūtu dīvaini, šobrīd vismazāk, pēc maniem novērojumiem, rūsē Stellantis produkti - Citroen, Pežō, Opel… Nu, par širpotrebu auto runājot.

Tēma: Kas notiek ar jauno Škoda krāsojuma kvalitāti?

Apmēram 80% no 4-5+ gadu vecām škodām un vw, ko esmu redzējis, ar ar rūsējušiem spārniem, durvīm, bagāžnieka apakšām, arkām utt… Škodas rūsē kopumā…

Tēma: Kas notiek ar jauno Škoda krāsojuma kvalitāti?

Šobrīd nekas tik ļoti nerūsē tik ļoti kā VAG grupa… Labā ziņa ir tā, ka vismaz Škoda to apzinās, un virsbūves kasjakus taisa pa garantiju.

Tēma: Tramps - ASV prezidents?

Par Trampa tukšdiršanu runājot cita konflikta sakarā - Izraēla/Hamās… pirms kāda mēneša Šams piedraudēja Hamāsam, lai nedēļas laikā jāatbrīvo visi ķīlnieki, par kuru pamiera ietvaros bija vienojušies, ja nē, beigas šiem ir… Pagājis ir mēnesis un tikai šodien Izraēla atsāk gaisa triecienus Gazā.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

PN, apsēstais.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Tas, ka tu esi stulbs, zināms bija jau sen. Bet, ka tik stulbs, ka nespēj 2 vārdus apjēgt… Paskaidrošu sīkāk - es ar tevi netaisos apspriest neko, ne par kādu tēmu. Īpaši jau ņemot vērā, ka šinī palagā tu vismaz 2 reizes samelojies.

 

P.S. Ford Granada 1985. nomainīja Ford Scorpio, līdzīgi kā Renault 19 nomainīja Renault Megane, Opel Vectra nomainīja Opel Insignia, Audi 80 nomainīja Audi A6 utt. Cik stulbam jābūt, lai kaut kādu Latviju te pītu iekšā?

 

< 1 ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... 376 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti