Es to visu caur organizāciju daru, nevis pašdarbībā. No turienes man info arī par konkrēto ģimeni. Tikai viņi vakar vai aizvakar jau uz PL robežu aizsūtīja 5 busus, līdz ar to, šamiem stoks šobrīd tukšs. Bet man jau te atsūtīja ziņu, ka esot ļoti vajadzīgas medicīnas preces, un kaut kas jau ir uzņēmies vākšanu tieši manam braucienam. Pēcpusdienā/vakarā braukšu pakaļ.
Paldies. Izskatās, ka visa kā būs tik daudz, ka manā bembelātā neielīdīs pat iekšā :D
Es rīt no rīta braucu uz SK/UA robežu savākt vienu ģimeni, kura no Odesas mūk.
Patīkami pārsteidz cilvēku atsaucība palīdzēt. Vakar vakarā piekritu braukt, šorīt jau viens uzņēmējs pieteicās pieliet bāku, vēl kādi jau ir paprasījuši konta numuru. Izskatās, ka sanāks vairākiem braucieniem
Tagad tikai jādabū kaut kas, ko uz turieni aizvest, lai nav ar tukšu auto jābrauc.
Tas ka mērkaķojas pakaļ, skaidrs, bet Antonijas ielā krieviem daudz īpašumu. Interesanti, kā tas iespaidos īpašumu vērtību tur?
Nu nez, man nav tādas sajūtas, ka ES dikti gribētu Ukrainu savās rindās. Turklāt ukraiņi, tāpat kā krievi un Austrumeiropa vispār, ir diezgan konservatīvas tautas, ar kuriem tad, līdzīgi kā ar PL, LV utt., nāksies cīnīties par "iekļaujošās politikas" ievērošanu.
Atkārtošos trešo reizi, ja ar pirmajām divām nepieleca - ieliec avotu, kas apstiprina tevis teikto (ka ukraiņi paši ir atteikušies) un man nebūs problēmu šo "ticamāko versiju" pieņemt. Tā vietā tu jau otro reizi melo, mēģinot piešūt man apgalvojumu, ka Višegrada melojot. Kas liek izvirzīt divas versijas:
1. Tu esi pagalam stulbs un atliek vien brīnīties, kā Balcia tādu tupeni tur darbā par analītiķi, jo tavas analītiķa spējas, kā te ne reizi vien ir pierādījies, ir skalojamas podā;
2. Tu to dari speciāli, tobiš, troļļo. Kāpēc un kā interesēs, var tikai minēt.
Es sliecos domāt, ka otrais variants.
Kad vairs nav ko atbildēt, tad sākam melot, ka es "izsaku nosodījumu". Es tikai norādīju uz to, ka ziņa par MIGu sūtīšanu nav patiesa, nekāds mans viedoklis par to netika izteikts. Kārtējo reizi pierādīji savu patoloģiskā meļa dabu. Un tad vēl te čīksti, ka tevi - vakcinētu par antivakseri, un arī UA it kā aizstāvošu par kremlinu, sauc. Tu visu laiku dari tieši to pašu.
Nu, tu jau te arī visu laiku dari lietas, ko citiem pārmet. Tā ka, vispirms uz sevi paskaties. Nez kāpēc tu vienkārši neej ieskrieties, kad nepatīk mans viedoklis...
Jautājums tikai - cik tās atsauces ir uzticamas. Turklāt cik reizes nav bijis tā, ka ir ieliktas "atsauces", kuras nemaz neapstprina tās "lapeles" rakstīto. Bet tev jau ar to pietiek - galvenais, lai ir.
Atkārtošos - tevi neviens nespiež ne lasīt, ne te nākt. Ja nepatīk, droši vari doties uz savu stiliņu vai kur tu tur spamo vēl...
Nē, tu "tik nenorādīji". Tu savā meļa un sociopāta dabā atkal sāki izplatīt melus par to, ka es it kā kaut ko "nepieļaušu". Es vadījos pēc šī www.la.lv/es-valstis-nesutis-ukrainai-iznicinatajus-par-kuru-piegadi-bija-zinots. Kā jau teicu, ja tavā rīcībā ir kāda "būtiska informācija", cel galdā un man nav problēmu to pieņemt. Bet, nu, jā, tā kā tavs mērķis ir vienkārši tupi dirsties, saucot to par "reality check", nav brīnums, ka šādu sūdu raksti.
Bet tev taisnība, sociopātiem nervu zāles nelīdz.
Šīrs var priecāties apmēram šādi...

Ko nozīmē "nepieļaušu"? Ja ir kāda ticama informācija, ka tā ir bijis, tad pieļaušu. Atslābsti un iedzer nervu zāles - visi, kuri nepiekrīt tavam vienīgajam pareizajam viedoklim, nav pasaules ļaunums, sazvērnieki un "jūsmiņi".
Lēkmīte uznākusi psihopātam.
Seši pieci nulle atkal uzbudinājies. Jā.

650, turpini tik šļupsēt tālāk. Šobrīd pēc šīs izskaties :D

Bet, īsāk sakot, иди на.уй! Ne tu man norādīsi, kur iet un ko darīt.
Ar žiguli arī problemātiski. Žigulis šobrīd ir Renault/Nissan paspārnē. BTW, kādam ir informācija, ko alianse ar viņiem domā darīt?
Par KASKO runājot - Krievijā nav tādas kārtības kā pie mums. Aizdzen uz servisu, sataisi tāmi, serviss saremontē un piestāda rēķinu apdrošinātājam. Tur 99% atlīdzības maksā naudā.
Tad 3.14s na.uj no šejienes, ja ir tik slikti. Neviens tev neliek savu kremlina pakaļu te vilkt iekšā. Dikti tu te kādam esi vajadzīgs. Tikai, ak vai, laikam jau nekur neesi vajadzīgs, ja tik sliktās vietās starp visādiem tavuprāt stulbeņiem uzturies.
Vienkārši, uz tādiem "informācijas avotiem", kurus tu te propagandē (tas pats sūdūdens Pļaviņa mainampasauli un pārējie) nav jēgas tērēt savu laiku. Salīdzinājumam - ja rečekai, delfiem, la.lv, reuters u.c. būtu jātērē laiks, lai pārbaudītu katru piekto teikumu, tad tevis propagandētajiem ir jāpārbauda katrs vārds vai pat burts. Ar ļoti augstu precizitāti, ka liekākā daļa būs ne tikai tendencioza propaganda, ko varētu pāŗmest manis pieminētajiem, bet gan tupi meli.
Vispār jau šodien tika paziņots, ka PL, BUL un SK "došana" esot feiks. Netaisās tur viņi tos MIGus dot.
Ja pareizi atceros, Dienvidkorejā dzīvo Putina jaunākā meita.
Vispār jau, avotu un tā ticamības pakāpes (kā arī iepriekšējo melu un īpaši to daudzumu, kā arī veidu) izvērtēšana ir viens no pamata kritiskās domāšanas stūrakmeņiem.
Visu pasauli jau neiznīcinās ar vienu pogas spiedienu. Turklāt viņam ārzemēs, arī rietumos, tuvinieki, piemēram, meitas dzīvo.
Kaut kur tviterī klīst baumas, ka Putinam esot neārstējams muguras smadzeņu vēzis, tāpēc šams tagad tā plosoties - gribot ieiet vēsturē ar pēc iespējas lielāku troksni.