iAuto.lv Forums - Lietotāja atbildes
Kārtot: Augošā secībā
viencexperc 03.02.2018 12:18

šajā video par to ir teikts, ka no Mēness nav nekādas jēgas. Kāpēc kolonizēt Mēnesi, ja uz tā nav nekādu resursu? Tur diennakts cikls savādāks, tas ir mazs un uz tā nav atmosfēras.

Bet uz Marsa ir pat sasalis ūdens, diennakts ilgst gandrīz kā uz Zemes 24.2 stundas, utt.

viencexperc 03.02.2018 12:15

p.s.

Sākumā par pašām raķetēm, kas plānojas, kādas tehnoloģijas tagad, izmaksas, utt.

no 33:30 par Marsa kolonizēšanu

no 40:30 interesanti nākotnes plāni. Tā jau būtu iespaidīgi, ja varētu 40 min laikā nonākt otrā pasaules galā, turklātt, pa ceļam esot kosmosā.

viencexperc 03.02.2018 11:01

Maska marasms par Marsa kolonizāciju. Plāni jau interesanti. Kā zinātniskās fantastikas filmā.

viencexperc 02.02.2018 8:29

Kārtējā mana prognoze piepildās.

uk.businessinsider.com/bitcoin-price-cryptocurrency-thursday-february-1-2018-2

lūk, kad es jau to rakstīju:

www.iauto.lv/zinas/pasaule/27236-par-50-bitkoiniem-var-nopirkt-lamborghini?cview=all#comments

Šodien jau 8 350 par bitkoinu. Pagājušogad bija 20 000.

kā man apnicis visu zināt.

Es vēl esmu progozējis, ka nākošais Krievijas karš būs ar BY

viencexperc 01.02.2018 20:01

Zelta vārdi. Es arī hroniski pārkāpju. Iemesls tāds, ka man vienmēr jāsteidzas. Patiesībā, ja labi plānotu savu laiku, skriet nevajadzētu.

Labi, ne vienmēr jāsteidzas. Bieži braucu ātri bez iemesla. Varbūt patīk, varbūt gribu atbraukt ātrāk. Pats nezinu.

viencexperc 01.02.2018 7:49
viencexperc 31.01.2018 21:04

Te ir dilēma - vai braukt gar purniem apļa sākumā, vai apļa viducī.

viencexperc 31.01.2018 16:22

atkal kārtējais scenārijs. Strīds vernons + kaut kāds lietotājs.

viencexperc 31.01.2018 16:21

iAuto rakstīja: Mēs (iAuto) priekš sevis izvirzījām vienu problemātiku Latvijas satiksmē uz kuru koncentrējām savus spēkus - tas ir spītīga braukšana pa kreiso joslu un tam bija rezultāts, lūk hronoloģiska secība:

Pētījums - Lēna braukšana kreisajā joslā ir daudz bīstamāka par ātruma pārsniegšanu (+ video) www.iauto.lv/pie-stures/satiksmes-drosiba/22922-lena-brauksana-kreisaja-josla-ir-daudz-bistamaka-par-atruma-parsniegsanu-video

iAuto.lv pārliecinās, ka "āmuru" uz Jūrmalas šosejas vēl gana daudz (+ video) www.iauto.lv/pie-stures/celu-reportieris/24239-iauto-lv-parliecinas-ka-amuru-uz-jurmalas-sosejas-vel-gana-daudz-video

Policijas ekipāža uz Jelgavas šosejas pārkāpj noteikumus un kaitina autovadītājus (+video) www.iauto.lv/pie-stures/celu-reportieris/24570-policijas-ekipaza-uz-jelgavas-sosejas-parkapj-noteikumus-un-kaitina-autovaditajus-video

Ivars Caune un iAuto.lv aicina nebūt āmuriem - brauc tuvāk labajai malai (+ video) www.iauto.lv/pie-stures/satiksmes-drosiba/23347-ivars-caune-un-iauto-lv-aicina-nebut-amuriem-brauc-tuvak-labajai-malai-video

Pētījums - Autovadītāja agresivitāte uz ceļa liek citiem uzvesties līdzīgi www.iauto.lv/pie-stures/satiksmes-drosiba/20623-petijums-autovaditaja-agresivitate-uz-cela-liek-citiem-uzvesties-lidzigi

Forumā - Lēna braukšana kreisajā joslā ir bīstamāka par ātruma pārsniegšanu diskusija uz vairākām lapām www.iauto.lv/forums/topic/26798-lena-brauksana-kreisaja-josla-ir-bistamaka-par-atruma-parsniegsanu?pnr=1

un lūk rezultats:

Valsts policija rīkos akciju, vēršot šoferu uzmanību braukšanas joslu pareizai izvēlei (+ video) www.iauto.lv/pie-stures/satiksmes-drosiba/26799-valsts-policija-rikos-akciju-versot-soferu-uzmanibu-brauksanas-joslu-pareizai-izvelei-video

Akcijā par pareizu braukšanas joslu izvēli sastādīti desmit protokoli un izteikti 32 mutvārdu aizrādījumi www.iauto.lv/pie-stures/policija/26822-akcija-par-pareizu-brauksanas-joslu-izveli-sastaditi-desmit-protokoli-un-izteikti-32-mutvardu-aizradijumi

Tā arī jādara. Malači. Bet nav labi, kad aizstāvat kaut kādus bandītus.

p.s.

Tikai neceļiet tēmu par "pareizu" braukšanu pa apli. Negribu norauties, jo es principiāli braucu tikai pa ārmalu ( izņemot, ja pareizi sataisīts aplis ar pareiziem ceļa apzīmējumiem).

viencexperc 31.01.2018 9:07

Kāpēc "debilu"?

Viens brauc uz 180 km/h un aizbrauc. Cits pa to pašu ceļu 5 minūtes vēlāk brauc uz 130, bet viņu aptur un soda.

Kurš ir neveiksminieks dotajā gadījumā?

Tehniski nav iespējams sodīt visus. Tāpēc tiek sodīti lūzeri, jeb neveiksminieki.

viencexperc 30.01.2018 21:34

Kas slikts, ja valsts piepelnās uz neveiksminiekiem?

Nepaveicās ( nokēra fotoradars, policija) tad papildini valsts kasi. Paveicās, brauc tālāk.

Man pie pakaļas tie tavi trīs līmeņi.

viencexperc 30.01.2018 11:02

CP neuztver nopietni iauto.lv.

Iedomājies, ja kāds visu laiku tevi nomelnotu, parādītu negatīvā gaismā, aizstāvētu tos, kuriem tu esi pamatoti iegriezis, un pēc tam tas ietu pie tevis lūgt kaut kādu padomu.

viencexperc 29.01.2018 21:26

Es vernonu nemaz nelasu.Dažreiz pieminu kaut kur no sērijas -"vernons teiks..."

Par raksturu piekrītu.

viencexperc 29.01.2018 18:07

Par bmw tu jauc pupas ar zirņiem. Kā jau vienmēr.

Tas, bmw ir labāks vai sliktāks par asv auto, strīdies tu pats. Katram labākais auto ir tas, kas zem dibena. Tieši tu esi tas, kurš salīdzina kaut ko ar kaut ko. Turklāt, tieši tu apdirsnī propogandas nolūkā. Man nepatīk francija, franču auto. Bet es te nerakstu, ka franču auto mēsli, jo man viņi nepatīk un nepatīk, ka Francija ieveda eiropā nēģerus. Jo tas ir mans subjektīvais un politiskais viedoklis un es neesmu ilgstoši braucis ar franču auto. Varbūt, ja es pabrauktu 5 gadus, man iepatiktos. Bet tu raksti. Tāpēc, ka ASV politiķi neļauj krievijai kaut ko darīt, tu apdirs visu tautu, autobūves nozari, turklāt, daudzus auto, ko apdirs, pats nemaz neesi redzējis vai braucis. Pārlasi manus komentārus. Te kaut kas pat rakstīja, ka ja es neapdiršu franču auto, tāpēc man ir renis vai pižiks.

Nē man nav. Man riebjas tie auto, bet neko sliktu nevaru pateikt.

Par bmw.

Kāpēc tu domā, ka es saku, ka bmw ir par kaut ko labāki vai sliktāki? Kas tas vispār par slima suņa murgiem? Man patīk kompānijas dodž auto, bet dodž ražo arī tādu auto, kā dart. Tas man riebjas. Nepatīk tie 80-90to gadu anerikāņu kluči. Bet tajos laikos VISI auto bija debīli kluči. Es nekad nešķiroju auto pēc markām, vai vēl trakāk - pēc valstīm.

Tas tu tikai tā dari. Uzražos bmw reālu sūdu, pat kurš tev nepatiks, tu viņu lielīsi, jo kā tā var būt? Tas taču bmw.

Atsevišķi bmw modeļi man pat patīk. 7.ā sērija, 6.tā. bet nepirktu pat tos, divu iemeslu dēļ. - imidžs un tas, ka tie ir vienādi.

Tu pats neatšķirtu trešo sēriju no septītās, ja auto būtu piemēram, no priekšas.

Neskatoties kāda auto marka, es kritizēju mazos sedanus. 3.ā sērija, a4, džetta, vai amerikāņu mazais sedans. Un tas, ka tu brauc ar trešo, tu to uztver personīgi.

Dažreiz es par mazauto izmantoju salīdzinājumu -" dalīt elkoņturi ar blakussēdētāju". Zini, kas to teica? Viens svarīgs cilvēks vienā no BMW auto klubiem ( negribu viņu nodot, ) Un to viņš teica par trešo sēriju. Bmw fans, bmw pasākumu organizētājs, cilvēkam, kuram feisbukā un instagramā pilns ar bmw bildēm, apdirsa trešo sēriju. viņš arī tavs ienaidnieks?

Tu pats uzskati, ka trešais ir baigi ērts, labs auto.

Bet tas lietotājs BMW tas arī esi tu pats. Viss tas, ko te raksti atspoguļojas bmw un dsa lietotāju teiktajā. Vai tad kaut kas ne tas sarakstīts?

viencexperc 29.01.2018 11:45

Es nojaušu, ka viens no tiem esmu es. Negribu taisnoties. Šeit es rakstu kaut kādu skarbu patiesību, kas nereti ir stipri pārspīlēta.

Bet, tomēr, tā ir patiesība. Cenšos izmantot pārbaudītu informāciju, pieredzi, kaut kādus faktus.

Bet ir lietotāji, piemēram, usaexperc, kas nodarbojas tikai ar to, lai dirstos.

Par pļurkt, gan es neteiktu, ka vajadzētu nobanot.

viencexperc 28.01.2018 19:16

Ja otrajā pusfinālā uzvarēs krievs, tad fināls kļūs ļoti politizēts.

viencexperc 28.01.2018 18:24

Tu ko raksti?

Te taču daudzi uzskata, ka Latvijā viss slikti, bet visur citur viss labi.

viencexperc 28.01.2018 10:28

Padirsa Briedis.

Bet žurnaļugi raksta - "skaisti zaudēja".

Zaudēt nevar ne skaisti, ne neskaisti. Zaudējums ur zaudējums.

Skaisti vai neskaisti var tikai uzvarēt.

viencexperc 27.01.2018 20:48

Galvenais, ka tavs gals nekur neķērās.

viencexperc 27.01.2018 20:43

Conqueror rakstīja: Aisargs...., bļe

"Visu ko esmu redzējis - gan “toleti”, gan “viss vairāk es vēlos”, gan “orģinālu” un citus jaunvalodniecības brīnumus, bet tikko internets mani pārsteidza ar “gaņau”. “Gaņau būs labi”. “GAŅAU”!!!," spūldze, Kūldīga, Ajrobika. Trenners. Nummurs. Gūlta. Stūlbenis. Avstiņas. Ščīvji. Vejkals. Fudbols. Varcargs. Sareščīts. Kaukas. utt. Preškam visstas mums?, Atveļinājums un manderīni, pagāžgad, vaiga/nevaiga, vinegreds, biezspiens.

Kurš tev 2 mīnusus iebāza? Laikam tas, kurš nesaprata, kāpēc tie vārdi ir uzskaitīti.

viencexperc 25.01.2018 23:41

Var būt viss kas. Varbūt nav spiediena, varbūt vēl kas.

Jābrauc pie speciāli apmācītiem cilvēkiem, tad pateiks.

Ir jārēķinās uz to, ka kāds lieks eiro tagad notērēsies.

viencexperc 25.01.2018 23:15

p.s.

Kā man apnicis visu zināt!

viencexperc 25.01.2018 23:12

Ja tev būtu BMW, tad tas būtu normāls process un tam uzmanība nebūtu jāpievērš.

Bet tavā gadījumā - Pirmkārt - pārbaudi eļļas līmeni.

Varbūt eļļa ir uz līmeņa - eļļa nedaudz uzsila, līmenis pacēlās, lampiņa nodzisa.

Ja eļļa ir normāli, tad kaut kas cits pie vainas.

Līdzīgi gadās ar bremžu sķīdumu, ja tas ir uz minimalā līmeņa robežas. Pakratās - iedegas bremžu lampiņa, pastāv, nodziest, tad atkal iedegas.

viencexperc 25.01.2018 22:38

ja absolūti jauna, tad taču tev ir garantija.

Vari, vismaz, pazvanīt uz nissan tehnisko servisa tālruni un pateikt problēmu.

Man tc motors pāris reizes par sūdiem konsultēja... senos laikos.

nu mēle jau nenokaltīs. Varbūt tā ir jābūt.

viencexperc 25.01.2018 22:33

Labāka bilde:

ar numuru R4

Bet es rakstu, ka gadās. Man viens paziņa nesen mainīja. Līdzīga problēma bija. Bet tas bija slavenais kakašķis. Bet juke ir tas pats.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti