Tik daudz mašīnu stäv visäs malās, un neviens ar viņām nebrauc...
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tik daudz mašīnu stäv visäs malās, un neviens ar viņām nebrauc...
Jeep värds tomēr nozïmē ïstu bezceļu visurgājēju un tāpēc lietot Jeep nosaukumu pirms Compass ir maldinoši, godīgi šo auto būtu nosaukt Fiat Compass....
Ir velobraucēji, ir, neskatotiea uz atkalu, lietu un miglu, gāju pa deglava tiltu, man brauca garām vismaz 3. Un tac vēl viens velokurjers ar wolt, tikai stāvot uz viena riteņa, ar ķiveri un videokameru
Aizdomīgi, aizdomīgi, sešpiecniek, kaut kas nav labi, iespējams, poti māsiņa ievadīja vatē? ![]()
Latvijä migls un lietus...
Jāmaina ir sistēma, nevis jācīnās ar sekām. Ja grib normālu tehnisku auto portālu, tad vajag moderatoru ar vēlmi tādu redzēt un kaut iesācēja līmeņa tehnisko izglītību. Jāaiziet ir prom no klikšķu/postu vākšanas stratēģijas, jāstrādā pie satura un stingras banošanas sistēmas (kā bija kautkad ļoti sen iAuto pirmssākumos). Tad ātri vien no šejienes pazudīs visādi viencexperc, Pļurkt ,650 un tamlīdzīgie, kam šeit vienkārši nebūs ko darīt, jo pid-polit-mājsaimnieču-toču tēmas būs slēgtas
Šodien pa ietvēm laikam ar slidām
Ir aizdomas ka sešpiecnullei gan kaut käds lohiem domāts čips , iespējams, ievadīts, izskatās aizdomīgi
![]()
Eu, pacient nr 650, veiksmīgi izārstēties no lohu kaites un sparīgu jauno, 2022, gadu! Cerams, tiksi pie 651 numura rindā uz poti pret lohismu! Lai top!
![]()
un kas tad smēķētāji nav narkomāni, kas tad viņi ir? ![]()
neesi dzirdējis, cik plānas zelta folijas lieto apzeltīšanai? cik tur nulles aiz komata bija no milimetra folijas biezums? nebūs šausmīgi smaga tā apzeltītā lidmašīna ![]()
a mums te latvānijā servisos joprojām piedāvā izstaipīt pareizā ģeometrijā nopietni avārijā cietušu auto virsbūves ![]()
atkal kaut kāds bulšits,
ķipa gerkens arī savulaik prasīja rolroisam, ka viņam to vajag ar dīzeļdzinēju, darbinieki rūpnīcā bija augšpēdus,
jaguāram likt gāzes iekārtu, tā ir ņirgāšanās,
gaidam, ka latvānijā parādīsies kāds personāžs, kas norūpējies taujās, kur var uzlikt gāzes iekārtu savam ferrari..... ![]()
jā un kāpēc tikai rīgā? mārupē, ādažos utt kūpina vēl trakāk un vairāk, ar ko viņi labāki, tīrāki?
tautaruna.nra.lv/citi/367603-advanceti-sniega-tirisanas-panemieni/
Sociālajās vietnēs cilvēki dalās ar pieredzi sniega tīrīšanā, kā arī ar radošiem paņēmieniem, kā vienkāršāku padarīt automašīnu atbrīvošanu no sniega.
Lai automašīnu viegli un ātri notīrītu no sniega, kas nav slapjš, iesaka izmantot lapu pūtēju, vai automašīnas vējstiklu pārklāt ar pledu, lai norautu to ar visu sasnigušo sniegu.
Toties notīrīt automašīnas stiklu bez skrāpēšanas palīdz, polietilēna maisiņā ieliets karsts ūdens.
Piemājas teritorijas atbrīvošanai no sniega kads vīrietis iesaka izmantot nevis sniega lāpstu, bet gan palielu saplākšņa gabalu. Iespaidīgāks un bīstamāks veids ir izmantot ugunsmetēju, lai sniegu izkausētu.
Iemūžinātas arī dažādas tehniskas ierīces, kas veiksmīgi atbrīvo ceļu no sniega.
Beidziet te kladzināt par tēmām, no kuräm esat profesionālā ziņā tālu. Gäganu karus sataisījuši. Marš pa būdām!
![]()
nuja, staķis ar ķirsi taču varētu aizbraukt pieredzes apmaiņas braucienā uz tallinu vai helsinkiem, izpētīt, kā tur noväc sniegu
3-e eiro dienā vienkārši nodedzināt un izvilkt tos sadegšanas produktus caur savām plaušām? tu cieni sevi un savas plaušas un veselību?
smēķētāji sūdzas, ka viņiem trūkst nauda, sarēķini: 3 eiro dienā reiz 365 dienas gadā, cik var ietaupīt? ![]()
ļoti pareiza rīcība, es gribētu uz to jaunzēlandi pārvākties!
a tā te pa rīgu nevar normāli pastaigāt pa ielu, ka nevilktos pa priekšu kāds personāžs, kuram rokā degoša cigarete, un ko lai dara, ka man ir tik jutīgs deguns, ka saožu 50m attālumā, ka kāds iet pa priekšu ar degošu cigareti pirkstos?
tas nav komunisms, msh, un tie nav komunisti...
tu ar abām rokām par, lai tavas atvases smēķē?
Diez, kurš vēl nav sapratis, ka Gobzema kungs politikas aizsegā patiešām atraktīvi īsteno Armani un citu zīmolu ziemas kolekcijas Vislatvijas reklāmas kampaņu? Mācieties, influenceri! Ja kas, baltā cepurīte viņam piestāv vislabāk
/Monika Zīle/
smuka dziesmiņa - tāda stilīga (gobzemam)
![]()
starp citu, kāpēc nav standartā kaut kāda LED lampiņa dzinēja nodalījumā, kad atver kaut kur ceļa malā tumsā? bagāžniekā un salonā parasti ir ![]()
Tas, ko zina tikai retais, ir fakts, ka Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumu 11. punktā skaidri norādīts automašīnu īpašnieku un turētāju pienākums sniegu ap saviem spēkratiem norakt, lai tas netraucētu. Pretējā gadījumā var tikt uzlikts sods līdz pat 70 naudas soda vienību jeb 350 eiro apmērā.
Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi:
11. Transportlīdzekļu īpašnieki vai turētāji, novietojot transportlīdzekļus stāvēšanai uz ielām vai pagalmos ilgāk par trim diennaktīm, nodrošina teritorijas attīrīšanu no sniega ap transportlīdzekli tādā mērā, lai netiktu traucēta gājēju un transporta satiksme, kā arī ielu un piebraucamo ceļu kopšana ar mehāniskajiem līdzekļiem.
26. Par saistošo noteikumu 4.–9. punktā un 11.–13. punktā noteikto prasību neievērošanu fiziskām personām piemēro brīdinājumu vai naudas sodu līdz 70 naudas soda vienībām, juridiskām personām piemēro brīdinājumu vai naudas sodu līdz 280 naudas soda vienībām.
kā ta nav jaguar serviss, ko nu lej, kas tad ir k ulmaņa gatvē? kaktu kantoris? dīleris vai tad sūta trīs priedes tālāk? ![]()
Jep, man te mājas pagalmā kaimiņi uztaisīja labu salūtu
