Kārtot: Augošā secībā
1 2
eidis 06.09.2019 13:53

Es uz elektro versiju no žiletes pārgāju, jo elektrifikācija izrādijās ātrāka, mazāk prasīga un vieglāk pārvietojama. Tie žiletes blakus štrunti ir kaitinoši daudz. Parasti kādu no tiem pakāšu pie kādas vazāšanās. Ar telti vispār tikai elektriski var nodzīt bārdu.

eidis 04.09.2019 16:58

Tak pašam bija tāds.

Vnk nesen ir parādijusies versija, kas izslēgusi visas lampiņas un nevajadzīgus mehānismus, vienlaicīgi uzlabojot motora perfomanci. Rezultātā - viegls un efektīvs skuveklis par bomāru cenu. Tas arī viss ko gribēju teikt.

eidis 04.09.2019 15:18

Tāds pats fenomens bija 60tajos Mustangs. Un kas notika - tie radīja veselu klasi. You never know....

eidis 04.09.2019 11:24

Nelēc uz ecēšām!

Manam ādas tipam pietiek ar Braun 3. LV veikalos tirgo komplektācijas 50+ EUR. Galvas jebkuram no viņiem ir vienādas, nodilst vienādā ātrumā. Pārējos pribambasus izrādās , ka nevienam nevajag.

Esmu norakstījis vismaz 5 aparātus un visus dēļ baterijas.

Attiecīgi minētais modelis ir askētisks, viegls, bet ar visiem laba aparāta atribūtiem.

eidis 04.09.2019 10:55

Nez man patīk. Vismaz kāds spēj saņemties un uzražot kautko savādāku. Citādi fofāgenus, audi un bumerus vismaz profilā pat atšķirt nav iespējams. Turklāt visas pierastās formas ir relatīvi neseni eksperimenti ar formu, kas izsauca tādas pat atsauksmes tad. Resp. Juke eksperimentē ar formu, kas, iespējams, nākotnē būs mainstreams. Vobšem bīda progresu.

A forma kā tāda? Tas ir antiretro. Paņem retro auto un uztaisi visu otrādi. Sanāks Juke

eidis 04.09.2019 10:50

Vecos laikos: Honda Accord 4 gadi neviens servisa apmeklējums, neviena piezīme. Tad pārdevu. Tālāk nezinu

eidis 04.09.2019 10:42

Manuprāt pieaugoša līdzekļu investīcija šajā iekārtā ir bezjēdzīga - tur katrs papildus investētais eiro atspēlējas ar papildus investīciju nepieciešamībā asmeņos (šiem nekas nav mainījies kādus 20 gadus) jeb speciālos skalojamos šķidrumos (un šis ir tīrs papadoss).

Mans pagājušā gada atklājums - Braun 3 series pats vienkāršākais skuveklis, kuru sūtiju no ārzemēm ar smieklīgu cenu (ap 30 EUR) uzrāda atzīstamu bateriju, lielisku baterijas menedžmenta aprīkojumu (max apgrizienus motors saglabā kamēr vien ir kaut 0,01A baterijā) un labu svaru (daudz ceļoju, tāpēc svarīga ir pārvietošana). Nekā lieka, bet asmenis ir tas pats, kas citiem Series 3 līdz pat 120EUR. Baterijas abiem nosprāgs ar vienu ātrumu, Asmeņus jāmaina vienādā sekvencē.

Nesen pamanīju, ka šis agregāts arī mūsu internetveikalus ir sasniedzis. Parastā veikalā IMO tik vienkāršas iekārtas nav.

BRAUN SERIES 3 300S

eidis 27.08.2019 15:31

Ātra kapitāla audzēšana vienmēr notiek uz slikti apmaksāta darbaspēka rēķina. Arī Padumjajā tā bija, tikai to kapitālu izšķieda armijnieki un visādi idiotiski megaprojekti.

Un progress noteikti nobremzēs vairošanos- jo ja tevi paēdina robots, kāpēc sevi jāapgrūtina ar bērnu audzināšanu? Ļoti redzami tas notika Ķīnā, kur arī pēc viena bērna politikas atcelšanas nekāds pieaugums nesekoja (un dzimumu struktūras dēļ visdrīzāk skaits sāks samazināties).

eidis 27.08.2019 10:44

Nav taisnība - man 2 gadi apkārt, nekādas pazīmes par nepieciešamību vēlreiz pulēt.

Honda

eidis 16.08.2019 13:59

Man jau liekas, ka šī ir ietekmēta statistika. Passat pērk visādi pisnesmeņi ar textu "tgd nopirkšu un vēlāk uzvārīšōs, jo visiem vajag vācu kvalitāti". Pižiku ņem lai brauktu, ne lai vēlāk tirgotu. Nobrauc, izmet, ņem nākamo. Šiem vnk negribas laika resursu investēt tajā pisnesā. A nominālais diskonts sanāk vienāds. Atšķiras tikai sākotnējais ieguldījums

eidis 12.08.2019 17:54

Pēdējā laikā tās ir tabletes dažādos izmēros. Baigais gemis būtu sameklēt tādas lādējamas un tādā sortimentā.

eidis 12.08.2019 15:09

1. Mobilo mainu tad, kad vecais nestrādā kā vajag (gadās, gan, ka arī softiski), bet nododu vecākajai paaudzei regenerācijai

2. Bateriju verķi ir. Ne dikti daudz, baterijas izmetu atbildīgi;

3. Apkure - siltumsūknis;

4. Ielu tīru pats, retu reizi kaisu. Kaisu ar smiltīm

Neesmu eko fašists, bet atkritumu sadaļu iekļauju lēmuma pieņemšanā.

Nedomāju, ka dīzelistiem jāmaina auto uz euro X, pietiks ja saliks atpakaļ kvēpu filtrus. Vnk ir ļoti nepatīkami un kaitīgi nonākt tajā kvēpu mākonī

eidis 12.08.2019 11:59

Leiši ir puspoļi. Kas nozīmē, ka kādu apčakarēt (piem TUV) vai kautko nogopņīt ir katra indivīda svēts pienākums.

Bet kopumā tuvredzīgs skatījums (piem ikdienas satiksmē ļoti redzams) ir raksturīgs bijušajam sovokam un šķiet, ka izriet no tizlas izglītības. Acīmredzot nepārtrauktā iekalšana un nespēja zināšanas adaptēt dzīvē rezultējas nespējā veikt cēloņu / seku analīzi un saskatīt sistēmas kopsakarības

eidis 12.08.2019 10:15

hacis2 rakstīja: man savukārt ar BTA ir ok pieredze. parasti uz maniem auto ir bijis vislētākais, un arī cik ir bijuši izmaksu gadījumi viss civilizēti, pazvani, piesaki, aizbrauc uz servisu atrādi, un tālāk jau tikai kad atdot remontā. nekādu sliktu komentāru nav. arī mē'ģinājumus atsist piķi neesmu novērojis, bet paskatīšos nākamgad. tieši nesen neliels remonts bija.

Man BTA kādreiz trāpijās otrā pusē. Un ne ar auto (sētu nonesa). Pēc 1/2 gada procesa sapratu, ka viņu bizness turās uz milzīgu demagoģisku juristu armiju. Saprotu, ka kkādos gadījumos (un pat nezinu kādos) tā armija tiks saslēgta uz manu KASKO vai OCTA. Attiecīgi ar šiem vairs nepinos. Nekad neizskatu BTA kā opciju jebkam.

eidis 09.08.2019 10:26

IFs principā vienmēr gluds. Viņi ir dārgāki, bet līgumos smallprinta galīgi nav. Iesaku, ja nav žēl naudas haslefree risinājumam.

eidis 08.08.2019 13:33

"un tajā pašā vācijā, atstājot lietas dabiskā pašplūsmā, visdrīzāk neviens cilvēks vairāk nenomirtu. "

Tur jau tā lieta, ka nomirtu. Un vēl patīrītu veselības budžetu kārtīgi. To ļoti skaisti var redzēt vēža programmās un saldumu apkarošanā.

eidis 08.08.2019 12:43

Ļoti labi. Nonāksim arī līdz šim, bet kā jebkurā projektā - jāsāk ar lielākajiem apjomiem. Tomēr bezfiltrnieki sanāk pirmie. Līdz keramiskajiem velobremžu klučiem tad palēnām nonāksim.

Slidinos ar velo ļoti reti. Man nav fiksētā rumba un slidināšanās nesamazina bremzēšanas ceļu. Nav jēgas

eidis 08.08.2019 12:39

Velosipēdisti kopē Valdiņa "veiksmes stāstu" - samazina izdevumus. Valdiņš tak par šo dabūja parādu indulģenci un spožu portfeli. Domā velo nepienākas?

eidis 08.08.2019 12:36

Ej irst!

1. Piesauktā filtrācija strādā tikai pakaļu izstutējot no Golpa. Griežot pedāļus (kā arī darot ko citu fiziski ļoti aktīvu), elpošana tiek veikta caur muti.

2. Kvēpi NAV putekļi. Daļiņas ir daudz mazākas un piesauktā mehāniskā filtrācija nedarbojas gandrīz nemaz.

3. Ir noticis pieeja ir iemesls ārkārtīgi augstajam LV medicīnas budžetam - neveicot prevenciju "ir noticis" ir ārkārtīgi dārga pieeja. Iespējams, ka tu esi kāds no tiem tālredzīgajiem medicīnas sistēmas darbiniekiem.

eidis 07.08.2019 15:09

Kvēpi pavisam noteikti ir kaitīgi plaušām. Domāju, ka bez jautājumiem.

DPF pie TA izmērīt var diezgan vienkārši - ar rezonanses iekārtu pārbaudīt satura esamību. Uz ielas gan tas būtu čakarīgi.

Man gan šķiet, ka tur analoģija ar lapu dedzināšanu jāvelk - ja PP ir tiesiskais pamats bez kaitīguma analīzes jāties par lapu dedzināšanu privātmāju pagalmos, tad kūpinātājiem var izmantot to pašu. principā jau nodarījums ir tieši tāds pats.

eidis 07.08.2019 14:38

Idiotiski ierobežojumi ir primārais iemesls tiesikajam nihilismam. No sākuma uzspāluajam ceļazīmē'm (jo tās ir pārspīlētas), pierodam un spļaujam nodokļiem etc virsū

eidis 07.08.2019 14:35

uz MANAS veselības RĒĶINA!

Health Risks of Soot

If it goes untreated or improperly cleaned, tiny particles of soot can be inhaled deep into the lungs. These toxic particles can cause breathing issues, including aggravated asthma, bronchitis and more severe respiratory illnesses that can restrict your ability to carry out normal activities.

eidis 07.08.2019 12:33

Nu to jau es teicu - dīzelis ir īstenībā ļoti dārga izprieca. Lēts ir tikai dīzelis uz manas veselības rēķina. Un tas IMO nav pareizi. Es tā nevēlos.

eidis 06.08.2019 13:11

Tieši tik jauki ir lauku ļaudis.

Bet aizrakstīšu CPistiem. Mobilā kvēpu iekārta savu vērtību atsitīs stipri ātrāk kā mobilie radari. Braukšanas bez apskates (jo modificēts auto) tak arī pieklājīgu rubli maksā?

eidis 06.08.2019 9:45

A tu pamēģini paelpot uz veļika vai trotuāra, kad šitāds smerdelis pabrauc garām.....

Manuprāt dīzelis ir skaista ekstra, ja vari to atļauties uzturēt. Ja nevari nopirkt jaunu kvēpu filtru, brauc ar bencīnu....

1 2

Lasītākie raksti

Jaunie raksti