Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... 376 >

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Pajautā jebkuram dīlera servisa meham, no kurienes viņi eļļu lej... starp citu, arī logu šķidrumu viņi lej no lielajām tvertnēm, un gan jau citus šķidrumus arī.

Tēma: Pārdodu elektro auto, lai pirktu iekšdedzes dzinēja auto

Nu, apsverot elektroauto iegādi, lādēšanas jautājumam būtu jābūt pirmajam (ātrā uzlāde neskaitās)? Ja uz šo atbildes nav, elektroauto pirkt nedrīkst.

Tēma: Pārdodu elektro auto, lai pirktu iekšdedzes dzinēja auto

Nu, nesaki vis... es zinu vismaz kādus 3 pīplus, kuriem tas ir vienīgais auto.

Tēma: Pārdodu elektro auto, lai pirktu iekšdedzes dzinēja auto

Tad kāda mārrutka pēc viņš vispār to e-tron pirka, ja nav iespēju normāli lādēt, turklāt ja daudz jābraukā?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Viņam paranoja nekad nav pārgājusi... visu laiku nabadziņam liekas, ka mēs te atrodamies, lai apmelotu viņa bezgala svarīgo Disidenta personu...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Kadirovs jau atmeta? Avotu ieliksi?

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Nespamo, bet noteikumus regulāri pārkāpj...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Jā, mums Brēmanis arī kaut ko tādu ziņoja... :D Kā jau teicu, vislielākie Covid fani ir tieši antivakši, jo bez kovida šamie nespēj dzīvot - nebūs par ko vaimanāt un sev popularitāti celt...

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Vakar noslēdzās mana epopeja ar auto reģistrāciju. Viens bija tas, ka dokumenti atnāca vēl 2 nedēļas pēc auto, plus, pašam pēc tam nebija laika aizbraukt uz CSDD... vakar beidzot saņēmos, piereģistrēju, izgāju skati (pa nullēm neko nedarot), tagad braukšanas vaina. Kas patīkami, izrādījās, ka pirms 30 tūkstošiem Volvo centrā ir mainīta zobene, atkrīt viena lielāka izmaksa.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Diabētu VISPĀR nav iespējams izārstēt, īpaši pirmo tipu. Beidz tak gvelzt muļķības.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tu tāpat domāsi arī pēc gadiem plus mīnus desmit, kad aprīkojums būs uz pussešiem un vienīgais glābiņš, lai sieva nesāktu skatīties apkārt, būs Big Pharmas radītā tabletīte... vai arī tur "dr." Bergam būs risinājums...

Tēma: Gobzems

Ņemot vērā to, kā melo tu, pārmetumi par melošanu ir, visai smieklīgi, lai neteiktu vairāk...

Tēma: Briest EV remonta problēmas

Pirmkārt, tur ir runa par konkrētiem auto modeļeim, ko raksta ražotājs. Otrkārt, tur ir runa konkrēti par motoru. Teiksim tā, man apkārt diezgan daudz cilvēku braukā ar elektroauto un neesmu ne no viena dzirdējis, ka kādam būtu bijušas problēmas ar dzinēju. Arī servisos garantijas jautājumos elektrokastes iegriežas retāk kā tādu gadu un noraukumu ICE mašīnas. Bet nekur nav rakstīts, ka nevajadzēs piekares, kondicioniera sistēmas, elektronikas u.tml. mezglu remontus. Es gan piekrītu, ka tās slavas dziesmas par elektromotoru 70 gadu izturību ir visai pārspīlētas, bet kaut kā nesalasīju tur, ka globāli elektromašīnām nevajadzēs ne apkopes, ne remontus.

Tēma: Briest EV remonta problēmas

Nu, nu, parādi tad, ja "pilna purnagrāmata". Nu, tādu, kurš to saka globāli par elektroauto, nevis savējo konkrēto eksemplāru.

Tēma: Gobzems

Varētu domāt, ka tev ir kaut kas gudrāks (par tupu lamāšanos), ko piebilst. Turpini tik dzīvot savā sapņu pasaulītē un glaimot sev, "prasmīgais". Realitātē tu jau sen esi nolaidies stipri zem tā līmeņa, ko mēģini piedēvēt citiem.

Tēma: Briest EV remonta problēmas

Interesanti, kur tu šo dzirdēji? Avotu vari ielikt?

Tēma: Gobzems

Turpini vien tā domāt. Ne es vienīgais šeit ieņirdzu par tevi. Bet tev, kā jau vienmēr, vainīgi ir citi - tevi, nabadziņu, apmelo, apspiež un ko tikai vēl ne. Tikai nez kāpēc tu tik izmisīgi turpini ar tiem meļiem, mēsliem un slepkavniekiem komunicēt un nu jau degradējies uz bērnudārza līmeni - tu stulbs -> par sevi uzrakstīji. Es tā "diskutēju" apmēram 5. klasē. Tu diez ko tālāk par to līmeni acīmredzami ticis neesi.

Tēma: Gobzems

Jā, precīzi. Tikai tu laikam esi tik stulbs, ka pats nesaprati, ka tas bija par tevi domāts. Un tikai tava slimajā galviņā rādās kaut kāds "izmisīgi". Es vienkārši iesmeju par tevi un ne es vienīgais šeit Un pēc tam iesmeju par to, kā tu uz to uzvelcies un sāc histēriski lamāties..

Tēma: Gobzems

Nu, ne jau es sāku, kā tu pats izsakies, tupi lamāties uz teju katru komentu. Tā ka, uzvilkšanos man vari nesiet, tas ir tavs lauciņš.  Bet kārtējo reizi atgādināšu - pirms pārmet kādam melošanu, ieteiktu tomērr, Svēto Rakstu vārdiem izsakoties, izvilkt to baļķi no savas acs, un pašam beigt patoloģiski melot. Kaut gan, kāda jēga, sociopāti nekad sevī problēmu nesaskata un tu tam esi spilgts piemērs.

Tēma: Automātiskā kārba

"...es pat močiem bremžu šķidrumu mainu katru sezonu..." Jo?

Tēma: Gobzems

Ne jau tu būsi tas, kurš man noteikts, ko "muldēt". PN.

Tēma: Gobzems

Pats padomā, ja spēj. Tas bija vienkārši ierēkšanas topiks par vienu klaunu, Bet tas, kā tu uzvelcies, kā bullis uz sarkanu lupatu, ir smieklīgi un padara tevi par tādu pašu klaunu...

Tēma: Gobzems

PRET valdošā režīma balsotājiem bija vairākas izvēles, ne tikai Gobzems, tā ka nevajag... bet jā, "notika tieši tā, kā paredzēts" - tu kārtējo reizi mēģināji izlocīties. Vari jau ticēt, ka veiksmīgi, kas ta' man...

Tēma: Gobzems

iauto.lv/forums/topic/41818-14-saeimas-velesanas-latvija-2022?pnr=2  Citēju tevis rakstīto vārds vārdā "Tu esi pārliecinājis mani, ka vēlēšanu ignorēšanas vietā jābalso par Gobzemu. Ir ticība, ka šajās vēlēšanās būs spēkā "Trampa fenomens" - t.i. daudz cilvēku balsos par Gobzemu, lai gan publiski to neatzīs..." Tūlīt varēsim pasmieties par to, kā tu mēģināsi izlocīties ar, piemēram, "tu mani pārliecināji" un "esmu pārliecināts" nav viens un tas pats, vai kaut kādu tamlīdzīgu sūdu...  Ak jā, kas tur bija ar to "Trampa fenomenu"? :D :D :D

Tēma: Gobzems

Pats rakstīji, ka esi pārliecināts, ka jābalso par Gobzemu. Turklāt, kad es tev jautāju, vai biji nobalsot par viņu, atbildēji apstiprinoši... Pašam kauns tagad? :D

< 1 ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... 376 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti