Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... 376 >

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

www.tvnet.lv/7963801/saplisa-iegades-diena-igaunija-tevs-velejas-iepriecinat-meitu-ar-jaunu-auto-bet-palika-ar-tukstosiem-eiro-paradu  Apsargs pensijas vecumā paņem kredītu, lai nopirku meitai vecu X6, jo iepriekšējais X5 tika nošķilts (bez KASKO apdrošināšanas, protams).

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Moš no kovid vakcīnas Navaļnijs nomira?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Ogļhidrāti ir arī augļos, graudu produktos, pienā un tā produktos, kartupeļos. Un vispār ogļhidrāti organismam arī ir vajadzīgi, ja kas...

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

:D :D :D kāds atkal glāzītē ieskatījies, sajutās vientuļš un izdomāja kašķi pameklēt... "iedomīgo sūdagabalu" vismaz nebano no forumiem ārā lol...

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Nu, Slaidiņš vakar izteica versiju, ka Navaļnijs it kā laikam zināja, ka tiks apcietināts un gaidīja, ka krieviem ar to mērs beidzot būšot pilns, un sākšoties tādi protesti, kurus apturēt vairs nevarēšot... bet, nu, pārrēķinājās čalis, nekādu protestu nebija.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Berga uztura bagātinātājus, protams. Ko gan citu?

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Berkmani, atpisies vienreiz no manis un beidz bāzties virsū.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Es toreiz pamatoju, ka jā, formāli pārkāpu, bet no satiksmes drošības viedokļa, izvērtējot situāciju, prātīgāk bija pabeigt manevru un pēc iespējas ātrāk atgriezties savā joslā, nevis ģorgāties starp vilcieniņa vadītājiem vai, kā toreiz policis teica, vajadzēja atgriezties aizmugurē (kad jau bija apdzītas 3 mašīnas). Es gan toreiz vēl viņam uzrūcu par to, ka viņš apzināti kavēja satiksmi, braucot ar 55 atļauto 70 vietā...

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Pēdējā reize pirms kāda pusgada. Nav man nevienas bildītes bijis. Bet es jau neizslēdzu, ka tā nenotiek vispār, tikai to, ka tā nav tendence. Bildi varbūt, jo bildes top, sākot no +10, tas ātrāk un vienkāršāk, bet lai kāds policis jātos tā dēļ protokolu rakstīt... kāds gan tūlīt teiks, ka mēneša beigās rausies gan, jo Plāns jāpilda...

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Eksistenciāls jautājums... Ko Gugle saka? Kaut gan - nav jau veselīgi pirms miega ekrānos lūrēt. Es arī nevarēju aizmigt - lasīju Liepnieka romānu...

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Es būtu kasījies. Jau rakstīju, ka mani reiz paņēma par šāda vilcieniņa, kura lokomotīve bija poliču Insignia, apdzīšanu, kas beidzās zīmes "70" zonā. Manu ātrumu toreiz nomērīja uz simtspadsmit ar kaut ko... toreiz pēc maniem iebildumiem, atteikšanos piekrist protokolam un debatēm par šo mani palaida vaļā ar "mutisku brīdinājumu"... bet, kā jau minēju, ar tiem 110 pie atļautā 90 esmu gājis garām daudzas reizes un neviens nekad nav piesējies.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Kurā noteikumu punktā ir teikts, ka uz parasta ceļa nedrīkst "onanēt" ar 85? Reku mūsu VWfans (diez, kur pazudis?) arī tā brauc. Kaitinoši, jā, bet aizliegt viņam to neviens nevar, ja tā jūtas drošāk. Ja būtu 70 vai zemāk, tad varētu cepties. Bet šajā gadījumā vainīgi drīzāk ir tie 5 tirliņi, ka nejēdz apdzīt. Es esmu vairākas reizes poličus (pat uz 90 km/h braucošus) dzinis ar 110, ne reizi neviens par to nav piesējies.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Un ko līdz tas budžeta un IKP pieaugums, ja liela daļa no tā (cik tur tagad bija - 30%?) aiziet kara finansēšanai, un vietējie lumpeņi Ukrainā pizģī podus?

