Kārtot: Augošā secībā
Cable_guy 04.02.2008 16:52

Modricimus rakstīja: starp citu, ir uz tirgošanu 2005. gada 1.6 combi slapja asfalta krāsā. noskrējiens tikai 40 000. no ekstrām arī šis tas ir.

te vienai ir sludeklis

ss.ss.lv/...

tad vēl ir sedans, 1.9 tdi tā paša gada, ar āķi

tai ss bildē ir slapja asfalta krāsa?

laikam esmu daltonjiks

Cable_guy 30.01.2008 12:51

ValdisM rakstīja:

shibernieks rakstīja: Kas tās atkal par muļķībām?! Automātam vienmēr pie vienādiem auto un vienāda braukšanas stila bremzes dils vairāk!

Būtisks aspekts ir arī auto massa kas bremzēm jāaptur un bremzes krietni ilgāk kalpos 1t smagam auto kā 2t smagam.

Nu parasti jau bremzes- tas ir bremžu disku lielumu,uzliku lielumu un konstrukciju projektē ievērtējot auto masu, tā kā nu nebūs gluži tā ka Hyunday getz ar 1 t masas diski būs jāmaina 2 reiz retāk ka piem. BNW 760IL ar 2t massu.

Pieļauju, ka Getza diski (protams ar noteikumu, ka Hundaijs nav viņus no plastilīna uztaisījis) būs retāk jāmaina - iemesls vienkāršs, braukšanas stils būs savādāks, rezultātā arī bremžu uzliku/disku nodilums

Nē nu protams, ja gadās agresīvais ar Getz, tad jau gan, tad gan

Cable_guy 23.01.2008 14:43

Marx rakstīja: Papildinam tēmu siltums atkal gājis mazumā, vai tik nebūs termostata vaina??? Ventilators kkā bieži slēdzas iekšā, bet no siltuma salonā ne vēsts. Tad kādu brīdi nāk silts, tad atkal pazū!!

motora giešana ap 3K arī vairs nelīdz. ZB jau šitas FORDS!!!

"Mīci" tik viņam tās trubas un skaties tosola līmeni sistēmā - ja motors ir uzsilis tiktāl ka ventilators slēdzas iekšā, man domāt ka diez vai tur tad ir termostata vaina.

Cable_guy 23.01.2008 14:41

Rashns rakstīja: Fords ir sūūūūūūūds, es zinu ko saku, no lietotiem fordiem ir jātiek vaļā savādāk naksies tikai piķot servisiem.

Varbūt kads nevelas 95 gada ford mondeo, izskats labs, nav rūsējis un sists, to es garanteju, tiko veikts automatiskās kārbas remonts, spole mainīta, ir arī gāze, bet tā japatīra, motors 2,5 litri, visas extras kas tā laika fordiem bija. Piekare nav nojata,apskate līdz kautkādam maijam laikam.

Cena 1100 ls, nebūtu bijis remonts, atdotu par velti

Remontu paturi sev un atdod par velti

Cable_guy 14.01.2008 11:18

Parupji, bet labi

Учительница задала детям написать сочинение на тему "Как я провел выходной день".

Вовочка написал:

Проснулся, вытер х$й. Принял душ. Вытер х$й. Помог маме приготовить завтрак. Вытер х$й. Позавтракал. Вытер х$й. Пошел гулять. Вытер х$й. Вернулся. Вытер х$й. Пообедал. Вытер х$й. Поиграл в компьютер. Вытер х$й. Позвонил Маше, спросил уроки. Вытер х$й. Поделал домашку. Вытер х$й. Посмотрел телек. Вытер х$й. Поужинал. Вытер х$й. Лег спать.

Офигевшая учительница

- Вовочка, ты что болен, у тебя что какие-то выделения? Ты к врачу ходил?

- Да не Марь Ивановна со мной все в порядке. Просто отец в ГАИ работает, вечно какой-нибудь урод на двери "х$й" напишет.

Cable_guy 09.01.2008 12:51

man 85` gada Audim min 91 uz bendžas vāciņa rakstīts - tagad esmu šotkā, ko darīt, ko liet, kur skriet?

Tāpēc domāju ko tas mašiņš tā auļo pēc 95 iegāzšanas!

No sērijas...

Hummer forums:

Ko man darīt, VW vabole iestrēgusi H2 gaisa tvērējā, vai drīkst braukt tālāk?

Cable_guy 09.01.2008 12:43

batka rakstīja: Apskatie vai kardans ir????

Smejās vai ne, bet zinu keksu kurš nopirka Audi B4, nobruka gaņģene un izrādījas ka tas ir bijis Quatrro, pirms tam nobrukusi gaņģene, quatras gaņģene nav laikam bijusi pieejama - kardāns noņemts un aidā!

P.S. tādu vinjsh ar pārdeva tālāk to lūzni.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti