Kārtot: Augošā secībā
imzz 03.01.2024 14:34

Dati par komponentiem nāk no Jermaka-Makfola ekspertu grupas ( Yermak-McFaul )

kyivindependent.com/media-81-of-foreign-components-in-russian-missiles-originate-in-us/

apostrophe.ua/en/news/society/2023-12-15/sanktsii-ne-rabotayut-v-rakete-kinjal-nashli-77-detaley-iz-ssha-infografika/310430

visitukraine.today/de/blog/3092/the-kinzhal-missile-has-78-parts-from-the-us-who-else-helps-russia-make-weapons

Neviens gan nepasaka, arī Arestovičs ne, cik no tiem komponentiem ir militāra līmeņa čipi, cik vienkārši bipolārie vai lauka tranzistori, kāds ir jaunākā komponenta izlaides datums, vai čipi ir lodēti vienreiz, jeb izrauti no cita izstrādājuma utt.

Aukstā kara laika institūcijas, kuras ierobežoja tehnoloģiju nokļūšanu sociālisma nometnē, sen vairs nepastāv. Un brīvās tirdzniecības pasaulē grūti apturēt komponentu nokļūšanu tik lielas valsts kā Krievija rīcībā, sevišķi, ja sancijām nepievienojas visas valstis, un ja "nauda nav problēma". Turcija, Ķīna un Emirāti nav pievienojušies sankcijām un ir arī galvenie "habi, caur kuriem Krievija dabū elektroniku.

foreignpolicy.com/2023/11/09/russia-sanctions-weapons-technology-exports-evasion-arms-production-missiles-chips/

imzz 02.01.2024 23:19

Es/tev "jautāju" konkrēti- Arestovičššš (neviens cits, tieši viņš!!) saka, ka (uz ukraiņu mājām šodien šautajos!) krievu kindžalos ir 70gab ASV izcelsmes elektronisko komponentu.--

Kāpēc neviens cits ? To raksta Kijev Independent, Ukrainskaja Pravda, kaut kāds Apostrof, un Rietumu avoti, gan atsaucoties uz ukraiņu avotiem, jo nevieni citi īpaši patlaban krievu raķešu atlūzas nav ārdījuši, minot dažādus gabalu un procentu skaitu no 48 līdz 78. Nu Arestovičs iemācījies skaitli 70, to arī atkārto. Diez vai patlaban viņam ekspertīžu datus kāds uz štatiem piesūta.

imzz 02.01.2024 18:17

Kāpēc tu tam piešķir tik lielu nozīmi ? Meli, nemeli. Par ko īsti ? Ka krievi ukraiņiem kaut ko piedāvājuši Stambulas sarunās ? Protams, ka piedāvāja. Bet Arestovičs izvairījās konkretizēt arī tagad. Piemēram, kāds statuss būtu Mariupolei, Melitopolei, Berdjanskai, Hersonai.

Ko viņš teica, tas bija, ka krievi piedāvāja arī tik maigu noteikumu, ka Krimas statuss "varētu tikt" apspriests pēc 10 līdz 15 gadiem ( !??) Tas tak absolūti priekš kaķiem.

Vēl tas, ka visa tā Jermaka banda, Arestoviča daudzināto Arahamiju ieskaitot, kas bija tajās sarunās , ir absolūti neuzticama un atbildīga par Ukrainas Dienvidu nodošanu krieviem. Ir uzskats, ka Putins tieši tāpēc iebruka Ukrainā, ka ar Zeļenska ( un visu pārējo šovmeņu ) nākšanu pie varas uzskatīja lietu par nokārtotu. Kad tomēr sākās šaušana "augstākajai varai" vajadzēja improvizēt. 

Arestovičs vainīgs vai ne ? Par ko tad ? Ne to samuldējis ? Viņam nekad nav bijis tāds amats lai viņš kvalificētos par vainīgo. Viena lieta gan Arestovičam ar Maskavas režīmu kopīga, ne viens, ne otrs nekritizē Jermaku.

imzz 02.01.2024 13:32

Pamesta Toyota Mirai pie izslēgtas ūdeņraža uzpildes stacijas Norvēģijā, jeb Why hydrogen is still bullsh*t - part 3

youtu.be/-Xtc_Bd18OA?t=121

imzz 02.01.2024 11:28

Отклеилась голова во время обращения. Это заметили все.

youtu.be/HoU2W54ok0Q?t=46

imzz 30.12.2023 14:19

Protams. Tikai, vai amerikāņi dos ukraiņiem kasešu aviobumbas, ko kabināt pie F16, par to šaubos.

imzz 29.12.2023 12:48

Švecs uz klausītāju vēlēšanos vēlreiz par Arestoviču, pēdējo reizi, kā cerams

imzz 29.12.2023 11:39

Te drīzāk vajag sākt ar ko dzelzisku, ar to pašu kompresiju, ko Davidich visu laiku iesaka. Attiecībā uz diagnostiku, jāņem vērā elektroshēmas stāvoklis, kas veciem, sevišķi sistiem auto, pavisam nav 100%.

imzz 28.12.2023 16:21

reku, Batjka dod vadošos norādījumus meliorācijas sakarā:

imzz 28.12.2023 14:10

Vēl Pojarkovs par to pašu:

youtu.be/gD_XWNVI3g4?t=139

imzz 28.12.2023 13:42

Man nav jādara tas, ko daudzi izdarījuši, piem. šitais vecītis.

youtu.be/2i87p7lXUw0?t=735

trijos cilindros kompresija siltam dzinējam augstāka, vienam zemāka. Zemāko viņš skaidro ar iespēju, ka cilindra galvā plaisa, sveces vītnes laiž garām u.c.

imzz 28.12.2023 12:43

Gredzeni, virzulim izplešoties, iespiežas dziļāk rievās. Līdz ar to kompresija uzlabojas.

imzz 28.12.2023 11:53

Par to "pliko ballīti var teikt, ka paši vainīgi, ka tādi lupatas ;) Viņiem vajadzēja radīt iespaidu, ka tas tak nekas nav, sīka lieta, par ko uztraukums ?

Bet šie piespiedās pie sētas un sāka smilkstēt un tad arī viss pārējais kranču bars uzskatīja par labo toni un pienākumu mesties šiem virsū.

imzz 28.12.2023 11:38

Arestoviču jau tagad svētī pa visiem ukraiņu kanāliem par šito. Viņš tagad esot štatos. Es viņa tekstus esmu dzirdējis diezgan, esmu noskatījies gandrīz visus video ar Feiginu pirms "šķiršanās. Nekāds brīnums nav, viņš dīvainas lieta sarunāja jau sen. Piem. apm. pirms pusotra gada:  "no Arahamijas un prezidenta biroja ir atkarīgs, vai ukraiņu tauta izdzīvos principā, vai ne".

Makaronus arī karinājis daudz, stāstot par kara sākumu un "vāgnergeitu. Kas bija saprotams tajā laikā, jo vēl skaitījās amatā. Vispār, viņa teksti tagad nāk no pārāk augsta plaukta, gandrīz it kā viņš būtu lielas valsts prezidents vai kaut kas līdzīgs Romas pāvestam. Tautu likteņu lēmējs un cilvēku ( galvenokārt sieviešu ) dvēseļu inženieris. Paklausījos to viņa "Apeironu" drusku, nevarēju to muldēšanu izturēt, sievietēm varētu patikt, tāpēc viņa maksas kanālā arī babenes tikai bija.

Praktiski viņš, ļoti iespējams, 1. atstrādā Jermakam un FSB, kas varētu būt viens un tas pats, 2. Nākotnē cer Ukrainas vēlēšanās iegūt prokrievisko ukraiņu balsis un kļūt par frakcijas līderi Augstākajā radā.

imzz 24.12.2023 10:47

Aha. cementu arī vajag aizliegt. Putekļi makten kaitīgi. Nezinu, kā tagad, bet kādreiz puse Brocēnu bija apbiruši ar plānu cementa kārtu no tuvējās cementa fabrikas. Un kur nu vēl leišu kaitniecība no Akmenes fabrikas.

imzz 22.12.2023 23:22

Lukašenko saaukstējies un runā dīvainas lietas, grib pabarot tautu ar gurķiem:

imzz 22.12.2023 18:32

Ukraiņi priecājas visos kanālos, pagājušo nakti esot notriekti uzreiz trīs Su 34, kuri lidojuši, visticamāk, nomest planējošās bumbas uz ukraiņu pozīcijām Krinki rajonā, t.i. vieta, kur ukraiņi izveidojuši placdarmu Dņepras kreisajā krastā. Jādomā, kaut kur Hersonas apkaimē atradies "Patriots.

imzz 20.12.2023 12:01
imzz 18.12.2023 12:03

Krievija nolemj importēt olas no Irānas

Avots: Krievijas Interfax ar atsauci uz Eirāzijas Ekonomikas komisijas tirdzniecības ministra Andreja Sļepņeva paziņojumu; 

Citāts: "Piegādes no valstīm, kas nav NVS valstis, netiek veiktas kopš 2020. gada, kas bija saistīts ar augstu pašpietiekamības līmeni. Taču šobrīd, uz pieaugošā patērētāju pieprasījuma un epizootiskās situācijas radītās ražošanas apjoma samazināšanās fona, ir vērojams ievērojams olu cenu pieaugums."  Slepņevs apgalvo, ka tas ir īstermiņa pasākums. Piegādes tiks veiktas arī no Turcijas.

imzz 17.12.2023 15:12

Loģika klibo. Tev vajadzēja pievērst uzmanību smalkajam apstāklim, ka šajā gadījumā ar elektroauto NEKAS NAV NOKAUTS, tomēr dīlerserviss auto brāķē.

imzz 17.12.2023 11:51

Spogulis nemaksā gluži kā pats auto. Aprakstītā situācija retums tikai tāpēc, ka ar EV pagaidām nebrauc pa sliktiem ceļiem vai brauc maz.

Es varu pateikt, kā var dabūt ko līdzīgu arī pilsētā. Ja uzbrauc ar 30 km/st uz tāda asāka "guļošā ar EV. Ir kāds mēģinājis ? Varbūt pat ar 20 pietiek.

imzz 16.12.2023 23:34

Nu, par apdrošinātāju, tur var būt viss kas, varbūt viņam pie tā apdrošināts viss, piem. māja, varbūt saņem atlaides kā vecs klients un pāreja pie cita vienalga būs dārgāka.

Bet tur ir vēl viena nianse, viņš galu galā, var turpināt braukt bez garantijas. Bet, ja tiešām baterija aizdegas un cieš cilvēki vai īpašums, tad var nedarboties arī civiltiesiskā apdrošināšana, jo viņš "turpinājis braukt ar nedrošu bateriju", kaut gan ticis brīdināts.

imzz 15.12.2023 19:41

Šitais labs. Ja būtu tikai 400$ varētu padomāt, ka skams, bet ja ieslēdz maksimālu bezkaunību un paprasa virs 4 k viens otrs vēl var padomāt: tur tak kaut kas ir, ja reiz prasa šādu ciparu. Es nesen tieši iegādājos 5 portu gigabitu sviču mājas vajadzībām par pieticīgiem 25 EUR, un pat menedžējams ir.

imzz 15.12.2023 12:56

Klimata lohatrona sakarā kaitina politiķu cenšanās ar mazizmēra pokazuhas palīdzību nomierināt pašu izaudzinātos apdauzītos klimata entuziastus. Kamēr par nozīmīgām lietām, kas nonullēs visus vārgos pasākumus, lielāko tiesu pat runāts netiek.

Divas vasaras spēcīgi deg meži Sibīrijā. Tāpēc, ka tradicionāli krievu ugunsdzēsēji izmantoja armijas atbalstu, smago tehniku un cilvēkus. Tagad armija karo Ukrainā. Bet arī Kanādā deg meži. Pagājušo vasaru tāpēc smogs pat bija Ņujorkā. Tā kā vajadzētu izveidot ātrās reaģēšanas desanta vienības meža ugunsgrēku dzēšanai, jo kad iededzies, apdzēst vairs nevar. Tas būtu pilnīgi iespējams, ņemot vērā mūsdienās iespējamās lieliskās novērošanas iespējas no gaisa.

Tāpat meži un krūmi tradicionāli deg katru sezonu Kalifornijā, Austrālijā, Spānijā, Grieķijā u.c. Toties pēc pusgada šajās pašās vietās atkal citas vaimanas: lietus gāzes, īstas atmosfēras upes, mūs skalo nost, slīkstam. Tā kā prasītos izveidot mākslīgās ūdenskrātuves, ko uzpildīt lietus sezonas laikā. Tas arī šur tur tiek darīts, bet nepietiekami. Jo finansējumu novirza tiem zaļajiem risinājumiem, kas publikai acu priekšā, piem. transporta elektrifikācijai.

Vēl, neviens suns nevar pateikt, kas ar klimatu notiks, ja cilvēce tiešām pārstās lietot fosilās degvielas, ir tikai cerības, ka tas salabosies, kas, visticamāk, nenotiks.

Bet viena lieta ir skaidra, lauksaimniecības ražas samazināsies. Jo, tā oglekļa, kurš veido gan labības stiebrus, gan kartupeļu lakstus, avots ir atmosfēras oglekļa dioksīds.

imzz 14.12.2023 11:23

Faktiski 1/4. Apstrīdamā teritorija ir 74% Gajānas. Bet, visticamāk, nekāds karagājiens nenotiks. Vispirms Exxon Mobil, kas palūgs tēvoci Semu aizsargāt investīcijas, otrkārt, pastāv uzskats, ka Maskavai nemaz "Maduras aktivitātes nepatīk, jo nupat pievērsušas reģiona valstu pastiprinātu uzmanību saviem resursiem, atklātā izsolē firmām par to izstrādi cena var tikt uzdzīta nepatīkamos augstumos. Un Madura esot izsaukts uz Maskavu draudzīgai sarunai pie kafijas vai tējas.

www.youtube.com/watch?v=BCz3RWL1IfA

Lasītākie raksti

Jaunie raksti