Kārtot: Augošā secībā
1 2
elektro 30.03.2009 12:21

Uggga rakstīja: Čoms pirms nedēļas no rīta ieraudzīja šādu skatu content8-foto.inbox.lv/... vietā, kur kādreiz stāvēja diezgan padārgs maģis. Lieki piebilst, ka maģa panelis joprojām ir pie viņa un pastiprinātājs palika mašīnā, bez kā tas maģis ar nedarbojas.

Aizgāja arī optiskās saulenes, interesanti, ko jamie darīs ar -3,75 saulenēm?

kā viņi to lanceri dabūja vaļā?

elektro 30.03.2009 12:13

pirkt 1998. gada alfu pie norādītā noskrējiena.... hmzzzzzz.

elektro 20.03.2009 12:48

TDIOTS rakstīja: tantiņai neiepatikās piepīpētais smacenieks un dīīls nenotikās

nu i forši, pretīgs paradums un smaka... nav skaidra šoperu pīpēšana savā dzīves telpā... vēl dažreiz sīkie autiņā.......... bhaaa

elektro 18.03.2009 15:13

one man's theater... šādus un citus urbjus izdevās atrast Sadovņikova 13.

elektro 17.03.2009 13:15

grrrrrrr kaut kas noticis ar virsrakstiem... nerādās 1. lapā... būs jārok pašam pēc urbja........

elektro 16.03.2009 12:39

šobrīd garākais ir 12 cm.. Cenai saprāta robežās būtiskas nozīmes nav, nozīme ir URBIM

elektro 10.03.2009 11:26

liekas, ka tāds amerikāņu kraps vien ir... bet, kad palasa vikipēdijā, izrādās, ka ....... vēl lielāks kraps

elektro 18.02.2009 17:45

aaaaaaaaaa coltiem ar 1.4 šis ir normāls pasākums - daudziem čīkst. māmiņas coltam piedarbinot kādas 5-7 sekundes, pēc tam nečīkst, bet skaņa iesākumā izteikti pre'tiga. Siksna stingra un nav jāregulē..... iesakiet: PŪST vai NEPŪST?

elektro 18.02.2009 15:02

tā ir juridiskas dabas diskusija. principā šo visu tu vari stāstīt tiem CPiistiem, kas tev to AR ieraudzīs. ja piebrauks blakus krustā netrafarēta impreza vai getzs un ieraudzīs (un vēl nofilmēs) piestiprinātu pie stikla un ieslēgtu - značit aprīkots auto. vai izmanto, vai nē - nevienam nav jāpierāda. to, cik tieši viltīgi būsi viņu noslēpis uz sēdekļa atzveltnes vai kkur citur, vari paturēt pie sevis. skaidrs ir tas, ka aprīkot un izmantot ir pretlikumīgi, iegādāties un pārvadāt - nē. pārkāpt vai nepārkāpt - katrs izlemj.

elektro 18.02.2009 12:17

nu te ir likuma būtības apiešana ar likuma burta neadekvātu interpretāciju... kad šis jautājums potenciāli nonāks adm. tiesā (tb būsi pārsūdzējis un pārsūdzējis piemēroto sodu) nez vai atradīsies aizstāvis, kas palīdzēs tev attaisnoties... un, ja atradīsies, drīzumā šis likuma šā vai kā var tikt mainīts uz stingrāku - kā ir igaunijā. tā kā bez liekas polemikas (drisanas) var teikt - jā, lietot ierīci ir pretlikumīgi. bet pretlikumīgas darbības mēs veicam arī pārkāpjot ātrumu, nepalaižot gājējus, nebremzējot 30 metrus pirms mirgojoša zaļā ar ātrumu 50km/h, utt. taču likumu nē, bet iekšējos kārtības noteikumus pārkāpj arī zaļais pedrerāksts, tupot krūmos, ķerot pie max. ātrumu zīmju zonu izmaiņām, ķerot pēc burta, nevis būtības (ceļa remontu vietās utt). tāpēc katrs pats izlemj, vai pārkāpt likumu arī ar AR izmantošanu, vai tieši otrādāk - nemēģināt atlīdzināt valstij par tās krestīnisko attieksmi

elektro 08.01.2009 14:43

Nezinu dekster, kas tev patīk no bērnotnes un kas nē (tb lielas tačkas), taču savu (un pusmiljona citu letiņu) apsēstību ar milzīgiem autosiem labāk nepropogandēt. Pirmkārt, saistība ar drošību, kā noskaidrojām pie youtube spečukiem, ir attāla.

Otrkārt, pat ja tev pietiek piķa dārgākām apkopēm un vairāk beņai, ir jājautā, par ko īsti tu piķo.

Treškārt, un šis neattiecās uz nevienu personīgi, bet tomēr - viens no iemesliem, kāpēc LV šobrīd ir tādā .akaļā ir, ka ambīcijas ir lielākas par reālajām iespējām. Domāju, kā poļos un itāļos sliktāk par LV gan nedzīvo - bet pie viņiem ir milzīgā cieņā - viss, kas sākas ar seicento, cinquecento, tico utt - kas LV uztverē vispār nav pepelacs. Nākamais līmenis ar polo, fabia, colt, clio, micra utt ir puslīdz kvalitatīvs auto ar normālām spējām pārvietot cilvēkus.

elektro 07.01.2009 12:28

kaksi, nejauc pirkstu ar orgānu. ne jau braukšana uz alpiem vai visas ģimenes iestūķēšana ir šo autiņu sūtība.

elektro 07.01.2009 12:12

bet par konkrēto MICRU - noteikti lēts, ērts un braukšanai derīgs autiņš - un cena IR salda.

elektro 07.01.2009 12:07

SPAMOFF: ir smieklīga deksterveidīgo apsēstība ar latviešu izlepušajai pakaļai (un trulajai galvai) piemērotiem MEGAVĀGENIEM. milzīgs komplekss par savu latvietisko (un vīrietisko) pārākumu, pašvērtību, panisko apliecināšanās vēlmi utt utjp uc... pie tam tā 50 gadus vecā maskēšanās aiz tipa \"ģimenes glābēja maskas\" - sak, es savējos tādā nesēdināšu.. iesākumam var nočekot šo video

www.youtube.com/...

pats 3 gadus pārvietojos ar focus/mazda 3/golf klases auto, problēmu nekādu - un, atmetot kretiniskos pakaļas tauku izlepumus (vai smadzeņu izgulējumus), savā autosā jūtos stabilāk, kontrolētāk un tiešāk, nekā vairumā lielākas klases auto, ar kuriem braukts. Otrai pusītei nupat iehavojām 2005. gada clio ar 1.4 ķipa nemotoru - bet pat bez mocīšanas pa pilsētu viš ir vairāk nekā pietiekošs, pie smieklīga patēriņa. uz šosejas pie sotaka met ceturtajā, un apdzen tīri sakarīgi. stabils, neļurkājas un nelēkā.

nesen izkāpu no mučiņas kolta, pienāk čoms, kuram tai laikā bija džags s-type, ķipa - ko es tādā autosā, kurā ikviens šoferis pēc vecenes izskatās... atbildēju, ka nav man par laimi mazvērtības un krāna garumu neapliecinu ar autosu. vot i vsjo, un tie krievu vai vēl kādā ietekmē augušie pacani, kuriem tas ir dzīvības nāves jautājums, var iet staigāties

elektro 30.12.2008 12:33

Master_D rakstīja:

msh rakstīja:

Master_D rakstīja: Kantorim ir pārītis FWD 1.6 kaškai. Nav tik slikti - sēdi augstu, borģūras netraucē, motors pa pilsētu arī tīri pieciešams.

Stock mūzika gan pilnīga ateja.

Kurai normāla ražotāja mašīnai ar oriģinālajiem buferiem bordas traucē? Un vai tad tā augstā sēdēšana "kā uz taburetes" [tā kā kaščejs nav liels, tur laikam būs pustaburete ], ir tik ērta un patīkama?

Nu ar Qaški 2 borģūru + zaļās zonas forsēšana pretim mūkusalas 41 bija bez apakšas strīķēšanas, pilnīgā pofigā.

Kad ar gondu gan nācās tā prātigi, pa diagonāli...

Āzi, tur nav paredzēts braukt.... sastrēgumu apbraukšana pa zaļo zonu vēl joprojām pieskaitāma pie pajoliņu izgājiniem. Varēji neafišēties.

elektro 02.12.2008 10:30

labāk ņemt Astra Caravan 1.6 twinport 6600 EUR 2005. gads, 50 000 REĀLS nobraukums, auto kā bonbonka tepat LV

elektro 25.11.2008 11:26

ok, thanks. reāla cilvēka bazars kauko nozīmē, atšķirībā no neta reviewiem

elektro 25.11.2008 10:37

a) nezinu kādēļ, bet ņemot ārā no kabatas, kad aparāts ir standby režīmā, tas pats no šī režīma iziet;

gribi teikt, ka šito kluci iespējams nēsāt kabatā? Jautājums, kurā kabatā?

Un vēl - kā ar wifi, šis tomēr visizmantotākais tīkla konekšns... kā tver, salīdzinot ar laptopu?

vai ar telefonu iespējams strādāt kā ar skype, jeb vai pieejams VoIP?

elektro 03.10.2008 15:17

vo vo vo sākās, tagad 136 hp ir biežāk nekā 150 hp, značit cits ecu vai turbo... pēc kāda engine code un kur tie rodami, jeb kā viņi atšķiras na glazo?

PAAAAAAAALDIES par atbilžiem, moš vēl kādam ir ko teikt par šo autiņu

par vadāmību esmu daudz laba dzirdējis. Pats arī vairāk uz diesel sliecos - bet bračkam 95. gada compacts E36 ar 1.6 protams, priekš vīriem, kuriem BMW sākas ar 6 cilindriem būs neiespējams nīkulis - bet patiesībā ir ok ar mūsdienu beņas cenām. E46 būs daudz smagāks, tāpēc sāku no 318 skatīties (kuram šā vai kā ir 2 litru endžins imho..)

Par dīzeļa patēriņu arī esmu starā of course - tikai vai D motors nav krietni sarežģītāks, salīdzinot ar vienkāršo beņas aparātu... un līdz ar to ieberziens var sanākt ... tipa, tāds, ka beņas cenas paliek nesvarīgas?

dzirdēju, ka šiem priekšējā piekare līdzīga kā E36 - moš daļas līdzīgās cenās? pr. tilta aizmugurējie sailenbloki 30 LVL gabalā nekādas šausmas neiedveš, ja ņem vērā, ka gumijas un metāla tur 2X vairāk kā popelim. ja gadīsies latbemā uz akciju 50% atlaidi šī modeļa servisa izcenojumiem, vispār zoo - aizbrauc, saliec oriģinālās cerams daļas un brauc gadu.

paldies par ieteikumu apmeklēt bmwlife.. meitenes tur smukas

par paketi neesmu skatījies, gluži airu laivu negribu, bet nav obligāti nosacījumi kā navi/āda/muļķustūre.

iemetu mobilē uz labu laimi - vairums dīzeļu izlec ar pabriesmīgiem nobraukumiem virs 250 000.

Vairāk gribās zināt, vai šiem nav kaut kādi vājie punkti (papildus piekarei, kas ir nosacīti), biežāki gļuki un lietas, no kā jāuzmanās

elektro 31.07.2008 12:45

...tas ir kā ar bērniem, Daudze saka - mēs nespēsim pieņemt nepopulārus lēmumus, ja būsim uz riska robežas, ka mūs atlaiž... kā bērniem - vecāki daudzreiz dara lietas, kuras bērns nesaprot, bet kuras "ir jādara" for the greater good, jeb augstākā labuma dēļ. Tikai viņš aizmirst, ka mūsdienu rietumu audzināšanā arvien mazāk vecāki pieņem lēmumus, kurus bērns nesaprot un neatbalsta, jo bērnus uzskata par pieagušiem cilvēkiem, mēģina tiem izskaidrot un vest uz pārdomām, panākt, lai bērns saprot un pats pieņem lēmumu. Un tā ir demokrātija, cien. Daudzes kgs, nevis vecajā, labajā krievu sādžas stilā - ja neklausa, pār ceļgalu. Tā kā padomājiet divreiz. AICINU VISUS - BALSOSIM PAR GROZĪJUMIEM! Piedevām šorīt radās ideja izlīmēt autobusu stāvvietās, uz ziņojumu dēļiem, pie Saeimas ) un citur pusītes no A4 lapām ar uzaicinājumu NEVIENA POLITISKA SPĒKA bet Latvijas pilsoņa vārdā, pamatojot to ar 3 - 4 kodolīgiem punktiem, izklāstot CVK sniegtos iecirkņu darba laikus un izvietojumus, mēģinot sasniegt pēc iespējas vairāk mūsu līdzcilvēku, lai nāk un balso PAR GROZĪJUMIEM. Ko teiksiet? Ir kādam iespēja izlīdzēt ar papīru/printeri, kā arī ar savu laiku vakarpusē šodien? Varētu tikties ap plkst. 23:00 kādā centra benzīntankā, man būtu līdzi 100 puslapiņas - bet caur e-pastiem varam tās saražot vairāk. Pats varētu kādas 100 šādas puslapiņas saražot, diemžēl viens pats netikšu galā ar izlīmēšanu. Vajadzētu arī pāris līmzīmuļus. Tikai nedomājiet, ka tas atgrūdīs - tieši otrādāk, skaidrā, saprotamā veidā izskaidrojot Satversmes "suverēnās varas pantu" un demokrātijas jēgu, pretī nostatot mūsu dārgo 100 ļumvēderīšu visatļautību - domāju, varētu daudz panākt... Ko teiksit? Mans e-pasts [email protected] vai šeit pat priv. Ja kāds vēlās piedalīties (pēc tam būtu jāpiedalās arī lapu novākšanā, lai nepiesārņotu) - lūgtum rakstiet!

elektro 10.04.2008 13:52

nāk smiekli un viss pārējais

trīs mēnešus nebija sročna, tagad ir

jautājums aktuāls...........................

elektro 10.04.2008 13:23

latvieša mentalitāte, braukšana, ceļš, pļē.....

drīzāk vajadzēja kontaktu vai vietu, kur tādu atrast, kādam tuvam leišu šrotam.

problēma nav naudā bet laikā.

elektro 10.04.2008 13:11

..........moš kādam ir kāda leišu šrota koordinātes, kaut kur tepat Šauļos vai Paņevežos, vai kā to iespējams atrast...

elektro 04.04.2008 15:17

nja, tā vieta saucas Renoks - Maskavas 340-tie numuri. Tieši tur man arī ieteica citās vietās, un vēl ieteica Divi auto (Ulbrokā) - diemžēl nevienam nav. Jautājums aktuāls

elektro 04.04.2008 11:11

Paldies, pie Līksnas ... pie tā Rimi, apmēram skaidrs. Būs jāaizplēš.

1 2

Lasītākie raksti

Jaunie raksti