Kārtot: Augošā secībā
1 2
AD666 19.05.2020 16:06

Tas, ka Tev uzmirkšķina un gaismas pārslēdzas uz tuvajiem, jau vien nozīmē to, ka tur ir kāda problēma. Cik bieži Tev pretīm brauc tie mirkšķinātāji?

AD666 19.05.2020 9:36

Tik vienkārši viss nebūs.

1. Cilvēks kurš strādā pie ofic. dīlera ir regulējis/programmējis šādas automātiskās gaismas, un tas algoritms tiešām bijis nepareizs, tiesa tas gan nebuja vw.

2. Pašam ik pa laikam ir gadījušas tādas situācijas, kad gaismas tiešām "žilbina" un vienmēr tā ir bijis salīdzinoši kalnainos apstākļos, tiesa arī tie nav bijuši vw. Turklāt mana auto gaismas jau ir pielāgojušās situācijai, kamer pretī braucošajam auto tas notiek krietni vēlāk.

3. Kas attiecas uz Tevis teikto "Ražotājs nav paredzējis citādi, tas ir droši, atbilstoši noteikumiem utt.", nu jā ar izmešiem jau arī bija viss droši un atbilstoši noteikumiem.

Mans risinājums vienkārš, manuāli ieslēdzu tālos un neslēdzu ārā, kaut lai acis tam pretimbraucošajam iztek.

AD666 15.05.2020 9:41

Strādāt tā, lai nopelnītu abus...

Vai sliktākajā gadījumā, ja darbs piešķīris kādu darba auto, tad brivdienām iegādāties, kaut ko ekskluzīvāku.

AD666 08.05.2020 19:06

kasinsh79 rakstīja: Es noteikti cīnītos - lasi, pelnītu papildus u.tml. Darbojies papildus, arī ne savā lauciņā utt. Bet - nopelni. Nopietni

Šeit piekrītu šim komentāram, klerks tomēr ir spējīgs pateikt arī kaut ko saprātīgu, ne tikai čīkstēt.

Pacīnīties arī ieteiktu tādēļ, ka Tu zaudēsi jebkurā gadījumā, šo auto būtu grūti pārdot pat pirms kovida, tagad tas galīgi nevienam nebūs vajadzīgs.

Jā saprotu "sāpīgi" meklēt risinājumu, lai uzturētu kaut kādu sūda francūzi, bet atceries no kļūdām mēs mācāmies. Nākošo reizi apdomā savu pirkumu, un paņem kā minimums 5ser., E-clas, vai a6/a7 nebūs vismaz sāpīgi jāpiever acis kad nāksi ārā no lielveikala un dosies uz auto. Katru reizi kad iesēdīsies dermantīna salonā un pieskaries plastmasīgajiem apdares materiāliem, un nospiežot tik pat plastmasīgo starta pogu dzirdēsi, kā vārgi ieslēdzas mazais četrcilindru motorītis kliedzot pēc - "saimniek pabaro mani".

Vienkāršojot - nemīz! Izdomā kā iegūt papildus līdzekļus (vēlams legāli), pārdzīvo šo sviestu, iemācies ko jaunu un beigu beigās, kad viss sāks normalizēties - pārdod na*uj to sūdu.

Lai veicas

AD666 27.04.2020 18:05

viencexperc rakstīja: Es no šī sūda propogandas portāla aizgāju, bet šodien nolēmu ieiet.

Tad nu nenoturējos uzrakstīt par šo komunistu slimību.

1) VISĀ civilizācijas vēsturē NE REIZI ne vienu slimību neizdevās apturēt, izolējoties.

Pat Āfrikā, ilgus gadus apkaroja Ebolu ar veiksmīgām ne komunistu metodēm - dzeloņdrāšu žogs un ložmetējnieki. Bet apkaroja? Nē. Ebola ir vēl tagad. Protams, tagad ir vakcīna pret Ebolu. Bet vai komunistu valstīs var ierobežot biedru brīvību? Kapitālismā, bija Spāņu gripa. Izslimoja. Un vairs tās nav.

2. Ja gribētu cīnīties, tad vajadzētu taisīt 100% izolāciju, karantīnu un pilnīgu robežu slēgšanu ...visā pasaulē vienlaicīgi. Tad vīruss pazustu pēc mēneša. Bet to izdarīt nav iespējams, tāpēc tas ir tāds cirks.

3. Komunisti apdi*sās, kā parasti. Nezināja ko darīt, tāpēc izdomāja šo pseido karantīnu. Gaidīs kamēr ekonomika tiks sadi*sta, tad izdomās mīkstināt karantīnu (ko jau sāk darīt). Līdz atcels tik un tā. Bet jau pie šādi*rstas ekonomikas un nabadzības. Un galu galā, nāves gadījumu tik un tā sanāks vairāk kā tad, ja karantīnas nebūtu.

4. Ķīnā saslimst vēl tagad. Pēc 4 mēnešu karantīnas. Un kas būs, ja tur atkal būs masu pasākumi? Tas pats kas viņiem janvārī.

5. Riska grupa ir cilvēki virs 60 gadiem. Turklāt, tieši šī grupa nestrādā, sēž uz valsts rēķina, un ir paši bezatbildīgākie, kuri visur pirmie vazājas. Tā vietā, lai izolētu šo, mazo sabiedrības daļu, stublajiem atstājot dabisko atlasi

6. Komunisti visu laiku brēc par lielo iedzīvotāju skaitu, par sabiedrības novecošanos, par lielu nodokļu slogu, bet tā vietā, lai izolētu gudros 60+ ( valsts tos var atbalstīt), tiek izolēti visi tie kuri varētu finansēt tos izolētos un pilnībā nesadi*st ekonomiku.

Bet kā rakstīju augšā, tā ir īstena komunistu slimība.

Visi taču to saprot, ka būs vien +- jāizslimo visiem.

Ierobežo, lai pekšņi tādi, kā tu ap 60 gadus veci cilvēki nebūtu jāsagrūž pa slimnīcām un jāslēdz pie elpināšanas aparātiem.

AD666 10.04.2020 6:43

kasinsh79 rakstīja: Gudri tirs

Cilvēki tāpat kā es darbojas pārtikas biznesā. Lēnam un stabili. Nav pamata neticēt.

Ko tad tas nozimē?

Tavi draugi tiešām domāja, ka viss vienmēr ritēs "gludi"?

Manuprāt Tu pārāk daudz "čīksti", lai gan tēmās sākumā diži nobļāvies, ka Tev uzpļaut uz pašreizējo situāciju un, ka tas Tevi nietekmēšot. Jau tolaik raudzījos uz Tavu komentāŗu ar smīnu.

Un pašlaik Tu esi Nr. 1 čīkstulis šajā tēmā. Ja nav noslepums cik Tev gadu, un kādās nozarēs iepriekš esi strādājis?

Mani novērojumi liecina, ka vislielākajai "depresijai" pakļauti tirdzniecības pārstāvji. Darbojos nekustamo īpašumu nozarē (ļoti plaši) sākot no apsaimniekošanas servisiem, vērtēšanām un beidzot ar projektēšanu, būvniecību. Ļoti daudzi mākleri ir zināmā depresījā, bet šādu cīkstēšanu es nebiju novērojis, iespējams arī viņi savu "sāpi" izpauž dažādos forumos un citur. Protams labāk, lai tie ir forumi nevis darba, vai ģimenes vide.

AD666 08.04.2020 19:27

Protams būs citādāk, taču ne sliktāk.

Kas attiecās uz Taviem čomiem tad neko, nāksies beidzot sākt strādāt. Ja galva ir uz pleciem un nav kāre pie pirmā veiksmīgā darījuma pirkt Panameru, tad visam jābūt kārtībā.

Pensionāriem protams būs čābīgi, bet to jau varēja paredzēt., kad ir bijis citādāk?

AD666 18.03.2020 15:50

Nevaj tik daudz visu attiecināt uz sevi! Tad arī nebūs ikreizi "jāatsitās" ar jauniem komentāriem. Ir daudz dažādu cilvēku, es tikpat labi varu teikt, ka jebkurš cilvēks, kurš brauc ar auto kas ir lētāks par 50k ir bomzis, vai bezsmadzeņu radījums, jo nejēdz pat auto nopelnīt utt., no savas un draugu pieredzes varu teikt, ka pienāk arī tādi brīži, kad ir "jāmočī" un sportam vairs neatliek laika, un tieši tajā brīdī (stress, maz miega utt), var kaut kas noiet greizi, un pofig, ka pirmstam esi sportojis, vai bijis Porziņģa trenneris. Turklat kā tad tie Tavi supersportisti apslima, tā ka bija jāstaro un zem skaupeles jāguļas?

P.s.

Es vairāk par to, ka pietiks mētāt varoni, tad kad Tev uzdod normālu jautājumu.

AD666 18.03.2020 13:30

Tieši Tev uzdevu jautājumu, jo Tu šeit ļoti daudz komentē!

Nē nemīz tas jautājums nebija divdomīgs, parasts jautājums. Taču Tu man atbildi ar pretjautājumu, es neuzturos šeit tik bieži, lai spētu izlasīt visus Tavus penterus, tākā ja Tev nav ko teikt tad neaizdirs tēmu un neraksti neko.

Kas attiecas uz tiem visiem dullumiem, ikdienas pfigismu uz paaugstinātām temperatūrām utt., tad to sāksi izjust vēlāk, tūrklāt mūsdienās cilvēki vecumā ap 30 jau slimo ar dažādiem vēža paveidiem, izraisītām neauglībām utt., aizbrauc uz onkoloģijas nodaļu un pavēro kādā vecumā ir šīs iestādes "klienti", tur katrs otrais ir vecumā no 25-35 gadiem, lielākā daļa neizārstējas, jo viss taču pofig, kāda tur paaugstināta temperatūra, kādas tur sāpes utt., lai tak ir...

Ar šo visu es vēlējos norādītbuz to, ka nav nepieciešamības mētāties ar bravūrīgiem komentāriem, sak man viss pofig, ja man nekas slikys nav noticis, tad arī citiem tās ir tikai iedomas...

AD666 17.03.2020 17:17

Kādēļ Tu man to vispār vaicā?

Tad šonedēļ?

AD666 17.03.2020 15:18

WALA cik daudz esi pētijis šo vīrusu? Zini kaut ko vairāk par komplikācijām, kuras rodas pēc vīrusa izslimošanas, tajā skaitā par iespēju kļūt neauglīgiem tieši vīriešiem?

AD666 17.03.2020 15:14

Es par pašu teikuma saturu, ja nu Tev "neaizgāja"...

Protams Tu vari doties palaizīt centrālstacijai grīdu un tad aizbraukt pie visiem radiem, noteikti apciemo tos, kuriem ir švaki ar veselību, lai šie nemokās un pārslimo jau tagad, ko tur daudz p*sties.

AD666 17.03.2020 9:16

kasinsh79 rakstīja: Pilnīgi vienaldzīgi, dzīves ritms netiks mainīts itin nemaz. Lai raustās bailīgie.

Nu paskatīsimies

AD666 16.03.2020 23:08

Domāju vēlākais ceturtdien izziņos karantīnu, tādēļ iepērciet labi daudz wc papīru un alkaholu...

AD666 20.02.2020 21:40

Kas tā ir par piskasti ar kuru tu tur brauc?

Kā var tā bliest pa salonu no tādām mini bedrēm. Tas auto tak ir no*ists līdz ručkai

AD666 15.02.2020 8:16

Tā notiek frontera, kad brauc pa kreiso malējo un onanē.

AD666 10.02.2020 19:46

Davai beidz te piedirs visus forumus ar savu sāpi pret vāciešiem! Tu jau esi tāds pats kā vegāns, gaļu need, bet dirš visās malās. Kas tev liek uz viņiem skatīties ja reiz tie ir tik slikti? Tā taču nav tava problēma, brsuc ar to savu šķibacaino auto un miers? Jeb tu pa dzīvi esi mudaks un gribi vienkārši parunāties? Tad tā arī saki, droši mēs visi tevi sapratīsim, pažēlosim.

P.s.

Ja jau tīri bizness un nekas personisks tad izteikti pretīga ir tava sieva...

AD666 09.02.2020 17:10

Ja godīgi tad nesaprotu par ko tu runā, varbūt pacenties uzrakstīt normāli nevis iepļūtīt sviestu?

P.s.

Dzirdējis tu esi mazos akmentiņus sitoties pret šķibacaino auto arkām un auto apakšu, un protams riepu švīkoņu...

AD666 09.02.2020 13:00

Kurš no šeit komentējošajiem lietotājiem ir vācietis?

Tas, ka manuālī uzrādīts, ka eļļu VAR, vai ir nepieciešams mainīt ik pēc 35k km, tas skaidrs un tā arī ir! Garantiju un plus vel pāris gadus tas auto izturēs, a kur problēma? Vai tas ir labi? Tas jau cits stāsts, tāpat to auto pārdosi un nākošais īpašnieks lai čakarējas. Turklāt tas nav tikai vāciešiem. Piemēram daudzām GM automašīnām automātā eļļu nav paredzēts mainīt nekad! Un protams garantiju un vel pāris gadus tā kārba nodzīvos, un tā arī ir visa taisnība. Citi ražotāji piemēram bmw norāda, ka ja automašīna tiek bieži izmantota pie paaugstinātas noslodzes, tad eļļa jāmaina biežāk.

Vēļ jau tas, ka ļoti daudzi cilvēki ņem auto oplīzī, un tad vispār taču pofig, tāpat to auto mainīsi, kādēļ maksāt vairāk par to ko tāpat nepaturēsi, lai kādam citam būtu saglabātāks auto? Tu varbūt vēlies man kontā naudu ieskaitīt, es tad mainīšu eļļu ik pēc 5k km, un tu būsi darijis labu nākošajam īpašniekam

Paturpinot par to video, a ko viņi tur gribēja ieraudzīt? Zeltu atrast, vai ko?

Jebkurš cilvēks kuram ir bijusi darīšana ar automašīnām, un nedod dievs vēļ ir izjaucis kādu motoru, taču zin kas tur iekšā notiek. Vai eļļa būtu jāmaina biežāk kā tie 30k? Jā! Vai tas kādu pi**? Nē!

AD666 09.02.2020 7:40

Vo paldies, biju pavisam.aizmirsis par šo.

Labi, ka korejiešiem un japāņiem pofig, es tiem eļļu nekad neesmu mainījis, taču motora "iekšas" izskatās kā jaunas.

AD666 26.01.2020 12:48

Parastais automāts tik un tā ir labāks par kia dct divsajūgu. Ātrāks, izturīgāks, vienīgi mīnus tas, ka izmēros lielāks un smagāks.

AD666 15.01.2020 16:49

Visiem japāņiem tā ir? Arī tos spokus esmu pamanījis, tiešindomāju, kas tur par lietu. Normāli būtu, ja tās gaismas pašas ieslēgtos sasniedzot krēslu, vai iebraucot tunelīi, vai pie dirsas kur. Sviests, ko tie šķibacainie nesaprot?

AD666 11.01.2020 14:16

Tirgo nost to auto, vai gatavojies remontam.

Galvas blīve ta nav.

100% pagaidām mini plaisa galvā, vai blokā.

Ja netici paņem paslogo kārtīgi to motoru, vēlams uz gāzes.

Tosols sāks zust nedaidz vairāk, atkarībā no tā kur ir plaisa (domāju galvā dēļ jobanās gāzes), parādīsies spiediens dzeses sistēmā, un vājākajā vietā, vai viss ticamāks gar bačoka vārstu sāks spiest laukā dzeses šķidrumu.

Visi 2.4 volvo gāzinieki beidz savu dzīvi ar plaisu galvā, vai blokā, cits ātrāk cits vēlāk, bet tā notiek ar visiem, volvo gadījumā tās ir sekas apgazējot volviķi. Normāla gāzes sistēma atslēgtos pie noteiktiem rpm, tavā gadījumā nekas tur neatslēdzas, kad iegriez to nabagu nemotoru gāze ar savu augstāku sadegšanas temperatūru to galvu pamatīgi sacepina!

Un turpmāk atceries NEKAD nepērc kāda cita apgāzētu automašīnu, ja gribi gāzi, tad pērc auto un dodies uzstādīt gāzes sistēmu pie norm meistariem nevis koļām, pec tam tirgo nost to apgāzēto lūzni, visiem gāziniekiem tur vairāk vai mazāk (atkarīgs cik ilgi auto jau ir ar gāzi un kāds ir motors utt) būs pizgets. Ne velti orgināli volvo gāziniekiem tika uzstādītas citas galvas un cits gāzu sadales mehānisms.

AD666 26.12.2019 16:06

Jā kas ir ar tām prioritātēm?

Tava prioritāte ir diršana internetā, par lietām no kurām neko nesaproti?

Kādēļ tu uzdod jautājumu, ja uzreiz pēc tam izpļūti savu nožēlojamo secinājumu?

Dzīve visu saliek pa plauktiem - tas ir mierinājums vājiem cilvēkiem, kuri vienmēr meklē problēmu citos, vai apkārtējos apstākļos.

Varbūt tas cilvēks vēlējās iegādāties 911to, bet tad padomāja, ka bērni taču un sievas 3sērijā nedaudz par šauru, nu labi ņemšu tad 5sēriju.

Kādas tev vispār tiesības runāt par citu cilvēku prioritātēm, ja tu pat nepazīsti šos cilvēkus. Tas, ka tev prioritāte ir nodrošināt ģimeni, uzbūvēt māju, aizlidot kosmosā, nenozīmē, ka citi cilvēki to jau nav izdarījuši/nedaradara...

Kā arī tavs vispārinājums norāda uz tavām prāta spējām, jā arī nazis, kurš domāts maizes griešanai, neadekvāta cilvēka rokās kļūst par ieroci, bet vai tādēļ "jāno*irš" visi pavāri un mājsaimnieces?

TuPenis ibio.....

AD666 26.12.2019 15:52

Nu paprovē jā to degvielu ieliet!

Ir tādas vietas, laikam degvielas uzpildes stacijas, kur var nopirkt tādu speciālu šķidrumu, prasi pārdevējai. Vienīgi tev obligāti jāzin, vai tev vajadzīgs benzīns, vai dīzelis, ir vel arī tāda gāze, bet tagad jau visi ar tām rozetēm sāk krāmēties. Cik sen jau tev ir tas auto? Varbūt esi nopircis tādu kuram tā rozete vajadzīga? Jebkurā gadījumā, prasi tur tām meičām uzpildes stacijā, viņas zinās ko tev ieteikt

1 2

Lasītākie raksti

Jaunie raksti