Kārtot: Augošā secībā
1 2 3 4 5 6 ... 8 >

Tēma: kurus auto zog

90%, kas šos CRV taisa vaļā pīpējot, kā visticamāk, manu Accordu attaisīja. Ne kāds signalizāciju dzirdēja, ne īpaši slēdzene bija sačakarēta. Tā kā gan jau puikas spēlējas ar skaneriem un viss notiek klusu un viegli. Airbagi svilpojot aizgāja . Tāme - ~1500lvl, + ja būtu ar kontaktiem izravēti + ~1000lvl. Labākos vārdus par IF. Pārējiem - ptu, ptu, ptu.

Tēma: Zeme !!! Centrā !!!

Protams, protams, Rīga nav visiem vienīgais etalons. Bet nu ir tak starpiība vai tu dzīvo galvaspilsētā vai pie pašas tās, vai laukos, un izrietot no tā arī ir cenu kategorijas. A te tipisks latvietis, kas mēģinu kādu atkal apčakarēt. Bēdīgi, ka komsmoss turpinas .

Tēma: Zeme !!! Centrā !!!

Kosmoss. toč čuras galvā

Rīgas guļamrajona, 5min no līdz cetram, ņem un pērc pa padsmit latiem zemi ar komunikācijām. Kur pasaule dodas?!

Tēma: Sakainais fiestas patēriņš

Centis_Nuudele rakstīja:

Laiks rakstīja: Patēriņš nav normāls, pirms kāda laika daudz braukāju ar 2004.gada Fiestu, tā sanāk tā pati tip bez feislifta, liekas. Motors 1.4TDCi + vēl jokainas automāts. Šoseja ap 4, jauktajā ciklā 5, max. 5.5l.

saki - nav normāls? Ja šoseja 4, jauktajā 5,5 - tad pilsētā tie 7 litri arī sanāks. Viss ir normāli.

labi mazliet neprecīzi izteicos, jauktajam nepieliku klāt attiecību 70% pilsēta, 30% šoseja. Bet kas nu pa šoseju, Rīga - Ķekava. Uzsāc - bremzē, utt..

Tēma: Sakainais fiestas patēriņš

F***

Piebraukt nevar , tās ir liela uzņēmuma garāžas .

Tēma: Sakainais fiestas patēriņš

Fridrihs rakstīja:

Tēma: Sakainais fiestas patēriņš

Patēriņš nav normāls, pirms kāda laika daudz braukāju ar 2004.gada Fiestu, tā sanāk tā pati tip bez feislifta, liekas. Motors 1.4TDCi + vēl jokainas automāts. Šoseja ap 4, jauktajā ciklā 5, max. 5.5l. Un it nemaz nesēņojot. Melnu dūmu nebija, ne pie 2,3 ne 3tk. Varbūt bija pie max.. Ne redzēju, ne saodu, izpūtējs tīrs. tad arī tie paši 50tk/km noskrējiens. Droši pie kārtīgiem dīzeliestiem jābrauc, BalticMotors, piedodiet, bet nu maz ko sajēdz. Bija probla arī ar Fiestu, ko Baltic solīja ap 1000lvl atrisināt, (+ to pāris mēnešus nemaz nevarēja saprast, ka pa vainu, gan ar visām diagnostikām, gan ar gudrajiem un speciāli apmācītajiem meistariem) beigās pie vietējās garāžās vecis, kam galva domā, pa 10lvl problēmu atrisināja.

Tēma: Nippon Auto

Pēc idejas labs info, bet kāds topic nosaukumu vēl izlasa ?

Cik stulbam ir jaabūt cilvēkam, kas atbild par topicu saturu, ka pieļauj šādas atkāpes?! ja nevar savādāk - vienk. sakārtojiet. Miskate.

Tēma: Kur prikols?

Tik info. Neticami, bet pirms rakstīju te kaut ko - arī izlasīju visu no sākuma. Un gana uzmanīgi, protams, 2008. utt.., 245zs (ir tiešām baukt-prieks ar tādu auto), autors arī malacis, bet nu puiku knābāšana, drīzāk skaušana ir nepārskatāma. Jā, jā, mēs jau tikai smejamies un ieņirdzam, var jau būt, bet nu tikai daži, pārējie "latvieši" - tīrradņi. Manas domas.

Tēma: Kur prikols?

Un tas saucas - un kā mēs pa desmit to vienu atspārdījām!!!! Latvieši. Cieņu jums džekiņi.

Tēma: Mazauto automātiskās ātrumkārbas.

Ikdien;a auto atrodas centrā, domājams, rīt pa Sarkandaugavu/Mežaparku. nav man jausmas par cenu neiešu sla'vināt, bet parīkojums tiešām labs. + smuka oranža kraša, kad tīrs Lūka, lietie diski, elektriskie logi, kondiša. Gan vēl kaut kas.

Tēma: Mazauto automātiskās ātrumkārbas.

Ir radu gabaliem ir doma šķirties no Ford Fiesta 1.4dci, 2003. gads (?). Automatizētā mehānika. Ja nav briesmīgs rallists - pilnīgi normāls mazauto ar labu komplektāciju. Braucis pa LV kādi 4 gadi, bet nu retām reizēm. Pārdod, jo vajag ko lielāku un augstāku. Soļķi ēd ļoooti maz. Cena - nezinu. Ja interese - svaldis at inbox.lv . Cik pats esmu braucis - nekādu pretenziju pret šadu pilsētas auto, pa šosi arī var ieskrieties.

Tēma: Pārdodu Honda Accord

Master_D rakstīja: Pārdevi?

?! Ja man jautā - nē. Braukāju tik tālāk. Pilnībā apmierina

Tēma: Pārdodu Honda Accord

Marteens rakstīja:

Laiks rakstīja: Āra t. jārāda, manam bez facelifta raada. Šim arī jārāda beznīna patēriņu. Skaļš ir tad, kad tiešām tiek iemests pāris robus zemākā, un apgriezini ir pie 6tk. Tā ir salīdzinoši kluss.

Par pogām, kas atrdoas pasažieru pusē un neatrodas labajā pusē ir nesparotams. Iemācies auto puses atšķirt Skaļums bez navi accordiem regulējas pa vidu.

Tu esi braucis vispār ar šādas koplektācijas auto???? Automāts kad pārsviež robu zemāk ir ļoti skaļš un pogas ar kuru regulē skaļumu atrodas labajā pusē nevis kā eiropas auto - kreisajā.

Labā puse ir blakusēdētāja,kreisā ir vadītāja.....Degvielas patēriņš neuzrādas 2005.gada auto ar šādu komplektāciju.Tāpat kā āra temperatūra.Vari droši atslābt.

Ikdienaa braucu ar shaadu auto, tik bez navi, aadas un parkingiem. Tik vagons.

Tēma: Pārdodu Honda Accord

Spriežot pēc visa, baudāmais - 2.4 benzīns

Tēma: Pārdodu Honda Accord

Āra t. jārāda, manam bez facelifta raada. Šim arī jārāda beznīna patēriņu. Skaļš ir tad, kad tiešām tiek iemests pāris robus zemākā, un apgriezini ir pie 6tk. Tā ir salīdzinoši kluss.

Par pogām, kas atrdoas pasažieru pusē un neatrodas labajā pusē ir nesparotams. Iemācies auto puses atšķirt Skaļums bez navi accordiem regulējas pa vidu.

Tēma: Aicina uz gājienu Gruzijas atbalstam

Mucā augam ? Maz cilvēkiem īsa atmiņa pa krievu laikiem. Daži labi - ejiet palasiet grāmatas vai vecākiem ļautiņiem pajautājiet, ko par tainsīgajām krievu idejām un darbiem tie domā, un ko ir pieredzējuši.

Tēma: Aicina uz gājienu Gruzijas atbalstam

arba rakstīja: nav man velmes Gruziju aizstāvēt

18 gadu laikā viņi nespēja savu valsti daudz maz sakārtot, paši savu teritoriju nobumbo, nekad viņi nav uzskatījuši citas tautas (abhāzuš, osetīnu u.t.t.) par cilvēkiem

Ar ko viņi labāki kā krievi Čečenijā

Krievi tikai veiksmīgi (priekš sevis) izmanto nemākulīgo Gruzijas politiku un to viņi māk

Liekas, ka tev mazliet vajag cītīgāk iedziļināties notikušajā, pirms kaut ko raksti.

Tēma: Jauna Honda CRV gaidīšana

Brīnos par cilvēkiem, kas iespējams, ne bijuši Bensonā, ne braukuši ar crv, bet var vārīties un vārīties it kā par tēmu. Droši savāciet savus B4 un citus priekus un dodieties tusēt kur citur. Lai laba diena un galvas blīves nepūš ārā padsmitgadīgajiem super-dampjiem

Tēma: Jaut. par kredītkartēm eiropā?

Smijā ir bijušas problēmas ar jebkuru VISU. Gan kredīt, gan debet, un pie automāta, bet tas tik vienā nelielā miestā. Uz prāmjiem neņem debetkartes, tik kredītkartes. Vismaz tā bija pirms kāda 1/2 gada. Nomas mīl kredītkartes, kam ir "iesitsie" nummuri un vārdi, jo gadās, ka viņi novelk salīdzinoši ar aizvērsturisko termināli - magnētisko novilcēju. Bet prātīgāk tocj sadalīt kāpi pa kredīt un debet kartēm.

Tēma: Pārdodu metāla garāžu

Šito vajadzētu dzēst ārā. Paldies par uzmanību, garāža sen jau pārdota.

Tēma: a6, volvo vai mersis a klase

Tikai ne A klasi, pabraucu un sapratu, ka nu pilnīgs neauto. Nekā lēti tur ar nebūs.

Tēma: Svaigākie testi

+1.

Tēma: motorolleris

Mans Piaggio pat uz 85 iet, kad ieksrienas Tik shogad nav kustinaats, mociits ir labaak

Tēma: jālasa 2x !!!

Ar enduuru guljosho var arii nepamaniit
1 2 3 4 5 6 ... 8 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti