Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 ... 376 >

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Viņš lasa arī vakcīnrealitāti un gaismas tīmekli, un tos citē. Tev vēl ir jautājumi?

Tēma: Gobzems

To saka cilvēks, kurš tic Gobzemam. LOL!!!

Tēma: Gobzems

Nu jā, kārtējo reizi, kad argumentu vairs nav, jāsāk melot. Tipiski tev.

Tēma: Gobzems

Izklausās pēc priekšvēlēšanu aģitācijas. Varētu konkrētāk? Un galvenais, kurš tad būs tas, kurš noteiks, vai konkrētais "pants pēc panta" dzīvē tiek realizēts? Jo vismaz pagaidām vairums konstitucionālo tiesību ekspertu saka, ka ar Satversmes ievērošanu vismaz kovid sakarā viss ir čikiniekā...

Tēma: Gobzems

Nē, neesmu, bet tas, kā tu tos pin iekšā kur vajag un nevajag, liek domāt, vai tev pašam nav kaut kādas noslieces. Man jau, protams, vienalga, tikai pārāk uzkrītoši to demonstrē. Un nē, tu neatbildēji uz jautājumu - kurus konkrēti pienākumus geji nepilda? Mēģināji tikai izlocīties ar sevis paša izdomātiem laulības mērķiem... Kāpēc? Kaut vai tāpēc, ka laulātie savu īpašumu ir sagādājuši kopīgi. Tas, ka tavs trusis ir uz tava vārda, nenozīmē to, ka sieva nepiedalās tā uzturēšanā. Kaut vai pērkot paiku, lai tu varētu iepūst vējiņu. Turklāt šis jau nonāk pretrunā ar tevis paša augstāk rakstīto - pēc tavas loģikas tad jau laulātajam kāreiz nevajadzētu saņemt mantojumu par to mazo nodokli, bet tikai bērniem. Un tu atkal jau izvairies no atbildes uz nākošo jautājumu - kā tad ar vecākiem, kuriem bērnu nav? Un, starp citu, mantots tiek ne tikai īpašums, bet arī parādi u.c. saistības, ja tādi ir...

Tēma: Gobzems

Nav teikts, jā. Bet pagaidām tas netiek darīts.

Tēma: Gobzems

Tu neatbildēji uz jautājumu. Kurš teica, ka laulībai ir tieši tāds un tikai tāds mērķis? Tas pat Svētajos Rakstos nav teikts. Un tad jau sanāk, ka laulātajiem, kuriem bērnu nav (nav svarīgi, kāda iemesla dēļ - nepaspēja, negribēja, nevarēja), "atvieglojumi" nepienākas, jo viņi nav izpildījuši tevis pasludināto "laulības mērķi".

Tēma: Gobzems

Jā, tu kļūdies.

Tēma: Gobzems

Ko nozīmē vārdu salikums "jāatjauno Satversmes darbība"?

Tēma: Gobzems

Es par tavu intelekta līmeni gan sen vairs nebrīnos... Īpaši ja tu tici, ka, Gobzemam nākot pie varas, būs kādas "izmaiņas".

Tēma: Gobzems

Tad tu tomēr nenoliegsi, ka tev, pretēji paša apgalvotajam, tomēr ir tieksme geju tēmu pīt visur iekšā? Bet vispār jau šis piemērs bija pilnīgi nevietā, pat neatkarīgi no tā, ko es (vai tu) domāju vai nedomāju par geju ģimenēm, tiesībām vai laulībām. Kurus konkrēti pienākumus viņi nepilda?

Tēma: Gobzems

www.facebook.com/gobzems/videos/611936683282691 Nu ko, rīt termiņš būs iztecējis un valsts tiks "sacelta kājās"... Bīstaties jel!

Tēma: Gobzems

twitter.com/polittehnologs/status/1469951680968015874 Spējīgais kandidāts... :D

Tēma: Gobzems

Spējīgs uz ko? Uz tukšu diršanu, selfiju taisīšanu un fake vēstulīšu rakstīšanu, ko pēc tam uzdot kā "man viens cilvēks atrakstīja"? :D Viņam pat jēdzīgas komandas nav... Bet tagad vismaz ir skaidra atbilde uz jautājumu, kāpēc cilvēkam, kurš ir izbanots no kāda foruma, ir tāda nepieciešamība un degsme tur atgriezties... Ir uzdevums, tā teikt...

Tēma: Gobzems

Atkal jau "geji nāk"... tagad vismaz netaisnosies, ka tev ir tieksme šamos pīt iekšā visur, kur vajag un kur nevajag? Kovidtēmas 118. lpp. mēģināji taisnoties...

