Hm. tikumību.
Ej nu sazini, kas mūsdienās skaitās tikumīgs. Veco laikos tas bija daudz skaidrāk definēts, piem. tikumīga meita saglabāja jaunavību līdz kāzām.
Hm. tikumību.
Ej nu sazini, kas mūsdienās skaitās tikumīgs. Veco laikos tas bija daudz skaidrāk definēts, piem. tikumīga meita saglabāja jaunavību līdz kāzām.
Ja būtu savākts vadības bloks, tad varētu varbūt uzhakot un noteikt, kāda programma dronam bijusi, bet, visticamāk, uzlaida gaisā ar visu.
Nu, nav neviena gadījuma, kad drons būtu devies iekšā Rumānijas vai Polijas teritorijas dziļumos.
Baidena un Stārmera konference: reportieris: ko jūs domājat par Vladimira Putina draudiem Ukrainai ? Baidens: paliec klusu, es sniegšu paziņojumu. Video beigās reportieris: ko jūs domājat utt. Baidens: Es par Putinu daudz nedomāju ;)
Divu krievu "dronovodu pirmsnāves video par korupciju un iesp. nodevību krievu armijā ar Maikla Naki komentāriem:
Nedomāju, ka tas ir tā. Ja tomēr, tad rets gļuks, citādi Ukrainas kaimiņvalstis būtu pilnas ar nomaldījušamies droniem. Tie, kuri programmē dronus, nav muļķi un paredz GPS signālu zudumus un to, kas dronam tādā gadījumā jādara. Un programmā noteikti nav "lidot, kur acis rāda, kamēr degviela beidzas".
Drons atjēdzas, t.i. atkal saņem GPS, un padomā: kas ar mani notika ? Apreiba galva ? Gadās. Tātad, kur es esmu, kur ir mērķis un cik atlicis degvielas. Pagriežos un atkal lidoju uz mērķi. Ak vai, degvielas nepietiek līdz mērķim ? Un līdz rezerves mērķim arī ne ? Kur es esmu ? Ahā, pretinieka teritorija. Pikēju lejā un uzsprāgstu, ja paveicas, vismaz kādu cūku kūti iznīcināšu. Apm. tā :-/
Jā. ar ko ? Cik mums to helikopteru NBS ir, viens vai visi divi ?
Vislabākie būtu 2. Pasaules kara laika iznīcinātāji, Meseršmits , piem. Vai arī tāds drons kā Bairaktars vai kas līdzīgs.
Otrkārt, miera laikā armija noteikti negrib veikt izdarības, kas radītu civiliedzīvotāju upurus. Tāpēc ir procedūras, kas atšķiras no kara laika. Piem. Polija, kaut gan pamanīja lidojošo objektu, tomēr nenotrieca uzreiz ar pretgaisa sistēmu, jo radarā tak nav drons, bet tikai lidojošs objekts. Tāpēc pacēla iznīcinātāju vizuālai identifikācijai , bet, kamēr tas sasniedza aptuveno reģionu, tikmēr "lidojošais objekts pazuda no radariem.
Un vispār, lai zemu lidojošus objektus pamanītu, vajag radaru, kurš atrodas gaisā, nevis uz zemes. Lētākās ir aerostata sistēmas, bet arī tās nav lētas.
ASV Valsts departaments ir apstiprinājis uz aerostatu balstītu agrīnās brīdināšanas radaru sistēmu pārdošanu Polijai, 2024. gada 7. februārī paziņoja ASV Aizsardzības drošības sadarbības aģentūra (DSCA).
Ierosinātā FMS pakete, kuras vērtība ir USD 1,2 miljardi (1,1 miljards eiro), ir nodota ASV Kongresam galīgai apstiprināšanai.
euro-sd.com/2024/02/major-news/36510/polish-buy-of-aerostat-radars/
tādu nopirka arī Filipīnu armija.
Tā bija Lielrēzekne. Ir tak Lielrīga, kāpēc nevar būt citas lielpilsētas ?
Nu, labi, precizēšu. Militārā dimensija, saprotams, ir jebkuram dzelzceļam. Runa ir par to, ko teica Kulbergs video, šeit, ka militāro standartu dēļ ir mainīti būtiski parametri, slodze uz vagona ass 25 t 22 t vietā un atstatums starp sliežu ceļu asīm 4.5m 4 m vietā:
Putins izdara spiedienu uz Lukašenko, lai pēdējais eskalētu situāciju uz robežas piespiežot ukraiņus atvilkt daļu spēku. Bet Lukašenko darīs jebko, lai izvairītos no kara stāvokļa Baltkrievijā, jo, sakarā ar "apvienotās valsts nolikumu, tad krievu komandieris pārņem apvienoto bruņoto spēku komandu, civilai pārvaldei vairs nav teikšana, un Lukašenko laukā no spēles.
Tāpēc droni virs Baltkrievijas ir "zvans" Lukašenko. Pāris jau baltkrievu gaisa spēki ir notriekuši.
Šis drons esot ticis pamanīts jau virs Baltkrievijas. Kas pamanīja, netiek atklāts. Baltkrievu partizāni parasti ziņo ukraiņiem par droniem. Šo varēja pamanīt arī NATO "lidojošie radari" Polijas gaisa telpā Baltkrievijas robežas tuvumā.
Baltkrievi šo izlaida cauri, acīm redzot, viņiem&krieviem, bija interesanti uzzināt, ko Latvija iesāks. Latvija, saprotams, rīkojās iepriekš paredzamā veidā, proti nedarīja neko. Bet pat šādā gadījumā krievu specdienestiem ir interesanti, kāds būs reakcijas laiks uz notikumu.
Dzelzceļš pelna uz kravām. Tu taču neapgalvosi, ka nekādas kravas no Eiropas uz Latviju nebūs. Attiecībā uz pasažieriem, neskatoties uz visu dižo smadzeņu pūderēšanu "Ah, kā mēs brauksim", skaidrs, ka Baltijas valstu iedzīvotāju mazā skaita dēļ pasažieru pārvadāšana pa šo dzelzceļu būtu ar zaudējumiem.
Savukārt, par militāro dimensiju : tā parādījās tikai 2018.gadā, sākotnēji nebija paredzēta.
A kur ņemt naudu ? Tādas finansiālas izvirtības, kā ar Dienvidu tiltu, tagad, kad esam Eirozonā, mums vienkārši neatļaus. Un labi, ka tā.
Tallinas pasažieri: mēs tā nedomājam.
stāsta parlamenta "Rail Baltica" izmeklēšanas komisijas priekšsēdētājs Andris Kulbergs.
CO2. Antropogēnais esot 1/3 no kopējā. Visas ES 7% cilvēces saražotais un attiecīgi 2,33% globālā, ES transports attiecīgi 2 un 0.67%..
Latvija: Antropogēnais 0,02% kopā, transporta 0,0074%. Daļa no gobālā attiecīgi: 0.0067% transporta 0.0025%. Un vieglais pasažieru tikai vēl daļa no kopējā.
Tā, ka ne latvieši klimatu bojā, ne viņi to glābs.
Celulozes. Tu domā šīs grāmatas ?
Tur tak nekas vēl nav:
But before adopting the technology, researchers need to know what kind of microbes can actually do the job, and up till nowadays they still cannot say a name. That’s the reason why we still don’t have advanced hydrogen-powered society up until nowadays.
Tradicionālās pārstrādes metodes parasti ietver akumulatoru materiālu sadalīšanu to elementārās formās, izmantojot energoietilpīgus TERMISKOS vai ķīmiskos procesus, kas ir dārgi un būtiski ietekmē vidi.
Izmantojot FJH, pētnieki dažu sekunžu laikā UZSILDĪJA bateriju atkritumus LĪDZ 2500 K, radot unikālas īpašības ar magnētiskiem apvalkiem un stabilām kodola struktūrām. Magnētiskā atdalīšana ļāva veikt efektīvu attīrīšanu.
Manuprāt, uzsildīšana līdz 2500K, t.i. 2200 C arī ir visai termiska metode, pie kam, ja tas notiek dažu sekunžu laikā, visādi organiski materiāli sadalās zibens ātrumā, veidojot nepatīkamas gāzes, sevišķi ja gāzes ir halogēni, hlors vai fluors.
Pagaidām izskatās pēc kārtējās laboratorijas metodes, kuru būs grūti realizēt rūpnieciskā mērogā. Jo laboratorijā kaitīgās gāzes iesūc velkmes skapis, bet kaitīgos šķidrumus, ja nu akurāt nevar gāzt kanalizācijā, ielej "lielajā mucā", kura stāv stūrī.
Konflikti krievu un migrantu starpā. Ar krievu babku sapulcēm un čečcena Alaudinova komentāru:
Irānas jaunā reformistu valdība brīdinājusi Krieviju par tās nostāju Azerbaidžānas pusē robežstrīdā, jo Teherānā joprojām pastāv bažas par tās attiecībām ar Maskavu.
Irānas ārlietu ministrs Sajeds Abass Aragči spēra neparastu soli, pārmetot Krievijai pēc tam, kad Maskava nostājās Azerbaidžānas pusē saistībā ar tās aicinājumiem izveidot sauszemes koridoru gar Armēnijas un Irānas robežu, jo Teherāna baidās, ka tas varētu ierobežot tās piekļuvi Eiropai un plašākai pasaulei.
Ahmads Naderi, stingrās līnijas piekritējs parlamentā, sacīja: “Atbilstošas atbildes trūkums pret krieviem gadījumos, kad ir veiktas darbības pret Irānas nacionālajām interesēm, ir izraisījis viņu divkāršu augstprātību. Viņiem jāliek saprast, ka stratēģiskā sadarbība nenozīmē atteikšanos no interesēm.
To, ka zogot ES naudu, budžets tomēr cieš mazāk, nekā tad, ja zog 100% valsts vai pašvaldības budžeta naudu.
E veselība vispār ir ES ERAF finansēts projekts. Ar valsts līdzdalību 15% apmērā.
Izrādās, lielie bateriju kompleksi, kurus izmanto vēja un saules enerģijas stabilizēšanai sadales tīklā, arī nav ugunsdroši:
Maskavā nodeg daudzstāvu stāvvieta:
Tāpēc, ka autoram, Luisam Kerolam bija migrēnas ar halucinācijām. Daudzi uzskata, ka viņš lietojis arī opiju, kamēr citi stāv un krīt, ka viņš visu mūžu bijis skaidrs kā stikliņš.
Patlaban iespaidīgākā uguņošana. Tveras apgabals; Toropecka;
56.508887143234745, 31.695417237501314, 230 km no Latvijas robežas, 375 km no Maskavas. Viens no jaunākajiem Krievijas arsenāliem, nodots ekspluatācijā 2018.g. Lentītes griezēju Ģenerālpulkvedi Bulgakovu Belousovs jau iesēdināja Lefortovā š.g. 26. jūlijā.