Kārtot: Augošā secībā
1 2
AD666 09.02.2021 13:14

GB12 rakstīja: www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/bmw/740/aoipp.html#photo-30

www.facebook.com/100011114524494/posts/4022476334439634/?substory_index=3

Tā odometra tīšana, protams, ir traka lieta, bet priekš tāda nobraukuma tas auto izskatās ļoti labi. Šaubos, ka tur ir mainīti sēdekļi, pogas utt. Varbūt vienīgi stūres apšuvums, bet arī izskatās pēc oriģināla. Kā pēc šāda nobraukuma sasniegšanas izskatītos jebkurš japānis, korejietis, amerikānis ,francūzis un liela daļa vāciešu?

Nu tā nevar būt!

Visus vāciešus pēc nobrauktiem 120-150k km vienkārši noraksta.

Esiet reāli, neviens vācu auto neko tadu nevar izturēt. p

Priekštam ir domātas primitīvas kijas, hjundaji, toyotas, mazdas un pežuļi, bet nejau vācu auto ar 400k+ km nobraukumu!

P.s.

AD666 20.10.2020 18:11

Nē, par to, ka ātrums jāievēro viss pareizi.

Es vairāk par pašu piemēru, ka šeit gluži nav pedālis grīdā, jo teju jebkurš kompaktklases auto ar pedāli grīdā būtu ieskrējies uz tiem 180km/h un vairāk, Tu tur pamatīgu kolonno ar auto apdzini. Ši ir teju tāds pats video kā msh.

AD666 20.10.2020 11:18

Bradypus rakstīja:

msh rakstīja: Saki, pabraucot ar kādu nestabilu piekabi pakaļā, vienmēr braukšu kā ar nestabilu piekabi pakaļā? Tad jau varbūt jāpabrauc ar busu kuram īsa difera dēļ vmax zem 90 un tad visu laiku tā braukšu, ko? Un varbūt tad sanāk ka tā arī visi latvijas sēņotāji tā ir izcēlušies?

Man patīk tā loģika ka ja kāds ar pedāli grīdā apdzen - viņš "nemāk kontrolēt ātrumu" - gribas jau smieties, bet tad jāpatur prātā ka tas, kurš to ir iedomājies, ir Džipistu ģimenes galva, kurš nevar iedomāties ka uz viģiku numurs viens ir jāskatās nevis kā uz apdzīšanas manevru, bet gan kā situāciju, kur ar GTI golfu trešajā robā izgriež diezgan pilnu pulksteni...

Sanāca tikt pie viena video, kurā vilcieniņa apdzīšana tiek veikta ar pedāli grīdā. Nekā jau ekstrēma, bet kā ir pareizāk - šitā, kā aicina msh, vai tomēr vajadzēja paskatīties spidometrā un neaizrauties ar ātruma uzņemšanu?

Šis galīgi nebūs īstais piemērs, lai argumentētu ar msh. Ar pedāli grīdā ātrumam būtu jābūt, kā minimums 180km/h dzenot tik garu sastāvu.

Es ceru, ka Tev tas auto bremzē daudz, daudz labāk par to, kā tas uzņem ātrumu.

AD666 28.09.2020 12:48

Es nesaprotu par ko Jūs visi šeit strīdaties?

Jums bija jāpasaka kādu telefonu/viedtālruni Jūs lietojiet, nevis jāsāk kaut kāds bezjēdzīgs karš, kas kuram tur labāks, vai izdevīgāks pirkums.

Es ikdienā lietoju gan android(samsung), gan apple, manā skatījumā katram ir savi plusi un mīnusi. Kāda atšķirība, ko kurš tur uzskata par labāku. Ja reiz Jums apkārt tādi cilvēki, kuri tur zīmējas, vai sāk plēsties dēļ telefoniem, nu tad man jūsu žēl. Jo starp maniem draugiem, paziņām tādu cilvēku nav. Esmu gan dzirdējis tādus strīdus, uzreiz nodomāju - dārzeņi, vaitad tiešām nav nekā cita par ko runāt?

AD666 28.09.2020 10:08

Ko nu Tu te stāsti ssd nav vajadzīgs stacionārajos datoros?

Man teju ikdiena ir darbs Revits/magicad, tu pat nespēj iedomāties kāda atšķirība ir starp hdd un ssd, protams, ja apmeklē iauto portālu un kādu mājaslapu tad tas ssd stacionārajā datorā nav vajadzīgs, bet visi kuri izmanto daturu darbam ar cadu, vai grafiskajām programmām tā ir 100% vajadzīga lieta. Citādāk tas bezmazvai sanāk ferrari ar ar mk2 golfa bremzēm....

AD666 24.09.2020 15:27

Nav daudz tādu foķiku uz saules baterijām.

Pāris postus augstāk Tu minēji, ka blootoh austiņu lielākais mīnus ir tas, ka tās jālādē, interesanti, kas ar to foķiku tur? Jeb Tu biji domājis manuālo filminieku?

AD666 24.09.2020 12:27

Kad Tev pēdējo reiz bija samsungs?

Bateriju tiem nevar izņemt jau vairākus gadus. Zinu, ka kādreiz daudziem androidiem bija noverojami gļuki un uzkāršanās.

Es personīgi izmantoju divus viedtālruņus.

Dotajā brīdī samsung note9 (jau gandrīz divi gadi) un iphone 11 pro max (nepilns gads). Un pašlaik plānoju par samsunga maiņu, jo tas vienkārši vaira neizskatās labi. Visus viedtālruņus lietoju bez aizsargstikliņiem un vāciņiem/maciņiem. Teikšu atklāti ne reizi samsungs nav izmetis nekādu gļuku, nu vismaz es neatceros neko tādu, varbūt ir kāda aplikācija kait kad aizvērusies, bet telwfonu esmu izmantojis arī ūdenī, un nekādu problēmu. Baterijas nolietojums varētu būt kādi 20%, joprojām tur labi l, bet var just, ka mazāk nekā tad, kad tas bija jauns.

Proncipā vienmēr telefonus maini ik pēc diviem gadiem, un tad skatos, ko ņemt. Iphons man patīk tādēļ, ka izmantoju arī apple datorus un tad viss tur forši un ātri ir sakonektējams, plus ios man arī kaut kā labāk patīk ikdienas lietošanā.

Pa lielam viens no telefoniem vienmēr ir iphons otrs android, katram ir savi plusi un mīnusi, ja godīgi nevaru pateikt kurš ir labāks.

Bija doma pamēģināt huawei, jo ir nācies "paspaidīt" un šķita ok, bet tagad kopš viņiem ir problēmas ar googli, tad kā variantu vispār neizskatu, zinu ka tur var kaut kā tos google servisus izmantot, bet nu es netaisos meklēt informāciju, lai saprastu, kā to izdarīt, uzskatu, ka tērēt 1000+ eur par viedtālruni un vel domāt, kā uz tā uzlikt aplikācijas, lai tās darbotos ir pilnīgs bezpriģels.

Plus neviens cits ražotājs izņemot samsungu nepiedāvā to irbulīti, man personīgi ļoti patīk, ir ērti veikt piezīmes un labojumus dažādos cad failos utt.

AD666 09.09.2020 17:10

anonimikis rakstīja: nuhaj bija vajadzīgs jauns topiks, kur vieni un tie paši lohi apzelē vienas un tas pašas tēmas?

Jā, tu jau noteikti esi tas kurš taisa "NElohu" tēmas!

iauto.lv/forums/topic/41113-upju-nosaukumu-cela-zimes

AD666 28.07.2020 8:45

Kas vainas šādam dīzeļauto?

Un kuras ir tās nesavienojamās lietas?

P.s.

Man neinteresē cik bieži un kam jābrauc uz servisu, ir pietiekoši liela pieredze ar ļoti daudz un dažādiem auto.

Vairāk interesēja, vai kāds nav ar tādu pārvietojies ikdienā. Esmu braucis es vecāku paaudzi, bet tas bija sen un tā īsti neatceros, kā viņš uz uzvedās uz ceļa, turklāt braucu tikai pa pilsētu. Ja būtu iespēja paņemt nomā, labprāt notestētu, bet vismaz Lv nevienu neatradu.

Pēdējo paaudzi nevaru atļauties, (tikai ja līzings) turklāt cik esmu skatījies video un salīdzinošos testus tad šiem esot interesanta vadāmība, ne sevišķi atsaucīga, savkurārt jaunā g klases ir pavisam cits auto.

AD666 28.07.2020 8:37

Tu nu gan esi "īsts" vecis novēlot sievietei tādu auto...

Tas ir parasts darba auto ar mazu motorīti - kabluks.

AD666 25.07.2020 13:01

Kādam ir pieredze ar šīs paaudzes g klasi?

m.ss.com/msg/lv/transport/cars/mercedes/g350/gikdg.html

AD666 16.06.2020 18:00

5.8l vienalga kur un kā braucot?

Nu kasinsh79, nu bāc nu nevajag.

Veljovairāk tādēļ, ka esmu braucis gan ar pirmo paaudzi gan ar otro. Viens no čomiem strādā Wesā, otram ir auto nomas kantoris (4 gab. Priusi).

Kas tie par 5.8l? Bākas metode?

Davai sarunājam tā, ka tu man parādīsi to priusu, kurš tērē 5.8 litrus uz 100km, pie dažādiem braukšanas paradumiem, es šeit runāju par normālu braukšanu. Nesaprotu Tev maksā par to mulķību runāšanu? Pa pilsētu, kā minimums tas prius tēre 6l un NE mazāk! Pa šoseju ar vidējo (šosejas ātrumu 100-110+ plus apdzīšanas), ne mazāk kā 8l uz 100km. No kurienes tu dabūn tos 5.8l uz 100km un vel piezīmējot "vienalga kur un kā braucot" ? Vienalga kur un kā braucot viņš vidēji patērēs minimums 15l uz 100km.

Man būtu teikšana es tevi uz nedēļu nobanaotu par viltus ziņu izplatīšanu.

AD666 19.05.2020 16:06

Tas, ka Tev uzmirkšķina un gaismas pārslēdzas uz tuvajiem, jau vien nozīmē to, ka tur ir kāda problēma. Cik bieži Tev pretīm brauc tie mirkšķinātāji?

AD666 19.05.2020 9:36

Tik vienkārši viss nebūs.

1. Cilvēks kurš strādā pie ofic. dīlera ir regulējis/programmējis šādas automātiskās gaismas, un tas algoritms tiešām bijis nepareizs, tiesa tas gan nebuja vw.

2. Pašam ik pa laikam ir gadījušas tādas situācijas, kad gaismas tiešām "žilbina" un vienmēr tā ir bijis salīdzinoši kalnainos apstākļos, tiesa arī tie nav bijuši vw. Turklāt mana auto gaismas jau ir pielāgojušās situācijai, kamer pretī braucošajam auto tas notiek krietni vēlāk.

3. Kas attiecas uz Tevis teikto "Ražotājs nav paredzējis citādi, tas ir droši, atbilstoši noteikumiem utt.", nu jā ar izmešiem jau arī bija viss droši un atbilstoši noteikumiem.

Mans risinājums vienkārš, manuāli ieslēdzu tālos un neslēdzu ārā, kaut lai acis tam pretimbraucošajam iztek.

AD666 15.05.2020 9:41

Strādāt tā, lai nopelnītu abus...

Vai sliktākajā gadījumā, ja darbs piešķīris kādu darba auto, tad brivdienām iegādāties, kaut ko ekskluzīvāku.

AD666 08.05.2020 19:06

kasinsh79 rakstīja: Es noteikti cīnītos - lasi, pelnītu papildus u.tml. Darbojies papildus, arī ne savā lauciņā utt. Bet - nopelni. Nopietni

Šeit piekrītu šim komentāram, klerks tomēr ir spējīgs pateikt arī kaut ko saprātīgu, ne tikai čīkstēt.

Pacīnīties arī ieteiktu tādēļ, ka Tu zaudēsi jebkurā gadījumā, šo auto būtu grūti pārdot pat pirms kovida, tagad tas galīgi nevienam nebūs vajadzīgs.

Jā saprotu "sāpīgi" meklēt risinājumu, lai uzturētu kaut kādu sūda francūzi, bet atceries no kļūdām mēs mācāmies. Nākošo reizi apdomā savu pirkumu, un paņem kā minimums 5ser., E-clas, vai a6/a7 nebūs vismaz sāpīgi jāpiever acis kad nāksi ārā no lielveikala un dosies uz auto. Katru reizi kad iesēdīsies dermantīna salonā un pieskaries plastmasīgajiem apdares materiāliem, un nospiežot tik pat plastmasīgo starta pogu dzirdēsi, kā vārgi ieslēdzas mazais četrcilindru motorītis kliedzot pēc - "saimniek pabaro mani".

Vienkāršojot - nemīz! Izdomā kā iegūt papildus līdzekļus (vēlams legāli), pārdzīvo šo sviestu, iemācies ko jaunu un beigu beigās, kad viss sāks normalizēties - pārdod na*uj to sūdu.

Lai veicas

AD666 27.04.2020 18:05

viencexperc rakstīja: Es no šī sūda propogandas portāla aizgāju, bet šodien nolēmu ieiet.

Tad nu nenoturējos uzrakstīt par šo komunistu slimību.

1) VISĀ civilizācijas vēsturē NE REIZI ne vienu slimību neizdevās apturēt, izolējoties.

Pat Āfrikā, ilgus gadus apkaroja Ebolu ar veiksmīgām ne komunistu metodēm - dzeloņdrāšu žogs un ložmetējnieki. Bet apkaroja? Nē. Ebola ir vēl tagad. Protams, tagad ir vakcīna pret Ebolu. Bet vai komunistu valstīs var ierobežot biedru brīvību? Kapitālismā, bija Spāņu gripa. Izslimoja. Un vairs tās nav.

2. Ja gribētu cīnīties, tad vajadzētu taisīt 100% izolāciju, karantīnu un pilnīgu robežu slēgšanu ...visā pasaulē vienlaicīgi. Tad vīruss pazustu pēc mēneša. Bet to izdarīt nav iespējams, tāpēc tas ir tāds cirks.

3. Komunisti apdi*sās, kā parasti. Nezināja ko darīt, tāpēc izdomāja šo pseido karantīnu. Gaidīs kamēr ekonomika tiks sadi*sta, tad izdomās mīkstināt karantīnu (ko jau sāk darīt). Līdz atcels tik un tā. Bet jau pie šādi*rstas ekonomikas un nabadzības. Un galu galā, nāves gadījumu tik un tā sanāks vairāk kā tad, ja karantīnas nebūtu.

4. Ķīnā saslimst vēl tagad. Pēc 4 mēnešu karantīnas. Un kas būs, ja tur atkal būs masu pasākumi? Tas pats kas viņiem janvārī.

5. Riska grupa ir cilvēki virs 60 gadiem. Turklāt, tieši šī grupa nestrādā, sēž uz valsts rēķina, un ir paši bezatbildīgākie, kuri visur pirmie vazājas. Tā vietā, lai izolētu šo, mazo sabiedrības daļu, stublajiem atstājot dabisko atlasi

6. Komunisti visu laiku brēc par lielo iedzīvotāju skaitu, par sabiedrības novecošanos, par lielu nodokļu slogu, bet tā vietā, lai izolētu gudros 60+ ( valsts tos var atbalstīt), tiek izolēti visi tie kuri varētu finansēt tos izolētos un pilnībā nesadi*st ekonomiku.

Bet kā rakstīju augšā, tā ir īstena komunistu slimība.

Visi taču to saprot, ka būs vien +- jāizslimo visiem.

Ierobežo, lai pekšņi tādi, kā tu ap 60 gadus veci cilvēki nebūtu jāsagrūž pa slimnīcām un jāslēdz pie elpināšanas aparātiem.

AD666 10.04.2020 6:43

kasinsh79 rakstīja: Gudri tirs

Cilvēki tāpat kā es darbojas pārtikas biznesā. Lēnam un stabili. Nav pamata neticēt.

Ko tad tas nozimē?

Tavi draugi tiešām domāja, ka viss vienmēr ritēs "gludi"?

Manuprāt Tu pārāk daudz "čīksti", lai gan tēmās sākumā diži nobļāvies, ka Tev uzpļaut uz pašreizējo situāciju un, ka tas Tevi nietekmēšot. Jau tolaik raudzījos uz Tavu komentāŗu ar smīnu.

Un pašlaik Tu esi Nr. 1 čīkstulis šajā tēmā. Ja nav noslepums cik Tev gadu, un kādās nozarēs iepriekš esi strādājis?

Mani novērojumi liecina, ka vislielākajai "depresijai" pakļauti tirdzniecības pārstāvji. Darbojos nekustamo īpašumu nozarē (ļoti plaši) sākot no apsaimniekošanas servisiem, vērtēšanām un beidzot ar projektēšanu, būvniecību. Ļoti daudzi mākleri ir zināmā depresījā, bet šādu cīkstēšanu es nebiju novērojis, iespējams arī viņi savu "sāpi" izpauž dažādos forumos un citur. Protams labāk, lai tie ir forumi nevis darba, vai ģimenes vide.

AD666 08.04.2020 19:27

Protams būs citādāk, taču ne sliktāk.

Kas attiecās uz Taviem čomiem tad neko, nāksies beidzot sākt strādāt. Ja galva ir uz pleciem un nav kāre pie pirmā veiksmīgā darījuma pirkt Panameru, tad visam jābūt kārtībā.

Pensionāriem protams būs čābīgi, bet to jau varēja paredzēt., kad ir bijis citādāk?

AD666 18.03.2020 15:50

Nevaj tik daudz visu attiecināt uz sevi! Tad arī nebūs ikreizi "jāatsitās" ar jauniem komentāriem. Ir daudz dažādu cilvēku, es tikpat labi varu teikt, ka jebkurš cilvēks, kurš brauc ar auto kas ir lētāks par 50k ir bomzis, vai bezsmadzeņu radījums, jo nejēdz pat auto nopelnīt utt., no savas un draugu pieredzes varu teikt, ka pienāk arī tādi brīži, kad ir "jāmočī" un sportam vairs neatliek laika, un tieši tajā brīdī (stress, maz miega utt), var kaut kas noiet greizi, un pofig, ka pirmstam esi sportojis, vai bijis Porziņģa trenneris. Turklat kā tad tie Tavi supersportisti apslima, tā ka bija jāstaro un zem skaupeles jāguļas?

P.s.

Es vairāk par to, ka pietiks mētāt varoni, tad kad Tev uzdod normālu jautājumu.

AD666 18.03.2020 13:30

Tieši Tev uzdevu jautājumu, jo Tu šeit ļoti daudz komentē!

Nē nemīz tas jautājums nebija divdomīgs, parasts jautājums. Taču Tu man atbildi ar pretjautājumu, es neuzturos šeit tik bieži, lai spētu izlasīt visus Tavus penterus, tākā ja Tev nav ko teikt tad neaizdirs tēmu un neraksti neko.

Kas attiecas uz tiem visiem dullumiem, ikdienas pfigismu uz paaugstinātām temperatūrām utt., tad to sāksi izjust vēlāk, tūrklāt mūsdienās cilvēki vecumā ap 30 jau slimo ar dažādiem vēža paveidiem, izraisītām neauglībām utt., aizbrauc uz onkoloģijas nodaļu un pavēro kādā vecumā ir šīs iestādes "klienti", tur katrs otrais ir vecumā no 25-35 gadiem, lielākā daļa neizārstējas, jo viss taču pofig, kāda tur paaugstināta temperatūra, kādas tur sāpes utt., lai tak ir...

Ar šo visu es vēlējos norādītbuz to, ka nav nepieciešamības mētāties ar bravūrīgiem komentāriem, sak man viss pofig, ja man nekas slikys nav noticis, tad arī citiem tās ir tikai iedomas...

AD666 17.03.2020 17:17

Kādēļ Tu man to vispār vaicā?

Tad šonedēļ?

AD666 17.03.2020 15:18

WALA cik daudz esi pētijis šo vīrusu? Zini kaut ko vairāk par komplikācijām, kuras rodas pēc vīrusa izslimošanas, tajā skaitā par iespēju kļūt neauglīgiem tieši vīriešiem?

AD666 17.03.2020 15:14

Es par pašu teikuma saturu, ja nu Tev "neaizgāja"...

Protams Tu vari doties palaizīt centrālstacijai grīdu un tad aizbraukt pie visiem radiem, noteikti apciemo tos, kuriem ir švaki ar veselību, lai šie nemokās un pārslimo jau tagad, ko tur daudz p*sties.

AD666 17.03.2020 9:16

kasinsh79 rakstīja: Pilnīgi vienaldzīgi, dzīves ritms netiks mainīts itin nemaz. Lai raustās bailīgie.

Nu paskatīsimies

1 2

Lasītākie raksti

Jaunie raksti