Kārtot: Augošā secībā
rafa 03.02.2017 21:26

Es kaut kā biju iedomājusies,ka šajā vietnē apgrozās cilvēki,kuri kaut ko spēj komentēt,bet izskatās,ka tukša salmu kulšana.....

rafa 03.02.2017 15:56

Tā kā nākamajā dienā man bija jāizbrauc no LV,tad atdodot dokumentus es visdrīzāk būtu gājusi uz policiju,nevis braukusi darba darīšanās ārpus LV. Un interesanti,ka protokolu sastādīja tikai par to,ka man tiesību nebija līdzi,ne vārda par pagrieziena rādītāja it kā nelietošanu. Laikam pirmā reize,kad saņēmu brīdinājumu.

Esmu laikam iemācījusies,ka nevar palikt par stulbu zosi tad,ja policists Tevi apstādina un akli piekrist visam ko saka.

rafa 28.01.2017 19:43

Savējo.Man stāžs 16 gadi....laikam jau kaut ko esmu iemācījusies Ja esmu vainīga,nekad nestrīdos. Tomēr šoreiz tas bija tik bezkaunīgi! Un runa bija tieši par iebraukšanu aplī,kurš nu ir ļooooti mazs un ar 2 blakus nobrauktuvēm un vēl 2 gājēju pārejām. Viss vienā čupā. Un zinu,ka pagriezienu rādīju.

rafa 28.01.2017 10:42

Pēc policista vārdiem,ka video es varēšu redzēt tikai tad,ja apstrīdēšu protokolu un iešu skaidroties uz policiju un tur pieprasīšu video ierakstu. Agrāk nekāda video skatīšanās neesot iespējama. Kādēļ man būtu uz vārda jātic,ka esmu pērkāpusi csn,nekādu pierādījumu viņš man nevarēja sniegt.

rafa 27.01.2017 15:49

Tieši tādēļ,ka vienmēr rādu pagrieziena signālu man šis policista apgalvojums nelikās ticams. Tad jau viņš varētu pateikt,ka es pie sarkanā luksafora signāla esmu pārbraukusi,faktiski pateikt jebko un man tā uzreiz jātic? Prasīju,lai parāda manu pārkāpumu,bet to ceļu policists izdarīt nevarēja.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti