Kārtot: Augošā secībā
1 2
eidis 16.07.2019 20:22

Neapdzīvots un neapsaimniekots nav viens un tas pats. IMO lauki šobrīd ir pārapdzīvoti lai tos lieliski apsaimniekotu. Tie iedzīvotāji bez skaidras nodarbes tur tikai traucē zvērīgai lauksaimniecības attīstībai. Es vairāk balsoju par lielisku agrāru risinājumu kā urbanizāciju.

eidis 16.07.2019 20:13

Lauksaimniecība jau arī nav bez sekām. Kā tur tas Mr Smith Matrix salīdzināja cilvēku ar vīrusu. Tā kautkā arī ir. Nenormāla savairošanās jau visām sugām tā. Redzamākais - sisenis.

Ulmanis spēcīgi subsidēja laukus. Jo Latvijas pamats ir laukos. Es saprotu, ka visi baudīja valsts parāda pieauguma naudas ieplūšanu laukos. Arī poļi. Bet tam procesam vienmēr ir beigas.

Nu un ar kultūru laikam nav tam nekāda sakara - pusdienojot Līvānos radās iespaids, ka Rīgā ir vairāk pieejama tradīcijas un kultūra. Švaki tie Līvāni izskatās latviskuma jautājumos.

eidis 16.07.2019 18:08

Es nezinu gan. Cik zinu, tad Norvēģijā viss ir kārtībā. Neapdzīvotu teritoriju daudzums tur ir stipri lielāks kā mums. Arī Zviedrijā un Somijā tāpat.

Neesmu pārliecināts, ka ticu , ka urbanizācija ir židmasonu sazvērestības kontrolēts process. Drīzāk parasta ekonomiskā procesa sekas.

Ierēdņiem nav jābrauc. Tomēr viņu ir stipri mazāk kā domā. Stipri lielāku posu nodar slikta izglītības un medicīnas sistēmas pārvaldība un neproporcionālais pensionāru skaits. Šie pamatā veido budžeta izdevumus, ne ierēdņu algas

eidis 16.07.2019 18:01

Bez laikiem nebūšu paēdis, bet tie laucinieki zibenīgi atstiepsies bez pilsētā ražotām iekārtām, energoresursiem un tehnoloģijām. Tāpēc īstenībā bez pilsētām nebūtu lauku (un nemurgojam par naturālo saimniecību - tā viennozīmīgi beidzas ar katastrofālu dzīves līmeņa krišanos).

Krīzei vajag 2 lietas - lielu inflāciju un neinteresantu fondu tirgu. Šobrīd ir tuvu līdzīgi, bet ir apsīkušas vairākas ienākošās līdzekļu straumes, kas inflāciju visticamāk drīz sabremzēs. Tā, ka tuvākajā laikā nebūs. Depopulācijas dēļ visticamāk būs daudz ieberzieni ar nekustamiem īpašumiem tālu no centriem - tiem cena nepārtraukti kritīs.

Vēsturē var skatīties un var neskatīties. Var skatīties vnk apkārt. Ja vari parādīt kaut vienu sekmīgu agrāru valsti.....

eidis 16.07.2019 16:05

rudens68 rakstīja: eidis

Ja 40 gadā LV nebūtu notikusi okupācija, Ulmaņa agrārais murgs būtu valsti novedis kārtīgā atpalicībā. To var redzēt visos ciparos jau no 1935. gada. Gan IKP dinamikā, gan kapitāla uzkrājumu dinamikā.

.

Nu bija viņš ar agrāru novirzi . Bet vai tad rūpniecība arī neatīstījās . VEF , ford vairogs , mazās lidmašinas .

Visa pasaule tajā laikā stagnēja . Protams sociķa Ruzvelta amerika kā vēl stagnēja . Ulmanim tagad pamatīgi uzbrūk . Pat laikam bildi noņēma no prezidenta pils sienas .

Man arī šo grāmatu "svoloči "uzdāvināja , paskatījos kas autors pat lasīt nesāku .

Iespējams Ulmaņa apvērsums par kādu gadu vai gadiem paildzināja Latvijas neatkarību .Kaut agrāru ,"atpalikušu "" ,bet neatkarīgu .Jo vietējie sociķi tīri legāli ar vairākumu pievienotos cccp am . Tāpat kā Spāņu sociķi pieaicināja cccp . Spāņiem un eiropai paveicās ar tādu cilvēku kā Franko

Rūpniecība aizņēma niecīgu % tautsaimniecībā. Ford Vairogs ir parasta saskrūvēšana. Mazās lidmašīnas? Domā H. Cukuru? Tas jau R&D sektors tikai. Sales tur vispār nebija.

Tā agrārā plānrātība ieviesa to muļķību, ko arī šodien skandina: Lauki ir Latvijas pamats/ balsts. Tādejādi milzīgi audzējot lauku dīkdieņu pašapziņu un kliedējot aizdomas, ka kautkas te nav kārtībā (situācijā kad darbu nevar atrast jau 15 gadus).

eidis 15.07.2019 17:54

Ej tak tu.... XC ir normāls lohu auto un lietotājam nav jāstudē bibliotekā, lai to varētu lietot. Tā nav spectehnika.

Un gribētos arī no parastas tehnikas sagaidīt NORMĀLU stūrējamību (neiet runa par rallija naglu riepu saķeri). Pie visa, protams, var pierast, bet no otras puses - vai vajag?

eidis 15.07.2019 16:58

XC AWD ir patraucējusi. Smiltīs gan. Radīja mānīgu iespaidu, ka visu var. Un pēkšņi izrādijās, ka ir daži specifiski ierobežojumi. Raka ārā vesels bars.

Tas zvērīgais understeer uz apgāšanos gan nevilka, bet uz grāvingu gan.

eidis 15.07.2019 16:54

Apgriežamība tam XC90 kāreiz viss ir kārtībā.

Ponts nav pielietojamība. Vismaz pircēju izpratnē. Ponts NEKAD nav piesaukts kā svarīgs arguments. Caurgājamība un augsta redzēšana gan.

eidis 15.07.2019 12:21

Es nezinu kādā ideālā pasaulē tu dzīvo, bet manā pasaulē ir redzams, ka arī auto pirkums ir vaiirāk emocionāls kā racionāls solis. Secīgi 99% SUV pirkumi ir pontu dēļ, ne pielietojuma. Es sen neesmu tajā vecumā lai klausītos tos "ziemā no stāvvietas vieglāk izbraukt", "tālāk redzu" utt. Jo visi šie argumenti ir viegli apgāžami (sētnieks vienmēr spēs sašķūrēt lielāku kaudzi kā jebkurš SUV varēs pārvarēt; visi sapirkuši SUV un neko tāpat nevar redzēt, un nav jau arī milzu jēgas no korķa redzēšanas).

Tāpēc apgalvojums ir vairāk racionāls kā absurds

eidis 15.07.2019 11:29

Tas ir veciem Volvo. Drusku pirms Geely pārdšanas viss jau bija OK. Bet ap 2004 vēl bija šausmas

eidis 15.07.2019 11:14

Neīsti sapratu ko uzrkstīji, bet informēju, ka anderstīrs ir stipri stipri nepatīkams. Vēl šausmīgāks stāvoklis ir tikai Landkrūzerim. Es izvēlētos vieglāku auto. Un zemāku smaguma centru

eidis 15.07.2019 10:39

Šim ir tups tomāts (arī pēc feislifta). Stipri ēdelīgs (12l /100 pilsētā toč būs) un baiss understeers, kas ziemā var arī stipri nelāgi iziet. Tas automātiskais 4x 4 atriebsies iebraucot neceļos.

eidis 12.07.2019 13:13

Nūūū. Šādi jau ļoti tālu var tikt. Pārfrāzējot sunīšu dzīves moto, arī cilvēkam vajag tikai paēst, pa..irst un izd..āst. No šāda skata punkta arī Mk2 ir nevajadzīga greznība - pietiek ar velo. Lai sliedi aizvestu vnk vajag 2 velo un nelielu trenniņu.

eidis 12.07.2019 12:33

IMO tu esi pārāk optimistisks.Relatīvi nesen konstatēju, ka Caddy vēl pastāv versija, kur spoguļus jāregulē no āras kā 50 gadu GAZ.

Tā, ka VAG mierīgi var piedāvāt "bez jelkādām ekstrām"

eidis 12.07.2019 9:58

Liekas paranojisks blēdis. Drošības pasākumi tādi, itkā būtu Tailore svifta, bet tēls kā santehniķim.

eidis 11.07.2019 13:54

To jau es saprotu. Vnk ja Danija ar "sākot no 5EUR" sludinātu apavus, kas īsti nav valkājami, bet valkājamie maksātu 40EUR, domāju, ka PTAC viņiem pateiktu biezu vārdu par maldināšanu (kgan TopShop turās jau ilgi apbrīnojamā kārtā).

Realit;āt;ē tas auto sākas kkur no 22k.

eidis 11.07.2019 10:08

Auto sākumcena ir 15990 EUR, taču testētajam demo auto tā bija 28310 EUR.

Nu kas tas par sviestu? Tam pirmajam auto tak ar otro nav nekāda sakara. Ja tirgū ir zemenes par 1,8 EUR un 3.6 EUR par kg, tad tās par 1.8 nav zemenes, bet atkritumi. Tās nav ēdamas.

eidis 10.07.2019 11:04

Nu ss cena jau arī ir ar 10% uzcenojumu, lai ir telpa nokaulēt. Pircējs priecīgs, pārdevējs neapdalīts. Grandiozi.

Attiecīgi -15% ss = -5% realitātē drīzāk. Vienģi pie dīlera lietotie ir +10%. Bet tas par vārdu un rūpēm

eidis 09.07.2019 15:00

Pakalpojuma nodrošinātājs gan nav biznesa partneris. Grāmatvedību var ņemt un biroju īrēt var no kā ienāk prātā. Varbūt pagaidām.

Bet zinu uzņēmumu, kuram īpašnieka īpašnieks trāpija listēts skandalozā sarakstā un kaut arī visa nauda bija pierādāmi legāla, līzingu atteica.

eidis 09.07.2019 13:16

Histērijai nav nekāda sakara skaidru naudu. Tur ir sakars ar moneyval paniku.

Tu nevarēsi dabūt līzingu,ja:

- tev ir darījumi piem ar Uzbekistānu;

- tavam darījuma partnerim ir darījumi ar Kirgizstānu un ir saķeršanās ar banku;

- tavs darījumu partneris ir advokāts, ārpakalpojumu grāmatvedis un vēl vesela kaudze bīstamo profesiju;

Un uz šī fona tu nevarēsi legāli pieņemt darbā programmētāju no Uzbekistānas, jo viņš nevarēs bankā atvērt kontu, kur saņemt algu.

eidis 09.07.2019 12:53

Abi tie auto ir pārmudrīti lai varētu lielu cenu paprasīt.

+Tuaregam tas W10 motors ir īpašs stāsts. Cik saprotu, tad ar to pašu viņi ir Benayga īpašniekus aplaimojuši. Lai jau tiek

eidis 09.07.2019 12:12

Tāpēc, ka faktiski jebkuram cilvēkam var sameklēt galu, kur nauda nav 100% legālā apritē. Piem tev biznesa partneris operē ar skaidru naudu un saķēries tajā pašā bankā. Šobrīd ar šo pietiek lai banka atteiktos. Ir redzēti arī bankas aizdomīgi jautājumi: kāpēc jūs regulāri lielas summas pārskaitiet Valsts kasei (nodokļi)

Jautājums cik sen tie draugi radi veica darījumus. Banku histērija vēl arvien tikai uzņem apgriezienus.

eidis 09.07.2019 12:08

Man ir "sviedoklis" (īstenībā jauks un precīzs apzīmējums) par atsevišķiem aparātiem:

KIA - visi lietotāji izsakās atzinīgi;

Allroad - lietots Allroad ir nelaime ģimenē. Šausmas bez gala visos mezglos. Bija izdevība vienu kadru pavērot viņa cīņā ar šo nelaimi.

Uban Cruizer. Nu Toijota tajā vecumā nemaz tik uzticama nav. Jaunie hibrīdi šķiet labāk uzdizainēti, kā tajā vecumā.

eidis 09.07.2019 11:56

Kopš likvidatoru mafijas lobētāji Moneyval anketā atzīmēja treknu krustu, ka LV ir naudas mazgāšanas lielvalsts, arī līzings LV ir kļuvis gandrīz nepieejams.

Un pat 6 auto pieredze tur neko nemaina.

Sixt šajā ziņa produkts vēl ir pieejams

eidis 08.07.2019 13:42

Klau kkas šads ir iespējams tikai VAZ.

Pat mūžveci Citroeni tādu izpildīt nevar. Materiāli kopš sovdepijas IR BŪTISKI uzlaboti

Minētais uberallis vakar mētājās Dienvidu tilta sākumā. Jauns asfalts, bedru nav

1 2

Lasītākie raksti

Jaunie raksti