Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... 376 >

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tu nezini, ko mašīnai nodara eļļas nemainīšana? Nu, labi, lai būtu. Fakts ir tāds, ka daži ražotāji pamazām sāk pāriet uz īsākiem maiņas intervāliem. Cik zinu, Stellantis slavenajam 1.2 PureTech benzīnniekam,kam līdz šim bija 20000 km, tagad prasa 15 tk intervālu. Ja pareizi atceros, VAG pat vienu brīdi 2 litru dīzelim pieļāva 2 gadus vai 60 k intervālu. Vai šāds intervāls ir joprojām? Opelim agrāk arī bija 30 tk intervāls, tagad ir 15-20 tk, atkarībā no dzinēja.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

WTF?  twitter.com/Glenn_Diesen/status/1739009166285434891

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

He he, tad nu beidzot arī manu necilo personu skāra TAS. Protams, pieņemot, ka testu Kariņa Levita režīma darboņi jau pašā sākumā nebija apzināti iestatījuši tā, lai rādītu 2 strīpas. Nācās Ziemīšus pavadīt mājās vienītī. Ak jā, pretēji dažu apgalvojumiem, ka švakcinētie slimojot smagāk, nekāda īpaši "smagāk" nav - 2 dienas mazliet kaulus palauza, galva no rītiem sāp un iesna. Pat temperatūras nav. Sievietei mazliet trakāk - periodiski pazūd garša, smarža, ir temperatūra.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

"Nākamai plāndēmijai" pēc tavu domubiedru apgaismotajiem paredzējumiem jau bija jābūt palaistai 2021. gadā... A šobrīd pusi pasaulei, šo rindu autoru ieskaitot, jau bija jābūt zem zemes nošvakcinētam. Bet, nu jā, tev kā tipiskam bomzim, patīk vilkt no misenēm visādus sūdus ārā.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tikai nianse - parasti ar tādiem braukā cilvji, kuri pret to auto tā arī izturas - nav mans, tāpēc jāju, kā gribu. Arī apkopes tādiem tiek veiktas pēc grafika, nevis vajadzības. Ja garantijas saglabāšanai auto ir paredzēts 30000 km eļļas maiņas intervāls, tad tādam auto arī tas tiks ievērots. Ko tas nodara dzinējam, gan jau ka nav jāstāsta.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tur taisnība, paldies teikt noteikti nevajag par ieteikumu pirkt auto no Jelgavas perekupa...

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Sākot no aptuveni 2013. gada, jebkurš japānis rūsēs mazāk par MK7 Golfu un tā blakusproduktiem Octavia / Leon. Varbūt šajā desmitgadē kaut kas ir pamainījies, bet līdz apmēram 2020. gadam nekas nerūsē trakāk par VAG grupas mazo un kompakto klasi.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Par Getzu interesanti. Sen sen atpakaļ ex-sievasmātei tāds bija.Viņai bija radiniece - makten korpulenta kundzīte stipri gados, kurai pašai bija 1. golfs. Mūža nogalē tantuks jau bija jāvadā. Un viņa visu laiku gribēja braukt tieši ar Getz, jo tajā bija visērtāk iekāpt un izkāpt.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Par sēdēšanu - ir vesela kaudze ļaužu, kuri pat sedanos, hečos, uņikos sēž kā suvos vai pat minivenos...

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Mjā, salīdzināt iekāpšanu Golfā un Tuaregā, tur ir jābūt īpašam talantam.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Da labi, tam komunistam ir naids pret visu, kas iziet ārpus viņa izpratnes līmenim...

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nu nez, vai T-Cross varētu uzskatīt par līdzvērtīgu Golf ietilpības ziņā. Vismaz subjektīvi (braukts ir ar abiem) tā nešķiet. Riteņu bāzes arī atšķirīgas - Golfam 2636 mm, T-Cross - 2551... starp citu, pat nedaudz mazāka kā Polo (2560)... Ja sāktu pētīt garumus un platumus...

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Turklāt, vai gadījumā Golfam nebija pielīdzināms T-Roc? T--Cross jau vairāk ir B segmenta produkts.

Tēma: iAuto.lv saviem lasītājiem piedāvā iespēju testēt jaunākos automobiļus

Kur tad tur ar to auto varēs tā izbraukt, ja viss notiek pašā centrā? Nebūtu jēdzīgi turpmāk šādus rīkot kaut kur Rīgas nomalē, lai var normāli gan šosejas režīmā, gan mazliet no asfalta nobraukt? Tāds ieteikums priekšdienām...

Tēma: IONIQ_5 Kanādā: Apskrāpēta apakša, jāmaina baterija, garantija nesedz.

Katram apdrošinātājam noteikumi savi - pamatā noraksta, ka remonta izmaksas pārsniedz 2/3 no mašīnas tirgus vērtības.

Tēma: iAuto.lv saviem lasītājiem piedāvā iespēju testēt jaunākos automobiļus

Es arī labprāt piedalītos, daudz ir ticis pabraukts ar iepriekšējās paaudzes X-Trail, vienu brīdi pat gribētju tādu sev iegādāt. Bet ne jau pirmssvētku trakuma laikā...

Tēma: IONIQ_5 Kanādā: Apskrāpēta apakša, jāmaina baterija, garantija nesedz.

Nu, vismaz pēc Eiropas likumiem civiltiesiskā darbotos arī tad. Cits jautājums ir ar KASKO, jo visiem apdrošinātājiem ir punkts, kas paredz atteikumu, ja transportlīdzeklis ir bijis ekspluatēts neatbilstoši ražotāja prasībām.

Tēma: IONIQ_5 Kanādā: Apskrāpēta apakša, jāmaina baterija, garantija nesedz.

Dīleris rīkojas saskaņā ar ražotāja norādījumiem, that's it.  Kas attiecas uz to apdrošināšanu - kur problēma pāriet pie cita apdrošinātāja? Turklāt varētu to skatīties no cita skatu punkta - tikpat labi var gadīties pacients, kuram neder, ka tur kaut ko labo, ķimerē vai tā... Sak, man ir apdrošināšana, davaj mainiet baču nost. Neliels offtipics - šajā vīkendā kāreiz vizinos ar Ioniq5. Patīk man tas auto... ja meklētu elektroauto tajā budžetā, pa lielam skatītos vai nu uz šo vai Enyaq Coupe.

Tēma: Smaga piedarbināšana un raustīšanās

"Jo dīleris seko tikai oficiāli izlaistajai servisa gramatiņai un ja gramatā rakstīts, ka motora dzīve ir x km, bet tev odometrā ir krietni pāri, tad vienīgais ko viņi spēj ir sekot pēc gramatiņas- mainīt motoru, nevis saremontēt." Parādīsi man, lūdzu, kādu servisa grāmatiņu, kurā būtu norādīta "motora dzīve x km"? Bet visai amizanti, ar kādu aizrautību tu centies dot padomu 4 gadus vecam postam...

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Gan jau. PIe manis ilgāk par gadu ir turējušies 3 auto - Vectra GTS (2003), SAAB 9-5 Aero (2005) un GT Bembis (2010). Bet ne jau par to stāsts. Vnk gribētos saprast Volvo funktieri kā tādu...

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Šodien saņēmu savu V60. Kopumā izskatās labi, var redzēt, ka auto kopts, tikai abi bamperi apskrāpēti, bet, nu, ar to jau rēķinājos. No tehnikas izskatās, ka vajadzēs tikai aizmugurējos bremžu klučus nomainīt. Apakša arī pilnīgi tīra - visas pannas neskartas, rūsas nav nekur...  Priekš Momentum komplektācijas arī diezgan labi aprīkots - ādas salons (starp citu, ļoti labi saglabājies, bez izsēdumiem vai plaisām), kamera, navigācija, parkingi gan priekšā, gan aizmugurē, adaptīvais kruīzs, pilnais LEDs, pašaptumšojošie spoguļi, aklās joslas sensori. Varētu vēlēties vien labākus skaļruņus, bagāžnieka elektropiedziņu un apsildāmu stūri. Bet kas pārsteidza - tam auto nav saullessargos spoguļu. Nav vispār, Karl! Nav jau tā, ka baigi vajadzētu, bet pirmo reizi kopš kaut kādiem deviņdesmitajiem redzu ko tādu... Diez, ko Volvo ar to grib pateikt?

Tēma: Piedāvā atņemt tiesības, ja brauc 30 km/h +

Šitas jau izklausās pēc progresīvo demagoģijas no sērijas "ja esi pret Stambulas konvenciju, tad atbalsti sieviešu sišanu"

Tēma: Piedāvā atņemt tiesības, ja brauc 30 km/h +

Izskatās, ka tu pats neesi sapratis, par ko raidījums - parakstus vāc PRET tiesību atņemšanu, nevis PAR...

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Paldies par padomu.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Starp citu, kādam ir pieredze ar šo? www.racechip.com/ Pazīstams ieteica pamēģināt šādu te prikolu - alternatīva klasiskajai čipošanai. Cik sapratu, ideja tāda, ka vienkārši pieslēdz bloku un rauj ārā, kad to auto nopārdod.

< 1 ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... 376 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti