Viņai darba līgums neļauj piestrādāt citur? Piemēram par aktrīzi..... Diezgan šaubos - dakteriem parasti ir privātprakses un citas vietas kur piepelnīties.
Kad biju ļooooti tālu ziemeļos, tad ekspedīcijā gidam bija haskijs. Gids teica, ka vasarā (tur vasarā bija +5C) to suni praktiski nedrīkst barot, jo citādi šis pārkarstot.
Tieši kā šādu lopu var turēt dzīvoklī?
Krastmalniekiem gan jau pielipa ievērojamā skaitā. Tikai šie to nespēja atšķirt no paģirām.
Un zemāk jau minēju. Kovids nav pārāk bīstams. Bīstami ir netikt iekšā slimnīcā kad tas ir gadījies bīstams. Vnk šis ir stipri virālāks par gripu un drusku augstāku letalitāti. Savukārt slimnīcu max = gripa. Attiecīgi skaitļi nesakrīt, lai brīvlaistu ekonomiku
Principā jau stress ir nevis par slimību, bet par slimnīcu kapacītāti. Tas arī ir iemesls 100% visiem ierobežojumiem. Ierobežojumi neārstē un neatceļ slimību. Tie to tikai palēnina.
Tevis piesauktajā gadījumā ja slimība netiktu palēnināta, pāris vienkārši netiktu slimnīcā. Un viss
A par nogalināšanu uzkrātā statistika bija: gripa letāla ir 0,5% slimnīcā nonākušo, covid 16%.
Un man šķiet, ka šī ir ļoti uzskatāma norāde, ka esam ļoti tālu no Rietumu civilizācijas. Tur ar milzu nodevām šis viss jau ir atrisināts. Mēs tikmēr veidojam dzīvnieku patversmes (nekādi nesaprotu priekškam? Pārprasta empātija?) un barojam miskastniekus un baložus, kas uz šī pamata strauji vairojas.
Ir acīmredzama saite ar mongoļiem
Šī kautkāda bezjēdzīga ņemšanās. @rimi.lv pilnīgi viss ir pieejams. Nespēlē darba laikā tetri, bet paņem sasūti un vakarā piebrauc izņemt un viss. Preces nav pieeejamas tikai fiziskai paņemšanai no plaukta
Visiem veikaliem tgd ir i-veikali, kur var nopirkt pilnīgi visu bez ierobežojumiem. Būvmateriālu veikalos jur personām viss pa vecam - ej un pērc. Apgrūtinājums faktiski ir tikai cilvēkiem, kas ar datoru uz Jūs
Teiktu, ka uzskaitījumā ir kļūda. Suns dzīvoklī NAV vajadzīgs un pat nevēlams, jo apgrūtina visu pasauli ar patēriņu, saražotiem mēsliem un nenesot nekādu labumu.
Augstākminētās tēzes arī ir kļūdainas:
1. Nosacījuma mīlestība - pret pārtiku. Vienkārši. 2. Suņa dabiskie instinkti ir būtiski atšķirīgi no spēlēšanās ar bērnu. Vienmēr jautājums cik ilgi tas spēs dabu savaldīt. Bīstami. 3. Taisnība, bet bieži redzu arī šo sačakarēu. Mazs ledusskapis darbosies daudz labāk. 4. Tie suņu saimnieki bieži ir nekritiski un tāpēc saruna ir neiespējama. Mazvērtīgi. 5. Laikam jau vēams bez šī iztkt
No privātmājas pagalma šaudīšanās ir pilnīgi legāla. Iespējams, ka protesta nebija. Iespējams, ka pa ZSv vnk bamšļos visa nauda nebija notēŗeta un daudz palika pāri hlapenēm
Sniega novietne ir viens no precīzākajiem argumentiem par labu velojoslām - ja ir josla, kur visu ziemu nevienam netraucējot var stāvēt kupenas / kaudzes, tad bezsniega periodā tur tikpat mirīgi var būt velojosla. Tā teikt sezonāli savietoties var.
Jo LV ir maz velosipēdistu, kas apsvērtu iespēju sniegainā laikā uzaut šipenes. Attiecīgi sniegs un velo ir anatagoniski
Manā apkārtnē nav neviena antivaxera. Man apkārtnes higiēna ir svarīga.
Savukārt 12/12 video bija acīmredzami, ka liela daļa bija sirsnīgi apreibinājušies. Un ne pirmo dienu
Visvairāk pārsteidz faktas, ka liela daļa to antivaxeru ir pienācīgi iedzērāji. Fakts, ka spirts organismā sagāžas analoģiskā daudzumā indīgā vielā, kur uzņemtās indīgās vielas daudzums pat vienā vakarā būtiski pārsniedz visa mūža laikā uzņemto vakcīnu kopsummu.
Bet šis ir arī iemesls, kāpēc tie ir rAudi. Ne pirmais gadījums, kad pārinžnierētie bubinātāji šo auto īpašniekiem sabojā dzīvi.
Visu laiku ir jautājums: PRIEKŠKAM!
Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā