Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 ... 376 >

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tas, ka tu neredzi pats sevi no malas, nenozīmē, ka tā nav.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Motorolers rakstīja: Runājot par vietu aizmugurē, aiz manis arī 7er BMW nav vietas pasažierim! Jāņem L versija, lai būtu vieta!

Nopietni? Jo manam GT, kas ir uz 7er bāzes zīmēts, vietas aizmugurē ir ļoti daudz.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Ja Marinai ir "taisnība", kāpēc par masveida slepkavībām vēl nav uzsākts kriminālprocess un nav aizturēti RAKUS darbinieki? Ak jā, Kariņa-Levita režīms viņus sargā.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nu re, perfekti apstiprinājās manis iepriekš rakstītais.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Vispār jau tieši antivakseri ir tie, kuri mēģina izrādīt pārākumu pār citiem - re, kādi tie vaksētie ir varai paklausīgi stulbeņi, mēs gan esam tie apgaismotie un gudrie, kas redz patiesos procesus. Palasi pats te gan savus, gan pārējo antivakšu tekstus. Lai nebūtu pārpratumu, es gan neapgalvoju, ka otra puse ir bez grēka.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

1984 rakstīja: neatkariga.nra.lv/veseliba/382848-pertiku-bakas-jau-ir-latvija-izskan-aizdomas-par-bioterorismu-pret-seksualam-minoritatem?_gl=1*1hlgv1v*_ga*MTk0OTI0MzA0LjE0OTIzODA3OTM.*_ga_LTMBW853YH*MTY1NDM2NjUwMC4xMjguMC4xNjU0MzY2NTAwLjA. Ru, ne cik ilgi nepagāja - īpaši īpašākajiem jau versija gatava

Nu re, pats jau ieliki, ka PB nav tik lipīgs un bīstams kā Covid un ka tādi ierobežojumi, kādi bija kovida laikā, nav paredzēti. Ja globālistu elites plāns būtu "likt jaunu bildi iekšā", tad taču tiktu "palaists" kaut kas nopietnāks par kovidu, vai ne tā?

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

GTD2 rakstīja: par pežo to tā varētu uzskatīt, pie mums drusku savādāk, jo pārvarā ir tikai lietoto auto tirgus .līdz 100 tūkst. ir mazlietots. Jo pārsvarā tirgo ievestos auto ,kas citur skaitās nobraukti ar nobraukumi 300 un vairāk tūkst. lai gan uz odometra rādījums ir ap 200tūkst. Nav jau arī problēma jo ar tiem tiek nobraukts gandrīz vēl tik pat daudz. Normālas kvalitātes auto 500 tūkst nobraukums nav nekas traks , pie 700 tūkst. gan sāk šie auto pagurt. Kā saka auto mūsu ekonomikas spogulis.

Cik man pēdējā gada laikā ir nācies skatīties kādus auto draugiem, kuri prasa padomu auto iegādē, ar tiem tītajiem nobraukumiem vairs nav tik traki. Visām ievestajām mašīnām, kuras ir skatītas, nobraukumi ir bijuši izsekojami. Es gan nesaku, ka odometri vairs netiek tīti, bet šķiet, ka tagad atrast ievestu auto (pat dīzeli) ar oriģinālu nobraukumu ir diezgan reāli. Pēdējais gadījums bijs F10 BMW 525 2011. gada ar 220 tūkstošiem uz tāfeles. Pēc sludinājuma uzreiz pateicu, ka tīts, bet dāmai tik ļoti patika tas auto, ka sākām meklēt datu bāzēs, viss uzrādījās tīri,tikai maza avārija bija bijusi pirms cik tur gadiem, ko pārdevējs arī neslēpa (parastā kaut kādā placī tas auto stāvēja). Paralēli toreiz skatījāmies vienu C klases mersi, aptuveni tā paša gada, tam arī viss bija čikiniekā.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Vispār jau, runāja gan. Un daudz runāja vēl labu laiku, pirms tas parādījās Latvijā. Un drīz vien pēc pirmiem saslimušajiem jau tika ārkārtas stāvoklis izsludināts. Švaka tev atmiņa.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