Tēma: Gobzems

Piemēram, kuri likumi? Bet attiecībā uz bezdarbnieka statusu - nav jau likumā noteikts, ka bez QR tu nevari pretendēt uz bezdarbniekiem. Skaidrojums ir tāds, ka tu vari zaudēt, ja atsakies no darba piedāvājuma vairāk kā 2 reizes. Nu, pēc likuma, tev bezdarbnieka laikā ir aktīvi jāmeklē darbs. Bet šo īstenībā var viegli apiet. NVA neliek tev meklēt darbu, kas nav atbilstošs tavai kvalifikācijai. Tāpat viņi nespiež iet tev darbā, kur tu saņemsi 600 euro, ja pirms tam saņēmi, piemēram, 1500. Turklāt, cik zinu, viņi arī neprasa un nepārbauda, vai tev ir sertifikāts. Un tam, ko tu dari privātajos karjeras meklēšanas portālos, viņi tāpat izsekot nevar, tikai tām vakancēm, kas ir viņu pašu - NVA datu bāzē. Attiecīgi, tu savam "karjeras konsultantam" vari pateikt, ka meklē darbu kādā sfērā, kuru pārstāvošie uzņēmumi darbiniekus caur NVA nemeklē. Te gan nevajag pārspīlēt - tev varētu būt visai pagrūti ieskaidrot, ka, iepriekš strādājot, piemēram, par celtnieku, tagad tēmē uz medicīnu. Bet, piemēram, ja vēlies pārkvalificēties par IT speciālistu, pateikt vari. Pačukstēšu, NVA darbiniekus nemeklē apdrošinātāji, auto dīleri, IT uzņēmumi (gan jau vēl kāds). Attiecīgi, izvērtējot savu iepriekšējo darba pieredzi un kvalifikāciju, vari mēģināt "speciālistam" skaidrot, ka vēlies darbu kādā no šīm jomām. Un skata pēc jau vari arī kādu CV aizsūtīt. Tad būsi prasību izpildījis - tīri formāli darbu tu meklē. Ilgtermiņā tas diez vai strādās, bet laiku iegūt vari. Vispār, NVA tam darba meklēšanas pasākumam pieiet ļoti formāli, ierēdnīši vienkārši atstrādā savu darba laiku, bet viņiem ir pilnīgi pohuj, ko tu dari. Šajā gadījumā ierēdņu pohuisms nāk tev par labu.

Tēma: Citypark

Shiirs rakstīja: Tiesā būs vajadzīgs dokuments, uz kura būs mans paraksts, ka es esmu slēdzis šo līgumu. Nav viņiem tāda dokumenta.

Īsti jau nebūs gan tā. Pirmkārt, Civillikums paredz, ka tiesisku darījumu var noslēgt gan rakstiski, gan mutiski, gan arī klusējot. Otrkārt, pēc būtības, iebraucot un novietojot mašīnu tajā stāvvietā, tu saņem un stāvvietas īpašnieks / apsaimniekotājs tev sniedz pakalpojumu. Faktiski, iebraucot privātā teritorijā, kas pieder kādai fiziskai vai juridiskai personai, par ko ir uzlikta arī attiecīga zīme, tu piekrīti saņemt pakalpojumu, ko stāvvieta tev sniedz un faktiski slēdz civiltiesisku darījumu. Tas būtu kaut kas līdzīgs kā, ja tu man dotu atļauju likt savu mašīnu savas mājas teritorijā, tev būtu arī tiesības noteikt, vai es to daru vai nedaru par maksu, kur drīkstu mašīnu nolikt utt. Tas būtu starp mums noslēgs civiltiesisks darījums. lvportals.lv/skaidrojumi/288650-neapmaksata-stavvieta-vai-nepareizi-novietota-masina-kada-ir-atskiriba-2017

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Tagad jau elektroniskās topā - iQuosi, Salti un kas tur vēl...

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Man gan tas purns ne visai - tāds pagalam samocīts. Citādi jau foršs auto, jā.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tu grasījies doties dzīvot uz UK? Bet šis ir tikai kārtējais apliecinājums, ko jau iepriekš teicu, ka saukt kādu valsti par dižu piemēru citiem ir visai bezjēdzīgi. Jebkur situācija var mainīties par 180 grādiem ļoti īsā laikā.

Tēma: Gobzems

Zinu

Tēma: Gobzems

Aldis skaidro, kāpēc bloķē oponentus feisbukā... precīzāk sakot, cenšas skaidrot. Bet viņa elektorātam jau ar to pietiek... twitter.com/CardinalisRavus/status/1469317243779661826

Tēma: Gobzems

Arī šī nedēļa nav tālu no 15.12. So what?

Tēma: CSDD iesīkstējusī prakse - vadītāja apliecības izmaksas

Nu, par tiem 2 euro - tā ir tāda kā bankas komisija, kas arī dažreiz tiek iekasēta par pārskaitījumiem, naudas izņemšanām, konta atlikumiem utt. Jautājums ir tikai - vai kaut kā var sistēma apčakarēt - tb., samkasāt pa tiešo valsts kasei, lai šos 2 euro apietu? Ja tā, tad jau ir OK. Sūdīgi ir tad, ja nav izvēles.

Tēma: Gobzems

Šobrīd Aldim ar reitingiem ir visai čābīgi. Domāju, ka var visai droši apgalvot, ka solīto "kontrolpaketi" šams diez vai dabūs. Un esmu drošs, ka pēc vēlēšanām Aldis bļaus par nopirktajiem rezultātiem...

< 1 ... 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 ... 376 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti