ledzep rakstīja: Tieši tā. Jauno Peugeot cenas ir tiešam augstas, Opel analogie modeļi ir lētāki. Peogeot principā tiek pozicionēts arvien augstāk un tagad jau arī viņiem ir nācis klāt Fiat un citi brendi... Nez kā viņi visu sadalīs. Vienkārši ieņems tirgu uz masu.
Jā, bet arī apdares materiāli ir daudz augstākā līmenī. Iekāp 508-ajā vai Insignijā... nu kaut vai 3008 vai Grandlandā vai 308 vs Astra, uzreiz jūtama atšķirība.
Var patikt vai nepatikt dizains - tās stūrainās formas un panelis virs stūres, tā tiešām ir gaumes lieta, bet tas, ka materiāli pižikam ir daaaaudz kvalitatīvāki, ir jūtams.
Interesanti, ka uzkrītoši daudz Peugeot šovasar redzēju Nīderlandē un Beļģijā.
imzz rakstīja: Par Pelosi Armēnijā "sižetam" ir attīstība:
ASV Pārstāvju palātas spīkere Nensija Pelosi svētdien stingri nosodīja, viņasprāt, "nelikumīgos" Azerbaidžānas uzbrukumus Armēnijai robežām, izmantojot vizīti pie Krievijas sabiedrotās, lai solītu Amerikas atbalstu tās suverenitātei.
Uzstājoties senajā pilsētā Erevānā, Pelosi sacīja, ka viņas ceļojumam ir nozīme pēc "Azerbaidžānas nelikumīgajiem un nāvējošajiem uzbrukumiem Armēnijas teritorijai", kas izraisīja robežsadursmes, kurās gāja bojā vairāk nekā 200 cilvēku.
Pelosi izteikumi izpelnījās neparasti spēcīgu aizrādījumu no Baku, norādot, ka viņa apdraud mieru Kaukāzā. "Nepamatotās un negodīgās apsūdzības, ko Pelosi izvirzīja Azerbaidžānai, ir nepieņemamas," teikts Ārlietu ministrijas paziņojumā. "Tas ir nopietns trieciens centieniem normalizēt Armēnijas un Azerbaidžānas attiecības," norādīja ministrija, Pelosi izteikumus nosaucot par "Armēnijas propagandu".
Turcijas atbalstītā Azerbaidžāna šos apgalvojumus noraida. Baku stāsta, ka armēņu sabotāžas vienības mēģināja mīnēt azerbaidžāņu pozīcijas, mudinot karavīrus reaģēt. Armēnija saka, ka stāstījums ir azerbaidžāņu dezinformācija. (reuters)
Varbūt par Armēniju/Azerbaidžānu/Kalnu Karabahu taisam atsevišķu tēmu, lai nav putras?
Labi, labi, es jau nestrīdos, varbūt tā ir. Vnk, subjektīvi šķita. Starp citu, Luksemburgā tajās divās dienās redzēju divas Ladas ar Lux numuriem. Viena bija 4x4, kas it kā nepārsteidz - tajā galā visai populārs braucamais, bet otra bija Granta - pašā Luksemburgas (pilsētas) centrā...
Par kafiju 100% piekrītu. Par pārējo nezinu, neesmu provējis. VIenīgais, ka laša sendvičmaizītes, ko šad tad ieķeru tankos, cirkulī ir daudz labākas.
Tas gan. Baltkrievijas un Ukrainas pierobežā, īpaši zemāk, ceļi ir briesmīgi.
Subjektīvi gan tā nešķiet. Pirms pusotra mēneša biju Luksemburgā. Likās, ka uzkrītoši maz mašīnu uz ceļiem.
Der, tikai pierādīšanas jautājums - videoieraksts vai tml.
msh rakstīja:
... pēc tam staķikā uzpildīju pudeles, samainīju ķēdi un nomazgāju rokas pēc ķēdes maiņas [un neatstāju tajā pārcenotajā ēstuvē ne centa :D ] - ... tad aizbraucu uz Viršiem apēst hotdogu, ...
Viršu hotdogs vai tad nemaz nav "pārcenots"?
Nu, vismaz, kad ukraiņi šamos apšaus, nebūs vairs jātērē jau tā vājie valsts resursi šo deģenerātu uzturēšanai. Neslikta ideja, kā taupīt budžeta līdzekļus.
Cik tas ir - daudz? Es zinu tikai tādu Renti plus, kas laikam pieder tam pašam Mogo. Citu piedāvājumus neesmu pamanījis. Bet, nu, dikti neesmu pētījis. Turklāt, kāpēc tev šķiet, ka tos piedāvājumus daudzi izmanto? Pieļauju, ka nosacījumi tur varētu būt visai drastiski.
Sāp tad, kad ir jāatjauno autoparka apdrošināšana :D
Un jā, cik zinu, koplietošanas auto KASKO polisēs ir visai drastiski pašriski.
longo.lv/
Tu nejauc ar kādu citu? Nekur mājas lapā neatrodu info par tādu pakalpojumu.
Nu nez par to vieglo pārdošanu. Opelim cena krītas drastiski.
Tieši no aplikācijas/id kartes īpašnieka. Jo tieši viņš ir pārkāpis līguma noteikumus - neatļauti iedevis nomas objektu trešajai personai.
Es kaut ko neiebraucu - kāds sakars auto tirgotājam ar šo visu?
Nu nu, pastāsti, kā izpaustos tā "nolikšana pie vietas".
Diez vai. CIk bija vidējais auto vecums Latvijā? 14 gadi? Tāda vecuma auto jau sen ir no līzingiem izpirkti un kļuvuši par "mammas/drauga/draudzenes/whatever".
Piemēram, kāds kompromiss? Un vai pretējā puse uz dajebkādu izietu, tāds ir jautājums...
Iautofans rakstīja: Kurš to visu finansē? Budžets. Bet kurš piešķir budžetu? Nejau opozīcija.
Rodas loģisks jautājums, kādēļ šie mediji, kuri barojas no budžeta līdzekļiem, nekad uz intervijām, diskusijām utt. neaicina jaunos opozīcijas pārstāvjus? Tūlit prievītes sāks baurot ka re, ZZS jau aicina. ZZS ir tikpat opozīcija kā ēzelis kas dzied operā. 
Ko nu muldi? Aldi aicina, Aināru aicina, Rosļiku aicina... "Loģisks jautājums" viņam... :D
wons rakstīja: Apvienotais saraksts. Varbūt izdosies viņiem?
Nu vot, es arī pēdējā laikā par šiem domāju... Nav jau partija, kurai varētu teikt "ir ok", bet, nu, šobrīd izskatās pēc mazākā ļaunuma...
Kaut ko tik stulbu var uzrakstīt tikai šīrs...
Piekrītu. Bet, nu, ka Krievija sevi tik ļoti pazemos, ka pēc kaut kā tik būtiska uz vēdera atlien pie vienas no pasaules nabadzīgākajām valstīm, uz kuru tomēr visu laiku visai izteikti skatījās no augšas... Katrā ziņā smieklīgi.
www.tvnet.lv/7599660/krievija-perk-ziemelkorejas-artilerijas-savinus-un-raketes
Ja šis ir taisnība, tad... auč! Ja jau tik zemu jānolaižas, tad ir cerība, ka Putina režīma gals drīz būs klāt...