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Paziņa paņēma savam uzņēmumam divus tādus. Ir apmierināts. Par i30 kā tādu - ir pabraukts ar 1.0 T-GDI (darbā bija), auto mazliet oldskūls (ja domā par jaunu), bet ir ērts, vadāmība forša, iet labi, pie stūres ērti, patēriņš ļoti OK. Pat vienkāršajā Comfort komplektācijā nāk bezvadu Android Auto / Apple CarPlay, stūres un beņķu apsilde, LED gaismas arī šķiet bija. Kaut kur lasīju, ka 2017. gadā, kad šis modelis parādījās, pat viens no VW bosiem esot ļoti atzinīgi par to auto izteicies. Vienīgais mīnuss, manuprāt - diezgan slikta audiosistēmas kvalitāte un skaņas izolācija varēja būt labāka. Bet tas nav nekas tāds, ko par dažiem simtiem nevarētu labot, ja tas ir būtiski... Es teiktu - ņem droši, vīlies nebūsi.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Runa bija par 2019. gada X5... Pirms 2 gadiem vēl nebija jaunās nodevas pieņemtas.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Pagājušajā nedēļā sanāca parunāt ar vienu autoplača īpašnieku Igaunijā. Viņš saka, ka lietotu auto bizness praktiski esot apstājies jaunās nodokļu politikas dēļ. Viens ir tas, ka PVN tagad ir 22% (iepriekš bija 20%), bet Kallasas/Karisa režīms dikti spiež uz lielo dzinēju izspiešanu... lai pirmo reizi EE piereģistrētu X5 ar 3 litru dīzeli, nodoklis esot ap 6000 euro, par RAM pikapu - aptuveni 15000...

Tēma: megalohatrons

Bļin, vajadzēja tomēr iet mācīties pa mūzikas līniju...  yisaiqi.com/products/star-toy-st-01-blitz?promoted_link_id=S1Obgx_NRYXns_5EQw2fal&adset_name=%E6%96%B0%E9%94%80%E9%87%8F%E5%B9%BF%E5%91%8A%E7%BB%84%20-%20%E5%B9%BF%E5%91%8A%E5%89%AF%E6%9C%AC&fbclid=IwAR0Arg2xzmT0X53fe92cyk_gIT4cwY-rJpnAaq1tK_0gTtiW_DaN7i7mdN0

Tēma: Ceļojums ar prāmi

Es par otro video - Preikestolen...

Tēma: Zemnieku protesti Latvijā un Pasaulē 2024

Nu jā, un tad jautājums, ko tas cilvēciņš darīs nesezonā? Nu labi, ies kaut kur citur pastrādāt un vasarā atgriezīsies, bet cik ilgi tā mētāsies? Kaut kādu stabilitāti gribas.  Par izstādēm 100% piekrītu.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Nevajag jau itāļus. Mūsu pašu tvnets to pašu raksta www.tvnet.lv/7956247/zaluznijs-atcelts-no-ukrainas-armijas-virspavelnieka-amata-vina-vieta-stasies-sirskis Bet jā, tas jau sen bija zināms. Interesanti, uz kuru pusi šis velk? Esmu lasījis, ka Sirski armijā ne visai mīlot viņa it kā sovociskās domāšanas dēļ, labāk Budanovu būtu likuši, bet, cik sapratu, viņš pats negribēja. Vakar gan bija uzzīmējies vēl viens kandidāts, vārdu aizmirsu. Lai nu kā, man ir sajūta, ka Zelenskis ar šo sev iešāva kājā.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Nu, Zelenskis vakar bija izteicies, ka bez ASV palīdzības būs sūdi - krievi tiks tālāk. Ko viņš ar to bija domājis, HZ... tālāk līdz Kijivai, vai kā... Bet Slaidiņš vakar kaut ko minēja, ka ASV politiķi it kā zinot kaut kādus juridiskos caurumus, caur kuriem palīdzību Ukrainai varētu sniegt arī bez šāda likumprojekta. Protams, ne tik apjomīgu... Bet skeptiķis manī tomēr nepielūdzami čukst, ka Ukrainai nāksies atdot okupētās teritorijas, nekur viņi diemžēl neliksies... Arī tas pats Slaidiņš vēl pirms pāris nedēļām visai optimistiski teica, ka ASV noteikti kaut kas pozitīvs tiks pieņemts, ka nu nevar būt tā, ka ASV pieļautu tādu ablomu kā Krievijas uzvaru. Bet vakar jau bija diezgan skeptisks un pateica tieši to, ko es jau pirms laika iedomājos - nekā jēdzīga tajā palīdzībā nebūs ātrāk par novembri.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Trampa fani var priecāties.

Tēma: Zemnieku protesti Latvijā un Pasaulē 2024

Vakar Domburšovā tika uzskaitītas visas prasības.

Tēma: Ceļojums ar prāmi

Esmu tur bijis. Smuki un iespaidīgi. Foršas atmiņas, skatoties to video. Jāpāpj, ja pareizi atceros, bija kādas 2-3 stundas.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Nu, cik no vakardienas varēja noprast, Tramps diezgan uzstāj, lai šo neapstiprinātu. Un nav jau brīnums - jebkura uzvara Ukrainas pusē tiks pasniegta kā Baidena panākums, kas pirms vēlēšanām viņam galīgi nav izdevīgi. Līdz ar to, skeptiķis manī saka, ka Ukrainai no ASV taustāmu palīdzību nesaņemt līdz novembrim. Diemžēl.

< 1 ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... 376 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti