Jā, bet, to ko man stāstīja viens izbijis kareivis, ka neizšautās patronas, iespējams, vienkārši izber tuvākajā grāvī pēc mācībām poligonā, jo, redz, atskaitē nevar uzrādīt, ka nav visas patronas izlietotas, tas gan man bija pārsteigums
Te jau stāsts par ko citu - cilvēks iegādājies auto virs savas reālās maksātspējas... jo Jaguar ir luksus klases un likt gāzi, tā ir ņirgāšanās un traģikomiski. Tas ir tāpat, kā iegādāties Ferrari un tad likt gāzes iekārtu un tad meklēt padomu iAuto par velti, kāpēc nerūc, ko darīt? 
Par Kēnigsbergas, iespējams, pat esot kāds dokuments ka Krievija var 50 gadus to agrāko prūšu zemi izmantot, bet pēc tam jāizvācas no turienes
universāļus pērk vairāk arī tāpēc ka ir ērti izmantot auto kā vēl vienu bagāžnieku, piemēram, sieviete ar zīdaini dzīvo 5 stāvā, viņai ērtāk ratiņus glabāt mašīnas bagāžniekā, lai nav katru reizi jāstiep augšā lejā mantas 
“Nozagt klozetpodu un mirt.” Zelenskis izsmej Krievijas armijas karavīrus 
kaut kā jocīgi, kavējas 2 eiro par litru tā cena Latvijā
tur tak vācu fašistu ģenerāļi publiski pakārti 1944. gadā.....
svēta vieta tukša nepaliks - parādīsies cits "gobzems" pie apvāršna 
nu ko, likums un kārtība vairs nav - tagad būs katram un katrai 
re kā - vairāk par 11 tūkst dienā nevar fiziski konstatēt. laboratorijas nespēj vairāk apstrādāt testus 
valentīndiena tak tuvojas 
jā, kāds varētu būt ideāls auto sievai? 
atbalstu - no 1.marta bez maskām 
pirms slēdzam šo topiku, izlasīsim rakstu, kas ir kā nagla uz galvas........
citāts:
Psiholoģiski jaunās RD darbībā spilgti izpaužas provinciālās domāšanas paroksizmi. Proti, nekritiska autoritāšu atdarināšana. Kad jauns cilvēks no tālas nomales ierodas galvaspilsētā, viņš bieži vien par savu galveno uzvedības principu izvēlas - uzmanīgi vērot, ko dara “centra čaļi”, un viņiem visā līdzināties. Kāpēc šie centra čaļi dara tā vai citādi, nav pat jāsaprot. Galvenais, daudz nedomājot, visu atdarināt.
visu rakstu var izlasīt;
Kreiso aktivitāšu provinciāla atdarināšana draud ar Rīgas ielu seguma sabrukumu
neatkariga.nra.lv/komentari/bens-latkovskis/371871-kreiso-aktivitasu-provinciala-atdarinasana-draud-ar-rigas-ielu-seguma-sabrukumu?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=neatkarigaSodien
eksperti saka ka ziema LV ir beigusies 
eksperti ziņoja, ka iestājies metereoloģiskais pavasaria LV, ļoti labi, līdz ar to šo tēmu par liekšanu un laušanau var slēgt līdz nākošai ziemai 
nu, kaķim ir tāda lieta kā nagi, labāk par jebkuru spilvenu, noturēsies, kur vajag 
tāpēc Latvija un Rīga ar savu laika apstākļu patnību, ka temperatūra cikliski ziemas laikā svārstās ap nulli, tas ir, sasalst un atkūst, (jo ūdens-ledus dara savu postošo darbu asfalta porās) ir zelta bedre visādiem asfaltētājiem - darba lauks ir mūžīgs un visaptverošs - dod tik naudu no pašvaldīnu un valsts budžeta (no mums visiem, jo esam nodokļu maksātāji) 
ir arī viedoklis, ka cilvēku skaits uz Zemes ir par lielu.....
Politiķis Aldis Gobzems sociālajā tīklā Facebook pavēstījis, ka atrodas Londonā.
Gobzems raksta, ka, salīdzonot ar Latviju, Anglijā sajutis brīvību. Pēc viņa teiktā, tur dzīve kūsā.
"Esmu Londonā. Anglijā. Šeit ir liela mūsu valsts piederīgo diaspora. Kā parasti vējains, lietus. Vakar skrēju krosu ap Haidparku (starp citu pilns parks bija ar man līdzīgajiem gan jauniem, gan veciem, viena meitene man uzsmaidīja pie trešās satikšanās, nepazīstami ļaudis saka labrīt viens otram, tur bija arī pilns ar suņiem, bērniem, un turpat netālu ļaudis stāvēja rindā. Nē, ne uz zemo cenu veikalu Lidl, bet uz muzeju. Frensis Bēkons tika izstādīts. Kafejnīcas un krodziņi pilni, dzīve kūsā. Pārtika veikalā, šķiet, tikpat dārga, cik pie mums. Uz ielas gan būs dārgāk. Bet ne par to.
Ir viena cita lieta, ko es sajutu. Londonā esmu bijis daudzreiz. Bet šoreiz īpaši to sajutu, jo varbūt tam pievērsu uzmanību vairāk kā citreiz New Bond Street. Iegāju arī kādā veikalā, skriešanas botas apskatīt, četri stāvi, pilns ar ļaudīm, dīdžejs spēlē Vitnijas Hjūstones I Wanna Dance With Somebody. Ziniet, man neko nevajadzēja. Es nenopirku nevienu šmotku, tikai savas mīļākās smaržas. Jo citur nekur to vienkārši nav. Gāju pa ielu un sajutu, kā ir tad, kad ir brīvība. Īsta. Ziniet, es jutos laimīgs, tajā vējā. Un tad es iedomājos par Latviju," iespaidos dalās Gobzems.
People rakstīja: Grūti garantēt, taču ar izplēstu multimēdiju sistēmu un nocirptām klemmēm pievienojot strāvu atpakaļgaitas uguņu spailēm, atskan brīdinošie signāli tumbās. Diezgan interesanti, biju ļoti pārsteigts.

super! LOL 
tas saucas citādi - uzmanības deficīta sindroms 
nu droši vien vietējam kaisītājam paspruka lielāka sāls čupa ārā nekā parasti, no tā pakaļpuses izkliedētāja 
kur tad izpalika kravas auto? bundžiņu daudzīšana ar karotītēm un svilpšana bija tikai... 