"Liekam jaunu bildi iekšā" nav fakta konstatācija. Tā ir vaimanoloģija. Tev pašam vajadzētu iemācīties atšķirt. Turklāt, kad parādījās HIV un AIDS, par to arī daudz runāja un tam tika pievērsta uzmanība. Teiksi, ka tā arī bija globālistu sazvērestība? Drīzāk tev te kaut kas nav pa spalvai - tiklīdz kaut kas neikdienišķs notiek, tā uzreiz sazvērestība.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Ko nu atkal vaimanā? Kāda tur jauna bilde? Kovida gadījumā visai drīz pēc pirmā saslimušā valstī jau ārkārtas stāvoklis bija. Šajā gadījumā par slimību tikpat kā vispār nerunā.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

rakstīja:

Ne vienmēr ir tāda starpība degvielas cenā. Reku, vēl pavisam nesen dīzelis bija par 7 centiem dārgāks par deviņdesmit piekto.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Hmmmm... kad pagājušajā vasarā mēnesi lietoju Octavia 1.0 TSI, līdz tiem 110 tā ap 6-7 turējās, virs 120 jau bija ap 8-9. Virs 130 jau gāja ap 10...

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Vai litrīgam nebūs otrādi? Cik esmu novērojis, virs 100-110 km/h mazie benzīnnieki sāk rīt bezjēgā. Dīzeļiem kaut kā tas patēriņš tik traki nepieaug.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

To tu pasaki Aināram, viņš jau izmeta Juļku no partijas. BTW, tev varbūt ir informācija, kā viņa domā startēt vēlēšanās?

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

:D :D nabadziņš :D Bet tad jau par jebkuru, kurš no kaut kurienes tiek izmests ārā par noteikumu neievērošanu (Jūlija un Ļuba no Šlesera partijas, dzērāji no darba, krāpjošs vīrs no mājām utt.), var teikt, ka pret viņu tiek veikts genocīds. Turklāt, kāpēc tu tikai Šīru aizstāvi? Par Ezi tu pat neiepīkstējies.

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Par Pļurktu (i_edgaru) grūti spriest - nesekoju viņa daiļradei, bet Shiirs acīmredzami ir vientuļš un kompleksains cilvēciņš, kurš dzīvē nevienam nav vajadzīgs (interesanti, kāpēc) un šis ir vienīgais veids, kā viņam pašrealizēties. Atklāti sakot, man viņa ir pat mazliet žēl.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Man viena ukrainiete teica, ka miljons apmēram esot atgriezušies. Tur jau arī tie dati ej nu sazini no kurienes tiek vākti. Bet viņus var saprast. Ukraiņi ir diezgan izteikti savas valsts patrioti. Turklāt vairums ukraiņu (gandrīz visi, ar kuriem man ir nācis runāties, un to bija diezgan daudz) ārpus savas valsts robežām nav bijuši nekad dzīvē (labākajā gadījumā Krievijā), attiecīgi pielāgošanās eiropiešu dzīves veidam ir daudz smagāka. Piem., gandrīz visas ukraiņu mammas ar maziem bērniem, kuras vadāju, bija pārsteigtas par bērnu sēdeklīšiem un nepieciešamību tos lietot, jo viņiem tur sīkie pa mašīnu saloniem dzīvojas kā pa spēļistabu un tas viņiem ir normāli. Tāpat par nepieciešamību piesprādzēties utt.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Opļāā! www.delfi.lv/izklaide/televizija/muziba-devies-bijusais-lnt-zurnalists-ivo-goldmanis.d?id=54397094

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tās joslu maiņas u.c. sistēmas automātiski pie piedarbināšanas ieslēdzas visiem jauniem auto un ir jāatslēdz manuāli. Nu, vismaz visiem, ar kuriem es esmu braucis.

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

No vienas puses smieklīgi, no otras - cik reizes no koka jānokrīt, lai šādi izpaustos? Slims cilvēciņš.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Man vieniem draugiem tāds ir - braruc jau 4 gadus un apmierināti. Rūsas gan tur nav, bet viņi no Vācijas atveda to auto.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Avots?

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Varu gaidīt, ka tūlīt kāds atkal ar manu niku drukās... :D Bet, ja drīkst lūgt, varbūt izdzēs arī visu to sūdu, kas tur sarakstīts, sākot no augšas...

Tēma: Gobzems

Kuru daļu no vārda "at3.14ies" tu nesaprati?

Tēma: Gobzems

Vēlreiz saku, ja lēni pielec - at3.14ies un beidz man bāzties virsū.

< 1 ... 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 ... 376 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti