Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 ... 376 >

Tēma: Gobzems

Shiirs rakstīja: Ta jau domaju ka proktologs iekomentēs. :D

Tā jau domāju, ka Alda klēpja sunītis ievaukšķēsies.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Pirms brīža rakstīji, ka tēvam pasliktinājusies veselība pēc šīs "parastās slimības".

Tēma: Gobzems

Volx rakstīja: Es piedāvāju kādam jaunietim, kurš studē jurisprudenci (vai ir nesen finišējis studijas) un vēlas gan iegūt nebijušu un neatsveramu pieredzi, gan ar laiku kļūt populārs jurists (kā savulaik man tas izdevās pirms daudziem gadiem, pārstāvot kādu pazīstamu personu tiesā) uzņemties pārstāvēt mani prasībās pret Latvijas valsti, lai piedzītu visus man nodarītos zaudējumus sakarā ar nepārprotamo manis vajāšanu kā opozīciju varai (prettiesiski ieturētā alga, nesamērīgie un neadekvātie sodi utt.). Gan Latvijas tiesās, gan Eiropas Cilvēktiesību tiesā. Tāda iespēja bieži netiek piedāvāta jaunajiem censoņiem. Pieteikties, rakstot aldis.gobzems@gmail.com. Uzvarot šādas lietas, tiktu iegūta neatsverama pieredze visai turpmākajai jurista karjerai. Uz tikšanos!

Toties zaudējot tiktu sa3,14sta reputācija un kļūtu par izsmieklu.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Vai viņam drīzāk nevajadzētu uzmanīties, ka elite izrēķinās ar pašu?

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Paziņa, kas strādā vienā transporta uzņēmumā, stāsta, ka LV ar šo tagad ir problēmas, jo pārvadātāji, kuri līdz šim strādāja ar RU/BY, tagad spiesti pārorientēties un dempingo ar cenām, kā rezultātā pārējiem pārvadātājiem nākas strādāt bezmaz par pašizmaksu.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Domā, bez pieredzes tā vienkārši ņems kāds? Kaut gan - ja pamatīgs trūkums, why not?

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

kasinsh79 rakstīja: Rīt man pirmā braukšanas nodarbība Izlēmu to darīt Jelgavā - mazākas rindas esot un lielāka varbūtība uzreiz arī nokārtot eksāmenus (plus ar to pašu auto arī eksāmens - Rīgā CSDD ir savi auto). Jābūt interesanti, ar cerību, ka mana jaunības dienu vērā ņemamā fūres vadīšanas pieredze kaut kādu labumu tomēr dos. Lai arī pirms gadiem 25-27. Nu, vismaz drosmei, ka es varu.

Man nākošnedēļ sākas kursi. Arī pieteicos.

Tēma: Ko jūs darīsiet, kad degviela maksās ~50-60 sant/l???

Katram savs. Stulbums sākas tad, kad vienas vai otras puses pārstāvji sāk savu dzīves modeli uzspiest kā vienīgo pareizo un saukt par lohu vai bomāru otru pusi tikai tāpēc, ka viņa viedoklis vai dzīvesveids ir citādāks. Personīgi man elektroauto patīk, bet mani no tāda iegādes atturētu 2 lietas: 1. Nav kur lādēt (dzīvoju Rīgas centrā un pie mājas nav lādētāja). Teorētiski jau varētu ātrajās, bet tad nekādas ekonomijas; 2. Man patīk ceļot ar auto un vietās, uz kurām es mēdzu doties, ar uzlādes iespējām mēdz būt pašvaki. Tā pati Polija kaut vai... Tobiš, ja dzīvotu privātmājā un braukātu tikai pa Baltijas valstīm, iespējams apsvērtu elektroauto iegādi.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tev ir kādi oficiāli dati? Jo manā paziņu lokā par problēmām sūdzas pārsvarā nevakcinētie.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tu tiešām esi debils. Titulu "iauto stulbenis" godam esi nopelnījis. Kāds sakars kovidam ar UA karu? Bet, nu, jā, tu taču esi Gobzema vatenis, tas daudz ko izskaidro. Viņam retorika līdzīga. P.S. Es par dzīvošanu PL neizdevu nevienu zlotu. P.P.S. Viena no tipiskākajām žultainu stulbeņu (nu, tādu kā tu) pazīmēm - lūrēt cita makā un mācīt, kā naudu tērēt.

Tēma: Ko jūs darīsiet, kad degviela maksās ~50-60 sant/l???

Agrāk līdzīgus postus te pārsvarā lika VW Fans... Kas to būtu domājis, kurš būs viņa kvēlākais sekotājs...

Tēma: Ko jūs darīsiet, kad degviela maksās ~50-60 sant/l???

topinamburs rakstīja: Arī krīt, bet lēnāk. Šodien lēju dīzeli par 1.744. labi, šie to sauc par 'nedēļas nogales atlaidi', bet tomēr.

Šāda nedēļas nogales atlaide Nestē ir jau kādu mēnesi... Nekas nekrīt.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

kasinsh79 rakstīja: Manam tēvam (67) pēc omikrona pārslimošanas tagad vairs nav lāča veselība. Ej nu uzzini, tas pēc Jansen + uzreiz (!!!) arī Moderna (jobanā TV ietekmē) vai tiešām pēc vīrusa komplikācijas…

Pēc vakcīnas, protams! Pēc kā gan cita! Omikrons taču ir tikai iesnas un jābūt laimīgam, to pārslimojot.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

kasinsh79 rakstīja:

GB12 rakstīja: Loģiskais solis ir obligātā masku nēsāšana sabiedriskajās vietās, kas Spānijā ir spēkā joprojām?

Kādas muļķības! Cilvēki, kuri no turienes, gan par to neteica. Es tiešām paprasīju.

Izlasi pats ziņu, ko ieliki, īpaši pēdējo rindkopu. Pats tās muļķības vien esi iepostojis. Vai arī tu esi no tiem, kas tikai tupa kaut ko publicē, nemaz nepaskatoties ko?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Shiirs rakstīja: Vajadzētu pameklēt kādus pusotru gadu vecus tavus postus. Kažociņs apmests kā izfukātam ezītim

Kārtējo reizi parādīji, cik stulbs esi, ka nespēj atšķirt "kažociņa maiņu" no uzskatiem atbilstoši esošajai situācijai. Turklāt par ierobežojumu atcelšanu es biju un rakstīju jau pagājušajā vasarā.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Ja ko tādu noprati, tad esi vēl stulbāks, nekā līdz šim izrādījies. Nav svarīgi, nēsāja vai nenēsaja, prasība bija. Polijā tas pats - prasība bija, bet reti kurš ievēroja. Nekā loģiska tajā prasībā nav, ja neviens to neievēro un kovid tāpat neizplatās.

Tēma: Ko jūs darīsiet, kad degviela maksās ~50-60 sant/l???

Tad tur arī mazliet pacēlusies. Jo es pēdējo reizi lēju pie Lublinas par apm. 1.58... bet varbūt Vācijas virzienā ir dārgāk, nekā UA pierobežā.

Tēma: Ko jūs darīsiet, kad degviela maksās ~50-60 sant/l???

Kā jau teicu - saka, ka atmetas, bet turpina drukāt. Tik paredzami :D

Tēma: Ko jūs darīsiet, kad degviela maksās ~50-60 sant/l???

Nē, neinteresē, bet tu pats te visu laiku ar saviem kompleksiem bāzies virsū. Un jā - cik reizes jau esi rakstījis, ka "atmeties", bet turpini drukāt. Pat grūtnieces savos tekstos ir konsekventākas.

Tēma: Ko jūs darīsiet, kad degviela maksās ~50-60 sant/l???

Klasisks pierādījums - cilvēki, kas lielās ar savu krutumu un citus par bomāriem saukā tikai tāpēc, ka nebrauc ar tik "krutām" tačkām (šoreiz nerunāsim par to, ka Teslas "krutums" patiesībā ir marketologu radīts) vai kā citādi nedzīvo tādā dzīves līmenī, patiesībā šādi kompensē sava krāniņa mazumu un uzmanības trūkumu.

Tēma: Ko jūs darīsiet, kad degviela maksās ~50-60 sant/l???

Kad 10 dienas dzīvojos Polijā pirms 3 nedēļām, degvielai cenas krita katru dienu - kopā par kādiem 20 centiem šo dienu laikā nokritās. Atceros, kad braucu prom, Nestes (tās, kas pie Oranž garaž, nezinu, kā to ielu sauc) DD maksāja 1.79, šodien 1.777... Veseli 1.3 centi!

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Loģiskais solis ir obligātā masku nēsāšana sabiedriskajās vietās, kas Spānijā ir spēkā joprojām?

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Nuuuuu, cik zināms, viņam ir vairāk kā puses "tautas" atbalsta. Sistēma? Ņemot vērā to, kas ir noticis jau līdz šim, šķiet, sistēmā ir tādi paši dalbajobi.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Ar trešo reizi tomēr izdevās ielīst koka penālī...

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Kanibaals rakstīja: Nav ļaunuma vez labuma. Rietumu mīkstums radīja apstākļus Putina iešanai uz visu banku. Lai gan nu jau parādās, ka īstais iemesls steigai ir tas ka Putinam vēzītis un laika maz, grib vēl pieredzēt sapņu īstenošanos.

Vēzītis kāreiz rada bažas, ka viņam nav ko zaudēt un tas viss var aiziet arī līdz sarkanajai pogai.

< 1 ... 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 ... 376 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti