Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 ... 376 >

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

ledzep rakstīja: Tieši tā. Jauno Peugeot cenas ir tiešam augstas, Opel analogie modeļi ir lētāki. Peogeot principā tiek pozicionēts arvien augstāk un tagad jau arī viņiem ir nācis klāt Fiat un citi brendi... Nez kā viņi visu sadalīs. Vienkārši ieņems tirgu uz masu.

Jā, bet arī apdares materiāli ir daudz augstākā līmenī. Iekāp 508-ajā vai Insignijā... nu kaut vai 3008 vai Grandlandā vai 308 vs Astra, uzreiz jūtama atšķirība. Var patikt vai nepatikt dizains - tās stūrainās formas un panelis virs stūres, tā tiešām ir gaumes lieta, bet tas, ka materiāli pižikam ir daaaaudz kvalitatīvāki, ir jūtams. Interesanti, ka uzkrītoši daudz Peugeot šovasar redzēju Nīderlandē un Beļģijā.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

imzz rakstīja: Par Pelosi Armēnijā "sižetam" ir attīstība: ASV Pārstāvju palātas spīkere Nensija Pelosi svētdien stingri nosodīja, viņasprāt, "nelikumīgos" Azerbaidžānas uzbrukumus Armēnijai robežām, izmantojot vizīti pie Krievijas sabiedrotās, lai solītu Amerikas atbalstu tās suverenitātei. Uzstājoties senajā pilsētā Erevānā, Pelosi sacīja, ka viņas ceļojumam ir nozīme pēc "Azerbaidžānas nelikumīgajiem un nāvējošajiem uzbrukumiem Armēnijas teritorijai", kas izraisīja robežsadursmes, kurās gāja bojā vairāk nekā 200 cilvēku. Pelosi izteikumi izpelnījās neparasti spēcīgu aizrādījumu no Baku, norādot, ka viņa apdraud mieru Kaukāzā. "Nepamatotās un negodīgās apsūdzības, ko Pelosi izvirzīja Azerbaidžānai, ir nepieņemamas," teikts Ārlietu ministrijas paziņojumā. "Tas ir nopietns trieciens centieniem normalizēt Armēnijas un Azerbaidžānas attiecības," norādīja ministrija, Pelosi izteikumus nosaucot par "Armēnijas propagandu". Turcijas atbalstītā Azerbaidžāna šos apgalvojumus noraida. Baku stāsta, ka armēņu sabotāžas vienības mēģināja mīnēt azerbaidžāņu pozīcijas, mudinot karavīrus reaģēt. Armēnija saka, ka stāstījums ir azerbaidžāņu dezinformācija. (reuters)

Varbūt par Armēniju/Azerbaidžānu/Kalnu Karabahu taisam atsevišķu tēmu, lai nav putras?

Tēma: Kā izbraukt cauri Polijai?

Labi, labi, es jau nestrīdos, varbūt tā ir. Vnk, subjektīvi šķita. Starp citu, Luksemburgā tajās divās dienās redzēju divas Ladas ar Lux numuriem. Viena bija 4x4, kas it kā nepārsteidz - tajā galā visai populārs braucamais, bet otra bija Granta - pašā Luksemburgas (pilsētas) centrā...

Tēma: msh un viņa šroti + salieķis

Par kafiju 100% piekrītu. Par pārējo nezinu, neesmu provējis. VIenīgais, ka laša sendvičmaizītes, ko šad tad ieķeru tankos, cirkulī ir daudz labākas.

Tēma: Kā izbraukt cauri Polijai?

Tas gan. Baltkrievijas un Ukrainas pierobežā, īpaši zemāk, ceļi ir briesmīgi.

Tēma: Kā izbraukt cauri Polijai?

Subjektīvi gan tā nešķiet. Pirms pusotra mēneša biju Luksemburgā. Likās, ka uzkrītoši maz mašīnu uz ceļiem.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Der, tikai pierādīšanas jautājums - videoieraksts vai tml.

Tēma: msh un viņa šroti + salieķis

msh rakstīja: ... pēc tam staķikā uzpildīju pudeles, samainīju ķēdi un nomazgāju rokas pēc ķēdes maiņas [un neatstāju tajā pārcenotajā ēstuvē ne centa :D ] - ... tad aizbraucu uz Viršiem apēst hotdogu, ...

Viršu hotdogs vai tad nemaz nav "pārcenots"?

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

imzz rakstīja: Nesen Prigožins publicēja video, kā šis vervē zekus, www.themoscowtimes.com/2022/09/15/video-shows-prigozhin-recruiting-russian-prisoners-for-ukraine-fight-a78801 Esot redzēti 10-12 cietuma transporta auto Belgorodā, un 8 auto ar 400 zekiem it kā dodoties uz Vāgnera treniņnometni Dienvidkrievijā: liveuamap.com/en/2022/16-september-baza-reports-that-8-prison-transport-trucks nedomāju, ka tas krieviem daudz palīdzēs.

Nu, vismaz, kad ukraiņi šamos apšaus, nebūs vairs jātērē jau tā vājie valsts resursi šo deģenerātu uzturēšanai. Neslikta ideja, kā taupīt budžeta līdzekļus.

Tēma: Meitene, kura Rīgas centrā novākoja Citybee, izmantojusi cita lietotāja profilu.

Cik tas ir - daudz? Es zinu tikai tādu Renti plus, kas laikam pieder tam pašam Mogo. Citu piedāvājumus neesmu pamanījis. Bet, nu, dikti neesmu pētījis. Turklāt, kāpēc tev šķiet, ka tos piedāvājumus daudzi izmanto? Pieļauju, ka nosacījumi tur varētu būt visai drastiski.

Tēma: Meitene, kura Rīgas centrā novākoja Citybee, izmantojusi cita lietotāja profilu.

Sāp tad, kad ir jāatjauno autoparka apdrošināšana :D Un jā, cik zinu, koplietošanas auto KASKO polisēs ir visai drastiski pašriski.

Tēma: Meitene, kura Rīgas centrā novākoja Citybee, izmantojusi cita lietotāja profilu.

longo.lv/ Tu nejauc ar kādu citu? Nekur mājas lapā neatrodu info par tādu pakalpojumu.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nu nez par to vieglo pārdošanu. Opelim cena krītas drastiski.

Tēma: Meitene, kura Rīgas centrā novākoja Citybee, izmantojusi cita lietotāja profilu.

Tieši no aplikācijas/id kartes īpašnieka. Jo tieši viņš ir pārkāpis līguma noteikumus - neatļauti iedevis nomas objektu trešajai personai.

Tēma: Meitene, kura Rīgas centrā novākoja Citybee, izmantojusi cita lietotāja profilu.

Es kaut ko neiebraucu - kāds sakars auto tirgotājam ar šo visu?

Tēma: Meitene, kura Rīgas centrā novākoja Citybee, izmantojusi cita lietotāja profilu.

Nu nu, pastāsti, kā izpaustos tā "nolikšana pie vietas".

Tēma: Meitene, kura Rīgas centrā novākoja Citybee, izmantojusi cita lietotāja profilu.

Diez vai. CIk bija vidējais auto vecums Latvijā? 14 gadi? Tāda vecuma auto jau sen ir no līzingiem izpirkti un kļuvuši par "mammas/drauga/draudzenes/whatever".

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Piemēram, kāds kompromiss? Un vai pretējā puse uz dajebkādu izietu, tāds ir jautājums...

Tēma: 14. Saeimas vēlēšanas Latvijā 2022

Iautofans rakstīja: Kurš to visu finansē? Budžets. Bet kurš piešķir budžetu? Nejau opozīcija. Rodas loģisks jautājums, kādēļ šie mediji, kuri barojas no budžeta līdzekļiem, nekad uz intervijām, diskusijām utt. neaicina jaunos opozīcijas pārstāvjus? Tūlit prievītes sāks baurot ka re, ZZS jau aicina. ZZS ir tikpat opozīcija kā ēzelis kas dzied operā.

Ko nu muldi? Aldi aicina, Aināru aicina, Rosļiku aicina... "Loģisks jautājums" viņam... :D

Tēma: 14. Saeimas vēlēšanas Latvijā 2022

wons rakstīja: Apvienotais saraksts. Varbūt izdosies viņiem?

Nu vot, es arī pēdējā laikā par šiem domāju... Nav jau partija, kurai varētu teikt "ir ok", bet, nu, šobrīd izskatās pēc mazākā ļaunuma...

Tēma: 14. Saeimas vēlēšanas Latvijā 2022

Kaut ko tik stulbu var uzrakstīt tikai šīrs...

Tēma: 14. Saeimas vēlēšanas Latvijā 2022

Atgriežoties pie vēlēšanu tēmas - īsi un kodolīgi www.facebook.com/watch/?ref=search&v=484750366830144&external_log_id=4526d9e0-bc17-4924-a4b2-3d8337b90e34&q=%C5%BEiga%20ce%C4%BCojumi.%20nu%20un%20p%C4%81r%C4%93j%C4%81%20fig%C5%86a Vienīgi autors gan varēja ateju izmazgāt, pirms šādu video taisīt...

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Putins jau, siekalām šķīstot, paniko www.tvnet.lv/7600437/putins-krievija-nepiegadas-naftu-un-gazi-valstim-kas-noteiks-cenu-griestus

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Piekrītu. Bet, nu, ka Krievija sevi tik ļoti pazemos, ka pēc kaut kā tik būtiska uz vēdera atlien pie vienas no pasaules nabadzīgākajām valstīm, uz kuru tomēr visu laiku visai izteikti skatījās no augšas... Katrā ziņā smieklīgi.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

www.tvnet.lv/7599660/krievija-perk-ziemelkorejas-artilerijas-savinus-un-raketes Ja šis ir taisnība, tad... auč! Ja jau tik zemu jānolaižas, tad ir cerība, ka Putina režīma gals drīz būs klāt...

< 1 ... 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 ... 376 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti